خونگیری مشکوک از دانش آموزان یک مدرسه در تاکستان

فردی که خودسرانه در پوشش نیروی هلال احمر اقدام به خونگیری از دانش آموزان یکی از مدارس تاکستان کرده بود دستگیر شد.مطالب مرتبط

چوب معلم؛ از مکتب تا مدرسه

همدان - ایرنا - تنبیه فیزیکی دانش آموزان از گذشته در سیستم آموزشی وجود داشته است و امری عادی به حساب می آمد؛ اما امروز نقشی در تربیت دانش آموزان ندارد به گونه ای که تنبیه یکی از دانش آموزان همدانی اتفاقی عجیب قلمداد شد و مورد هجمه رسانه ها قرار گرفت.

چوب معلم؛ از مکتب تا مدرسه

همدان- ایرنا- تنبیه فیزیکی دانش آموزان از گذشته در سیستم آموزشی وجود داشته است و امری عادی به حساب می آمد؛ اما امروز تنبیه نقشی در تربیت دانش آموزان ندارد به گونه ای که تبیه یکی از دانش آموزان همدانی اتفاقی عجیب قلمداد شد و مورد هجمه رسانه ها قرار گرفت.

«آذر» در آذر/ باز هم آتش بی‌تدبیری بر تن نحیف دانش‌آموزان

صدای همهمه همسایه‌ها به‌گوش می‌رسد، «یک مدرسه آتش گرفته»؛ وجودش گُر می‌گیرد؛ دیگر دست خودش نیست؛ چادرش را به سر می‌کشد از خانه تا مدرسه می‌دود؛ آری مدرسه فرزندش است در هاله‌ای از دود و آتش.

والدین دانش‌آموزان: معلم سه‌شنبه‌ها کلاس نمی‌آید/مسؤولان: تعطیلی کلاس صحت ندارد

والدین دانش‌آموزان پایه پنجم مدرسه ابتدایی سایپا نایسر سنندج با اطلاع به خبرگزاری فارس نسبت به ترک تدریس معلم این مدرسه در یکی از روزهای هفته، اعتراض کردند که با پیگیری این رسانه، آموزش و پرورش اعلام کرد این موضوع صحت ندارد.

انتقاد دانش آموزان تهرانی از دستگیری دانش آموزان پاریسی 

دانش آموزان تهرانی با ارسال نامه ای به رئیس جمهور فرانسه، به رفتارهای توهین آمیز پلیس این کشور با دانش آموزان فرانسوی اعتراض کردند.

اجرای طرح مدرسه زندگی در فریمان

جمعی از دانش آموزان فریمانی با پول تو جیبی های خود میز و نیمکت های مدرسه را تعمیر و رنگ آمیزی کردند.

سردی کلاس دانش آموزان راز و جرگلان را فراری داد

بجنورد-ایرنا- مدیر آموزش و پرورش راز و جرگلان گفت: شمار زیادی از دانش آموزان یک دبیرستان دخترانه روستایی این شهرستان، روز شنبه به علت نبود وسایل گرمایشی، از حضور در مدرسه خودداری کردند.

تازه‌‌ترین اخبار از تلفات آتش‌سوزی یک مدرسه در زاهدان؛ 2 دانش‌آموز‌ ‌جان باختند/احیای یکی از دانش‌آموزان

گروه استان‌ها ـ رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی زاهدان درباره جدیدترین جزئیات آتش‌سوزی یک مدرسه در زاهدان گفت: متاسفانه در این حادثه 4 دانش‌آموز ‌دچار سوختگی با درصد بالا شدند.

دو نفر از دانش آموزان آتش سوزی مدرسه در زاهدان فوت کردند

زاهدان - رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: دو نفر از دانش آموزان حادثه آتش سوزی واحد آموزشی پیش دبستانی و دبستان زاهدان بر اثر شدت سوختگی جان خود را از دست داد.

