اصلاح الگوی مصرف به یک مطالبه اجتماعی تبدیل شود

قم - ایرنا - وزیر نیرو گفت: دولت و مجلس باید همراه یکدیگر اصلاح الگوی مصرف را به یک مطالبه اجتماعی تبدیل و از هر ابزار قانونی در این مسیر استفاده کنند.مطالب مرتبط

حمایت از سرمایه گذار در لرستان تبدیل به مطالبه اجتماعی شود

خرم آباد - ایرنا - استاندار لرستان گفت: روند حمایت از سرمایه گذار در این استان باید تبدیل به یک جریان و مطالبه اجتماعی شود.

آب را سیاسی نکنیم

معاون اقتصادی رئیس‌جمهوری تاکید کرد که آب یک مسئله ملی است و باید به اصلاح الگوی مصرف آن توجه کرد اما نباید این مسئله ملی را تبدیل به یک مسئله سیاسی کنیم چرا که حل آن سخت‌تر خواهد شد.

معافیت مدارس از پرداخت هزینه برق مشروط به رعایت الگوی مصرف است

وزیر آموزش و پرورش با تاکید بر اینکه معافیت مدارس از پرداخت هزینه برق مشروط به اجرای الگوی مصرف است، گفت: مدارسی که بیش از الگوی مصرف، برق مصرف کرده باشند باید هزینه آن را بپردازند.

پژوهش هنوز به مطالبه اجتماعی تبدیل نشده است

دبیر کمیته اطلاع‌رسانی و تبلیغات ستاد هفته پژوهش و فناوری استان قزوین گفت: پژوهش هنوز به عنوان یک نیاز اساسی و مطالبه اجتماعی در کشور شناخته‌نشده است در حالیکه اگر چنین شود بی‌شک شاهد تحول در این حوزه خواهیم بود.

جشنواره ارگانیک گامی در مسیر تبدیل تهران به شهری برای همه است

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار گفت: تلاش می‌کنیم تا لزوم مصرف محصولات ارگانیک را به دغدغه شهروندان و مطالبه عمومی تبدیل کنیم.

معافیت مدارس از پرداخت هزینه انرژی مشروط به رعایت جدول الگوی مصرف است

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه معافیت مدارس از پرداخت هزینه انرژی مشروط به رعایت جدول الگوی مصرف خواهد بود،‌گفت: مدارسی که بیش از الگوی مصرف، مصرف انرژی داشته باشند هزینه آن را باید پرداخت کنند.

ایجاد شبکه ملی اطلاعات باید به مطالبه عمومی تبدیل شود

بوشهر-ا یرنا- گفت: با توجه به تاکید رهبر معظم انقلاب بر راه اندازی شبکه ملی اطلاعات اهمیت این موضوع باید به مطالبه ملی تبدیل شود.

ایجاد شبکه ملی اطلاعات باید به مطالبه عمومی تبدیل شود

بوشهر- ایرنا- رئیس سازمان فضای مجازی بسیج گفت: با توجه به تاکید رهبر معظم انقلاب بر راه اندازی شبکه ملی اطلاعات اهمیت این موضوع باید به مطالبه ملی تبدیل شود.

اصلاح سبد غذایی 40 درصد از ابتلای به سرطان پیشگیری می کند

شیراز-ایرنا- رئیس سازمان غذا و داروی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، گفت: جامعه ما نیاز به اصلاح الگوی مصرف و سبد غذایی مردم دارد و با تغییر در این زمینه و سبک زندگی می‌توانیم تا میزان 40 درصد سرطان‌ها را کاهش دهیم.

احیای بافت های فرسوده باید به مطالبه مردمی تبدیل شود

عضو شورای اسلامی شهر تهران، گفت: موضوع احیای نوسازی بافت فرسوده باید به یک جنبش و مطالبه مردمی تبدیل شود.

احیای بافت های فرسوده باید به مطالبه مردمی تبدیل شود

عضو شورای اسلامی شهر تهران : احیای نوسازی بافت فرسوده باید به یک جنبش و مطالبه مردمی تبدیل شود.

کارگاه آموزشی اصلاح الگوی کشت چغندر قند در مهاباد

کارگاه آموزشی یک روزه اصلاح الگوی کشت چغندر قند در مهاباد برگزار شد.

واکنش بطحایی به افزایش سه‌برابری مصرف برق مدارس

وزیر آموزش و پرورش با نپذیرفتن ادعای افزایش میزان مصرف آب و برق مدارس با رایگان شدن هزینه‌ها گفت: مدارسی که بیش از الگوی تعیین شده مصرف داشته باشند باید هزینه‌ها را پرداخت کنند.

زندگی پلاستیکی ایرانی‌ها + تصاویر

عضو هیئت علمی دانشگاه مازندران گفت: تغییر الگوی مصرف و نگرش افراد به مصرف تولیدات سبز در راستای حفظ محیط زیست، یکی از محورهای مهمی است که باید به آن توجه شود.

با دور ریز نان چه کارهایی می‌شود کرد؟

نگاهی به آمارهای مصرف در سفره‌های ایرانی نشان می‌دهد که با اصلاح مصرف نان می‌شود کارهای بزرگی کرد.

با دورریز نان چه کارهایی می‌شود کرد؟

نگاهی به آمارهای مصرف در سفره‌های ایرانی نشان می‌دهد که با اصلاح مصرف نان می‌شود کارهای بزرگی کرد.

حرکت لاک پشتی اصلاح الگوی کشت در اردبیل

اردبیل-ایرنا- کشاورزی سنتی و کشت محصولات با آب بری زیاد، منابع در معرض خطر آب و بهره وری خاک در استان اردبیل را بشدت تهدید کرده و این در حالی است که هنوز موضوع حیاتی تغییر الگوی کشت حرکتی آرام و لاک پشتی دراستان دارد.

شریعتمداری: مطالبه گری ازمسئولان در دستور کار شورای اشتغال است

تهران- ایرنا- وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در شورای عالی اشتغال، یکی از اقدامات مهم، مطالبه گری از نهادهای مسئول در این عرصه است تا در برابر عملکردشان پاسخگو باشند و این امر در دوره حاضر، در پیش گرفته شده است.

ادارات در مصرف گاز صرفه جویی کنند

بیرجند - ایرنا - مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی گفت: با توجه به کاهش چشمگیر دما در استان لازم است ادارات و سازمان های دولتی الگوی مصرف گاز طبیعی را رعایت کنند.

یلدایی که بود، یلدایی که هست/ آئین ها به ضد خود تبدیل شده اند

آیین‌ها و مناسک فرهنگی در عصر مصرف گرایی و کالایی شدن همه چیز، از صورت اصیلِ تولیدی خود تهی گشته و وجهی مصرفی یافته و حتی به ضد خود تبدیل شده است