میزان سفر اتباع خارجی به انگلیس به شدت کاهش یافت
مطالب مرتبط

میزان سفر اتباع خارجی به انگلیس به شدت کاهش یافت

پذیرش دانش‌آموزان اتباع خارجی در بیش از یک سوم مدارس کشور

وزیر آموزش و پرورش در آئین بهره‌برداری مدرسه اتباع خارجی گفت: هیچ تفاوتی بین دانش آموزان ایرانی و اتباع خارجی در برخورداری از امکانات تحصیلی نیست.

قیمت روادید اربعین برای زائران ایرانی و اتباع خارجی یکسان است

دبیر ستاد اربعین با اشاره به اینکه هزینه ویزای اربعین برای زائران اتباع خارجی و ایرانی یکسان است، گفت: ما توصیه می‌کنیم که اتباع خارجی برای دریافت ویزا به جای مراجعه به دفاتر کفالت، به دفاتر اتباع خارجی در استانداری‌ها رجوع کنند.

شلمچه؛ مرز انحصاری تردد زائران اتباع خارجی / استقرار ۴۰۰ موکب

مرز بین‌المللی شلمچه مانند سال گذشته علاوه بر میزبانی از زائران ایرانی، پذیرای زائران اتباع خارجی است، اتباع خارجی برای تشرف به عتبات عالیات به مرز شلمچه مراجعه می‌کنند.

زمان ثبت‌نام اتباع خارجی برای اعزام به زیارت اربعین اعلام شد

ثبت‌نام اتباع خارجی جهت اعزام به زیارت اربعین حسینی (ع) تا روز یکشنبه ۲۹ مهر ماه در دفاتر خدمات اتباع خارجی استانداری‌ها ادامه دارد.]]>

ثبت نام اتباع خارجی برای اعزام به زیارت اربعین

ثبت نام اتباع خارجی جهت اعزام به زیارت اربعین حسینی (ع) تا روز یکشنبه ۲۹ مهر در دفاتر خدمات اتباع خارجی استانداری‌ها ادامه دارد.

صدور کالا از خراسان شمالی کاهش یافت

بجنورد- ایرنا- رئیس اداره بازرگانی خارجی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی گفت: میزان صدور کالا از این استان در 6 ماهه نخست امسال، نسبت به نیمه پارسال 23.5 درصد از نظر وزنی و 1.6 درصد از نظر ارزشی کاهش یافت.

طرح آمایش 13 اتباع خارجی در آذربایجان غربی اجرا می‌شود

مدیر کل دفتر امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری آذربایجان غربی گفت: طرح آمایش 13 اتباع خارجی در آذربایجان غربی اجرا می شود.

آموزش ۸۵درصددانش آموزان اتباع در ایران

قائم مقام وزیر آموزش وپرورش گفت :درحالی که میزان تحت پوشش قراردادن دانش آموزان اتباع در جهان حدود ۶۰ درصد است اما این میزان در ایران بیش از ۸۵ درصد است.

پوشش دادن اتباع خارجی از سوی تامین اجتماعی به شرط داشتن پروانه کار

حدود 84 هزار نفر از اتباع خارجی در کشور، تحت پوشش تامین اجتماعی هستند.

14 گیت برای عبور زائران خارجی در شلمچه پیش‌ بینی شد

آبادان - ایرنا - مدیر قرارگاه اربعین حسینی در شلمچه و معاون امنیتی انتظامی استانداری خوزستان مرز شلمچه را تنها گذرگاه رسمی کشور برای عبور اتباع خارجی اربعین اعلام کرد و گفت:14 گیت برای عبور زائران اتباع خارجی در پایانه مرزی شلمچه پیش‌بینی شده است.

اطمینان فلاحت‌پیشه به اتباع خارجی برای سرمایه‌گذاری در ایران

رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: سازوکارهایی در نظر گرفته شده تا افرادی که به دنبال سرمایه‌گذاری در ایران هستند به موجب تحریم‌های آمریکا دچار مشکل نشوند و بتوانند به راحتی با ایران کار کنند. ما این اطمینان را به همه اتباع

آنکتاد: سرمایه‌گذاری مستقیم خارجی در آمریکا 73 درصد افت کرد

آنکتاد اعلام کرد سرمایه گذاری مستقیم خارجی جهان در نیمه اول سال 2018 ، 41 درصد کاهش یافت و در آمریکا نیز این رقم 73 درصد کاهش یافت و به 46 میلیارد دلار رسید.

نرخ ارزهای خارجی در بازار ترکیه کاهش یافت

آنکاراـ ایرناـ نرخ دلار و یورو در بازار ترکیه که از چند روز پیش از آزادی کشیش برونسون آمریکایی روندی نزولی اما آرام به خود گرفته بود، با صدور رای آزادی وی در روز گذشته از سوی دادگاه شهر ازمیر ، بار دیگر کاهش یافت.

چرا کاهش ارزش ریال گردشگران خارجی ایران را کاهش داد

تهران- ایرناپلاس- کاهش ارزش لیر ترکیه در برابر دلار، سبب رونق گردشگری و ورود توریست‌های خارجی به این کشور شده است این در حالیست که با وجود کاهش ارزش ریال، اتفاق مشابه ترکیه در ایران رخ نداده و ما با کاهش گردشگر خارجی مواجه شده‌ایم.

مجوز اقامت اتباع خارجی تنها در بخش مرکزی قزوین و کوهین

اقامت اتباع خارجی در استان قزوین به استثناء بخش مرکزی قزوین و کوهین، ممنوع است.

واردات برنج و موز به طور میانگین 23 درصد کاهش یافت

تهران- ایرنا- بررسی تازه ترین آمار تجارت خارجی گمرک نشان می دهد که در نیمه نخست امسال واردات برنج 14.12 درصد و موز 33.32 درصد کاهش و در مقابل گوشی تلفن همراه 23.20 درصد و گوشت 4.97 درصد افزایش یافت.

ظرفیت تولید نفت خام اوپک کاهش یافت

تهران - ایرنا - اداره اطلاعات انرژی ایالات متحده از کاهش ظرفیت تولید نفت اپک به پایین ترین میزان خود از سال 2016 خبر داد.

تحصیل ۱۱۰ هزار دانش‌آموز اتباع خارجی در مدارس شهرستانهای تهران

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های تهران با اشاره به آمار دانش آموزان مشغول به تحصیل در شهرستان‌های تهران، اظهار کرد: از مجموع ۱میلیون و ۴هزار دانش آموز در شهرستان‌های تهران، ۱۱۰هزار دانش آموز اتباع خارجی اشتغال به تحصیل دارند.

ذخیره ارزی چین کاهش یافت

پکن- ایرنا- به دنبال افزایش تعرفه های آمریکا و مشکلاتی که برای صادرات چین بروز کرده است میزان ذخیره ارزی این کشور در ماه سپتامبر(شهریور) امسال کاهش چشمگیری داشته است.