بهره‌مندی از فناوری‌های نوین در تامین امنیت سیستم بانکی

رئیس پلیس پیشگیری ناجا گفت: بهره‌مندی از فناوری‌های نوین در تامین امنیت سیستم بانکی و پولی از اهمیت بالایی برخوردار است.مطالب مرتبط

سرعت بخشی در ارائه خدمات انتظامی با بهره گیری از فناوری های نوین

رئیس پلیس پیشگیری ناجا بر لزوم بهره مندی از فناوری های نوین در کلانتری ها در راستای سرعت بخشی به ارائه خدمات انتظامی به مردم تاکید کرد.

محسن هاشمی: راه تحقق شفافیت انتشار اطلاعات است

رییس شورای اسلامی شهر تهران بر لزوم بهره‌گیری از فناوری‌های نوین در مدیریت شهری تاکید کرد و گفت‌: باید بهره‌گیری از فناوری‌های نوین در مدیریت شهری در دستور کار قرار گیرد و از مقاومت و یا موازی کاری پرهیز شود.

استفاده از زیست فناوری کشاورزی در کشور اجتناب ناپذیر است

اصفهان - ایرنا - استفاده از فناوری های نوین از جمله زیست فناوری کشاورزی برای افزایش تولید انواع محصولات به منظور تامین امنیت پایدار مواد غذایی به اعتقاد شماری از استادان دانشگاه اجتناب ناپذیر است زیرا باید تدابیری اندیشید تا در این زمینه از قافله علم روز

انگلیس: در تلاش برای بهره‌‎مندی ایران از منافع برجام هستیم

تهران - ایرنا - «کارن پیِرس» نماینده انگلیس در سازمان ملل متحد در نشست روز چهارشنبه شورای امنیت در ارتباط با قطعنامه 2231 ، با حمایت مجدد از برجام، بر لزوم بهره‌مندی ایران از منافع اقتصادی این توافق تاکید کرد.

اجرای سیستم‌های نوین آبیاری یکی از طرح‌های اقتصاد مقاومتی

وزیر جهادکشاورزی گفت: سیستم‌های نوین آبیاری یکی از طرح‌های اقتصاد مقاومتی است که مورد حمایت دولت، مجلس و مقام معظم رهبری است.

اجرای سیستم‌های نوین آبیاری یکی از طرح‌های اقتصاد مقاومتی است

وزیر جهادکشاورزی گفت: سیستم‌های نوین آبیاری یکی از طرح‌های اقتصاد مقاومتی است که مورد حمایت دولت، مجلس و مقام معظم رهبری است.

سیستم بانکی بازوی قدرتمند حمایت از تولید

سرپرست استانداری فارس گفت : سیستم بانکی با حمایت از سرمایه گذاران می‌تواند نقش موثری در تولید داخلی داشته باشد.

جزئیات اعمال محدودیت تراکنش‎‌های بانکی اعلام شد

معاون فناوری های نوین بانک مرکزی جزئیات اعمال محدودیت تراکنش‎‌های بانکی را اعلام و تاکید کرد که عملیات انتقال وجه در سامانه ساتنا بدون محدودیت است.

جزئیات اعمال محدودیت تراکنش‎‌های بانکی اعلام شد

معاون فناوری های نوین بانک مرکزی جزئیات اعمال محدودیت تراکنش‎‌های بانکی را اعلام و تاکید کرد که عملیات انتقال وجه در سامانه ساتنا بدون محدودیت است.

ضرورت تامین امنیت غذایی با کمک فناوری زیستی

رئیس دانشگاه ارومیه با بیان این‌که دولت باید با استفاده از علم‌وفناوری زیستی روز، امنیت غذایی را تامین کرده و از وابستگی غذایی کشور بکاهد. گفت: با اتکا به جوانان می‌توان عقب ماندگی‌های موجود کشور را جبران کرد.

