عدالت در استخدام مدال آوران بیماران خاص رعایت شود

اردبیل- ایرنا- دبیر فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا گفت: مدال آوران جهانی وبین المللی بیماران خاص و پیوند اعضا باید مانند سایر قهرمانان ورزشی از مزایای استخدام برخوردار شوند.مطالب مرتبط

سهمیه 25 درصدی استخدام خانواده شهدا و ایثارگران رعایت شود

ایلام - ایرنا - استاندار ایلام به رعایت قانون 25 درصد سهمیه استخدام ایثارگران تاکید کرد و گفت: خانواده های شاهد و ایثارگر حافظان اصلی نظام و کشور هستند و دستگاه های متولی باید سهم 25 درصد اشتغال آنان را رعایت و اگر این مهم انجام نشده درصدد جبران آن برآیند

لزوم رعایت عدالت برای معلولان

اگر حقوق معلولان رعایت نشود عدالت در حق آنان اعمال نشده است.

مدال‌آوران دوپینگی المپیک سوچی مدال‌هایشان را پس دهند

کمیته بین‌المللی المپیک (IOC) از ورزشکاران روسیه که تست دوپینگ‌شان مثبت شد خواست تا مدال‌های المپیک سوچی را پس دهند.

دیدار مدال‌آوران بازی‌های پاراآسیایی با رهبرانقلاب

تقدیم مدال قهرمانی سه ورزشکار همدانی به خانواده شهیدان حاج بابایی

جمعی از ورزشکاران و مدال آوران همدانی با خانواده شهیدان حاج بابایی دیدارکردند.

دو شرط برای استخدام معلمان حق‌التدریس

مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش‌وپرورش درباره سرانجام استخدام نیروهای حق‌التدریس گفت: به محض اعلام سهمیه توسط سازمان امور اداری و استخدامی و پیش‌بینی منابع مالی در بودجه سنواتی می‌توانیم فرایند استخدام را اجرا کنیم.

ارزش روز سبد سهام عدالت آب رفت/تبخیر کمتر از دو ماه یارانه در عرض 10 روز

طی 10 روز پایانی آبان ماه به ازای هر یک از مشمولان سهام عدالت از مجموع 49 میلیون و 226 هزارو 193 مالک اوراق سهام عدالت ، مبلغ 106 هزار و 163 تومان از ارزش بازاری سهام شرکت‌های بورسی موجود در سبد سهام عدالت آن‌ها از بین رفته است.

شرایط تبدیل وضعیت و استخدام آموزش‌دهندگان سوادآموزی

رئیس سازمان نهضت سوادآموزی کشور اظهار کرد: هیچ رابطه‌ای بین بیمه آموزش‌دهندگان نهضت سوادآموزی، استخدام و تبدیل وضعیت آن‌ها وجود ندارد و استخدام تنها بر اساس شرایط مندرج در قانون انجام می‌شود.

تارتار: شخصیت تیمی پرسپولیس بالاتر رفته است / از داوران می‌خواهیم عدالت را رعایت کنند

سرمربی تیم پارس جنوبی جم در نشست خبری پیش از جدال با پرسپولیس حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.]]>

آیین‌نامه اجرایی استخدام آموزش‌دهندگان در حال تدوین است

رئیس سازمان نهضت سواد آموزی گفت: آیین‌نامه اجرایی استخدام آموزش‌دهندگان در حال تدوین است و رشته تحصیلی، جنسیت، مدرک تحصیلی، سن و سنوات خدمت از مهم‌ترین شرایطی است که در تبدیل وضعیت و استخدام آموزش دهندگان لحاظ خواهد شد.

استخدام در آموزش و پرورش تنها از طریق دانشگاه‌های فرهنگیان و رجایی/ پیگیری برای اخذ مجوز جدید استخدام

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش گفت: براساس ماده ۶۳ قانون برنامه ششم توسعه، استخدام در آموزش و پرورش باید از طریق دانشگاه‌های فرهنگیان و شهید رجایی انجام شود.

اولین کمپین شادی بیماران نادر برگزار شد

مدیرعامل بنیاد بیماری های نادر ایران، برگزاری جنگ های شادی برای بیماران نادر را باعث افزایش روحیه خانواده های این بیماران دانست.

دانشجویان جامعه را به سمت بیداری و عدالت فرا بخوانند

ارومیه- ایرنا- نماینده مردم خوی در مجلس با اشاره به اینکه در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب نیاز به عدالت خواهی و ظلم ستیزی در جامعه بیش از پیش احساس می شود، ‌گفت: دانشجو باید جامعه را به سمت بیداری و عدالت فرابخوانند.

تکذیب افزایش قیمت داروی بیماران ام.اس

سخنگوی سازمان غذا و دارو با اشاره به اینکه بخش عمده داروهای بیماران ام. اس تولید داخل است، گفت: قیمت داروهای این بیماران افزایش نداشته است.

خبیری: منتظر واکنش کمیته انضباطی نسبت به تمام اتفاقات تلخ اصفهان هستیم

مشاور باشگاه پرسپولیس گفت: اتفاقات تلخ زیادی در حاشیه بازی ما مقابل سپاهان رخ داد که امیدواریم، کمیته انضباطی با جریمه سنگین تیم میزبان عدالت را رعایت کند.

پخش مستند «بهای عدالت» از شبکه مستند

شبکه مستند در سیزدهمین قسمت از مجموعه برنامه «دوران» با دعوت از عماد افروغ و پخش مستند «بهای عدالت» به موضوع ارزش عدالت می‌پردازد.

14 بهورز زن و مرد در روستاهای شهرستان سقز استخدام می شوند

سنندج - ایرنا - رئیس مرکز بهداشت سقز گفت: 14 بهورز زن و مرد برای خدمت در روستاهای تابعه این شهرستان از طریق آزمون استخدام می شوند.

افزایش قیمت داروهای بیماران ام اس کذب است

سخنگوی سازمان غذا و دارو با اشاره به اینکه بخش عمده داروهای بیماران ام اس تولید داخل است، گفت: قیمت داروهای این بیماران افزایش نداشته است.

عدم افزایش قیمت داروهای بیماران «ام.اس»

سخنگوی سازمان غذا و دارو با اشاره به اینکه بخش عمده داروهای بیماران «ام. اس» تولید داخل است، گفت: قیمت داروهای این بیماران افزایش نداشته است.

دانشجو مهم ترین مطالبه گر برقراری عدالت در اجتماع است

ایلام - ایرنا - نماینده شهرستان های دهلران ، دره شهر ، آبدانان و بدره در مجلس شورای اسلامی مسیر حرکت دانشجویان را عدالت خواهی و پیشرفت عنوان کرد و گفت: دانشجو مهم ترین مطالبه گر برقراری عدالت در اجتماع است.