ترامپ: خاشقجی از کنسولگری عربستان بیرون نیامده است

رئیس جمهوری آمریکا نیز در برابر فشار افکار عمومی بالاخره به این واقعیت که کلید معمای مفقودشدن روزنامه‎نگار منتقد سعودی در دست ریاض است، اعتراف کرد و گفت: خاشقجی از کنسولگری بیرون نیامده است.مطالب مرتبط

ترامپ: خاشقجی از کنسولگری عربستان بیرون نیامده است

رئیس جمهوری آمریکا نیز در برابر فشار افکار عمومی بالاخره به این واقعیت که کلید معمای مفقودشدن روزنامه‎نگار منتقد سعودی در دست ریاض است، اعتراف کرد و گفت: خاشقجی از کنسولگری بیرون نیامده است.

ترامپ: بن‌سلمان هرگونه اطلاع درباره سرنوشت خاشقجی در کنسولگری عربستان را رد کرد

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا می‌گوید که بن‌سلمان هرگونه اطلاع از آنچه را در کنسولگری عربستان بر سر خاشقجی رخ داده کاملاً رد کرده است.

ترامپ: خاشقجی قطعاً به‌قتل رسیده است

دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا اعلام کرد که از نظر او جمال خاشقجی روزنامه‌نگار سعودی ناپدیدشده در کنسولگری عربستان بی‌شک کشته شده است.

ترامپ: خاشقجی از کنسولگری عربستان خارج نشده است/بازپرسان آمریکایی‌ در تحقیقات شرکت می‌کنند

دونالد ترامپ اظهار داشت، از نزدیک پرونده جمال خاشقجی را دنبال می‌کند.

هدف از بازرسی کنسولگری عربستان یافتن DNA یا ردی از خون خاشقجی است

ترکیه مایل است کنسولگری عربستان در استانبول را برای یافتن زنده یا مرده جمال خاشقجی بازرسی کند و هدف از این عملیات دستیابی به DNA یا خون خاشقجی است.

«ضاحی خلفان» عکس خروج خاشقجی از کنسولگری عربستان را رو کرد!

معاون رئیس پلیس دبی با انتشار یک عکس دست کاری شده درباره خروج جمال خاشقجی از کنسولگری عربستان در استانبول موجی از تمسخر علیه خود را در توئیتر به راه انداخت.

ترکیه به شواهد قتل خاشقجی در کنسولگری عربستان دست یافت

مقامات ترکیه اعلام کردند به شواهدی دست پیدا کرده اند که فرضیه به قتل رسیدن جمال خاشقجی روزنامه نگار منتقد سعودی در کنسولگری عربستان در استانبول را تقویت می کند.

مخالفت ترامپ با توقف فروش سلاح به عربستان/ ترامپ: از ما نخرند سراغ روسیه و چین می‌روند

دونالد ترامپ تاکید کرد، حتی اگر ثابت شود که جمال خاشقجی در داخل کنسولگری عربستان در استانبول کشته شده، آمریکا فروش‌های نظامی به ریاض را متوقف نمی‌کند.

ناپدید شدن خاشقجی موجب اختلاف عمیق بین ترامپ و جمهوریخواهان شد

ناپدید شدن مرموز خاشقجی روزنامه نگار منتقد سعودی در کنسولگری عربستان در استانبول موجب تشدید اختلافات بین ترامپ رئیس جمهور آمریکا و نمایندگان جمهوریخواه شده است.

کورکر: یقین دارم خاشقجی در کنسولگری عربستان به قتل رسیده است/ انتشار تصاویر 15 مظنون عربستانی به قتل خاشقجی

در حالی که رسانه های ترکیه ای تصاویر 15 مظنون عربستانی به قتل خاشقجی را منتشر کردند، یک سناتور آمریکایی اعلام کرد که یقین دارد این روزنامه نگار منتقد سعودی در کنسولگری عربستان در استانبول به قتل رسیده است.

ناپدید شدن خاشقجی و کرسی‌های خالی سفارت آمریکا در عربستان و ترکیه

"ناپدید شدن جمال خاشقجی پس از مراجعه به کنسولگری عربستان در استانبول پست‌های دیپلماتیک بدون متصدی تحت ریاست جمهوری دونالد ترامپ به ویژه در ترکیه و عربستان را در کانون توجه قرار داده است. دولت آمریکا اظهار کرده است که تلاش کرده تا این خلاء را پر کند اما در

کشف شواهد جدید از قتل «خاشقجی» در کنسولگری عربستان در استانبول

پلیس ترکیه اعلام کرد: شواهد جدیدی از قتل «خاشقجی» در کنسولگری عربستان در استانبول کشف شده است.

بیانیه کابینه عربستان درباره موضوع خاشقجی

کابینه عربستان امروز در نشست خود به موضع گیری درباره جمال خاشقجی فعال سعودی ناپدید شده در کنسولگری عربستان در استانبول پرداخت.

بازرسی مقامات ترکیه از کنسولگری عربستان در استانبول

یک رسانه روسی با انتشار تصاویری از ورود بازرسان ترکیه ای به کنسولگری عربستان در ریاض در خصوص تعیین وضعیت جمال خاشقجی خبر داد.

تجمع مقابل سفارت و کنسولگری عربستان در آمریکا در حمایت از خاشقجی+فیلم

شماری از فعالان سیاسی آمریکا در مقابل سفارت عربستان در واشنگتن و کنسولگری این کشور در نیویورک در حمایت از جمال خاشقجی تجمع کردند.

کنسولگری عربستان در استانبول برخی شواهد را پنهان کرده است

رئیس جمهور ترکیه امروز سه شنبه در جمع خبرنگاران عنوان داشت که در کنسولگری عربستان در خصوص برخی از مدارک ناپدید شدن خاشقجی جعل سند رخ داده است.

قتل ۷ دقیقه‌ای خاشقجی

نوار صوتی جزئیات قتل خاشقجی در کنسولگری عربستان سعودی را فاش می‌کند.

سرویس اطلاعاتی انگلیس: خاشقجی در کنسولگری عربستان کشته شده است

سرویس اطلاعاتی انگلیس اعلام کرد که معتقد است جمال خاشقجی نویسنده مشهور عربستانی در کنسولگری این کشور به قتل رسیده است.

خاشقجی پیامی به ملک سلمان درباره باج‌خواهی ترامپ از عربستان داده بود

یک روز قبل از ناپدید شدنش، جمال خاشقجی، روزنامه‌نگار سعودی در مصاحبه‌ای مطبوعاتی با شبکه دویچه وله آلمان به حرف‌های دونالد ترامپ درباره مکالمه‌ تلفنی‌اش با پادشاه عربستان واکنش نشان داده بود. ترامپ در آن تماس تلفنی به ملک سلمان گفته بود، عربستان بدون حمای

فیلم| پاکسازی کنسولگری سعودی پیش از بازدید ترکیه برای تحقیق درباره مرگ خاشقجی

فیلمی از کنسولگری عربستان سعودی در استانبول ضبط شده که ظاهراً ورود نیروهای نظافتچی را به ساختمان کنسولگری عربستان سعودی در استانبول پیش از بازدید مقام‌های ترکیه‌ای نشان می‌دهد.