پمپئو: امروز روابط آمریکا و اسرائیل، قویتر از همیشه است

وزیر خارجه آمریکا در «موسسه یهودی امنیت ملی آمریکا » گفت: امروز روابط آمریکا و رژیم صهیونیستی، قویتر از همیشه است.مطالب مرتبط

پمپئو: امروز روابط آمریکا و اسرائیل، قویتر از همیشه است

وزیر خارجه آمریکا در «موسسه یهودی امنیت ملی آمریکا » گفت: امروز روابط آمریکا و رژیم صهیونیستی، قویتر از همیشه است.

هدف تحریم جلوگیری از زلزله سیاسی در روابط آمریکا وریاض است

نیویورک - ایرنا- تحلیلگر مسایل ایران و آمریکا هدف تحریم های روز گذشته (سه شنبه) علیه تهران را جلوگیری از زلزله سیاسی در روابط واشنگتن-ریاض دانست و گفت: امروز پمپئو به جای سفر به منطقه برای ادامه تبلیغ ایران هراسی به دنبال کنترل خطر بحران در روابط کشورش با

آمریکا به دنبال تسلط اسرائیل بر منطقه است

رئیس مجلس با بیان اینکه آمریکا به دنبال اجرای طرحی در جهت تسلط اسرائیل بر منطقه است، بر ضرورت تحکیم روابط بین ایران و عراق تاکید کرد.

آمریکا به دنبال تسلط اسرائیل بر منطقه است

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آمریکا به دنبال اجرای طرحی در جهت تسلط اسرائیل بر منطقه است، بر ضرورت تحکیم روابط بین ایران و عراق تاکید کرد.

جبهه مقاومت پس از جنگ سوریه و عراق قویتر شده است

سردار جعفری: اگر امنیت ایران به خطر بیفتد لحظه ای برای پاسخ به آن در خارج از مرزها درنگ نخواهیم کرد. جبهه مقاومت پس از جنگ سوریه و عراق قویتر شده است.

برخورد سرد چین با پمپئو، راه دراز آمریکا در شبه جزیره

پکن- ایرنا- 'مایک پمپئو' وزیر خارجه آمریکا در شرایطی که مناسبات واشنگتن با کره شمالی به بن بست رسیده و تنش ها با چین نیز افزایش یافته، با سفر به آسیا تلاش کرد یخ های این مناسبات را آب کرده و بار دیگر راه را برای دیدار «اون و ترامپ» و پیشبرد فرایند خلع سلا

کره شمالی درخواست آمریکا را رد کرد

پکن- ایرنا- تارنمای روزنامه یومیوری ژاپن امروز دوشنبه فاش کرد 'پیونگ یانگ' درخواست 'مایک پمپئو' وزیر خارجه آمریکا مبنی بر در اختیار گذاشتن لیست تاسیسات هسته‌ای این کشور به آمریکا را نپذیرفته است.

پمپئو: درباره نشست سران و خلع سلاح با کیم گفت و گو کردم

پکن- ایرنا- 'مایک پمپئو' وزیر خارجه آمریکا در ملاقات با 'مون جائه این' رییس جمهوری کره جنوبی گفت که در پیونگ یانگ با 'کیم جونگ اون'، درباره دیدار دوم سران آمریکا و کره شمالی و خلع سلاح اتمی شبه جزیره گفت و گو کرده است.

اسرائیل نگران بهبود رابطه ایران و آمریکا است

تهران - ایرنا - سید حامد موسوی استاد دانشگاه تهران می گوید: اسرائیل به دنبال آن است که چالش بین ایران و آمریکا پایان پیدا نکند چرا که در آن صورت نخواهد توانست مقامات آمریکایی را برای حمایت از خود توجیه کند.

وزیر امور خارجه آمریکا راهی کره شمالی شد

پکن- ایرنا- 'مایک پمپئو' وزیر امور خارجه آمریکا صبح امروز یکشنبه با هدف دیدار با 'کیم جونگ اون' رهبر کره شمالی و بحث در مورد خلع سلاح هسته ای شبه جزیره، ژاپن را به مقصد پیونگ یانگ ترک کرد.

