غلط املایی در سامانه صدور مجوز کتاب وجود ندارد

اداره کتاب و کتابخوانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره غلط املایی در سامانه صدور مجوز کتاب توضیح داد.مطالب مرتبط

آغاز به کار سامانه های چهارگانه پیشخوان مجوزهای کشور

با آغاز به کار رسمی سامانه های چهارگانه پیشخوان مجوزهای کشور در فارس فعالان کسب و کار در کمترین زمان مجوز دریافت می کنند. در این پیشخوان الکترونیکی، سامانه مجوز‌های کسب و کار کشور(سام)، سامانه دریافت، انعکاس و رسیدگی به شکایات متقاضیان و صدور مجوز‌های کس

پای حرف اهالی پردیسان قم|منطقه پردیسان فروشگاه ‌ندارد

اختلاف‌نظر چند دستگاه دولتی با شهرداری در صدور مجوز تجاری‌سازی دائم چالش و گرفتاری اجتماعی آزاردهنده‌ای را در کمبود مراکز عرضه و فروشگاه در شهرک پردیسان قم به وجود آورده است.

واسپاری فرایند صدور مجوز نمایشگاه‌های خیابانی کتاب در نوبت بررسی شورای شهر

صدور ۲۰۰۰ مجوز شکار پرنده و چند پرسش

مدیرعامل انجمن پرنده‌شناسی طرلان با اشاره به صدور ۲۰۰۰ مجوز شکار پرنده در استان تهران گفت: سازمان حفاظت محیط زیست باید پاسخ دهد که این تعداد پرنده‌ای که برای آن‌ها مجوز شکار صادر کرده در کدام نقطه استان تهران است و چه طور می‌توانند ثابت کنند که ۲۰۰۰ مجوز

انتقاد از صدور مجوز واردات واکسن در شرایطی که امکان افزایش تولید هست

رئیس موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی گفت: متاسفانه برخی افراد با طرح موضوع کمبود واکسن به دنبال دریافت مجوز واردات هستند، کما اینکه با وجود امکان افزایش تولید در موسسه رازی، مجوز واردات یک پارتی واکسن آنتروتوکسمی صادر شده است.

سه معدن نیشابور در انتظار صدور مجوز بهره برداری

سه معدن با مساحت پنج کیلومترمربع و ذخیره ۲هزار و ۹۹۸تن مواد معدنی در انتظار صدور مجوز بهره برداری است.

افزایش اعتراضات به دولت پاکستان پس از صدور مجوز شکار برای دومین شاهزاده قطری

اعتراضات مردمی پس از صدور مجوز شکار پرندگان کمیابی چون هوبره که نسل آنها در حال انقراض است، علیه دولت پاکستان افزایش یافت.

نظر مقام مسئول شهرداری درباره ورود خودروهای نمایندگان به خطوط ویژه

دستیار ویژه معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با بیان اینکه معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران هیچ مسئولیتی را در خصوص صدور مجوز برای خودروهای نمایندگان به خطوط ویژه ندارد گفت: در این زمینه ناجا مجوز لازم را صادر می‌کند.

جای این خانه پاساژ می‌خواهند بسازند

«مساله خروج از ثبت سرای میخچی اکنون آن‌قدر اهمیت ندارد که شهرداری بدون استعلام از میراث فرهنگی، صدور مجوز تخریب این بنای تاریخی را صادر کرده و قرار است جای ان ساختمانی پنج طبقه ساخته شود.»

تفویض اختیار برای صدور مجوز تاسیس و پیگیری شرکتها

به روسای ادارات صنعت، معدن و تجارت شهرستانهای کاشان و آران و بیدگل برای صدور مجوز تاسیس و پیگیری شرکتها تفویض اختیار کامل داده شد.

از اجرای ویژه‌ی «بینوایان» تا صدور مجوز نمایش 3 فیلم

صدور مجوز نمایش برای 3 فیلم، نمایش خاک شیرین آغاز شد، 21 آذر ماه تاریخ اجرای «عشق من: حامد بهداد»، اجرای بینوایان به سانس ویژه رسید و... از جمله خبرهای سینما و تئاتر است.

صدور مجوز انتقال بخشی از پساب تهران به ایوانکی پیگیری شود

گرمسار - نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس با تأکید بر لزوم تحقق مصوبات سفر قبلی رئیس‌جمهور به استان سمنان، گفت: صدور مجوز انتقال بخشی از پساب تهران به ایوانکی پیگیری شود.

اقدام پیش از ابلاغ معاونت قرآنی ارشاد برای صدور مجوز به موسسات

معاونت قرآنی وزارت ارشاد پیش از ابلاغ رسمی شورای توسعه فرهنگ قرآنی با اعلام توقف فعالیت هیات رسیدگی به موسسات، اقدام به تشکیل دبیرخانه صدور مجوز به موسسات کرده است.

ممنوعیت استفاده از کتاب های فاقد مجوز در مدارس

استفاده از کتاب‌های فاقد مجوز در مدارس کهگیلویه و بویراحمد ممنوع شد

وزارت اقتصاد: 1580 مجوز کسب و کار باقی مانده است

تهران- ایرنا- معاونت امور اقتصادی وزارت امور اقتصادی و دارایی به شناسایی حدود 2082 عنوان مجوز کسب و کار و حذف 500 سند زاید اشاره کرد که هیات مقررات زدایی و تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار، اطلاعات 1580 عنوان مجوز باقیمانده را منتشر کرده است.

ناظران مجلس در هیات مقررات زدایی و تسهیل در صدور مجوز کسب و کار مشخص شدند

نمایندگان مجلس ناظران در هیات مقررات زدایی و تسهیل در صدور مجوز کسب و کار تعیین کردند.

صدور 2000 مجوز شکار پرنده، علمی یا عشقی؟

اداره کل محیط زیست استان تهران، ۲۰۰۰ مجوز شکار پرنده صادر کرده است. تصمیمی که طی روزهای اخیر، انتقادات بسیاری را علیه سازمان محیط زیست برانگیخته است، به ویژه اینکه بنا به گفته اداره نظارت بر امور حیات وحش تهران، «صدور جواز شکار، بر مبنای سرشماری و آمار دق

پنی‌سیلین غیرمجاز در کشور وجود ندارد

سخنگوی سازمان غذا و دارو با تاکید بر اینکه به هیچ عنوان پنی‌سیلین غیرمجاز در کشور وجود ندارد، گفت: داروی پنی‌سیلین تولید داخل است و بخش زیادی از مواد اولیه آن نیز در داخل کشور تولید می‌شود و در این زمینه مشکلی وجود ندارد.]]>

صدور مجوز ایجاد دانشکده فنی و حرفه‌ای دختران شهرستان نهاوند

نهاوند- نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی از صدور مجوز ایجاد دانشکده فنی و حرفه‌ای دختران در این شهرستان خبر داد.

صدور مجوز جذب دانشجو در مراکز منوط به ایجاد فضای کار است

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی گفت: صدور مجوز جذب دانشجو در مراکز علمی کاربردی منوط به ایجاد فضای کار است.