موافقت رئیس‌جمهور با اعمال تخفیف در نرخ ارز ویزای زوار اربعین

با پیشنهاد رئیس کل بانک مرکزی و موافقت رئیس جمهور، هزینه ویزای زوار اربعین حدود ۱۰۷هزار تومان کاهش پیدا می کند.]]>مطالب مرتبط

موافقت رئیس‌جمهور با افزایش اعتبارات مددجویان در بودجه ۹۸

رئیس کمیته امداد با اشاره به شرایط اقتصادی کشور، گفت: در نامه‌ای از رئیس‌جمهور خواستیم اعتبارت این نهاد متناسب با نرخ تورم ۹۷ افزایش یابد که این پیشنهاد با موافقت وی همراه شد.

موافقت رئیس جمهور با افزایش اعتبارات مددجویان در بودجه ۹۸

رئیس کمیته امداد با اشاره به شرایط اقتصادی کشور، گفت: در نامه ای از رئیس جمهور خواستیم اعتبارت این نهاد متناسب با نرخ تورم ۹۷ افزایش یابد که این پیشنهاد با موافقت وی همراه شده است.

موافقت رئیس‌جمهور با افزایش اعتبارات مددجویان در بودجه ۹۸

رئیس کمیته امداد با اشاره به شرایط اقتصادی کشور تاکید کرد: در نامه‌ای از رئیس‌جمهور خواستیم اعتبارت این نهاد متناسب با نرخ تورم ۹۷ افزایش یابد که این پیشنهاد با موافقت وی همراه شد.]]>

عملیاتی شدن صدور ویزای بدون برچسب/ثبت جهانی تقویم رویدادهای گردشگری

معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از عملیاتی شدن صدور ویزای بدون برچسب خبر داد و گفت: الصاق ویزا و روادید در گذرنامه برای گردشگران از این پس الزامی نیست.

اصناف شهر اراک مشمول ۵۰درصد تخفیف عوارض کسب می‌ شوند

اراک- رئیس اتاق اصناف استان مرکزی گفت: اصناف شهر اراک در صورت موافقت و تصویب شورای شهر، مشمول ۵۰ درصد تخفیف عوارض کسب می‌شوند.

موافقت دولت با افزایش اعتبارات مددجویان در بودجه سال ۹۸

رئیس کمیته امداد با اشاره به شرایط اقتصادی کشور، گفت: در نامه ای از رئیس جمهور خواستیم اعتبارت این نهاد متناسب با نرخ تورم ۹۷ افزایش یابد که این پیشنهاد با موافقت دولت همراه شده است.

۷۵ هزار نفر مابه‌التفاوت هزینه ویزای اربعین را دریافت نکرده‌اند

دبیر ستاد مرکزی اربعین با اشاره به پرداخت مابه‌التفاوت هزینه ویزای اربعین برای ۲۸۶ هزار نفر از زائران، گفت: ۷۵ هزار نفر تاکنون این هزینه را دریافت نکرده‌اند.

35 درصد تخفیف عوارض تابلوهای تبلیغاتی صنوف قم تصویب شد

قم - ایرنا - اعضای شورای اسلامی شهر قم روز دوشنبه در هفتاد و چهارمین جلسه رسمی و علنی این شورا، لایحه اعمال 35 درصد تخفیف عوارض دریافتی تابلوهای تبلیغاتی صنوف را تصویب کردند.

موافقت با واگذاری استقلال و پرسپولیس

تهران-ایرنا- هیأت دولت در جلسه عصر یکشنبه به ریاست حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رئیس جمهور، با واگذاری شرکت های فرهنگی – ورزشی استقلال و پرسپولیس موافقت کرد.

هیات دولت با واگذاری استقلال و پرسپولیس موافقت کرد

هیأت دولت در جلسه عصر یکشنبه به ریاست حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور، با واگذاری شرکت های فرهنگی – ورزشی استقلال و پرسپولیس موافقت کرد.

موافقت دولت با واگذاری استقلال و پرسپولیس

­هیأت دولت درجلسه عصریکشنبه به ریاست رئیس جمهور، با واگذاری شرکت های فرهنگی – ورزشی استقلال و پرسپولیس موافقت کرد.

ثبت‌نام 800 هزار زائر اربعین در سماح

دبیر ستاد مرکزی اربعین از ثبت‌نام 800 هزار زائر اربعین حسینی در سامانه سماح و صدور 700 هزار ویزای اربعین خبر داد.

موافقت رئیس جمهور با تشکیل ستاد احیای زاینده رود+عکس

رئیس جمهور در پاراف نامه‌ای که نمایندگان مردم اصفهان خطاب به او نوشتند، نوشت: با توجه به اهمیت زاینده رود برای زندگی مردم، کشاورزی، صنعت و گردشگری؛ پیشنهاد نمایندگان محترم استان اصفهان بررسی و در دولت مطرح گردد.

موافقت دولت با واگذاری شرکتهای فرهنگی ورزشی استقلال و پرسپولیس

­هیأت دولت در جلسه عصر یکشنبه به ریاست روحانی رئیس جمهور، با واگذاری شرکت های فرهنگی – ورزشی استقلال و پرسپولیس موافقت کرد.

مشغول بررسی لغو ویزای بستگان مقام‌های ایران هستیم

رئیس گروه اقدام ایران در وزارت خارجه آمریکا در پاسخ به درخواست‌های متعدد مبنی بر لغو ویزای آمریکا برای آقا‌زاده‌های جمهوری اسلامی گفت که در حال کار بر روی این موضوع هستیم.]]>

رئیس جمهور به آنکارا سفر می‌کند

معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس‌جمهور گفت: رئیس‌جمهور به دعوت رسمی اردوغان رئیس‌جمهور ترکیه و برای شرکت در پنجمین جلسه شورای عالی روابط راهبردی دو کشور به آنکارا سفر می‌کند.

عفو و تخفیف مجازات 136 محکوم در ازبکستان

رئیس جمهور ازبکستان به مناسبت بیست و ششمین سالگرد تصویب قانون اساسی این کشور با صدور فرمانی 136 محکوم در این کشور را مورد عفو قرار داد.

تخفیف 25 درصدی عوارض به تابلوهای تبلیغاتی ساخت داخل در قم به تصویب رسید

در هفتاد و چهارمین جلسه رسمی و علنی شورای شهر قم لایحه تخفیف 25 درصدی عوارض به تابلوهای ساخت داخل و تخفیف 10 درصدی به تبلیغ کالاهای خارجی به مناسبت دهه فجر مصوب شد.

حکم کمیته انضباطی برای بازی جنجالی نیم فصل اول اعلام شد

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال با اعمال تخفیف برای دو باشگاه پرسپولیس و تراکتورسازی آنها را جریمه کرد.

رئیس‌جمهور به آنکارا سفر می‌کند

رئیس جمهور به دعوت رسمی رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه و برای شرکت در پنجمین جلسه شورای عالی روابط راهبردی دو کشور به آنکارا سفر می کند.