الخلیلج آنلاین: سفیر اسرائیل در واشنگتن با سفیر امارات دیدار کرد
مطالب مرتبط

سفیر ایران در عمان با همتای آلمانی خود دیدار کرد

سفیر ایران در عمان با سفیر آلمان در آن کشور دیدار و دو طرف در خصوص مسائل مورد علاقه دو کشور و تحولات منطقه ای بحث و تبادل نظر کردند.

سناتورهای آمریکایی خواستار اخراج سفیر سعودی در واشنگتن هستند

یک رسانه آمریکایی در یادداشتی درباره بازگشت برادر کوچک ولی‌عهد عربستان سعودی به آمریکا بعد از غیبت یک ماهه پس از قتل «جمال خاشقچی» نوشت: «سفیر سعودی به واشنگتن برگشت اما آیا هیچ کس با او صحبت خواهد کرد؟»

سفیر سعودی در آمریکا بازهم واشنگتن را ترک کرد

سفیر سعودی در آمریکا با تشدید انتقادات از نقش ولیعهد این کشور و برادر وی در قتل خاشقجی، بازهم واشنگتن را تَرک کرد.

سفیر سودان در سوریه: سودان یک کشور ضد اسرائیل است

سفیر سودان در سوریه تاکید کرد که سودان یک کشور ضد اسرائیل است و مواضع خود را در قبال رژیم صهیونیستی تغییر نداده است.

دیدار سفیر اندونزی در ایران با استاندار خوزستان 

استاندارخوزستان در دیدار با سفیر اندونزی بر توسعه روابط تجاری با این کشور تاکید کرد.

سفیر عربستان سعودی در آمریکا مجدداً واشنگتن را ترک کرد

سفیر عربستان سعودی در آمریکا، در بحبوحه شدت گرفتن جنجال‌ها بر سر ترور روزنامه‌نگار منتقد سعودی واشنگتن را مجدداً ترک کرده است.

چین سفیر آمریکا را احضار کرد

وزارت خارجه چین با اعلام احضار سفیر آمریکا، تأکید کرد که واشنگتن باید قرار بازداشت «منگ وانژو» از مدیران ارشد شرکت «هوآوی» را لغو کند.

سفیر جدید ایران در چین با رئیس‌جمهور دیدار کرد

سفیر جدید کشورمان در جمهوری خلق چین، در آستانه آغاز ماموریت خود با رئیس‌جمهور دیدار و گزارشی از آخرین وضعیت روابط و مناسبات تهران-پکن ارائه کرد.

واکنش سفیر سودان به دیدار البشیر با بشار

سفیر سودان در سوریه، با اشاره به سفر رئیس‌جمهوری کشورش به دمشق با هواپیمای روسیه، تأکید کرد که این تصمیم، صرفا سودانی است.

دیدار سفیر بلاروس با اشرف بروجردی

در دیدار سفیر بلاروس با رئیس سازمان اسناد و کتاب‌خانه ملی ایران، اشرف بروجردی بر تعاملات فرهنگی تأکید کرد و گفت: در مواقعی که سیاست کاربد ندارد، فرهنگ می‌تواند پیش‌برنده مناسبات باشد.

دولت مستعفی از آمریکا خواست جلوی امارات را بگیرد

مقام‌های ارشد دولت مستعفی یمن طی دیداری که اخیرا با سفیر آمریکا در این کشور داشته‌اند، از او خواسته‌اند که واشنگتن برای جلوگیری از نفوذ اماراتی‌ها در جنوب یمن دست به کار شود.

دیدار سفیر ایران با وزیر خارجه گرجستان

سفیر ایران در تفلیس با وزیر خارجه گرجستان دیدار و درباره مسائل پیش آمده برای شهروندان ایرانی گفتگو کرد.

سفیر جدید ایران در چین با روحانی دیدار کرد

تهران- ایرنا- «محمد کشاورز زاده» سفیر جدید جمهوری اسلامی ایران در جمهوری خلق چین در آستانه آغاز ماموریت خود با رییس جمهوری دیدار و گزارشی از آخرین وضعیت روابط و مناسبات تهران- پکن ارائه کرد.

سفیر جدید ایران در چین با رئیس جمهور دیدار کرد

"محمد کشاورزاده" سفیر جدید جمهوری اسلامی ایران در جمهوری خلق چین، در آستانه آغاز ماموریت خود با رئیس جمهور دیدار و گزارشی از آخرین وضعیت روابط و مناسبات تهران – پکن ارائه کرد.

دیدار سفیر جدید ایران در چین با رئیس جمهور

"محمد کشاورزاده" سفیر جدید جمهوری اسلامی ایران در جمهوری خلق چین، در آستانه آغاز ماموریت خود با رئیس جمهور دیدار و گزارشی از آخرین وضعیت روابط و مناسبات تهران – پکن ارائه کرد.

سفیر جدید ایران در چین با رئیس جمهور دیدار کرد

«محمد کشاورزاده» سفیر جدید جمهوری اسلامی ایران در جمهوری خلق چین، در آستانه آغاز ماموریت خود با رئیس جمهور دیدار و گزارشی از آخرین وضعیت روابط و مناسبات تهران – پکن ارائه کرد.

هیاتی از شخصیت های اهل سنت لبنان با سفیر ایران دیدار کردند

بیروت-ایرنا-هیاتی به نمایندگی از برخی جمعیت ها و شخصیت های مذهبی اهل سنت لبنان به ریاست شیخ «عبدالله جبری» دبیرکل «جنبش امت» امروز (دوشنبه) با «محمدجلال فیروزنیا» سفیر ایران دیدار کردند.

دیدار سفیر ایران در عمان با همتای المانی اش

سفیر ایران در عمان با همتای آلمانی‌اش دیدار و رایزنی کرد .

سفیر آمریکا دوباره به وزارت خارجه پاکستان احضار شد

اسلام اباد - ایرنا - وزارت امورخارجه پاکستان با احضار سفیر آمریکا در این کشور، با اعتراض به اقدام واشنگتن در موضوع قرار دادن نام پاکستان در فهرست ناقضان آزادی های دینی، گفت که آمریکا به بیماری اسلام هراسی مبتلا شده است.

سفیر گرجستان به وزارت خارجه احضار شد

سفیر گرجستان با دستیار وزیر و مدیر کل اوراسیای وزارت امور خارجه دیدار و توضیحاتی در خصوص آخرین وضعیت برخورد ماموران مرزی گرجستان با برخی متقاضیان سفر به آن کشور ارائه کرد.