غلط املایی در سامانه صدور مجوز کتاب وجود ندارد

اداره کتاب و کتابخوانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره غلط املایی در سامانه صدور مجوز کتاب توضیح داد.مطالب مرتبط

غلط املایی در سامانه صدور مجوز کتاب وجود ندارد

اداره کتاب و کتابخوانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره غلط املایی در سامانه صدور مجوز کتاب توضیح داد.

توضیح اداره کتاب درباره غلط املایی در سامانه صدور مجوز نشر

اداره کتاب و کتابخوانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در توضیحی درباره غلط املایی موجود در سامانه صدور مجوز کتاب این مجموعه که در فضای مجازی بازتاب بسیاری داشته است، اعلام کرد: «غلط املایی تصویر منتشر شده مربوط به سامانه جدید صدور مجوز کتاب بوده که هنوز در دس

توضیح اداره کتاب و کتابخوانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره غلط املایی در سامانه صدور مجوز کتاب

هیچ مشکلی در ثبت نام سامانه سماح وجود ندارد/ توصیه به زائران اربعین

رئیس سازمان حج و زیارت با بیان اینکه هیچ معطلی و مشکلی در فرایند ثبت نام سامانه سماح وجود ندارد، گفت: به متقاضیان توصیه می کنیم که برای دریافت روادید، فقط از سامانه سماح اقدام کنند و به کانال‌های دیگر مراجعه نداشته باشند.

صدور مجوزغیرقانونی نصب دکل/ تهران دوباره مزرعه دکل‌ها می‌شود؟

معاون شهرسازی و معماری شهردار تهران نسبت به صدور مجوز نصب دکل در املاک خصوصی بدون اخذ مجوز از کارگروه صدور مجوز فعالیت سایت، دکل و آنتن هشدار داد.

هیچ معطلی و تاخیری در ثبت نام سامانه سماح وجود ندارد

رئیس سازمان حج و زیارت با بیان اینکه معطلی، تاخیر و مشکلی در فرایند ثبت نام سامانه سماح وجود ندارد، گفت: به متقاضیان توصیه می کنیم که برای دریافت روادید، فقط از این مرجع اقدام کنند.

هیچ معطلی و تاخیری در ثبت نام سامانه سماح وجود ندارد

رئیس سازمان حج و زیارت با بیان اینکه معطلی، تاخیر و مشکلی در فرایند ثبت نام سامانه سماح وجود ندارد، تاکید کرد: به متقاضیان توصیه می‌کنیم که برای دریافت روادید، فقط از این مرجع اقدام کنند.]]>

مشکلی در استاندارد کتابهای درسی وجود ندارد

مدیرکل دفتر تألیف کتاب‌های درسی: در طراحی کتاب‌های درسی به مسئله انگیزش دانش آموزان توجه شده و هیچ مشکلی در استاندارد این کتاب‌ها وجود ندارد.

امکان صدور ویزا و گذرنامه در مرزها وجود ندارد

شلمچه- فرمانده قرارگاه اربعین ناجا از برخورد جدی پلیس با صادر کنندگان ویزای جعلی خبر داد و گفت: امکان صدور ویزا و گذرنامه در مرزها وجود ندارد.

مراکز صدور روادید اربعین تا چه ساعتی باز هستند؟

دبیر ستاد مرکزی اربعین با بیان اینکه محدودیتی در صدور ویزای اربعین وجود ندارد، به ساعت فعالیت مراکز صدور روادید برای زائران اربعین حسینی اشاره کرد.

کتابخانه های مهاباد با 900 کتاب گویا تجهیز شد

مهاباد- ایرنا- رییس اداره کتابخانه های عمومی مهاباد با اشاره به اینکه کتاب بریل در کتابخانه های این شهرستان وجود ندارد، گفت: 900 کتاب گویا به صورت لوح فشرده در موضوعات متنوع برای روشندلان و کم بینایان در این شهرستان مجهز شده است.

زنگ خطر برای باشگاه‌های ایرانی/۱۱ تیم اماراتی مجوز حرفه‌ای گرفتند

کمیته بدوی صدور مجوز حرفه ای سازمان لیگ امارات به ۱۱ تیم فوتبال این کشور برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا مجوز حرفه‌ای داده است.

اختیار صدور مجوز موسسات پژوهشی به دانشگاه ها واگذار می شود

قزوین - ایرنا - مدیرکل دفتر سیاست گذاری و برنامه ریزی امور پژوهشی وزارت علوم تحقیقات و فناوری گفت: این وزارتخانه اختیار صدور مجوز تاسیس موسسه های پژوهشی را به دانشگاه ها واگذار می کند.

اختیار صدور مجوز موسسات پژوهشی به دانشگاه ها واگذار می شود

قزوین - ایرنا - مدیرکل دفتر سیاست گذاری و برنامه ریزی امور پژوهشی وزارت علوم تحقیقات و فناوری گفت: این وزارتخانه اختیار صدور مجوز تاسیس موسسه های پژوهشی را به دانشگاه ها واگذار می کند.

صدور مجوز 330 پرواز فوق‌العاده اربعین/ آغاز فروش بلیت از 24 مهر

معاون هوانوردی سازمان هواپیمایی کشوری با اشاره به صدور مجوز 330 پرواز فوق‌العاده اربعین از فروش بلیت این پروازها از روز سه‌شنبه 24 مهرماه خبرداد.

مهد کودک بنگاه اقتصادی نیست

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با بیان اینکه مهد کودک ها بنگاه اقتصادی و تجاری نیستند، گفت: راه اندازی مهدکودک ها و صدور مجوز برای آنها بحث مهمی است، زیرا مخاطب آنان کودکان هستند و باید انتخاب مدیران و صدور مجوز برای آنان هوشیارانه صورت گیرد.

نحوه صدور مجوز خروج از کشور دانشجویان و مشمولان زائر اربعین

نحوه صدور مجوز خروج از کشور دانشجویان، دانش‌آموزان، طلاب و مشمولان نظام‌وظیفه برای شرکت در مراسم اربعین حسینی (ع) تشریح شد.

جزئیات صدور مجوز خروج از کشور مشمولان زائر اربعین حسینی(ع)

جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا فرآیند صدور مجوز خروج از کشور برای مشمولان زائر اربعین حسینی(ع) را تشریح کرد.

راه اندازی سامانه یکپارچه مدیریت املاک کشور در استان

سامانه سیماک با هدف صدور الکترونیکی مجوزهای ساخت و ساز تا 10 روز آینده به بهره برداری می رسد.

پیمان معادی «فردی» را می‌سازد/ صدور مجوز برای ۳ فیلمنامه دیگر

شورای صدور پروانه ساخت در جلسه اخیر با چهار فیلمنامه موافقت کرد.