نرخ ارز زوار اربعین 35 درصد کاهش یافت

تهران- ایرنا- رئیس جمهوری با پیشنهاد رئیس کل بانک مرکزی مبنی بر اینکه در محاسبه نرخ ارز زوار اربعین 35 درصد تخفیف اعمال شود، موافقت کرد.مطالب مرتبط

فوت ناشی ازحوادث درشرکت های آب و فاضلاب 40 درصد کاهش یافت

یزد - ایرنا - دبیر کمیته ایمنی، بهداشت و محیط زیست (HSE ) شرکت مهندسی آب و فاضلاب گفت: حوادث منجر به فوت در شرکت های آب و فاضلاب شهری (آبفا) و روستایی( آبفار) کشور با حدود 40 درصد کاهش از 38 نفر در سال 1389به 15 نفر در سال 1397 کاهش یافت.

واردات نفت هند از ایران 45 درصد کاهش یافت

واردات نفت هند از ایران 45 درصد در ژانویه کاهش یافت و به 270500 بشکه در روز رسید.

واردات نفت هند از ایران کاهش یافت

واردات نفت هند از ایران در ژانویه به دلیل به تأخیر افتادن برخی از محموله‌ها، ۴۵ درصد در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته کاهش یافت و به ۲۷۰ هزار و ۵۰۰ بشکه در روز رسید.

علت کاهش حجم و ارزش معاملات بورس چیست؟

در سه روز کاری بورس تهران در هفته جاری ارزش معاملات نسبت به هفته قبل ۵۶ درصد کاهش یافت و حجم داد و ستدها با ۶۰ درصد افت رو به رو شد. همچنین تعداد معاملات نیز بیش از ۵۰ درصد افت را شاهد بود؛ گزارش های ۹ ماهه شرکت‌ها که حاکی از افزایش سودخالص آن‌ها بود نیز

واردات کالا از بندرهای غرب هرمزگان 57 درصد کاهش یافت

بندرعباس- ایرنا- مدیر اداره بنادر و دریانوردی بندرلنگه گفت: 63 هزار تن کالای غیرنفتی در 10 ماه امسال وارد بندرهای غرب هرمزگان شده که این میزان در همسنجی با سال گذشته 57 درصد کاهش یافته است.

واردات کالا از بندرهای غرب هرمزگان 57 درصد کاهش یافت

بندرعباس- ایرنا- مدیر اداره بنادر و دریانوردی بندرلنگه گفت: 63 هزار تن کالای غیرنفتی در 10 ماه امسال وارد بندرهای غرب هرمزگان شده که این میزان در همسنجی با سال گذشته 57 درصد کاهش یافته است.

فروش خودرو در چین کاهش یافت

فروش خودرو در چین در ژانویه 17.7 درصد کاهش یافت و به 2.2 میلیون دستگاه رسید.

قیمت مرغ باز هم کاهش یافت

با عرضه مرغ گرم تنظیم بازار، قیمت مرغ در بازار استان 20 درصد کاهش یافت.

افزایش ۷.۵ درصدی ارزش صادرات غیر نفتی/ واردات ۱۴ درصد کاهش یافت

صادرات کالاهای غیر نفتی از نظر ارزش صادرات در ۸ ماهه امسال ۷.۵ درصد افزایش و میزان واردات به کشور از لحاظ ارزش ۱۴ درصد کاهش یافته است.

خسارت سیلاب در خراسان جنوبی 41 درصد کاهش یافت

بیرجند - ایرنا - مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان جنوبی گفت: سیلاب های بهمن ماه امسال 13 میلیارد و 400 میلیون تومان به استان خسارت زد که با توجه به اطلاع رسانی به موقع میزان خسارات نسبت به سال گذشته 41 درصد کاهش داشت.

نشست تخصصی عکس اربعین در قم برگزار شد

نشست تخصصی عکس اربعین با حضور «امیلی کرث ویت» از کشور انگلستان و به همت ستاد مرکزی اربعین حسینی در قم برگزار شد.

افت 8.8 درصدی تولید خودرو در آمریکا

تولید خودروهای موتوری و قطعات ماه گذشته در آمریکا 8.8 درصد کاهش یافت که بیشترین کاهش از ماه مه 2009 یعنی زمان رکود اقتصادی بوده است.

سال گذشته با آموزش‌های ارائه شده تعداد مصدومان چهارشنبه آخر سال ۳۰ درصد کاهش یافت

فارس من| قدرت خرید کارگران 53 درصد کاهش یافت/ نمی‌توان گرگ هار تورم را رها کرد

مشکلات زائران ایرانی در سفر به عتبات کاهش می‌یابد/ پیشنهاد تاسیس اتحادیه آثار باستانی

وزیر فرهنگ و گردشگری عراق با قول مساعد جهت کاهش مشکلات زوار ایرانی در سفر به عتبات، پیشنهادی در زمینه تاسیس اتحادیه بین المللی آثار باستانی برای جلوگیری از سرقت این آثار ارائه کرد.

تلاش برای کاهش خشونت و قتل در آمریکا

رئیس جمهور آمریکا گفت در طول دو سال قبل از ادای سوگند من، جرائم خشونت آمیز در سراسر آمریکا هشت درصد افزایش یافت و میزان قتل بیش از 20 درصد.

کاهش آمار گازگرفتگی در آذربایجان شرقی

میزان جان باختگان ناشی از گازگرفتگی در آذربایجان شرقی در 10 ماه امسال در مقایسه با مدت مشابه پارسال حدود 15 درصد کاهش یافت.

ضرورت بهره مندی از ظرفیت بی نظیر اربعین

این موضوع،  محور نشست کمیته مشارکت های مردمی ستاد اربعین استان به میزبانی صدا وسیمای مرکز ایلام بود.

نرخ رسمی ۲۶ ارز کاهش یافت

بانک مرکزی نرخ ۴۷ ارز را برای امروز اعلام کرد که طی آن نرخ ۱۰ ارز نسبت به روز دوشنبه افزایش و نرخ ۲۶ واحد پولی دیگر مانند یورو و پوند کاهش یافت. نرخ ۱۱ ارز دیگر از جمله دلار نیز ثابت بود.

مبارزه شدید با عوامل خسارت‌زای گندم در سمنان/ خسارت آفت سن 95 درصد کاهش یافت