جزئیات تخصیص اعتبار برای ساماندهی تولید و خرید تضمینی چای

رئیس سازمان برنامه و بودجه، تخصیص اعتبار ۱۲۴۵ میلیارد ریالی ساماندهی تولید و خرید تضمینی چای را به خزانه‌داری کل کشور ابلاغ کرد.مطالب مرتبط

خرید تضمینی سخت‌افزارهای "اینترنت اشیا" توسط دولت باعث رونق تولید داخلی

مدیر فروم اینترنت اشیا گفت: در لایه سنسورهای اینترنت اشیا با توجه به وضعیت فعلی نرخ ارز هزینه تمام شده افزایش یافته است اما اگر دولت تضمینی بدهد که در درازمدت این بخش سخت‌افزاری را از داخل بخرد، بخش خصوصی برای تولید داخلی آن انگیزه پیدا می‌کند.

قانون خرید تضمینی محصولات کشاورزی باید اصلاح شود

نایب رئیس بنیاد ملی گندمکاران با بیان اینکه نرخ ١٦٠٠ تومانی گندم رضایت بخش است، از نمایندگان مجلس خواست برای اصلاح قانون خرید تضمینی تلاش کنند.

فارس من| یک میلیارد ریال اعتبار برای ساماندهی گلزار شهدای سودجان اختصاص یافت

معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران چهارمحال و بختیاری گفت: اعتبار مورد نیاز برای طرح ساماندهی گلزار شهدای گمنام شهر سودجان تامین شده و طرح در دست اجراست.

تخصیص ۹۰ میلیارد تومان اعتبار برای تجهیز هنرستان های کشور

مدیرکل فنی و حرفه‌ای دفتر متوسطه وزارت آموزش و پرورش از تخصیص ۹۰ میلیارد تومان اعتبار برای تجهیز هنرستان‌های کشور در سال جاری خبر داد.

تخصیص اعتبار اتمام کمربندی سرهار در اولویت قرار گرفت

دماوند- نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی از دستور وزیر راه و شهرسازی در اولویت دادن به تخصیص اعتبار برای اتمام کمربندی سرهار خبر داد.

جزئیات محدودیت‌ها در خرید و فروش اوراق تسهیلات مسکن

خرید و فروش اوراق تسهیلات مسکن در حال حاضر از سوی دو بانک عامل بخش مسکن و بانک ملی عرضه می شود که از سوی شورای پول و اعتبار برای هر کدام از این دو نماد، محدودیت هایی تعیین شده است.

طرح های آبرسانی در اولویت تخصیص اعتبار استان بوشهر است

بوشهر- ایرنا- استاندار بوشهر گفت: برای تامین آب آشامیدنی شهرها و روستاهای این استان اعتبار پروژه های آبرسانی 100 درصد تامین و این طرح ها در اولویت تخصیص بودجه قرار دارند.

تخصیص 90 میلیارد تومان اعتبار برای تجهیز هنرستان‌های کشور

مدیرکل فنی‌وحرفه‌ای وزارت آموزش و پرورش از تخصیص 90 میلیارد تومان اعتبار برای تجهیز هنرستان‌های کشور خبر داد.

صحن مجلس راه‌های تامین منابع مورد نیاز برای واقعی کردن نرخ خرید تضمینی گندم را بررسی می‌کند

سخنگوی کمیسیون کشاورزی گفت که صحن مجلس راههای تامین منابع مورد نیاز برای واقعی کردن نرخ خرید تضمینی گندم و حمایت از تولیدات کشاورزی و کشاورزان مشخص و اقدامات عملی آنها را بررسی می‌کند.

بررسی راه‌های تامین منابع مورد نیاز برای واقعی کردن نرخ خرید تضمینی گندم در کمیسیون کشاورزی

سخنگوی کمیسیون کشاورزی گفت: مقرر شد در بررسی لایحه بودجه سال ۹۸ در کمیسیون کشاورزی، کمیسیون تلفیق و صحن مجلس راه‌های تامین منابع مورد نیاز برای واقعی کردن نرخ خرید تضمینی و حمایت از تولیدات کشاورزی و کشاورزان مشخص و اقدامات عملی بعمل آید.]]>

13 میلیارد تومان اعتبار برای بهسازی جاده شاهین‌دژ ـ ‌تکاب مصوب شد

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: 13 میلیارد تومان اعتبار برای بهسازی محور شاهین‌دژ- تکاب مصوب شده که بخشی از این اعتبار تخصیص یافته است.

خرید بیش از 4 هزار تن سویا در مازندران

4 هزار و 8  تن سویا از آغاز فصل خرید این محصول تاکنون تحویل مراکز خرید تضمینی در مازندران شد.

جزئیات دستورالعمل جدید خرید و فروش ارز برای صرافی‌ها

بانک مرکزی دستورالعمل خرید و فروش ارز را به شبکه صرافی‌های مجاز اعلام کرد که بر اساس آن باید هنگام خرید ارز حاصل از صادرات، گزینه «از محل صادرات» را در سامانه سنا انتخاب کنند.

90 میلیارد ریال برای بهسازی جاده تکاب - شاهین دژ تخصیص یافت

مهاباد- ایرنا- فرماندار تکاب با بیان وجود مشکلات اساسی در محورهای مواصلاتی این شهرستان گفت: 90 میلیارد ریال اعتبار برای توسعه و بهبود جاده تکاب - شاهین دژ تخصیص یافته است.

یک میلیارد تومان اعتبار برای مرمت قلعه فلک الافلاک اخذ شد

مدیر کل میراث فرهنگی و گردشگری لرستان از تخصیص اعتبار یک میلیارد تومانی برای مرمت قلعه فلک الاافلاک خرم آباد خبر داد و گفت: برای زیر ساخت‌های گردشگری استان نیز 400 میلیون تومان اخذ شده است.

جزئیات دستورالعمل جدید خرید و فروش ارز برای صرافی‌های مجاز

بانک مرکزی دستورالعمل خرید و فروش ارز را به شبکه صرافی‌های مجاز اعلام کرد که بر اساس آن باید هنگام خرید ارز حاصل از صادرات، گزینه «از محل صادرات» را در سامانه سنا انتخاب کنند.]]>

نرخ خرید تضمینی سال ۹۸ گندم اعلام شد

قانون خرید تضمینی گندم اصلاح شود

دولت در نرخ خرید تضمینی گندم تجدیدنظر کند

تخصیص 700 میلیارد ریال برای تجهیز کارگاه های کوچک تولیدی

700 میلیارد ریال اعتبار برای تامین زیرساخت های موردنیاز و تجهیز کارگاه های کوچک تولیدی و صنعتی خراسان رضوی تخصیص یافت.