فروپاشی اسرائیل واقعیتی غیرقابل کتمان است

دبیر شورای راهبردی روابط خارجی گفت: بر اساس اخبار و اطلاعات موجود و نقاط ضعف رژیم صهیونیستی فروپاشی اسرائیل غیرقابل کتمان است.

ایران ضعیف و درمانده هدف کلیدی آمریکا و اسرائیل است

معاون اسبق شورای عالی امنیت ملی تاکید کرد: یک ایران ضعیف و درمانده هدف کلیدی آمریکا و اسرائیل است. آمریکا و اسرائیل با قدرت دفاعی، موشکی و تسلیحاتی ایران مقابله کرده و ایران را تحریم تسلیحاتی کرده‌اند تا ایران را از نظر قدرت دفاعی ضعیف کرده تا هر وقت اراد

انزوای فعلی آمریکا در تاریخ روابط بین الملل بی نظیر است

تهران - ایرنا - کارشناس مسایل بین الملل با تاکید بر اینکه گفته رییس جمهوری صحیح است که در تاریخ روابط بین الملل انزوای آمریکا و ایجاد اجماع جهانی در مقابل آن بی نظیر است، گفت: امروز همه دنیا مقابل ترامپ ایستاده اند.

اسرائیل هم جنگنده‌های اف35 خود را زمین‌گیر کرد

بعد از بروز نقص فنی در جنگنده‌های اف35 آمریکا که به سقوط یک فروند از آنها و زمین‌گیر شدن این جنگنده فوق پیشرفته در آمریکا انجامید، فرمانده نیروی هوایی اسرائیل نیز دستور توقف پروازهای این جنگنده را صادر کرد.

محورهای گفتگوی ترامپ با ملک‌سلمان/ «پمپئو» عازم ریاض است

رئیس جمهوری آمریکا در پیامی توئیتری به محورهای گفتگوی خود با ملک‌سلمان درباره موضوع «خاشقجی» اشاره کرد و گفت: «پمپئو» عازم ریاض است.

کی‌روش خطاب به ملی‌پوشان: مانند همیشه پشت‌تان را خالی کردند

کارلوس کی‌روش با تشکر از بازیکنانش گفت: امروز همانند همیشه آنها پشت‌تان را خالی کردند و شما را پشت همه قرار دادند و هیچ احترامی، حداقل برای حق توافق شده شما قایل نشدند.

نتانیاهو از هیلی تشکر کرد

نخست وزیر اسرائیل از سفیر مستعفی آمریکا در سازمان ملل بابت حمایتش از اسرائیل قدردانی کرده و گفت: هیلی علیه "تزویر" در این نهاد بین المللی مبارزه کرد.

مقام آمریکایی: معامله قرن ترامپ بر امنیت اسرائیل تمرکز دارد

تهران - ایرنا - «جیسون گرینبلات» فرستاده صلح آمریکا در خاورمیانه روز دوشنبه در خصوص طرح صلح دونالد ترامپ موسوم به «معامله قرن» اذعان کرد: طرح صلح دولت آمریکا به صورت زیادی بر امنیت اسرائیل تمرکز دارد.

پمپئو برای مذاکره درباره خاشقچی به ترکیه سفر کرد

آنکارا- ایرنا- مایک پمپئو وزیر امور خارجه آمریکا برای مذاکره با مقامات ترکیه درباره ناپدید شدن جمال خاشقچی روزنامه نگار عربستانی و سرمقاله نویس واشنگتن پست به آنکارا سفر کرد.

حسین دهشیار: باید به آمریکا پشت کنیم

یک استاد دانشگاه با انتقاد از طرفداران مذاکره با آمریکا، گفت‌وگو با آمریکا در شرایط فعلی را از سر ضعف و تحقیر دانست و گفت: اقتدار همیشه ناشی از اعتماد و نگاه به درون است. ما باید آمریکا را نادیده بگیریم و خودمان باشیم.