۹۱ درصد اعتبارات سفر مقام معظم رهبری به خراسان شمالی تخصیص یافته است

استاندار خراسان شمالی گفت: اعتبارات سفر مقام معظم رهبری به خراسان شمالی هزار و 700 میلیارد تومان بوده است و تاکنون ۹۱ درصد آن تخصیص یافته است.مطالب مرتبط

۸۷.۶ درصد اعتبارات هزینه ای استان کرمان تخصیص یافته است

کرمان - رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان گفت: آخرین میزان ابلاغی اعتبارات هزینه ای ۵۰۳ میلیارد تومان است که ۳۹۵ میلیارد تومان معادل ۷۸.۶ درصد تخصیص یافته است.

۷۸.۶ درصد اعتبارات هزینه ای استان کرمان تخصیص یافته است

کرمان - رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان گفت: آخرین میزان ابلاغی اعتبارات هزینه ای ۵۰۳ میلیارد تومان است که ۳۹۵ میلیارد تومان معادل ۷۸.۶ درصد تخصیص یافته است.

مقام معظم رهبری سهم صندوق توسعه را ۲۰ درصد اعلام کردند

رییس مجلس شورای اسلامی گفت که مقام معظم رهبری به صورت کتبی اعلام کردند که با توجه به شرایط خاص اقتصادی سهم صندوق توسعه ملی از منابع حاصل از صادرات نفت ۲۰ درصد باشد.

آزادی ۱۹۲ زندانی خراسان شمالی به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب

۱۹۲ زندانی خراسان شمالی به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، با عفو مقام معظم رهبری، آزاد شدند.

1200 زندانی استان مرکزی مشمول عفو مقام معظم رهبری شدند

اراک - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب اراک با بیان اینکه یکهزار و 200 زندانی این استان مشمول عفو مقام معظم رهبری شده اند، گفت : 600 زندانی از مجموع یکهزار و 200 مددجوی مشمول عفو مقام معظم رهبری از زندان آزاد شده اند و 600 نفر دیگر نیز منتهی به کاهش محکومی

69 درصد از اعتبارات ابلاغی پروژه‌های احیا دریاچه ارومیه تخصیص‌ نیافت

به گفته رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان غربی کل اعتبار ابلاغی به پروژه‌های احیای دریاچه ارومیه در آذربایجان غربی از سال 1393 تا 1396 افزون بر 10 هزار و 552 میلیارد است که از این میزان 31 درصد تخصیص‌ یافته و 69 درصد محقق نشده است.

ولایتی: مقام معظم رهبری در پیام تاریخی خویش «گام دوم» انقلاب را تدوین کردند

مشاور بین‌الملل مقام معظم رهبری گفت: مقام معظم رهبری به‌خوبی در پیام تاریخی خویش «گام دوم» انقلاب را تدوین کردند.

دستور کتبی رهبری برای کاهش سهم صندوق توسعه ملی از درآمدهای نفتی

رئیس مجلس گفت: مقام معظم رهبری مقرر کرده‌اند سهم صندوق توسعه ملی از منابع حاصل از نفت ۳ درصد افزایش یابد و کتبا اعلام فرمودند با توجه به شرایط کنونی کشور این سهم ۲۰ درصد تعیین شود.

۱۸۸مددجوی زندانی چهارمحال و بختیاری مشمول عفو مقام معظم رهبری

۱۸۸نفر از مددجویان زندان‌های چهارمحال و بختیاری مشمول عفو مقام معظم رهبری شدند.

آزادی ۴۰۰ زندانی در قزوین با عفو مقام معظم رهبری

رئیس کل دادگستری قزوین : تاکنون ۴۰۰ زندانی در قزوین با عفو مقام معظم رهبری آزاد شده اند و به زودی تعداد بیشتری از این زندانی‌ها آزاد خواهند شد.

600 زندانی در قزوین با عفو مقام معظم رهبری آزاد می شوند

قزوین – ایرنا – رییس کل دادگستری استان قزوین گفت: 600 زندانی در قزوین مشمول عفو مقام معظم رهبری به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شده و از زندانها آزاد می شوند.

اعتبارات اشتغال هماهنگ با معین اقتصادی تخصیص داده می شود

مشهد- ایرنا- استاندار خراسان رضوی گفت: اعتبارات حوزه اشتغال در مناطق مختلف این استان از سال آینده هماهنگ با معین اقتصادی هر منطقه تخصیص داده می شود.

۶۰۰ زندانی در قزوین با عفو مقام معظم رهبری آزاد می شوند

قزوین- رئیس کل دادگستری استان قزوین گفت: ۶۰۰ زندانی در قزوین مشمول عفو مقام معظم رهبری به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شده و از زندان ها آزاد می شوند.

بیانیه رهبری نقشه راه آینده است

بیرجند - ایرنا - مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه های آزاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: بیانیه اخیر مقام معظم رهبری، آینده انقلاب را ترسیم کرده است و ویژگی های مختلفی دارد که باید به تدریج به آن پرداخته شود.

آل‌هاشم: مقام معظم رهبری در ‌بیانیه "گام دوم" قله و مقصد ‌را برای مسئولان ترسیم کردند

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با بیان اینکه مقام معظم رهبری در ‌بیانیه "گام دوم" قله و مقصد ‌را برای مسئولان ترسیم کردند، گفت: ویژگی‌های مختلفی در این بیانیه رهبری وجود دارد که ویژگی نخست آن جامعیت است.

تبیین بیانیه جامع مقام معظم رهبری نیازمند کار جدی و عمیق است

همدان - امام جمعه همدان گفت: تبیین بیانیه جامع مقام معظم رهبری تحت عنوان «گام دوم انقلاب» نیازمند کار جدی و عمیق است تا آثار آن نمود پیدا کند.

گام دوم انقلاب زمینه‌سازی مقدمات ظهور است

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها با بیان اینکه زوال تمدن غربی در حال رخ دادن است، بیان کرد: هدف کلیدی گام دوم انقلاب که توسط مقام معظم رهبری بیان شده، زمینه‌سازی مقدمات ظهور حضرت ولی عصر(عج) است؛ بیانیه گام دوم مبنی بر حرکت در زمینه تحقق ظ

افزایش 138 درصدی بارش ها در خراسان شمالی

بارندگی های امسال خراسان شمالی، 138 درصد بیشتر از پارسال بود.

مردم آذربایجان شرقی 29 بهمن با مقام معظم رهبری دیدار می‌کنند+فیلم

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی از دیدار مردم آذربایجان با مقام معظم رهبری در 29 بهمن ماه خبر داد.

بیانیه اخیر رهبری به همه زبان‌ها ترجمه شود/ زیر بار ذلت نمی‌رویم

قم - رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: بیانیه اخیر مقام معظم رهبری به همه زبان‌ها ترجمه شود تا همه آن را بخوانند تا از قدرت و هدایت‌های رهبری آگاه شوند.