حمید اسلامی: مدالم را به رهبر عزیز انقلاب تقدیم می‌کنم

مرد طلایی دوی ۱۵۰۰ متر کلاس T۱۱ مسابقات دو و میدانی بازی‌های پاراآسیایی ۲۰۱۸ مدال خود در این بازی‌ها را به رهبر معظم انقلاب تقدیم کرد.مطالب مرتبط

رهبر انقلاب اسلامی در بیانیه‌ای مهم به‌مناسبت چهل‌سالگی انقلاب با جوانان ایران سخن گفتند

تهران - ایرنا - حضرت آیت الله خامنه‌ای در بیانیه‌ای مهم و راهبردی با تشکر از حضور سرافرازانه و دشمن‌شکن مردم در راهپیمایی 22 بهمن، به تبیین ویژگی‌های مسیر پر افتخار پیموده شده در چهل سال گذشته و برکات خیره‌کننده انقلاب اسلامی در رساندن ایران عزیز به جایگا

محورهایی از بیانیه مهم رهبر انقلاب به مناسبت 40 سالگی انقلاب

تهران-ایرنا-حضرت آیت الله خامنه‌ای در بیانیه‌ای مهم و راهبردی با تشکر از حضور سرافرازانه و دشمن‌شکن مردم در راهپیمایی 22 بهمن، به تبیین ویژگی‌های مسیر پر افتخار پیموده شده در چهل سال گذشته و برکات خیره‌کننده انقلاب اسلامی در رساندن ایران عزیز به جایگاه شا

«شهید عزیز» به زودی روی آنتن/گلایه پدر شهید حدادیان از شورای شهر تهران + عکس

عنوان «شهید عزیز» را انتخاب کرده‌اند، چون رهبر معظم انقلاب در دیدار با بیت شهید محمدحسین حدادیان این عنوان را به این شهید بزرگوار نسبت دادند.

بیانیه رهبر معظم انقلاب مسیر پیشرفت انقلاب را هموارتر می کند

بابل - مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران گفت: بیانیه رهبر معظم انقلاب (گام دوم) مسیر پیشرفت انقلاب اسلامی را هموار تر و قطار توسعه ایران اسلامی را تندتر خواهد کرد.

نامه رئیس‌جمهور به رهبر انقلاب/ هیات دولت را موظف می‌کنم تحقق منویات رهبری را در اولویت قرار دهند

رئیس جمهوری اسلامی ایران با ارسال نامه ای به محضر رهبر معظم انقلاب اسلامی، بیانیه راهبردی ایشان را به مناسبت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، موجب زدوده شدن القائات دشمنان از چهره انقلاب اسلامی دانست و تاکید کرد که دولت تحقق منویات آن حضرت را اولویت خو

متن کامل بیانیه مهم و راهبردی رهبر معظم انقلاب منتشر شد

بیانیه مهم و راهبردی رهبر معظم انقلاب به مناسبت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و ورود جمهوری اسلامی به فصل جدیدی از زندگی منتشر شد.

خاکریزی به نام «جوان ایرانی»

رهبر انقلاب اسلامی در بیانیه‌ی «گام دوم انقلاب» با مرور تجربه‌ی ۴۰ ساله‌ی انقلاب اسلامی اعلام کردند: انقلاب «وارد دوّمین مرحله‌ی خودسازی و جامعه‌پردازی و تمدّن‌سازی شده ‌است».

نامه روحانی به رهبر معظم انقلاب درباره بیانیه "گام دوم انقلاب"

رئیس جمهور با ارسال نامه‌ای به رهبر انقلاب، بیانیه راهبردی ایشان را موجب زدوده شدن القائات دشمنان از چهره انقلاب اسلامی دانست و تاکید کرد که دولت تحقق منویات ایشان را در اولویت قرار می‌دهد.

وزارت امور خارجه 39 شهید دیپلمات تقدیم انقلاب کرده است

اهواز- ایرنا- معاون مالی و اداری وزیر امور خارجه ایران با اشاره به اینکه 41 درصد از نیروهای این وزارتخانه ایثارگر هستند، گفت: وزارت امور خارجه کشورمان تعداد 39 شهید دیپلمات به انقلاب اسلامی تقدیم کرده است.

