بسیاری از مردم اصفهان با بازارهای سرمایه آشنا نیستند

اصفهان - رئیس کمیسیون حمایت از سرمایه گذاری، تامین مالی و توسعه روابط خارجی اتاق بازرگانی اصفهان گفت: بسیاری از مردم اصفهان با بازارهای سرمایه و سهام آشنایی ندارند.مطالب مرتبط

بسیاری از مردم اصفهان با بازارهای سرمایه آشنا نیستند

اصفهان - رئیس کمیسیون حمایت از سرمایه گذاری، تامین مالی و توسعه روابط خارجی اتاق بازرگانی اصفهان گفت: بسیاری از مردم اصفهان با بازارهای سرمایه و سهام آشنایی ندارند.

لزوم فرهنگ‌سازی و آشنا کردن آحاد مردم با بازار سرمایه

مدیرعامل شرکت فرابورس با اشاره به اینکه متاسفانه دایره سهامداران بازار سرمایه در شهرستا‌ن‌ها چندان بزرگ نیست بر تلاش برای فرهنگ‌سازی و آشنا کردن آحاد مردم با بازار سرمایه تاکید کرد.

قیمت طلا یازده دلار افزایش یافت/بدترین وضعیت بازارهای بورس آمریکا و اروپا

امروز در بازارهای جهانی قیمت طلا تحت تاثیر شرایط بسیار بد بازارهای بورس آمریکا و اروپا 10.7 دلار رشد کرد. سرمایه‌گذاران جای امن سرمایه‌های خود را در فلزات گرانبها جستجو کردند.

سرمایه‌گذاری روی سکه و ارز ریسک بالایی دارد/ تعادل را به بازار ارز بر می‌گردانیم

رئیس کل بانک مرکزی گفت: توصیه من به مردم این است که سکه و ارز محل خوبی برای سرمایه‌گذاری نیستند و ریسک زیادی دارند و بهتر است برای سرمایه گذاری بخش‌های دیگری را انتخاب کنند.

بسیاری از قوانین مصوب، مردم را با مشکل مواجه کرد

اصفهان - ایرنا - عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: بسیاری از قوانین کشور در اولویت قرار نداشته و به دلیل اینکه بدون کارشناسی به تصویب رسیده مردم را با مشکل مواجه کرده است.

فیلم/ وضعیت بازارهای اصفهان در دوشنبه 16 مهرماه

بازارهای اصفهان دوشنبه 16 مهرماه وضعیت عادی داشتند، درست بر خلاف آنچه معاندان و بنگاه خبرپراکنی بی بی سی وانمود کردند تا رسوایی بی‌نتیجه بودن تلاش اخلالگران در اقتصاد کشور را پنهان کنند.

لزوم هدایت سرمایه های مردم به سمت تولید - فرزاد نویدی*

کرمانشاه - ایرنا- اقشاری از مردم سرمایه های کوچکی در اختیار دارند که به اذعان خودشان نمی دانند در کجا سرمایه گذاری کنند تا ارزش افزوده سرمایه های خود را افزایش دهند که در این موارد جا دارد دستگاه های متولی حوزه سرمایه گذاری به این موضوع ورود کنند.

با تبلیغات ناصحیح مردم را به بورس نکشانیم

در طی هفته‌ها و ماه‌های گذشته دیده شده تبلیغات ناصحیحی برای جذب نقدینگی به بازار سرمایه صورت می‌پذیرد، این تبلیغات سبب شده عده‌ای ناآشنا با این بازار سرمایه خود را در معرض انواع ریسک‌ها قرار دهند و با ضررهای شدیدی مواجه شوند؛ از طرف دیگر، بسیاری از نوسان‌

فعالان اقتصادی همدان با بازار سرمایه آشنا می شوند

همدان - ایرنا - دبیر کمیسیون آموزش اتاق بازرگانی همدان گفت: چهارمین دوره آموزشی تخصصی «بازار سرمایه و تحلیل تکنیکال» با هدف آشنایی فعالان اقتصادی با بازار سرمایه برگزار می شود.

