۱۵ درصد جمعیت تهران در بافت فرسوده زندگی می کنند

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران گفت: ۳۲۶۸ هکتار از مساحت شهر تهران بافت فرسوده محسوب می‌شوند که ۱۵ درصد از جمعیت تهران را تشکیل داده که ۸۵ درصد از آن در جنوب محور انقلاب واقع شده‌اند.مطالب مرتبط

۱۵ درصد جمعیت تهران در بافت فرسوده زندگی می کنند

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران گفت: ۳۲۶۸ هکتار از مساحت شهر تهران بافت فرسوده محسوب می‌شوند که ۱۵ درصد از جمعیت تهران را تشکیل داده که ۸۵ درصد از آن در جنوب محور انقلاب واقع شده‌اند.

۱۵ درصد جمعیت تهران در بافت فرسوده زندگی می کنند

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران گفت: ۳۲۶۸ هکتار از مساحت شهر تهران بافت فرسوده محسوب می‌شوند که ۱۵ درصد از جمعیت تهران را تشکیل داده که ۸۵ درصد از آن در جنوب محور انقلاب واقع شده‌اند.

۱۵ درصد جمعیت تهران در بافت فرسوده زندگی می‌کنند

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران گفت: ۳۲۶۸ هکتار از مساحت شهر تهران بافت فرسوده محسوب می‌شوند که ۱۵ درصد از جمعیت تهران را تشکیل داده است.]]>

15 درصد جمعیت تهران در بافت های فرسوده ساکن هستند

تهران- ایرنا- مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران با اشاره به اهمیت نوسازی بافت های فرسوده شهری گفت: در سه هزار و 268 هکتار از بافت های فرسوده در 196 محله شهر تهران، 15 درصد جمعیت پایتخت ساکن هستند.

زندگی 40 درصد مردم در بافت فرسوده تکان‌دهنده است/ باید به اجرای پروژه بازآفرینی شهری سرعت ببخشیم

معاون اقتصادی رئیس جمهوری با تاکید بر اینکه باید سرعت اجرای پروژه بازآفرینی شهری افزایش پیدا کند تا اشتغالزایی کیفیت زندگی مردم و ایمنی در کشور بالا برود گفت: اینکه 40 درصد جمعیت در بافت فرسوده زندگی می‌کنند بسیار تکان‌دهنده است.]]>

حیات را به بافت فرسوده تهران بر می‌گردانیم

شهردار تهران با اشاره به آسیب‌های اجتماعی در بافتهای فرسوده شهر تهران گفت: در بازآفرینی شهری، حیات را به بافت فرسوده پایتخت بر می گردانیم.

90 درصد معابر بافت فرسوده دوگنبدان بازگشایی شد

گچساران - ایرنا - مسئول ستاد احیای بافت فرسوده دوگنبدان گفت:90 درصد از معابر خیابان کیامرثی (رینگ) معادل یکهزار و 450 متر تاکنون بازگشایی شده است.

نوبخت با اشاره به نکته حائز اهمیت دیگر امضای تفاهمنامه امروز بین سه دستگاه برای نوسازی بافت فرسوده گفت: مردم انتظار دارند دولت نسبت به ایمن‌سازی بافت فرسوده اقدام کند. باید بپذیریم که کشور ما لرزه‌خیز است و این واحدهای مسکونی در بافت‌های فرسوده مقاومت چند

موانع بازآفرینی بافت‌های فرسوده

رئیس شورای اسلامی شهر مشهد با اشاره به اینکه « اولین مانع در حوزه مشارکت مردم در بازآفرینی بافت‌های فرسوده، مانع اقتصادی است»، گفت: مردم تا از منافع اقتصادی خود در نوسازی بافت‌های فرسوده اطمینان حاصل نکنند، در این طرح‌ها مشارکت نخواهند کرد.

نوسازی بافت فرسوده 2 سال از برنامه ششم عقب است/آمار وزارت راه دقیق نیست

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: متأسفانه دولت با گذشت حدود دو سال از برنامه ششم توسعه به هیچکدام از تعهدات خود در نوسازی بافت فرسوده عمل نکرده است.

اقدام دیرهنگام وزارت راه برای بازآفرینی شهری مورد تاکید روحانی

در حالی به گواه آمار رسمی در طرح مسکن مهر بالغ بر 260 هزار واحد در بافت‌های فرسوده ساخته شده که وزارت راه و شهرسازی 5 سال بعد از توقف این طرح، تفاهمنامه ساخت 100 هزار واحد را در بافت‌های فرسوده با سازمان برنامه و بودجه امضا کرد.

وام ۵۰ میلیون تومانی برای نوسازی بافت‌های فرسوده شهری

معاون وزیر راه و شهرسازی: برای نوسازی بافت‌های فرسوده شهر‌های مراکز استان‌ها ۵۰ میلیون تومان و دیگر شهر‌ها ۴۰ میلیون تومان تسهیلات پرداخت می‌شود.

"سرمایه‌گذاران" هزینه صدور پروانه ساختمانی در بافت فرسوده بوشهر را پرداخت نمی‌کنند

رئیس سازمان برنامه و بودجه استان بوشهر با بیان اینکه سرمایه‌گذاران، هزینه صدور پروانه ساختمانی در بافت فرسوده بوشهر را پرداخت نمی‌کنند گفت: این هزینه از سوی شورا، شهرداری و سازمان برنامه و بودجه بوشهر تامین می‌شود.

وام بافت فرسوده شهرهای قزوین افزایش یافت

قزوین - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی قزوین گفت: تسهیلات بافت فرسوده در شهرهای بالای 25 هزار خانوار این استان به غیر از قزوین تا سقف 400 میلیون ریال افزایش یافت.

هدف از اجرای طرح بازآفرینی شهری احیای بافت های فرسوده است

گلپایگان - رئیس ستاد بازآفرینی شهری استان اصفهان گفت: هدف از اجرای طرح بازآفرینی شهری، احیای بافت های فرسوده و ناکارآمدی است که در سطح کشور وجود دارد.

اختصاص 30 درصد از اعتبارات دستگاه های دولتی به بافت فرسوده

30 درصد از اعتبارات دستگاه های خدمات رسان و ارگانها در موضوع فعالیت های بازآفرینی عمرانی و سایر کارگروه ها اختصاص داده شده است.

تمام منابع برای طرح نوسازی بافت های فرسوده بکار گرفته شود

بندرعباس - ایرنا - استاندار هرمزگان گفت: تمام منابع برای اجرای مطلوب و سریع طرح نوسازی بافت های فرسوده به خصوص در محله چاهستانی های بندرعباس بکار گرفته شود.

اختصاص ۷۰ هزار میلیارد برای احیای بافت فرسوده

نوبخت از اختصاص ۷۰ هزار میلیارد تومان برای احیای بافت فرسوده ۱۰۰ هزار واحد مسکونی جدید خبر داد.

نوبخت: 70 هزار میلیارد تومان برای احیای بافت فرسوده اختصاص یافت

رئیس­ سازمان برنامه و بودجه از اختصاص 70 هزار میلیارد تومان برای احیای بافت فرسوده 100 هزار واحد مسکونی جدید در قانون بودجه امسال خبر داد.

۷۴ درصد جمعیت عشایر فعال هستند

طبق اعلام مرکز آمار ایران، از ٩٦١ هزار و ٣٧٧ نفر جمعیت ١٠ ساله و بیشتر در جامعه عشایری، ٧١٣ هزار و ٤٢٥ نفر معادل ٧٤,٢ درصد را جمعیت فعال تشکیل می‌دهند.