65 درصد بزرگراه خلیج فارس اجرا شده است

بوشهر- ایرنا- معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور گفت: 65 درصد طرح یکهزار و 700 کیلومتری بزرگراه کریدور خلیج فارس اجرا شده است.مطالب مرتبط

65 درصد بزرگراه خلیج فارس اجرا شده است

بوشهر- ایرنا- معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور گفت: 65 درصد طرح یکهزار و 700 کیلومتری بزرگراه کریدور خلیج فارس اجرا شده است.

65درصد بزرگراه خلیج فارس اجرا شده است

بوشهر- ایرنا- معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت وتوسعه زیربناهای حمل و نقل کشورگفت: 65 درصد طرح یکهزار و 700 کیلومتری بزرگراه کریدور خلیج فارس اجرا شده است.

تکمیل ۶۵ درصد بزرگراه کریدور خلیج فارس‌

مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور گفت: ۶۵ درصد پروژه یک هزار و ۷۰۰ کیلومتری بزرگراه کریدور خلیج فارس اجرا شده است.

بوشهر| 65 درصد طرح بزرگراهی کریدور خلیج فارس تکمیل شد

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اجرای طرح بزرگراهی کریدور خلیج فارس به طول یک‌هزار 700 کیلومتر گفت: تاکنون 65 درصد این طرح تکمیل شده است.

طرح هادی در بیش از یک هزار روستای فارس اجرا شده است

شیراز- ایرنا- مدیر کل بنیاد مسکن استان فارس گفت: طرح هادی در یک هزار و 264 روستای بالای 20 خانوار این استان اجرا شده که این رقم 54 درصد از مجموع روستاهای با این میزان جمعیت فارس را تشکیل می دهد در حالی که این شاخص در کشور حدود 42 درصد است.

سهم ۰.۹ درصدی پالایشگاه ستاره خلیج فارس از تولید بنزین یورو ۴

اطلاعات موثق نشان می دهد که در چهار ماهه نخست امسال از ۱۵.۵ میلیون لیتر بنزین تولیدی پالایشگاه ستاره خلیج فارس تنها ٠.٩ درصد آن یورو ۴ بوده و باقی آن بنزین معمولی بوده است.

کوره تولید بنزین پالایشگاه ستاره خلیج فارس روشن شد

بندرعباس - ایرنا - مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس گفت: نخستین کوره واحدهای بنزین سازی مرحله سوم پالایشگاه میعانات گازی «ستاره خلیج فارس» وارد مدار تولید شد.

اولویت انتقال آب خلیج فارس به طرح های صنعتی است

شیراز- ایرنا- مشاور استاندار فارس در امور نفت و گاز گفت: اولویت طرح انتقال آب خلیج فارس به جنوب این استان در آبرسانی به مراکز صنعتی مانند طرح های پتروشیمی و پالایشگاه ها است.

دریابانی که در آب های خلیج فارس مفقودالاثر شد

بندرعباس - ایرنا - شهید جهانگیر عباس زاده یکی از شهیدان دریابانی استان هرمزگان است که 18 مهرماه سال 39 به دنیا آمد و چهارم شهریور سال 68 در آب های خلیج فارس به شهادت رسید.

بوشهر| رویکرد دانشگاه خلیج فارس توسعه "کارآفرینی" از طریق ارتقای شرکت‌های دانش بنیان است

رئیس دانشگاه خلیج فارس گفت: رویکرد دانشگاه خلیج فارس توسعه کارآفرینی، نوآوری و ایجاد ثروت از طریق  شرکت‌های دانش بنیان است که این امر مستلزم حمایت مسئولان است.

آمریکا از موشک های سپاه وحشت دارد

سردار سلامی از خروج کشتی های جنگی آمریکا از خلیج فارس خبر داد و گفت: امروز هیچ خبری از کشتی های جنگی و ناوهای هواپیما بر در خلیج فارس نیست.

پرونده خاشقجی مهره واشنگتن در خلیج فارس را در مبارزه با ایران از دور خارج می‌کند

تهدید‌های رییس‌جمهوری آمریکا درباره احتمال وضع تحریم‌هایی علیه عربستان در صورت کشته شدن خبرنگار سعودی در کنسولگری این کشور در استانبول، مهره واشنگتن در خلیج‌فارس را نگران کرده است.]]>

اختصاص خط دوم انتقال آب از خلیج‌فارس به شهر کرمان

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: تا دو سال آینده همه چاه‌های آبی که برای بخش صنعت هم‌اکنون در شهرستان‌های سیرجان، شهربابک و سرچشمه استفاده می‌شوند با اجرای انتقال آب از خلیج‌فارس به این شهرستان‌ها آب این چاه‌ها به بخش کشاورزی اختصاص داده می‌شون

13 میلیون فرآورده نفتی در بندر خلیج‌فارس جابجا شد

‌مدیرکل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان با تشریح کارنامه 6 ماهه بندر خلیج فارس، از رشد 60 درصدی سوخت رسانی به کشتی ها (بانکرینگ) و کاهش 50 درصدی واردات نفتی در این بندر خبر داد.

تدوین و عرضه اسناد و پژوهش‌های پیرامون خلیج فارس در سازمان سمت

سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی دانشگاه‌ها (سمت) و دانشگاه خلیج فارس، برای انجام فعالیت‌های پژوهشی و تدوین کتاب، تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

تدوین و عرضه اسناد و پژوهش‌های پیرامون خلیج فارس در سازمان «سمت»

سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی دانشگاه‌ها (سمت) و دانشگاه خلیج فارس، برای انجام فعالیت‌های پژوهشی و تدوین کتاب، تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

همکاری دانشگاه‌های خلیج فارس و اشتوتگارت آلمان

دانشگاه‌های خلیج فارس بوشهر و اشتوتگارت آلمان در حوزه پژوهش در خصوص تداوم ‌پذیری انرژی در ایران همکاری می‌کنند.

شهدای خلیج ‌فارس هیمنه استکبار جهانی را شکستند

بوشهر- ایرنا- جانشین دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین(ع) گفت: شهدای خلیج ‌فارس در نبردی مستقیم با بالگردهای آمریکایی در دریا هیمنه استکبار جهانی را شکستند.

شهدای خلیج ‌فارس هیمنه استکبار جهانی را شکستند

بوشهر- ایرنا- جانشین دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین(ع) گفت: شهدای خلیج ‌فارس در نبردی مستقیم با بالگردهای آمریکایی در دریا هیمنه استکبار جهانی را شکستند.

آغاز به کار سومین کوره بنزین سازی ستاره خلیج فارس

فاز سوم کوره بنزین سازی ستاره خلیج فارس وارد مدار تولید شد.