کاهش هزینه ویزای اربعین

هزینه ویزای زائران اربعین حسینی 134 هزار تومان کاهش یافت.مطالب مرتبط

۷۵ هزار نفر مابه‌التفاوت هزینه ویزای اربعین را دریافت نکرده‌اند

دبیر ستاد مرکزی اربعین با اشاره به پرداخت مابه‌التفاوت هزینه ویزای اربعین برای ۲۸۶ هزار نفر از زائران، گفت: ۷۵ هزار نفر تاکنون این هزینه را دریافت نکرده‌اند.

هزینه های حمل و نقل باید کاهش یابد

تهران - ایرنا- وزیر کشور گفت: هزینه های حمل و نقل و خسارات ناشی از تصادفات را باید کاهش دهیم.

ثبت‌نام 800 هزار زائر اربعین در سماح

دبیر ستاد مرکزی اربعین از ثبت‌نام 800 هزار زائر اربعین حسینی در سامانه سماح و صدور 700 هزار ویزای اربعین خبر داد.

هزینه سرمایه‌گذاری در تجدید‌پذیرها 2.5 برابر کاهش یافته است/ افزایش قیمت خرید تضمینی

معاون وزیر نیرو گفت: امروز 2 و نیم برابر هزینه سرمایه‌گذاری تجدیدپذیر کاهش یافته است پس وقتی نرخ ارز سه برابر افزایش می‌یابد در مقابل می‌بینیم که هزینه سرمایه ‌گذاری در تجدیدپذیرها در دنیا 2 و نیم تا سه برابر کاهش یافته است.

شهر هوشمند می‌تواند هزینه‌های اداری را کاهش دهد

رئیس شورای شهر تهران، گفت: شهر هوشمند می‌تواند بستر اصلی توسعه اقتصادی و کاهش هزینه‌های اداری شهر را کاهش دهد.

بیش از 70 درصد هزینه‌های مالی تاپیکو در یک سال گذشته کاهش یافته است

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تأمین(تاپیکو) از تسویه بخش زیادی از تسهیلات اخذ شده برای این هلدینگ در دوازده ماه منتهی به آذر 97 و کاهش 70 درصدی هزینه‌های مالی تاپیکو خبر داد.]]>

کاهش 70 درصدی هزینه‎های یک شرکت بورسی

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تأمین (تاپیکو) از تسویه بخش زیادی از تسهیلات اخذ شده برای این هلدینگ در دوازده ماه منتهی به آذر 97 و کاهش 70 درصدی هزینه‌های مالی تاپیکو خبر داد.

توجه دولت و مجلس به رمزارزها / بلاک‌چین هزینه‌ها را کاهش می‌دهد

معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به مزایای زیرساخت فناوری ارزهای رمزنگاری شده، گفت: فناوری بلاک‌چین زمینه افزایش راندمان و کاهش هزینه‌ها را فراهم می‌کند.

قشر مستضعف جامعه بزرگترین حامی مالی پیاده‌روی اربعین هستند

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات کشور گفت: علیرغم وجود افراد و خیرینی که ارقام قابل توجهی را در مسیر خدمتگزاری به زائرین اربعین حسینی هزینه می‌کنند، همچنان بخش عمده‌ای از هزینه‌ها توسط قشر مستضعف جامعه تامین می‌شود.

پیگیری اخذ تخفیف خوراک پالایشگاه ستاره خلیج فارس/کاهش بیش از 70 درصدی هزینه‌های مالی تاپیکو

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تأمین(تاپیکو) از تسویه بخش زیادی از تسهیلات اخذ شده برای این هلدینگ در دوازده ماه منتهی به آذر 97 و کاهش بیش از 70 درصدی هزینه‌های مالی تاپیکو خبر داد.

کاهش هزینه ها در سایه اقتصاد دیجیتال

وزیر ارتباطات: قبوض تلفن، برق، آب و گاز سالانه هزار و ۴۴۰ میلیارد تومان هزینه روی دست کشور می‌گذارد.

هزینه کاهش توان ایران درمقابله باتروریسم را غرب پرداخت می کند

تهران - ایرنا – کارشناس مسائل سیاسی گفت: بخش قابل توجهی از هزینه مقابله با ترانزیت مواد مخدر، تروریسم و پناهجویان را ایران به تنهایی بر دوش کشیده است، اما در صورت تشدید تحریم ها بخشی از این هزینه ها بر عهده آمریکا و اتحادیه اروپا خواهد بود.

افزایش راندمان و کاهش هزینه‌ها با فناوری بلاک‌چین

معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به مزایای زیرساخت فناوری ارزهای رمزنگاری شده ،گفت:فناوری بلاک‌چین زمینه افزایش راندمان و کاهش هزینه‌ها را فراهم می کند.

افزایش راندمان و کاهش هزینه‌ها با فناوری بلاک‌چین

معاون فناوری و نوآوری وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به مزایای زیرساخت فناوری ارزهای رمزنگاری شده، گفت: فناوری بلاک‌چین زمینه افزایش راندمان و کاهش هزینه‌ها را فراهم می کند.

لاریجانی: اصلاح ساختار بودجه مبتنی بر کاهش هزینه‌ها و قطع وابستگی به نفت است

رییس مجلس شورای اسلامی گفت: مقام معظم رهبری نکاتی را درباره بودجه امسال داشتند که براساس آن باید اصلاح ساختار بودجه مبتنی بر کاهش هزینه‌ها در چارچوب سیاست‌های کلی قانون برنامه، اقتصاد مقاومتی و قطع وابستگی به نفت باشد.

کاهش هزینه ها و رشد بهره وری در سایه اقتصاد دیجیتال

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حاشیه سمینار هفته دیجیتال گفت: قبوض تلفن ،برق ، آب و گاز سالانه هزار و 440 میلیارد تومان هزینه روی دست کشور می گذارد.

آموزش مستمر هزینه مأموریت های ناجا را کاهش می دهد

تهران – ایرنا - رئیس هیئت نظارت قرارگاه جهادی آموزش نیروی انتظامی گفت: رویکرد اساسی قرارگاه جهادی کاهش مشکلات و هزینه ها در ماموریت های ناجا بر پایه ارائه آموزش مستمر به کارکنان نیروی انتظامی است.

سالانه 2250 میلیارد تومان هزینه درمان بیماران تصادفی می‌شود

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: سالانه تقریبا 2 هزار و 250 میلیارد تومان هزینه درمان بیماران تصادفی در سطح استان قم می شود، معتقدیم که با اجتماعی کردن مقوله سلامت و تعیین نقش هر دستگاه، می توان در کاهش این هزینه ها و تصادفات کارساز باشیم.

مشغول بررسی لغو ویزای بستگان مقام‌های ایران هستیم

رئیس گروه اقدام ایران در وزارت خارجه آمریکا در پاسخ به درخواست‌های متعدد مبنی بر لغو ویزای آمریکا برای آقا‌زاده‌های جمهوری اسلامی گفت که در حال کار بر روی این موضوع هستیم.]]>

یک پنجم هزینه توافقنامه پاریس؛ یارانه۳۲سال مردم/گرای غلط به مجلس

واردات ۸۰۰ هزار اتوبوس و کامیون گازسوز یا هیبریدی در راستای یکی از سیاست‌های کاهش گازهای گلخانه‌ای در تعهدات ایران در توافقنامه پاریس، ۱۳۰ میلیارد دلار هزینه خواهد داشت.