اصفهان| پای حرف مردم درباره وضعیت بازار مسکن؛ دولت و مردم سبب گرانی خانه‌ها شده‌اند

در حالی که بازار سکه و ارز دچار التهابات بسیاری است، بازار مسکن نیز با افزایش قیمت همراه است.

سقوط سهام بازارهای درحال ظهور و جذابیت آنها برای آمریکایی‌ها

افت شدید سهام بازارهای در حال ظهور که از اوایل امسال شروع شد و آنها را به پایین‌ترین میزان ۱۷ ساله خود رساند، توجه برخی از مدیران صندوق‌های سرمایه‌گذاری آمریکا را به خود جلب کرده است.

خبرهایی از بنزین، بورس، ‌سیگار، سکه و مسکن

یکی از مهم‌ترین موضوعات اقتصادی روز هشدار به افرادی است که با تبلیغات ناصحیح نقدینگی خود را به بازار سرمایه‌ سوق می‌دهند و به دلیل نا آشنا بودن با این بازار، سرمایه خود را در معرض انواع ریسک‌ها قرار داده و با ضررهای شدیدی مواجه می‌شوند.

منشا بسیاری از مسائل اکنون جامعه آسیب های اجتماعی است

اصفهان- ایرنا - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت : منشا بسیاری از مسائل حال حاضر جامعه از آسیب ‌های اجتماعی بوده و لازم است بخش‌ های فرهنگی به این موضوع توجه زیادی کنند.

نگاهی به صفحه نخست روزنامه های امروز

روزنامه های امروز اصفهان از صادرات فرآورده های دامی اصفهان 21 کشور تا فرار جمعیت و سرمایه از اصفهان را تیتر زده اند.

هر هفته 2 نفر از مدیران کل اصفهان پاسخگوی مطالبات مردم هستند

اصفهان – ایرنا - استاندار اصفهان گفت: از هفته آینده هر هفته 2 نفر از مدیران کل این استان از طریق سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت موسوم به سامد پاسخگوی مطالبات مردم خواهند بود.

 نوری_که_گم_کردیم 

۹سال از شهادت سردار نورعلی شوشتری می گذرد اما مردم جنوب شرق همچنان زیر سایه ی نام و یادش زندگی می کنند البته مردم دیگر نقاط کشور هم تازه دارند با او آشنا می شوند.

برگزاری همایش بزرگ فرصت‌های سرمایه گذاری کرمانشاه در تهران

معاون اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمانشاه گفت: استان کرمانشاه دارای توانمندی ها، فرصت‌ها های بسیاری است که باید در حوزه‌های مختلف به سرمایه گذاران معرفی شود.

گزارش تسنیم|علل نارضایتی مردم قرقیزستان از سرمایه گذاران و شرکت‌های چینی

دستیابی به شرکت‌های چینی، که بسیاری از آنها در آپارتمان‌های خصوصی ثبت شده‌اند، غیر ممکن است و این مساله نه تنها در مورد شرکت‌های کوچک، بلکه در مورد شرکت‌هایی که به استخراج معادن نسبتاً بزرگ مشغولند، نیز صدق می‌کند.

چرا نوزادان نباید آب بنوشند؟

بزرگسالان، نیاز بسیاری به نوشیدن آب دارند اما نوزادان این گونه نیستند. بدن نوزادان، به قدر کافی برای مصرف آب رشد نکرده در نتیجه توانایی مصرف حتی چند انس آب را ندارد.

بازار تبریز/ ۱۷ مهر۱۳۹۷

رسانه‌های معاند از ساعات آغازین دوشنبه ۱۶ مهر۱۳۹۷ اخباری مبنی بر تعطیلی بازار تبریز مخابره می‌کردند. این در حالی است که هیچ کدام از کاسبان اعتباری برای خواسته‌های دشمنان ایران اسلامی قائل نبوده و نیستند.مجموعه بازار تبریز یکی از بازارهای بزرگ تاریخی و زیب