محمدیان در پرتاب وزنه طلایی شد/ ژیلا یوسفی در پرتاب دیسک به برنز رسید

پرتابگران وزنه و دیسک کشورمان موفق به کسب مدال طلا و برنز بازیهای پاراآسیایی ۲۰۱۸ شدند.مطالب مرتبط

شمارش خشک

ما معمولاً از سفر فضانوردان به فضا زمانی خبردار می‌شویم که سفینه‌ای پرتاب می‌شود گر چه امروز رسانه‌ها به پرتاب فضانوردان هم کمتر می‌پردازند. اما شاید مطلع نباشید که سرنشینان این سفینه‌ها برای رسیدن به این لحظه یعنی زمان پرتاب، سال‌ها آموزش می‌بینند و برای

زمان و مکان پرتاب فضاپیمای رژیم‌صهیونیستی به سمت ماه مشخص شد

سازمان غیرانتفاعی "اسپیس‌آی‌ال"(SpaceIL) رژیم صهیونیستی اعلام کرد که امیدوار است در هفته جاری اولین کاوشگر خصوصی این رژیم برای فرود روی ماه را به فضا پرتاب کند.

پرتاب موشک از زیر سطح برای نخستین بار اجرایی می شود

تهران- ایرنا- فرمانده نیروی دریایی ارتش اعلام کرد: در رزمایش بزرگ ولایت 97 که از فردا (سوم اسفند) کلید می خورد، پرتاب موشک از زیر سطح برای نخستین بار اجرا می شود.

اژدر از بالگرد و زیردریایی های طارق و غدیر پرتاب شد

بندرعباس - ایرنا - در دومین روز از رزمایش ولایت 97 نیروی دریایی ارتش، زیردریایی های طارق و غدیر اقدام به پرتاب اژدر الکتریکی و والفجر کردند.

پرتاب اژدر از بالگرد و زیردریایی‌های طارق و غدیر

در دومین روز از رزمایش ولایت 97 نیروی دریایی ارتش، زیردریایی‌های طارق و غدیر اقدام به پرتاب اژدر الکتریکی و والفجر کردند.

پرتاب اژدر از بالگرد و زیردریایی‌های طارق و غدیر

در دومین روز از رزمایش ولایت ۹۷ نیروی دریایی ارتش، زیردریایی‌های طارق و غدیر اقدام به پرتاب اژدر الکتریکی و والفجر کردند.

پرتاب اژدر از بالگرد و زیردریایی‌های طارق و غدیر

در دومین روز از رزمایش ولایت ۹۷ نیروی دریایی ارتش، زیردریایی‌های طارق و غدیر اقدام به پرتاب اژدر الکتریکی و والفجر کردند.]]>

آغاز اردوی نایب قهرمان المپیک

نایب قهرمان پرتاب دیسک المپیک برای آغاز تمریناتش با مربی آمریکایی به سن دیه گو سفر کرد.

اژدر از زیردریایی های طارق و غدیر پرتاب شد

بندرعباس - ایرنا - در دومین روز از رزمایش ولایت 97 نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، زیردریایی های طارق و غدیر اقدام به پرتاب اژدر الکتریکی و والفجر کردند.

انجام پرتاب موشک از زیردریایی به شناورهای سطح در رزمایش ولایت۹۷

بندرعباس- فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: برای نخستین بار پرتاب موشک از زیردریایی‌های کلاس غدیر به شناورهای سطحی در رزمایش ولایت ۹۷ مورد آزمایش جدی قرار خواهد گرفت.

پرتاب یک فروند موشک از غزه به سرزمین های اشغالی

تهران – ایرنا – رسانه های رژیم صهیونیستی یکشنبه شب گزارش کردند که یک فروند موشک از غزه به سوی سرزمین های اشغالی پرتاب شده است.

پلیس کانادا به دنبال زنی در ویدیوی پرتاب صندلی از بالای برج

پلیس تورنتوی کانادا از زنی که در ویدئویی دیده می‌شود که یک صندلی را از طبقات بالای یک برج به وسط خیابانی شلوغ پرتاب می‌کند، خواسته خودش را تسلیم کند و پلیس می‌گوید که او را شناسایی کرده است.

محاصره طرفداران استقلال در یادگار امام؛ فحاشی و پرتاب سنگ و صندلی به تماشاگران آبی‌ها(فیلم)

طرفداران تراکتورسازی تبریز ضمن فحاشی و شعارهای تند علیه بازیکنان و طرفداران استقلال تهران، با پرتاب سنگ و صندلی به سمت طرفداران تیم میهمان امروز در ورزشگاه یادگار امام صحنه‌های دور از انتظاری را رقم زدند.]]>

پرتاب آب داغ بر صورت یخی خورشید!/ عکس

]]>

چاقوکشی در لیگ برتر هندبال و بیهوش شدن یک بازیکن!

بازی بین دو تیم فرازبام دهدشت و زاگرس اسلام آباد در هفته شانزدهم لیگ برتر هندبال با درگیری تماشاچیان و بازیکنان و چاقوکشی و همچنین پرتاب گاز اشک آور به پایان رسید!

جزئیات درگیری در لیگ برتر هندبال/ کتک کاری، گاز اشک ‌آور و ۸ مصدوم!

بازی بین دو تیم فرازبام خاییز دهدشت و زاگرس اسلام آباد غرب در هفته شانزدهم لیگ برتر هندبال با درگیری تماشاچیان و بازیکنان و پرتاب گاز اشک آور به پایان رسید!

پرتاب اژدر از بالگرد و زیردریایی‌های طارق و غدیر

"فاتح" به آب انداخته شد

زیردریایی «فاتح» با وزنی بیش از ۵۰۰ تن، جزء زیردریایی‌های کلاس نیمه سنگین محسوب می‌شود و قادر به حمل و پرتاب چندین موشک کروز و اژدر است.

مهدی رحمتی در نقش علیرضا بیرانوند + عکس

مهدی رحمتی، دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال در دیدار مقابل پارس جنوبی پرتاب‌های بلند دست خود را امتحان کرد.

رفتگر فضایی را ببینید+فیلم

یک ماهواره آزمایشی موسوم به "نابودگر زباله‌ها" قادر است با پرتاب نیزه زباله‌های فضایی در حال گردش به دور زمین را شکار کند.