گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی| امان‌الله پاپی: از نقره ناراضی نیستم

امان‌الله پاپی نایب قهرمان مسابقات پرتاب نیزه در بازی‌های پاراآسیایی 2018 گفت: با وجود شکستن رکورد پارالمپیک نتوانستم به مدال طلا برسم فقط می توانم خدا را شکر کنم.مطالب مرتبط

گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی| امان‌الله پاپی: از نقره ناراضی نیستم

امان‌الله پاپی نایب قهرمان مسابقات پرتاب نیزه در بازی‌های پاراآسیایی 2018 گفت: با وجود شکستن رکورد پارالمپیک نتوانستم به مدال طلا برسم فقط می توانم خدا را شکر کنم.

پاپی : از نقره ناراضی نیستم

امان الله پاپی ورزشکار ایران در پرتاب نیزه گفت: با وجود شکستن رکورد پارالمپیک نتوانستم به مدال طلا برسم فقط می‌توانم خدا را شکر کنم.

پاپی: از نقره ناراضی نیستم

امان اله پاپی ورزشکار ایران در پرتاب نیزه گفت: با وجود شکستن رکورد پارالمپیک نتوانستم به مدال طلا برسم فقط می توانم خدا را شکر کنم.

پاپی : از نقره ناراضی نیستم/ خوشحالم طلا به هموطنم رسید

امان اله پاپی ورزشکار ایران در پرتاب نیزه گفت: با وجود شکستن رکورد پارالمپیک نتوانستم به مدال طلا برسم و فقط می توانم خدا را شکر کنم.

گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی| امین عبدل‌پور: از رکوردم راضی هستم، از مدالم ناراضی

امین عبدل‌پور دارنده مدال برنز دوی 1500 متر در بازی‌های پاراآسیایی 2018 گفت: رکوردم بد نشد، اما نتیجه می‌توانست بهتر باشد و من صاحب نقره شوم.

گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی| پروین مقدم: یک قدم تا نقره فاصله داشتم

بانوی پرتابگز وزنه ایران در بازی‌های پاراآسیایی گفت: تا آخرین دقایق دوم بودم اما ورزشکار بحرین در لحظه آخر با یک پرتاب مهم مدال نقره را از من گرفت و برنز به ایران رسید.

گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی| غریب‌شی یاد مرحوم گلبارنژاد را زنده کرد+عکس

وزنه‌بردار کشورمان پس از کسب مدال نقره در بازی‌های پاراآسیایی، یاد مربی پیشین خود را زنده کرد.

گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی| هاجر صفرزاده: دیگر در 100 متر مسابقه نمی‌دهم/ برنز گرفتم، اما از عملکردم راضی نیستم

هاجر صفرزاده دارنده مدال برنز دوی 100 متر در بازی های پاراآسیایی گفت: از عملکردم در این مسابقات راضی نیستم و به نظرم بهتر از این هم می‌شد نتیجه بگیرم.

گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی| منصور پورمیرزایی: به مدال نقره عادت کرده‌ام/ خوشحالم که طلا همیشه برای ایران است

منصور پورمیرزایی پاراوزنه‌بردار نقره‌ای کشورمان در دسته 107+ کیلوگرم بازی‌های پاراآسیایی گفت: با حضور سیامند رحمان به کسب مدال نقره عادت کرده‌ام.

گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی|عظیمی: نه از خودم راضی هستم نه از میزبانی اندونزی

قدیمی‌ترین عضو تیم ملی دو و میدانی در بازی‌های پاراآسیایی از میزبانی کشور اندونزی انتقاد کرد.

گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی| سرمربی تیم ملی دوچرخه سواری: با تیر و کمان به جنگ مسلسل آمده‌ایم

سرمربی تیم ملی دوچرخه سواری جانبازان و معلولین کشورمان گفت: از نظر توانایی‌های فنی در سطح بالایی هستم اما از نظر تجهیزات با دیگر کشورها قابل قیاس نیستم.

گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی| رستگاری: باید طلا می‌گرفتم/ رقیبم ناشناخته بود

هاشم رستگاری دونده 400 متر ایران معتقد است با رکوردی که ثبت کرد باید طلا می‌گرفت اما نقره گرفت.

گزارش لحظه به لحظه خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی|کسب مدال طلای پرتاب دیسک توسط مهدی اولاد با طعم رکورد شکنی/ زهرا نعمتی به مدال نقره رسید

چهارمین روز بازی‌های پاراآسیایی درحالی آغاز شد که نمایندگان کشورمان به مصاف حریفان خود رفتند.

گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی| سامان رضی:‌ با رکورد امروزم می‌توانستم در مسابقات جهانی نقره بگیرم/ از عملکردم راضی‌ام و بهتر از این می‌شوم

سامان رضی دارنده مدال برنز مسابقات وزنه‌برداری بازی‌های پاراآسیایی گفت: با همین رکورد 235 کیلوگرم که در این بازی‌ها ثبت کردم، در مسابقات جهانی اخیر می‌توانستم مدال نقره بگیرم.

گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی| ملی‌پوش شطرنج نابینایان: صفحات غیر استاندارد مانع کسب طلا‌های بیشتر شد

ملیحه صفایی دارنده دو مدال نقره تیمی و انفرادی رقابت‌های شطرنج نابینایان در بازی‌های پاراآسیایی 2018 گفت: اگر اجازه استفاده از صفحات خودمان را می‌دادند، بدون شک مدال‌های بیشتری برای ایران به دست می‌آمد.

گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی| علی‌اکبر غریب‌شی: حیف شد نتوانستم وزنه 245 کیلوگرمی را بزنم/ پیش‌بینی چنین مسابقه‌ای را می‌کردم

علی‌اکبر غریب‌شی وزنه‌بردار نقره‌ای کشورمان در مسابقات پاراآسیایی گفت: واقعاً حیف شد که نتوانستم وزنه 245 کیلوگرمی را مهار کنم.

گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی| رحیمی: فکرش را می‌کردم که طلا بگیرم

قهرمان پرتاب دیسک ایران در بازی‌های پاراآسیایی 2018 جاکارتا گفت که فکر می‌کرد به مدال طلا برسد.

گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی| درخواست قهرمان بازی‌های پاراآسیایی از وزیر بهداشت؛ مدال‌هایم را می‌دهم، آمبولانس بدهید

 دارنده مدال طلا و نقره بازی‌های پاراآسیایی از وزیر بهداشت خواست تا برای کمک به مردم روستایی در اصفهان دو دستگاه آمبولانس اهدا کند.

گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی|شیرمحمدی: تجربه خوبی در رشته کامپوند کسب کردم

ملی پوش تیراندازی باکمان کشورمان پس از کسب مدال نقره میکس تیمی کامپوند بازی‌های پاراآسیایی جاکارتا گفت: رشته کامپوند را به تازگی آغاز کرده و تجربه خوبی را در این بازی‌ها کسب کردم.

گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی| وقتی دونده ایرانی روی سکوی قهرمانی نرفت

در مسابقات امروز دوومیدانی بازی‌های پاراآسیایی 2018 اتفاقی جالب توجه رقم خورد.