رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه از سردار غیب‌پرور قدردانی کرد

حجت الاسلام حاج علی اکبری با صدور پیامی از برگزاری موفق رزمایش اقتدار عاشورایی بسیج سپاهیان محمد رسول الله(ص) در سراسر کشور قدردانی کرد.مطالب مرتبط

قدردانی رئیس‌ شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه از سردار غیب‌پرور

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور، با صدور پیامی به سردار غیب‌پرور از برگزاری موفق رزمایش اقتدار عاشورایی بسیج سپاهیان محمد رسول الله(ص) در سراسر کشور قدردانی کرد.

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه از سردار غیب‌پرور قدردانی کرد

حجت الاسلام حاج علی اکبری با صدور پیامی از برگزاری موفق رزمایش اقتدار عاشورایی بسیج سپاهیان محمد رسول الله(ص) در سراسر کشور قدردانی کرد.

پیام رزمایش بسیج ادامه مقاومت برای خنثی‌سازی توطئه معاندین بود

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور با صدور پیامی به رئیس سازمان بسیج مستضعفین، از برگزاری موفق رزمایش اقتدار عاشورایی بسیج سپاهیان محمد رسول الله(ص) در سراسر کشور قدردانی کرد.

برگزاری همایش فصلی ائمه جمعه استان در خرم آباد

در همایش فصلی ائمه جمعه استان در خرم آباد، برنامه های شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان تشریح شد.

قزوین|نماز جمعه متعلق به جناح سیاسی خاصی نیست

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین گفت: نماز جمعه متعلق به جناح سیاسی خاصی نیستند و تمامی جناح های سیاسی که در چارچوب قانون اساسی و ولایت فقیه در حال فعالیت هستند می توانند به صورت فعال و مستمر در آن فعالیت داشته باشند.

نماز جمعه از دستاوردهای انقلاب اسلامی است

رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور گفت: نماز جمعه یکی از بزرگترین عنایات الهی به ملت ایران است.

جایی برای آزمون و خطا در آستانه چهل سالگی انقلاب نیست

ایلام. - ایرنا - رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور گفت: نقشه های راه در حوزه های علمی، فرهنگی و آموزشی ترسیم و تدوین شده و در آستانه چهل سالگی انقلاب دیگر جایی برای آزمون و خطا نیست بلکه باید عمل کرد.

راهبرد نظام برای حرکت در مسیر بالندگی و پیشرفت روشن است

ایلام - رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه گفت: راهبرد نظام برای حرکت در مسیر بالندگی و پیشرفت روشن است و همه وظیفه دارند در چارچوب این راهبرد برنامه ریزی کنند.

دشمن از صفوف به هم پیوسته نمازهای جمعه در هراس است

ایلام -رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور گفت: دشمن از صفوف به هم پی.سته نماز های جمعه و جماعت در هراس است پس باید هرچه بیشتر این پایگاه را تقویت کنیم.

تاکید ائمه جمعه استان اردبیل بر بهبود وضعیت اقتصادی مردم

اردبیل- ایرنا- ائمه جمعه استان اردبیل در بخشی از خطبه های نماز جمعه شهرستان ها با اشاره به مشکلات اقتصادی موجود در کشور از مسئولان خواستار اقدام در رفع این مشکلات شدند.

درس حماسی اربعین محور سخنان ائمه جمعه شهرستان ها

درس حماسی همایش پیاده روی اربعین محور سخنان ائمه جمعه شهرستانهای استان اصفهان در خطبه های نماز جمعه بود.

نماهنگ تصویری قدردانی رهبر انقلاب از «سردار همدانی» منتشر شد

موسسه فرهنگی، هنری مرکز اسناد انقلاب اسلامی در قالب یک نماهنگ تصویری، بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی درباره قدردانی از سردار شهید حسین همدانی را منتشر کرده است. 

ائمه جمعه قم خواستار برخورد با ضارب روحانی آمر به معروف شدند

قم - ایرنا - ائمه جمعه قم با صدور بیانیه ای که در نماز جمعه این شهر قرائت شد، ضمن محکومیت ضرب و شتم روحانی آمر به معروف خواستار برخورد عوامل انتظامی و قضایی استان با فرد شرور شدند.

نشست شورای سیاستگذاری قرارگاه فرهنگی هنری مردمی اربعین برگزار شد

نشست شورای سیاستگذاری قرارگاه فرهنگی هنری مردمی اربعین روز شنبه ۲۱ مهر ماه با حضور حجت‌الاسلام سید محمدحسن ابوترابی‌فرد امام‌جمعه موقت تهران، سعید اوحدی رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و تعدادی از نمایندگان نهادها و سازمان‌های دولتی و غیردولتی در دف

سفر رئیس دفتر رهبر انقلاب به ایلام

ایرنا-ایلام-مراسم تکریم و ‌معارفه حجج اسلام «محمد نقی لطفی» و «اله نور کریمی تبار» نمایندگان ولی فقیه و‌ ائمه جمعه قدیم و جدید استان ایلام و نشست شورای اداری این استان روز جمعه با حضور آیت الله محمدی گلپایگانی رئیس دفتر رهبر معظم انقلاب اسلامی برگزار شد.

تبادل نظر ائمه جمعه شمال فارس در اقلید

گردهمایی ائمه جمعه شهر‌های شمالی فارس در اقلید برگزار شد.

ائمه جمعه درباره مسائل کشور عالمانه سخن بگویند

شیراز- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز گفت: اگر ائمه جمعه بخواهند درباره مسائل شهر خود و کشور سخن بگویند باید عالمانه و دقیق باشد.

ائمه جمعه قم خواستار برخورد قاطع با عامل ضرب و شتم روحانی ناهی از منکر شدند

در پی مضروب شدن یکی از روحانیون در پی امر به معروف و نهی از منکر ائمه جمعه قم با صدور بیانیه‌ای ضمن تقدیر از اقدام شجاعانه این طلبه متعهد و غیور از عوامل انتظامی و قضایی استان قم خواستند نسبت به شناسایی این فرد شرور و متخلف اقدام عاجل به عمل بیاید.

امام جمعه جدید خلخال معرفی شد

حجت‌الاسلام شیخ کریم اسدی با حکم شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان اردبیل به عنوان امام جمعه جدید خلخال معرفی شد.

قزوین| مجمع خیرین نماز جمعه در استان قزوین گسترش یابد

رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان قزوین گفت: مجمع خیرین شهر اقبالیه شروع به‌کار کرد و امیدواریم بتوانیم این مجمع را در سطح استان گسترش دهیم.