پیگیری فعالیت‌های برون مرزی جهاد دانشگاهی/بررسی ایجاد شعبه‌های خارجی برای آموزش

رئیس جهاد دانشگاهی کشور از ضرورت فعالیت‌های برون‌مرزی جهاد دانشگاهی گفت و خاطرنشان کرد: این موضوع در حوزه فناورانه بسیار جدی در حال پیگیری است و در حوزه آموزش هم در بحث جذب دانشجو، شعبه خارجی و آموزش مشترک می‌توان کار کرد.مطالب مرتبط

پیگیری فعالیت‌های برون مرزی جهاد دانشگاهی/بررسی ایجاد شعبه‌های خارجی برای آموزش

رئیس جهاد دانشگاهی کشور از ضرورت فعالیت‌های برون‌مرزی جهاد دانشگاهی گفت و خاطرنشان کرد: این موضوع در حوزه فناورانه بسیار جدی در حال پیگیری است و در حوزه آموزش هم در بحث جذب دانشجو، شعبه خارجی و آموزش مشترک می‌توان کار کرد.

جهاد دانشگاهی پیشرو در ایجاد دانشگاه کارآفرین در کشور

طیبی گفت: هم اکنون ۴۰هزار دانشجو در بیش از ۵۰۰کد رشته در مراکز آموزش عالی جهاد دانشگاهی کشور تحصیل می‌کنند.

محیط زیست موضوعی بین رشته‌ای است

رییس سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی گفت: همه ما باید درگیر مساله محیط زیست باشیم و جهاد دانشگاهی فرصت فعالیت‌های استانی و فرا دانشگاهی را در حوزه محیط زیست فراهم می‌کند.

جهاد دانشگاهی چگونه اخلاق در پژوهش را رعایت و نظارت می‌کند؟

در حال حاضر چهار کمیته سازمانی اخلاق در پژوهش شامل کمیته‌های اخلاق در پژوهش پژوهشگاه ابن سینا، پژوهشگاه رویان، پژوهشکده معتمد و سازمان جهاد دانشگاهی خراسان رضوی در جهاد دانشگاهی مشغول به فعالیت هستند و پژوهش‌های گروه تخصصی پزشکی و تمامی پژوهش‌هایی که در س

جهاد دانشگاهی در سه شهر استان اردبیل راه اندازی می شود

اردبیل- ایرنا - رییس مرکز جهاد دانشگاهی واحد استان اربیل گفت: شعبه های شهرستانی این مرکز بزودی در سه شهر این استان راه اندازی شده و در مسیر توسعه علم و پژوهش در جامعه قرار می گیرد.

رئیس جهاد دانشگاهی کشور در یزد: 10 فناوری جدید جهاد دانشگاهی رونمایی می‌شود

رئیس جهاد دانشگاهی کشور از رونمایی 10 فناوری جدید دانشگاهی در آینده‌ای نزدیک خبر داد و گفت: جهاد دانشگاهی آماده پذیرش مسئولیت‌های بزرگ تولید فناوری است.

تولید مستندهای جدید با موضوع چهل سالگی انقلاب اسلامی در دستور کار برون‌مرزی صداوسیما

معاون برون مرزی رسانه ملی با تأکید بر ساخت مستندهای جدید با موضوع 40 سالگی انقلاب، در  مراسم رونمایی «شکوفه های زیتون» و «سرگشته خورشید»، گفت: گفتمان انقلاب اسلامی محور تولیدات مستند برون مرزی است.

فناوری‌های جهاد دانشگاهی وارد مترو می‌شود/ دستیابی کامل به ساخت تجهیزات مترو تا پایان سال ۹۸

رئیس جهاد دانشگاهی در مراسم انعقاد تفاهم‌نامه همکاری دو جانبه بین جهاد دانشگاهی و شرکت راه‌آهن شهری تهران و حومه(مترو) گفت: چنانچه توسعه ساخت تجهیزات مترو در داخل محقق شود، می‌توان از این فرصت برای انتقال فناوری استفاده کرد،‌ به شرط آنکه در این انتقال از

جهاد دانشگاهی می‌تواند بازوی علمی دستگاه‌های اجرایی باشد/آموزش‌های جهاد پژوهش‌محور باشد

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: جهاد دانشگاهی با وجود پژوهشکده محیط زیست و آزمایشگاه تخصصی آن، می‌تواند مرجع و بازوی علمی تمام دستگاه‌ها و نهادهای متولی محیط زیست باشد.