اعلام عزای عمومی در سیستان و بلوچستان/ بازدید معاون وزیر از وضعیت دانش آموزان حادثه مدرسه اسوه حسنه زاهدان

معاون وزیر آموزش و پرورش از وضعیت دانش آموزان حادثه مدرسه اسوه حسنه زاهدان بازدید کرد. ]]>

دانش‌آموز متأهل از مدرسه اخراج نمی‌شود

سرپرست معاونت آموزش و پرورش متوسطه وزارت آموزش و پرورش گفت: دانش‌آموزان متأهل از مدرسه اخراج نمی‌شوند و امکان تحصیل آنها به چند روش فراهم است.

ضرورت زنگ تداوم در مدرسه جهادی خواندن

اقدامی فرهنگی مانند ایجاد مدرسه جهادی خواندن زمانی می‌تواند ثمربخش باشد که تداوم یابد و هنرجویان و دانش آموزان شرکت کننده در کلاس های مختلف این مدرسه دروس تکمیلی را سپری کنند.

فوت یک دانش آموز حادثه دیده در آتش سوزی مدرسه

علیرضا نخعی مدیر کل آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان ضمن ابراز تالم شدید از درگذشت یکی از دانش آموزان معصوم در حادثه آتش‌سوزی مدرسه ابتدایی در زاهدان اعلام کرد: در بررسی های اولیه از سانحه کوتاهی بعضی همکاران ما مشخص شد که لازم است مراتب تاسف و عذرخو

اجرای طرح شهید بهنام محمدی برای دانش آموزان نوده خاندوز

با هدف ارتباط بیشتر دانش آموزان با مساجد طرح شهید بهنام محمدی با عنوان سه میم یعنی منزل ، مدرسه و مسجد در نوده خاندوز آزادشهر برگزار شد.

نامه انتقادی دانش آموزان تهرانی به رئیس جمهور فرانسه

تهران-ایرنا - دانش آموزان تهرانی با ارسال نامه ای به رئیس جمهور فرانسه به رفتارهای توهین آمیز پلیس این کشور با دانش آموزان فرانسوی اعتراض کرده و آورده اند : کدام را باور کنیم؛ ژست دموکراتیک‌تان یا دست های بسته دانش آموزان فرانسوی؟

دانش آموزان باید حضور در عرصه های اجتماعی را تجربه کنند

شهردار تهران تجربه هایی مانند شهردار مدرسه شدن را فرصتی دانست که به واسطه آن دانش آموزان امکان حضور و فعالیت در عرصه های اجتماعی را پیدا می کنند.

یک ساعت با محیط بان در مدرسه+گزارش

دانش آموزان ایلامی امروز یک ساعت حضور خود را در مدرسه با محیط بانان سپری کردند تا با اهمیت حفاظت از محیط زیست بیشتر آشنا شوند.

دانش آموزان باید حضور در عرصه های اجتماعی را تجربه کنند

شهردار تهران تجربه هایی مانند شهردار مدرسه شدن را فرصتی دانست که دانش آموزان امکان حضور و فعالیت در عرصه های اجتماعی را پیدا می کنند.

نماینده وزیر بهداشت بربالین دانش آموزان زاهدانی حضور یافت

زاهدان- ایرنا- مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان گفت: دکتر قدیمی معاون حوزه اجرایی معاونت درمان وزارت بهداشت و درمان به نمایندگی از سوی وزیر امشب/سه شنبه شب/ با سفر به زاهدان بر بالین دانش آموزان حادثه دیده آتش سوزی مدرسه د

نماینده وزیر بهداشت بربالین دانش آموزان زاهدانی حضور یافت

زاهدان- ایرنا- مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان گفت: دکتر قدیمی معاون حوزه اجرایی معاونت درمان وزارت بهداشت و درمان به نمایندگی از سوی وزیر امشب/سه شنبه شب/ با سفر به زاهدان بر بالین دانش آموزان حادثه دیده آتش سوزی مدرسه د