عذرخواهی رسمی به دلیل قصور و کوتاهی در پروژه انتقال گورخر ایرانی

مدیرکل محیط زیست استان سمنان به دلیل قصور و کوتاهی در پروژه انتقال گورخر ایرانی رسما عذرخواهی کرد.مطالب مرتبط

انتقال موفق 4 رأس گورخر آسیایی به پارک‌ ملی کویر؛ گورخرهای «یزدی» هم آمدند

گوه استان‌ها ـ معاون محیط طبیعی سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به انتقال موفق 4 رأس گورخر آسیایی به پارک‌ ملی کویر گرمسار گفت: این 4 گورخر از استان یزد به این پارک منتقل شدند.

انتقال گورخر ایرانی به پارک ملی کویر گرمسار + فیلم

مرحله دوم طرح انتقال گورخرهای ایرانی به پارک ملی کویر گرمسار با نظارت علمی کارشناسان به روش زنده گیری با موفقیت انجام شد.

انتقال موفقیت آمیز گورخرها به پارک ملی کویر

تهران-ایرنا-معاون محیط طبیعی و تنوع زیستی سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به فاز دوم انتقال گورخر به پارک ملی کویر،گفت:در این فاز چهار راس گورخر، شامل یک راس گور خر نر بالغ و سه راس ماده از سایت تکثیر و پرورش گوراب یزد به پارک ملی کویر با موفقیت منتقل شد.

این گورهای پر ماجرا ...

انتقال گورخر ایرانی به پارک ملی کویر گرمسار از طرح هایی است که با هدف جلوگیری از انقراض یک گونه جانوری با کش و قوس های فراوان آغاز و در نهایت با موفقیت اجرایی شد.

توضیحات معاون سازمان محیط زیست درباره فاز دوم انتقال گورخر

معاون محیط طبیعی و تنوع زیستی سازمان حفاظت محیط زیست گفت: چهار گورخر، شامل یک گور خر نر بالغ و سه راس ماده از سایت تکثیر و پرورش گوراب یزد به پارک ملی کویر با موفقیت منتقل شدند.

۱۴۰۰ رأس گورخر آسیایی در ایران وجود دارد/ انتقال ۲۵ راس به گرمسار

گرمسار - معاون سازمان محیط‌زیست بابیان اینکه حدود یک هزار و ۴۰۰ گورخر آسیایی در طبیعت ایران وجود دارد، گفت: تعداد گورخرهای در اسارت سایت‌های مختلف ۸۰ رأس است.

نتانیاهو به دلیل حرف‌های پسرش عذرخواهی کرد

نخست وزیر رژیم صهیونیستی به خاطر اظهارات پسرش که اصحاب رسانه و چپ‌گراها را خائن خوانده بود، مجبور به عذرخواهی شد.

گورخرهای آسیایی در مرحله جدید انتقال به سمنان ترسیدند؟

مشاور عالی رئیس سازمان محیط زیست کشور از انتقال 4 رأس گورخر آسیایی جدید به پارک ملی کویر در شهرستان گرمسار در استان سمنان خبر داد.

اولین مرکز تکثیر گورخر کشور در گرمسار راه‌اندازی می‌شود

گرمسار - مدیرکل دفتر حیات‌وحش سازمان محیط‌زیست بابیان اینکه هم‌اکنون ۹ رأس گورخر در گرمسار وجود دارد، گفت: اولین مرکز تکثیر و پرورش گورخر آسیایی کشور در گرمسار راه‌اندازی می‌شود.

نماینده سراوان از مردم عذرخواهی کرد

نماینده مردم سراوان در مجلس شورای اسلامی در کانال تلگرامی خود از مردم ایران به دلیل حوادث اخیر عذرخواهی کرد.

آثار تحریم‌ها بر دانشجویان ایرانی دانشگاه‌های انگلیس به روایت گاردین

یک روزنامه انگلیسی در گزارشی نوشته دانشگاه‌های انگلیس دانشجویان ایرانی‌تبار خود را که به دلیل تحریم‌های آمریکا قادر به انتقال شهریه تحصیل خود نبوده‌اند تهدید کرده‌اند.

عذرخواهی سوشا از هاشم بیک‌زاده (عکس)

گلر سابق تیم ملی از همبازی خود عذرخواهی کرد.]]>

مدیرعامل جدید شرکت عمران پردیس عذرخواهی کرد

پردیس- مدیرعامل جدید شرکت عمران پردیس به دلیل تاخیر واحدهای مسکن مهر این شهر جدید از متقاضیان عذرخواهی کرد.

دانشجویان ایرانی با انتقال دانش خود به ایران نقش آفرینی کنند

پکن- ایرنا- سفیر جمهوری اسلامی در کره جنوبی در آیین بزرگداشت «روز دانشجو و هفته پژوهش» در سئول تاکید کرد: دانشجویان ایرانی با انتقال دانش، تجربیات و دستاوردهای علمی و پژوهشی به کشور، باید نقش خود را در توسعه و پیشرفت ایران ایفا کنند.

تعجب اروپایی‌ها از فناوری پیشرفته صد در صد ایرانی/ جسارت حضور در رقابت نابرابر با دست خالی و تلاش عالی

محققان ایرانی با دست خالی، هزینه کم و در مدت زمان کوتاهی با تلاش شبانه‌روزی فناوری پیشرفته صد در صد ایرانی را ساخته‌اند که اروپایی‌ها از انجام آن تعجب کردند.

پروژه ویژه دولت برای حمایت از کالای ایرانی

وزیر صنعت گفت: پروژه ویژه‌ای در راستای حمایت از کالای ایرانی مدنظر است که برای عملیاتی کردن آن، معادل ۱۰ میلیارد دلار در نظر گرفته شده است.

ایرانی‌ها چگونه پروژه‌های خود را ارزیابی اقتصادی کنند؟

«ارزیابی اقتصادی طرح‌ها» نوشته محمدنقی نظرپور و زینب کسرائی به مخاطبان چگونگی ارزیابی پروژه‌های اقتصادی و نحوه به سرانجام رساندن آنها از پروژه‌های کوچک تا طرح‌های عظیم ملی را آموزش می‌دهد.

چهار راس گورخر با موفقیت کامل به پارک ملی کویر منتقل شدند

معاون محیط طبیعی و تنوع زیستی سازمان حفاظت محیط زیست گفت: در این فاز، چهار راس گورخر، شامل: یک راس گور خر نر بالغ و سه راس ماده از سایت تکثیر و پرورش گوراب یزد به پارک ملی کویر با موفقیت کامل منتقل شد.

مخالفت با طرح ملی انتقال آب‌ خزر زیبنده نیست

سرپرست استانداری سمنان اظهار کرد: طرح انتقال آب‌ خزر به فلات مرکزی یک پروژه ملی است که مراحل کارشناسی را طی کرده و مخالفت با آن زیبنده نیست.

انتقال گران قیمت آب خزر!

عضو هیئت علمی دانشگاه مازندران گفت: با گذشت بیش از 50 سال از طرح انتقال آب در دنیا و کسب تجربه از چنین طرح هایی نشان می‌دهد که چنین پروژه‌هایی بسیار پرهزینه و یکی از گران‌ترین شیوه‌های مقابله با کم آبی است.