امضای تفاهم‌نامه همکاری جهاد دانشگاهی با مترو/گامی در جهت توسعه ساخت تجهیزات مترو در کشور

رئیس جهاد دانشگاهی در مراسم انعقاد تفاهم‌نامه همکاری دو جانبه بین جهاد دانشگاهی و شرکت راه آهن شهرداری تهران و حومه (مترو) همکاری این دو سازمان را فرصتی مناسب برای انتقال فناوری دانست و گفت: چنانچه توسعه ساخت تجهیزات مترو در داخل محقق شود، می‌توان از این

لزوم ایجاد تغییر در آئین‌نامه‌های دانشگاهی/بودجه پائین پژوهش و نیاز به اقدام دولت

رئیس دانشگاه تهران گفت: در حال حاضر در آیین‌نامه‌های دانشگاهی آموزش بیشتر از پژوهش موردتوجه است بنابراین دانشگاه‌ها برای اینکه دانشجویان به‌سوی پژوهش تشویق شوند و ارتباط مؤثری با صنعت داشته باشند می‌بایست در آیین‌نامه‌های خود تغییر ایجاد کنند.

تصویب مقررات ناظر بر شعب بانک های خارجی

شورای پول و اعتبار اصلاحیه «دستورالعمل نحوه تأسیس، فعالیت، نظارت و تعطیلی شعبه و دفتر نمایندگی بانک خارجی در ایران» را در ۷۹ ماده و ۲۲ تبصره تصویب کرد.

ایجاد ۴ قرارگاه مرزی و آمادگی کامل ۴۷۷ پایگاه هلال احمر برای اربعین

رئیس سازمان امداد و نجات خدمات درون مرزی اربعین ۹۷ را تشریح کرد و گفت: چهار قرارگاه مرزی هلال احمر برای اربعین ایجاد می‌شود.

جزئیات قرارداد مترو با جهاد دانشگاهی در زمینه تامین قطعات

مدیرعامل شرکت مترو تهران جزئیات تفاهم‌نامه با جهاد دانشگاهی را تشریح کرد.

گفتمان انقلاب اسلامی محور تولیدات مستند برون مرزی قرار گرفت

پیمان جبلی از رونمایی ۲ مستند در معاونت برون مرزی صداوسیما با محور گفتمان انقلاب اسلامی خبر داد.

امام‌جمعه موقت بوشهر: برای مقابله با تهاجم دشمن "جهاد اقتصادی" سرلوحه فعالیت مسئولان قرار گیرد

امام‌جمعه موقت بوشهر با تاکید بر بهره جستن از نخبگان دانشگاهی و علمی در عرصه اقتصادی گفت: برای مقابله با تهاجم دشمن باید جهاد اقتصادی سرلوحه فعالیت مسئولان اجرایی قرار بگیرد.

آی‌فیلم برای فراگیری بیشتر، نیازمند نگاه فرا مرزی فیلمسازان است

شبکه نمایشی برون‌مرزی صداوسیما برای فراگیری بیشتر بایستی بسته متنوع فیلم و برنامه در دست داشته باشد تا بتواند برای همه مردم جهان حرف برای گفتن داشته باشد اما روند فعلی نشان می‌دهد که فیلمسازان ما نگاه فرا مرزی ندارند.

شورای پول و اعتبار اصلاحیه «دستورالعمل نحوه تأسیس، فعالیت، نظارت و تعطیلی شعبه و دفتر نمایندگی بانک خارجی در ایران» را در 79 ماده و 22 تبصره تصویب کرد.]]>

بررسی مؤلفه­‌های تأثیر­گذار فضای مجازی بر توسعه ورزش

در قالب یک پژوهش دانشگاهی که با همکاری مشترک مرکز تحقیقات سیاستگذاری سلامت دانشگاه علوم پزشکی شیراز و جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی انجام شده، مؤلفه‌­های تأثیر­گذار فضای مجازی بر توسعه ورزش بررسی و شناسایی شد.

تصویب مقررات مربوط به نمایندگی بانک‌های خارجی در ایران

شورای پول و اعتبار اصلاحیه «دستورالعمل نحوه تأسیس، فعالیت، نظارت و تعطیلی شعبه و دفتر نمایندگی بانک خارجی در ایران» را در ۷۹ ماده و ۲۲ تبصره تصویب کرد.