بسیاری از مردم اصفهان با بازارهای سرمایه آشنا نیستند

اصفهان - رئیس کمیسیون حمایت از سرمایه گذاری، تامین مالی و توسعه روابط خارجی اتاق بازرگانی اصفهان گفت: بسیاری از مردم اصفهان با بازارهای سرمایه و سهام آشنایی ندارند.مطالب مرتبط

بازارهای آسیایی محتاطانه مذاکرات چین-آمریکا را دنبال می‌کنند

سرمایه‌گذاران به دنبال سرنخ‌هایی از دور جدید مذاکرات تجاری چین-آمریکا هستند و اخباری از امکان تمدید ضرب‌العجل آمریکا منتشر شده است؛ بازارهای آسیایی معاملات امروز را محتاطانه انجام دادند.

مهمترین رویدادهای مطبوعات اصفهان

درود خدا بر ملت شهید پرور اصفهان و مردم اصفهان همواره جزو پیشگامان انقلاب اسلامی بوده اند تیتر درشت روزنامه های امروز اصفهان است.

بازارهای کشور تدبیر روانی می‌خواهد

استاد اقتصاد دانشگاه اصفهان با اعتقاد بر اینکه امروز بازارهای کشور بیشتر تدبیر روانی می‌خواهد، نه تدبیر واقعی، گفت: در حال حاضر آنچه امروز در بازار تولید و عرضه می‌شود، بخش بزرگی از آن ذخیره انبارها است، بنابراین پیش‌بینی می‌شود سال آینده قیمت‌ها دوباره ا

اگرادعای شریعت-مداری دارید لااقل از حربه بهتان دوری کنید

حسام‌الدین آشنا در یادداشتی به حسین شریعتمداری مدیر مسئول روزنامه کیهان به یکی از یادداشت‌های این روزنامه با عنوان "هر چه کرد آن «آشنا» کرد!" ؛یادداشتی که ناظر بر یکی از توییت‌های آشنا درباره قصاص عوامل حادثه تروریستی جاده خاش- زاهدان بود، پاسخ داد.

نماینده اصفهان در مجلس: بسیاری از سوالات درباره قیمت‌ها برای نمایندگان هم بی جواب مانده است

نماینده اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: من هم دل پری از قیمت‌گذاری‌ها دارم و بسیاری از سوال‌ها برای من نماینده مجلس بی‌جواب مانده که چرا این وضعیت رها شده است و همین موارد از رئیس جمهور نیز پرسیده شد.

اصفهان| پای حرف مردم درباره حذف کنکور؛ بازار داغ فروش استرس توسط آموزشگاه‌ها

از سال 92 تا کنون موضوع حذف کنکور به صورت جدی‌تر مطرح شد که با مخالفت‌هایی همراه بود، بسیاری معتقد هستند که تغییر روش آموزشی و کنکور بسیار مهم‌تر از حذف آن است.

دیپلمات فرانسوی آشنا به مسائل هسته ای، سفیر در ایران می شود

تهران - ایرنا - یک خبرنگار ارشد روزنامه فرانسوی لوفیگارو در صفحه توئیتر خود نوشت که «فیلیپ تیه بو Philippe Thiebaud » یک دیپلمات فرانسوی آشنا به مسائل هسته ای و نیز آشنا به مسائل منطقه آسیا، به عنوان سفر جدید فرانسه در تهران معرفی خواهد شد.

میدان بزرگمهر اصفهان عاشورایی شد؛ تشییع پیکر شهدا با چشم‌های گریان مردم

از ساعتی پیش و با حضور هزاران نفر از مردم اصفهان در میدان بزرگمهر این شهر حال و هوای عاشورایی در شهر اصفهان به چشم می‌خورد.

مزایای بورس کالا قابل قیاس با بازارهای غیرمتشکل نیست

رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: شفافیت و کارآمدی بورس کالا و انرژی بدون شک بیشتر از بازارهای دیگر بوده و به‌طورکلی، اشکالات احتمالی در بورس در قیاس با بازارهای رقیب، به‌مراتب کمتر است.