اهمیت زیر ساخت‌ها و فناوری‌های نوین در شهر هوشمند

تهران- ایرنا- زیرساخت ها و فناوری های نوین در شهر هوشمند عنوان یکی از پنل ها در حاشیه دومین همایش بین المللی تهران هوشمند است که کارشناسان در آن بایسته هایی را همچون نیروی متخصص، توجه به گسترش هوش مصنوعی، جایگاه اپراتورها و ضرورت حمایت از اجرای پروژه های

تأکید ایران و روسیه بر گسترش همکاری‌ها در زمینه تامین امنیت بین‌المللی اطلاعات

نمایندگان ایران و روسیه ضمن بررسی راه‌های گسترش همکاری‌ها در زمینه تامین امنیت بین‌المللی اطلاعات، نگرانی خود را از چالش‌ها و تهدیدها در استفاده مخرب از فناوری‌های ارتباطاتی - اطلاعاتی ابراز کردند.]]>

تأکید ایران و روسیه بر گسترش همکاری‌ها در زمینه تامین امنیت بین‌المللی اطلاعات

نمایندگان ایران و روسیه ضمن بررسی راه‌های گسترش همکاری‌ها در زمینه تامین امنیت بین‌المللی اطلاعات، نگرانی خود را از چالش‌ها و تهدیدها در استفاده مخرب از فناوری‌های ارتباطاتی - اطلاعاتی ابراز کردند.

امکان تشخیص پولشویی و تقلب با تحلیل تراکنش‌های بانکی

رییس پژوهشکده فناوری اطلاعات پژوهشگاه ICT گفت: بزرگترین مزیت تحلیل کلان داده‌ها افزایش بهره‌وری در حوزه‌های مختلف است و با تجزیه و تحلیل تراکنش‌های بانکی می‌توان تقلب و پولشویی را تشخیص داد.

سیستم‌های بانکی و علمی ایران باید با دنیا در ارتباط باشد

نماینده مردم ارومیه گفت: باید موانع و مشکلات موجود در مسیر ارتباط با دنیا را حل کنیم و سیستم‌های بانکی و علمی ما باید با دنیا درارتباط باشد.

ورود تکنولوژی‌های نوین در کشاورزی عامل افزایش بهره‌وری است

قزوین- مرجع ملی ایمنی زیستی کشور گفت: ورود تکنولوژی‌های جدید و نوین در کشاورزی و افزایش بهره وری گامی در مسیر اقتصاد مقاومتی است.

طراحی سیستم امنیت ترافیک هوشمند توسط هوندا

شرکت هوندا قصد دارد در نمایشگاه سی ای اس 2019 برخی محصولات جدید خود و از جمله یک سیستم امنیت ترافیک هوشمند را به نمایش بگذارد.

نظام بانکی در حال پوست‌اندازی است

رییس پژوهشکده پولی و بانکی با بیان اینکه نظام بانکی در حال پوست اندازی است، گفت:مخاطرات و محدودیت های فعلی نظام بانکی به مدد علم و فناوری قابل رفع است.

نوین‌ترین دستاوردهای فناورانه و دانش بنیان کشور به نمایش گذاشته می‌شود

مدیر کل دفتر حمایت و پشتیبانی امور پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و دبیر ستاد ملی هفته پژوهش از ارائه نوین ترین دستاوردهای فناورانه و دانش بنیان کشور در نوزدهمین نمایشگاه پژوهش و فناوری و فن بازار خبر داد و گفت:این نمایشگاه در واقع محل نمایش

اعلام جزئیات اعمال محدودیت تراکنش‎‌های بانکی/ عملیات انتقال وجه در سامانه ساتنا بدون محدودیت است

معاون فناوری‌های نوین بانک مرکزی جزئیات اعمال محدودیت تراکنش‎‌های بانکی را اعلام و تاکید کرد که عملیات انتقال وجه در سامانه ساتنا بدون محدودیت است.]]>