نقدینگی یک هزار و ۶۴۶ هزار میلیارد تومان شد

بانک مرکزی حجم نقدینگی در مردادماه سال جاری را، بیش از هزار و ۶۴۶ هزار میلیارد تومان اعلام کرد که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲۰.۵ درصد افزایش نشان می‌دهد.مطالب مرتبط

حجم نقدینگی از هزار و ۶۹۳ هزار میلیارد تومان گذشت

بانک مرکزی حجم نقدینگی در مهر امسال را بیش از هزار و ۶۹۳ هزار میلیارد تومان اعلام کرد که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲۰.۷ درصد افزایش نشان می‌دهد.

بانک مرکزی: حجم نقدینگی از 1693 هزار میلیارد تومان گذشت

تهران- ایرنا- بانک مرکزی اعلام کرد: حجم نقدینگی در مهرماه امسال به یک هزار و 693 هزار میلیارد تومان (16 تریلیون و 938 هزار و 400 میلیارد ریال) رسید که نسبت به مدت مشابه سال قبل 20.7 درصد افزایش دارد.

نقدینگی 1693 هزار میلیارد تومان شد+ جدول

حجم نقدینگی در پایان مهرماه سال جاری به هزار و 693 هزار میلیارد تومان رسید.

نقدینگی به ۱۷۰۰ هزار میلیارد تومان رسید

براساس گزارش بانک مرکزی، حجم نقدینگی با رشد 20.7 درصدی در یک سال منتهی به مهر ماه سال جاری، به رقم 1693 هزار و 840 میلیارد تومان رسیده است.

نقدینگی به ۱۶۹۳ هزار میلیارد تومان رسید

در تداوم رشد نقدینگی در اقتصاد ایران، بر اساس اعلام رسمی بانک مرکزی این رقم در مهرماه، به ۱۶۹۳ هزار میلیارد تومان رسیده است.

نقدینگی به مرز ۱۷۰۰ هزار میلیارد رسید

بانک مرکزی ایران حجم نقدینگی تا پایان مهرماه سال جاری را ۱۶۹۳ هزار میلیارد تومان اعلام کرد.

وصول 22 هزار میلیارد تومان درآمد گمرکی در 8 ماه

تهران- ایرنا- رییس کل گمرک جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد: در هشت ماهه امسال حدود 14 هزار میلیارد تومان حقوق ورودی با ضمانتنامه ها و همچنین هفت هزار میلیارد تومان مالیات بر ارزش افزوده اخذ شد. میزان وصول از محل حقوق ورودی خودرو نیز 1100 میلیارد تومان بود.

پیش بینی کسری بودجه ۴ هزار میلیارد تومانی شهرداری در سال جاری

یک عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه در صورت ادامه روند کنونی میزان هزینه های شهرداری به ۲۲ هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان برسد، گفت: امسال ۴ تا پنج هزار میلیارد تومان کسری بودجه خواهیم داشت.

پیش‌بینی کسری بودجه چهار هزار میلیارد تومانی شهرداری در سال جاری

یک عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه در صورت ادامه روند کنونی میزان هزینه های شهرداری به ۲۲ هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان برسد، گفت: امسال ۴ تا پنج هزار میلیارد تومان کسری بودجه خواهیم داشت.]]>

پیش‌بینی 7 هزار میلیارد تومان برای کاهش فقر مطلق در بودجه 98

نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس گفت: 42 هزار میلیارد تومان برای پرداخت یارانه‌ها در بودجه سال آینده پیش بینی شده که 7 هزار میلیارد تومان آن برای رفع فقر مطلق در جامعه است.

هزینه‌های درمانی سرطان سالانه بیش از 10 هزار میلیارد تومان است/ از ظرفیت خیرین غفلت نشود

رئیس کارگروه رایانش زیستی ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی ریاست جمهوری با اشاره به هزینه‌های سرسام‌آور بیماران سرطانی گفت: با احتساب دلار 4 هزار تومان، هزینه‌های درمانی سرطان سالانه بیش از 10 هزار میلیارد تومان است.

چرا مردم باید گوشت گوسفند کیلویی 25 هزار تومان را 59 هزار تومان بخرند؟

رئیس شورای تامین کنندگان دام کشور با بیان اینکه دامدار بره را با قیمت 25 هزار تومان در درب دامداری عرضه می کند، گفت: لاشه های گوسفندی برای قصاب کیلویی حدود 55 هزار تومان تمام می شود و باید با قیمت 58 تا 59 هزار تومان به دست مصرف کننده برسد.

بودجه آموزش‌وپرورش و رتبه‌بندی در سال 98 به روایت سازمان برنامه

طبق اعلام سازمان برنامه و بودجه کشور، اعتبارات ادارات کل آموزش‌وپرورش استان‌ها از 33 هزار میلیارد تومان به 43 هزار میلیارد تومان در لایحه بودجه 98 افزایش و دو هزار میلیارد تومان به رتبه‌بندی معلمان اختصاص یافت.

افت ۲۰ هزار تومانی قیمت سکه/ ورود دلار به دامنه ۱۰ هزار تومان + جدول

قیمت سکه طرح جدید امروز در بازار تهران با 250 هزار تومان کاهش 3 میلیون و 670 هزار تومان و دلار با افت 300 تومانی 10 هزار و 900 تومان به فروش رسید.

ثبات دلار در کانال 11 هزار تومان/ روزهای آرام بازار ادامه دارد

نرخ هر دلار آمریکا همانند هفته پیش در کانال 11 هزار تومان در نوسان است و از صبح امروز در تابلوی صرافی‌ها نرخ فروش آن، 11 هزار و سیصد و پنجاه تومان است، همچنین نرخ هر یورو نیز 13 هزار و صد و سی تومان است.]]>

معوقات بانک ها به 400 هزار میلیارد تومان رسید

عضو دائم ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی کشور خبر داد: آخرین میزان معوقات بانک ها به 400 هزار میلیارد تومان رسیده است.

بدهی دولت به بانک مرکزی افزایش یافت

بانک مرکزی ایران حجم نقدینگی تا پایان مهرماه سال جاری را ۱۶۹۳ هزار میلیارد تومان اعلام کرد.

250 هزار میلیارد تومان برای اتمام پروژه‌های نیمه تمام راه‌ سازی نیاز است

معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه در سال جاری 7 هزار میلیارد تومان از بدهی پیمانکاران تصفیه می شود گفت: برای اتمام پروژه های نیمه تمام راه سازی به اعتبارات 250 هزار میلیارد تومانی نیاز دارد.]]>

از کلاهبرداری ۳۲۳ هزار تن قیر به ارزش ۲ هزار میلیارد تا هدایت شبکه بزرگ فساد

براساس اطلاعات به دست آمده مشخص شد ارزش قیرهای کلاهبرداری شده از سوی درمنی بیش از ۲ هزار میلیارد تومان است.

ردیف اعتباری خیرین مدرسه‌ساز به هزار میلیارد تومان رشد یافت

 رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور خبر داد در لایحه بودجه سال ۹۸ هزار میلیارد تومان از سوی دولت برای پروژه‌های مشارکتی خیرین مدرسه‌ساز تامین اعتبار شده است.