نرخ ارز زوار اربعین 35 درصد کاهش یافت

تهران- ایرنا- رئیس جمهوری با پیشنهاد رئیس کل بانک مرکزی مبنی بر اینکه در محاسبه نرخ ارز زوار اربعین 35 درصد تخفیف اعمال شود، موافقت کرد.مطالب مرتبط

نرخ ارز زوار اربعین 35 درصد کاهش یافت

تهران- ایرنا- رئیس جمهوری با پیشنهاد رئیس کل بانک مرکزی مبنی بر اینکه در محاسبه نرخ ارز زوار اربعین 35 درصد تخفیف اعمال شود، موافقت کرد.

تردد ۵۰ درصد زوار اربعین از مرز مهران

ایلام-دبیر ستاد مرکزی اربعین از تردد ۵۰ درصد زوار اربعین از مرز مهران به کربلا طی ایام اربعین خبر داد.

تردد ۵۰درصد زوار اربعین از مرزمهران/ ایلام شرایط کنسولگری را دارد

ایلام-دبیر ستاد مرکزی اربعین از تردد ۵۰ درصد زوار اربعین از مرز مهران به کربلا طی ایام اربعین خبر داد.

اعمال تخفیف در نرخ ارز ویزای زوار اربعین

با پیشنهاد رئیس کل بانک مرکزی و موافقت رئیس جمهور، هزینه ویزای زوار اربعین حدود ۱۰۷هزار تومان کاهش پیدا می کند.

اربعین حسینی| آماده سازی موکب‌ها در مرز چذابه به روایت تصاویر

یک هفته مانده پیک سفر زوار اربعین حسینی به کشور عراق و حضور میلیونی زوار ایرانی و خارجی در مرز های زمینی کشور به مرز چذابه آمدیم تا از آمادگی موکب داران و مسئولین این منطقه برای استقبال از زوار اربعین جویا شویم.

مدت زمان انتظار بررسی گذرنامه های زوار اربعین کاهش می یابد

تهران- ایرنا- معاون عمرانی وزارت کشور و رییس کمیته زیرساخت ستاد مرکزی اربعین با بیان این که تعداد گیت های گذرنامه در پایانه های مرزی به 200 مورد افزایش یافته است، گفت: بررسی گذرنامه زوار اربعین با سرعت بیشتری انجام می گیرد و مدت زمان انتظار بررسی گذرنامه

موافقت رئیس‌جمهور با اعمال تخفیف در نرخ ارز ویزای زوار اربعین

با پیشنهاد رئیس کل بانک مرکزی و موافقت رئیس جمهور، هزینه ویزای زوار اربعین حدود ۱۰۷هزار تومان کاهش پیدا می کند.]]>

دولت در عمل به زوار اربعین خدمت کند

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: دولت و مسؤولان نباید به پیاده‌روی اربعین نگاه درآمدی داشته باشند و دولت در عمل در خدمت به زوار اربعین باشد.

پذیرایی 87 موکب کرمانشاهی‌ها از زوار اربعین

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان کرمانشاه گفت: اربعین امسال 72 موکب شناسنامه‌دار در سطح استان و 15 موکب نیز در داخل کشور عراق پذیرای زوار اربعین خواهند بود.

ای کاش دوستان در جمهوری اسلامی از روی آگاهی سخن بگویند/ فضای عجیبی که علیه زوار عراقی ایجاد شد، باید در اربعین ترمیم شود

رییس ستاد اربعین خط محوری معارضین را بایکوت خبری اربعین، تقلیل و تخفیف و همچنین تحریف برشمرد و گفت: امسال با پدیده عجیبی روبرو بودیم. فضای عجیبی در ایران علیه زوار عراقی ایجاد شد و برخی به آن دامن زده و یک ذهنیت منفی علیه زوار عراقی ساخته شد]]>

تأمین امنیت زوار خارجی اربعین حسینی در گیلان مورد توجه قرار گیرد

رشت- استاندار گیلان با اشاره به آغاز ورود زوار خارجی اربعین حسینی (ع) از طریق مرز آستارا به این استان بر لزوم توجه به تأمین امنیت این زوار تأکید کرد.

محرومیت مرز «خسروی» از میزبانی زوار اربعین

کرمانشاه- نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی گفت: مرز خسروی با وجود آمادگی زیرساخت‌ها امسال هم از میزبانی زوار اربعین محروم ماند.

تدوین سند جامع اربعین در استان ایلام

استاندار ایلام از تدوین سند جامع اربعین در استان ایلام خبر داد و گفت: 6 لایه امنیتی جهت کنترل زوار اربعین و جلوگیری از عبور زوار غیرمجاز و بدون ویزا در مهران ایجاد شده و جهت روان‌سازی تردد تعداد گیت‌ها در مرز مهران به حدود 100 عدد رسیده است.

عراق آماده پذیرایی از زوار اربعین است

ایلام - ایرنا - وزیر کشور عراق گفت: مقامات و مسئولان این کشور با مسئولان ایران همکاری لازم برای تامین امنیت زوار و خدمات دهی در ایام اربعین را انجام می دهند.

تمهیدات لازم برای پذیرایی از زوار پاکستانی اربعین دیده شد

زاهدان - ایرنا - دبیر ستاد مردمی اربعین سیستان و بلوچستان گفت: تمام تمهیدات لازم برای پذیرایی مطلوب از زوار پاکستانی پیش بینی شده به طوری که مردم این استان آماده پذیرایی از حدود 70 هزار زائر اربعین حسینی هستند.

عراق آماده پذیرایی از زوار اربعین است

ایلام - ایرنا - وزیر کشور عراق گفت: مسئولان این کشور آمادگی برای پذیرایی از زوار اربعین دارند.

65 درصد زائران اربعین با ماشین شخصی به مرزها مراجعه می کنند

ایلام - ایرنا - معاون امنیتی وزارت کشور گفت: 65 درصد زوار اربعین با ماشین شخصی به مرزها مراجعه می کنند که تامین پارکینگ خودروها را با مشکل روبرو می کند.

افزایش ارائه خدمات بهداشت و درمان به زوار پاکستانی اربعین در سیستان و بلوچستان

رئیس کمیته بهداشت و درمان ستاد اربعین استان سیستان و بلوچستان گفت: تاکنون بیش از 10 هزار نفر از زوار پاکستانی اربعین از طریق استان سیستان و بلوچستان راهی کربلای معلی شده اند.

ورود کاروان های اربعین حسینی از کشور پاکستان به مرز میرجاوه

از چند روز گذشته زوار حسینی کشور پاکستان برای شرکت در پیاده روی اربعین حسینی وارد مرز میرجاوه شدند و با استقبال مسئولان و خادمان زوار حسینی قرار گرفتند.

لحظه شماری اهوازی‌ها برای استقبال از زوار اربعین

مردم عرب خوزستان و منطقه عین دو که سالیان درازی است به مهمان نوازی نیز مشهورند برای استقبال از زوار اربعین حسینی تدارک ویژه ای نیز می‌بینند و در سالهای اخیر اهالی منطقه با برپایی مواکب حسینی از مسافرین استقبال و پذیرایی می‌کند.