تولید ۱۳ محصول جدید در پتروشیمی

مجتمع پتروشیمی جم در بوشهر توانسته است با تکیه بر دانش فنی متخصصان داخلی ۱۳ محصول جدید ارزشمند پرکاربرد تولید کند.مطالب مرتبط

تولید انبوه ۱۳ محصول جدید در پتروشیمی جم

مجتمع پتروشیمی جم با تکیه بر دانش فنی متخصصان داخلی ۱۳ محصول جدید ارزشمند پرکاربرد تولید کرده است.

تولید ۱۳ محصول جدید در پتروشیمی

مجتمع پتروشیمی جم در بوشهر توانسته است با تکیه بر دانش فنی متخصصان داخلی ۱۳ محصول جدید ارزشمند پرکاربرد تولید کند.

رونمایی از برگ برنده جدید مقابله با تحریم پتروشیمی/ ایران آماده تولید 13 محصول جدید پتروشیمی شد

هم‌زمان با بازگشت تحریم‌های غیر قانونی آمریکا، ایران با شکستن انحصار شرکت‌های ایتالیایی و آمریکایی، تولید تجاری و صادرات 13 محصول جدید پلیمری به کشورهای آسیایی و اروپایی را آغاز کرد.

هدیه ویژه میدان پارس جنوبی به صنعت پتروشیمی در آستانه تحریم

همزمان با توسعه فازهای پارس جنوبی، ایران درحالی در تولید محصول استراتژیک گازی اتان به عنوان خوراک اصلی مورد نیاز صنایع پتروشیمی از عربستان سبقت می گیرد که بعد از سال ها تراز تولید و مصرف اتیلن در صنعت پتروشیمی مثبت شد.

تولید ۳۵۰ هزار تن محصول کشاورزی در استان

امسال ۳۵۰ هزار تن انواع محصول کشاورزی در بخش‌های زراعت، باغبانی، شیلات و دام در کهگیلویه و بویراحمد تولید و روانه بازار شده است.

تولید 5 نوع محصول کشاورزی با استفاده از زهاب نیشکر

مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی گفت: با توجه به اقداماتی که در بحث استفاده از پساب نیشکر انجام گرفته است، 5 نوع محصول تولید خواهیم کرد.

تولید محصول انار در یزد 20 درصد کاهش دارد

یزد - ایرنا - مدیر باغبانی سازمان جهاد کشاورزی یزد گفت: با آغاز فصل برداشت محصول انار در سال زراعی 98 - 97 از 6 هزار و 810 هکتار باغ‌های این استان پیش‌بینی می‌شود 95 هزار تن محصول انار برداشت شود که این میزان تولید نسبت به سال زراعی قبل 20 درصد کاهش دارد.

برگزاری همایش تولید و توسعه پایدار پتروشیمی و تعاون

همایش تولید و توسعه پایدار، صنایع پایین دستی پتروشیمی و تعاون در تهران برگزار شد.

صنعت پتروشیمی در میانه راه هم نیست

رئیس انجمن کارفرمایی صنعت پتروشیمی گفت: در حالی‌ که تاکنون کل سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی، ۵۰ میلیارد دلار بوده؛ اما این صنعت تا سال ۱۴۰۴ نیازمند ۸۳ میلیارد دلار سرمایه جدید است.

واردات بی ضابطه، چوب لای چرخ تولید روغن زیتون در طارم

زنجان – ایرنا –80 درصد زیتون تولیدی در کشورهای مختلف دنیا به استحصال روغن می رسد ولی در ایران که مرکز تولید این محصول در استان های زنجان، گیلان و قزوین است، همین میزان محصول، کنسرو شده و فقط 20 درصد از آن روغن کشی می شود و رقم 60 درصد دیگر نیز از محل وارد

صادرات ۶ میلیارد دلاری محصولات پتروشیمی

تولید مجتمع‌های پتروشیمی تا پایان شهریور ماه امسال به ۲۷,۵ میلیون تن و ارزش صادرات به بیش از ۶ میلیارد و ۳۹۱ میلیون دلار رسید.

از دست رفتن 90 درصد محصول پسته استان کرمان در سال جاری

رییس سازمان جهاد کشاورزی شمال استان کرمان گفت: کاهش تولید محصول در افزایش قیمت نقش داشته است.

شرکت جدید برای اجرای فاز دوم پتروشیمی راه به جایی نخواهد برد

بجنورد- نماینده پنج شهرستان خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی گفت: حضور شرکت جدید برای اجرای فاز دوم پتروشیمی خراسان یک راهکار انحرافی و راه به جایی نخواهد برد.

سهم ۱۶ درصدی معاملات پتروشیمی‌ها در بورس کالا از طریق تعاونی‌ها

مدیرعامل بورس کالا با اشاره به سهم حدود ۱۶ درصدی معاملات پتروشیمی‌ها در بورس کالا از طریق تعاونی‌ها، گفت: در ۶ ماهه نخست امسال ۲.۴ میلیون تن محصول توسط تعاونی‌ها در بورس کالا خریداری شد.

برداشت ۳۳ هزار تن خرما از چتر‌های سبز جهرم

شهرستان جهرم با تولید ۲۵ درصد خرمای استان، رتبه نخست تولید این محصول در فارس را به خود اختصاص داده است.

اجرای نزدیک به ۳۰ طرح پتروشیمی برای استفاده بهینه گاز

مدیر طرح‌های شرکت ملی صنایع پتروشیمی، از اجرای نزدیک به ۳۰ طرح همسو با تکمیل زنجیره ارزش و تنوع سبد محصولات صنعت پتروشیمی خبر داد.

استقبال شرکت ملی پتروشیمی از تجمیع هلدینگ‎ها

معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی ادغام هلدینگ‌های پتروشیمی را موجب افزایش سرمایه‌های این شرکت‌ها و توسعه اقتصادی آنها دانست.

پاییز با طعم انار اشرف

ایرنا-بهشهر-روستای کوهستان واقع در شهرستان بهشهر در شرق مازندران یکی از قطب های تولید انار است که هم از نظر تولید انار ترش خودرو و ارگانیک و هم تولید انواع انار از گونه های مختلف در استان مازندران حائز اهمیت فراوان است . این محصول به صورت میوه یا

2هزار و 100تن محصول غذایی از دزفول به خارج از کشور صادر شد

دزفول - ایرنا - مدیر غذا و محصولات آرایشی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی دزفول گفت: 2 هزار و 100 تن محصول غذایی تولید دزفول در نیمه نخست امسال به کشورهای خارجی صادر شد.

ضرورت قطع تدریجی یارانه پتروشیمی‌ها

در پی برداشتن سقف معاملات محصولات پتروشیمی در بورس کالا و حذف قیمت‌گذاری‌های دستوری، نایب رئیس کمیسیون انرژی اتاق بازرگانی تهران گفت: باید با برنامه‌های بلندمدت پتروشیمی‌ها را به سمت بازار عرضه و تقاضا هدایت کرد تا به ‌تدریج، یارانه‌هایشان قطع شود.