خونگیری مشکوک از دانش آموزان یک مدرسه در تاکستان

فردی که خودسرانه در پوشش نیروی هلال احمر اقدام به خونگیری از دانش آموزان یکی از مدارس تاکستان کرده بود دستگیر شد.مطالب مرتبط

ابداع رباتی که به جای دانش آموز غایب به مدرسه می‌رود!

محققان نروژی به تازگی رباتی ساخته‌اند که جایگزین دانش‌آموزان در مدرسه می‌شود تا اگر دانش‌آموزی نتوانست در مدرسه حاضر شود، از دروس خود عقب نماند.

اولیای دانش‌آموزان اهری مدیر و عوامل مدرسه شدند

اهر - آموزش و پرورش اهر به منظور آشنایی والدین دانش‌آموزان با نحوه مدیریت مدرسه، آنها را به مدت یک روز به عنوان مدیر و عوامل مدیریت مدرسه برگزیدند.

دانش آموزان استثنایی خراسان شمالی 16 مدرسه کم دارند

بجنورد- ایرنا- رئیس آموزش و پرورش استثنایی خراسان شمالی گفت: برای خدمات رسانی بهتر به دانش آموزان با نیازهای ویژه، باید 16 مدرسه ویژه این قشر در استان ایجاد شود.

دانش آموزان اوتیستیک سرگردان در فضای آموزشی

تهران-ایرنا-تنبیه و برخوردهای سلبی با یک دانش آموز دارای شرایط اوتیسم توسط مدیر مدرسه ای در شهر تهران و خبرهای مشابه آن که گاه و بیگاه در فضای مجازی منتشر می شود، حکایت از نبود فضای آموزشی مناسب و بسترهای لازم برای پذیرش این دانش آموزان در مدارس عادی دارد

دانش آموزانی که با کاشت و فروش درختان، مدرسه را تجهیز کردند

بجنورد- ایرنا- دانش آموزان روستای باش محله فاروج که در هفته درختکاری چهار سال پیش 10 اصله صنوبر را کاشته بودند پس از به ثمر رسیدن این نوع درختان تجاری و فروش آنها مدرسه خود را تجهیز کردند.

تجلیل از دانش آموزان دو مدرسه اهواز

175نفر از دانش آموزان حاشه شهر زاهدان ویزیت رایگان شدند

زاهدان- ایرنا- مدیر عامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: 175 نفر از دانش آموزان 2 مدرسه حاشیه شهر زاهدان توسط داوطلبان این جمعیت ویزیت رایگان شدند.

برگزاری کلاس دانش‌آموزان محروم "سورگاه" زیرسقف آسمان! + عکس و فیلم

70 دانش‌آموز هستند باز هم از مناطق محروم جنوب کرمان، هشت سالی می‌شود منتظر تکمیل مدرسه در حال ساختشان هستند اما مدرسه نیمه‌کاره رها شده و حالا سهم آنها، برگزاری کلاس درس زیر سقف آسمان است!

بازارچه دانش آموزی

دانش آموزان مدرسه شهید کاوه مهاباد با برپایی بازارچه ای از دست سازه های خود پا به عرصه معامله گذاشتند تا خود را برای بازار خرید و فروش آماده کنند.

کمبود روان‌شناس و مشاوره در مدرسه داریم/ نگرانی از رفتارهای پرخطر در بین دانش‌آموزان

اجرای طرح نماد در ۱۲۸ مدرسه استان گیلان

رشت- مدیرکل آموزش و پرورش گیلان گفت: طرح نماد با هدف شناسایی دانش آموزان در معرض آسیب‌های اجتماعی امسال در ۱۲۸ مدرسه سه شهرستان استان گیلان در حال اجرا است.

جشنواره ورزشی در مدرسه شاه پری ناصح بیرجند

دانش آموزان مدرسه دخترانه شاه پری ناصح بیرجند در جشنواره ورزشی، روز شادی را تجربه کردند.

بازارچه ای برای تمرین کسب و کار در مدرسه شهید کاوه مهاباد

دانش آموزان مدرسه شهید کاوه مهاباد با برپایی بازارچه ای از دست سازه های خود پا به عرصه معامله گذاشتند تا خود را برای بازار خرید و فروش آماده کنند.

2500 مدرسه مدیریت بحران در تهران فعال است

تهران- ایرنا- مدیر روابط عمومی سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران گفت: در تهران حدود ٢ هزار٥٠٠ مدرسه وجود دارد که در آن آموزش های مختلف در حوزه ایمنی و ارتقای آمادگی در زمان بحران به دانش آموزان داده شده است.

ایرانی‌ها ۴۹۰۰ ساعت بیشتر از دانش‌آموزان سایر کشورها درس می‌خوانند

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه در حال تدوین پیش نویس قانون اداری مالی خاص برای آموزش و پرورش هستیم گفت: برنامه‌هایی در جهت سیاست‌های مدرسه محوری و توزیع نیروی انسانی متناسب با سازمان مدرسه در حال اجراست.

اعتراضات دانش آموزان فرانسوی برای مقابله با تغییرات آب و هوایی

دانش آموزان فرانسوی همپای دیگر دانش آموزان خواهان اقدام جدی برای مقابله با تغییرات آب و هوایی در جهان شدند.

«باباعلی»؛ معلم مدرسه ای با ۳ دانش آموز در سوادکوه

سوادکوه - معلم مدرسه روستای ارات بن سوادکوه هرروز ۱۵ کیلومتر از خانه تا مدرسه را پیاده و به عشق آموزش به سه دانش‌آموز در سرما و گرما طی می‌کند، او «بابا علی قاسمی» نام دارد.

روزی با طبیعت + گزارش

یک روز با طبیعت عنوان برنامه ای است که برای دانش آموزان اجرا می شود تا اشتیاق دانش آموزان به یادگیری در محیطی شاد فراهم شود

افتتاح نمایشگاه پروژه های علمی دانش آموزان کلاردشت

داوران پس از ارزیابی نمایشگاه و آثار دانش آموزان، نفرات برتر و نتیجه نهایی را اعلام می کنند.

تحرک و ورزش در بین دانش‌آموزان اردبیلی نهادینه می‌شود

استاندار اردبیل گفت: مدارس قرآنی و حتی مدارس عادی ظرفیت بسیار مناسبی برای تقویت تربیت دینی در بین دانش‌آموزان است.