وزارت امور خارجه 39 شهید دیپلمات تقدیم انقلاب کرده است

اهواز - ایرنا - معاون مالی و اداری وزیر امور خارجه ایران با اشاره به اینکه 41 درصد از نیروهای این وزارتخانه ایثارگر هستند، گفت: وزارت امور خارجه کشورمان تعداد 39 شهید دیپلمات به انقلاب اسلامی تقدیم کرده است.

ترجمه خاطرات خودگفته رهبر انقلاب به زودی منتشر می‌شود

انتشارات انقلاب اسلامی ترجمه خاطرات خودگفته‌ رهبر انقلاب اسلامی از دوران مبارزه علیه رژیم پهلوی را به زودی منتشر می‌کند.

نقشه راه دولت و ملت در دهه پیش رو ترسیم شد

رئیس جمهوری اسلامی ایران با ارسال نامه‌ای به محضر رهبر معظم انقلاب اسلامی، بیانیه راهبردی ایشان را به مناسبت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، موجب زدوده شدن القائات دشمنان از چهره انقلاب اسلامی دانست و تاکید کرد که دولت تحقق منویات آن حضرت را اولویت خو

تحلیل حجت‌الاسلام پناهیان از بیانیه "گام دوم"؛ حربه دشمنان را رهبری در این بیانیه بیان فرمودند

استاد حوزه و دانشگاه با تاکید بر عملیاتی شدن بیانیه رهبر معظم انقلاب در زمینه گام دوم گفت:کمک به تحقق گام دوم انقلاب حرکت در مسیر رهبر معظم انقلاب، نظام و تمدن اسلامی است.

رویترز: رهبر ایران می گوید مذاکره با آمریکا حاصلی ندارد

تهران - ایرنا - خبرگزاری رویترز ضمن انعکاس بیانیه مهم رهبر معظم انقلاب اسلامی به‌ مناسبت چهل‌ سالگی انقلاب گزارش داد: آیت الله «علی خامنه ای» رهبر عالی ایران امروز (چهارشنبه) در بیانیه ای گفت که هیچ مشکلی با آمریکا حل نخواهد شد و مذاکرات حاصلی ندارد.

مدیر حوزه علمیه لاهور شهادت مرزداران را به رهبر انقلاب تسلیت گفت

مدیر حوزه علمیه جامعة المنتظر لاهور در پیامی، شهادت جمعی از پاسداران انقلاب اسلامی را به رهبر معظم انقلاب اسلامی تسلیت گفت.

حدادعادل: مبانی تمدن‌سازی اسلامی از سوی رهبر انقلاب مورد تأکید قرار گرفته است

گروه استان‌ها ــ عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه تربیت دانش‌آموزان باید در راستای تحقق حیات طیبه اسلامی محقق شود، گفت: مبانی تمدن‌سازی اسلامی از سوی رهبر انقلاب مورد تأکید قرار گرفته است.

«گام دوم»، انقلابی در عرصه تحول‌گرایی نیروی انسانی است

معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان این‌که پیام رهبر معظم انقلاب، انقلاب دیگر در عرصه تحول‌گرایی نیروی انسانی است، گفت:‌ پیام رهبر معظم انقلاب به مناسبت چهل سالگی پیروزی انقلاب اسلامی فصل‌الخطاب همه ماست.

دولت تحقق منویات رهبری را اولویت خود قرار می دهد

تهران - ایرنا - رییس جمهوری اسلامی ایران با ارسال نامه ای به محضر رهبر معظم انقلاب اسلامی، بیانیه راهبردی ایشان را به مناسبت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، موجب زدوده شدن القائات دشمنان از چهره انقلاب اسلامی دانست و تاکید کرد که دولت تحقق منویات آن ح

مروری سریع بر بیانیه «گام دوم انقلاب»

بیانیه «گام دوم انقلاب» خطاب به ملت ایران به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از سوی رهبر معظم انقلاب صادر شد

نگاهی سریع به "گام دوم انقلاب"

رهبر معظم انقلاب در آغاز دهه پنجم انقلاب اسلامی بیانیه‌ای خطاب به مردم و به ویژه جوانان صادر فرمودند.