سردار غیب‌پرور: اعتماد مردم بزرگترین سرمایه اجتماعی سپاه و بسیج است

رئیس سازمان بسیج مستضعفین از اعتماد مردم به سپاه و بسیج به عنوان یکی از بزرگترین و مهمترین سرمایه‌های این نهاد نام برد و گفت: باید این سرمایه عظیم را حفظ کنیم.

مشاور وزیر ارشاد: باید علت شاد نبودن مردم اصفهان سنجیده شود

مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: باید علت شاد نبودن مردم اصفهان سنجیده شود و من از وزیر خواستم برای اصفهان کار ویژه انجام شود تا دلایل قرارگیری استان اصفهان در رتبه آخر شادی مشخص شود.

صدا و سیمای مرکز اصفهان متعلق به تمامی مردم استان است

کاشان - مدیرکل صدا و سیمای مرکز اصفهان با بیان اینکه چتر شبکه استانی صداوسیمای اصفهان باید به روی همه شهرستانها باز باشد، گفت: صدا و سیمای مرکز اصفهان متعلق به تمامی مردم استان است.

بهترین برنامه پیشنهادی برای سفر به استانبول با کمترین هزینه ممکن!

سفر خارجی برای بسیاری از خانواده‌های ایرانی شبیه رویایی دست نیافتنی است، چرا که بسیاری از افراد بر این عقیده هستند که سفر خارج از مرزهای کشور هزینه‌های غیرقابل کنترل به وجود می‌آورد و از توان بسیاری از افراد خارج است. اما گروهی دیگر از مردم بر این باورند

قم|آیت‌الله مکارم‌شیرازی: دشمنان خارجی قادر به از بین بردن انقلاب اسلامی نیستند

مرجع تقلید شیعیان با تأکید براینکه دشمنان خارجی قادر به از بین‌بردن این انقلاب نیستند، گفت: اختلاف افکنان، منفعت‌طلبان و تندروها سه گروهی هستند که در پی جدایی مردم از این انقلاب هستند.

گروه جاوید شرایط تامین مالی و دریافت تسهیلات را ساده می‌کند

از ابتدای سال ۹۷ شرایط نامناسب در بازار سرمایه ایران، امکان تامین سرمایه برای پروژه‌های مختلف اقتصادی را دشوار کرد، به شکلی که بسیاری از کسب و کارها با تعدیل نیرو یا کاهش فعالیت روبرو شدند.

تشییع شهدای حادثه تروریستی در شهرستان های اصفهان

اصفهان - نسیم شهادت در سرتاسر اصفهان پیچید و مردم استان با تشییع پیکر شهدا نشان دادند که پای انقلاب ایستاده اند.

نفوذی منافقین در اطلاعات سپاه که بود؟

"عباس زریباف"، متولد ۱۳۳۱ در اصفهان، دانشجوی مکانیک دانشگاه صنعتی شریف بود. او اولین بار در سال ۵۳ از طریق یکی از کادرهای اولیه مجاهدین خلق به نام «علیرضا الفت» با سازمان آشنا شد.

مدال پرافتخار شهادت، باز هم بر گردن مردم اصفهان آویخته شد

اصفهان - باز هم سروهای استوار وطن بر زمین افتادند تا پرچم سه رنگ ایران، مثل همیشه سرافراز و سربلند بماند و باز هم مدال پرافتخار شهادت، بر گردن مردم اصفهان آویخته شد.

مسئولان مردم را در برابر معضلات تنها نگذارند

یک عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی با اشاره به اینکه حضور مردم در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن بیانگر این است که آنها حاضر نیستند کشور، نظام و حاکمیت را تنها بگذارند، گفت: مسئولان هم باید به وظایف خود در قبال مردم عمل کرده و مردم را در برابر معضلات تنها نگ

سرمایه گذاران بخش گردشگری در دماوند حمایت می شوند

تهران- ایرنا- فرماندار دماوند گفت: این شهرستان ظرفیت و قابلیت های بسیاری برای تقویت بخش گردشگری و حمایت از سرمایه گذاران را دارد که باید مورد اهتمام قرار گیرد.