بسیاری از مردم اصفهان با بازارهای سرمایه آشنا نیستند

اصفهان - رئیس کمیسیون حمایت از سرمایه گذاری، تامین مالی و توسعه روابط خارجی اتاق بازرگانی اصفهان گفت: بسیاری از مردم اصفهان با بازارهای سرمایه و سهام آشنایی ندارند.مطالب مرتبط

بسیاری از موسسه های قرآنی فعال نیستند

مشهد - ایرنا - معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: بسیاری از موسسه های قرآنی کشور در واقعیت فعال نیستند و تنها روی کاغذ ثبت شده اند.

افزایش نرخ ارز سرمایه‌گذاران بومی انرژی‌های نو را فراری داد

یزد ـ نماینده مردم اردکان در مجلس گفت: تا پایان سال ۹۶ بازگشت سرمایه در بخش انرژی‌های نو حدود پنج سال بود اما با افزایش نرخ ارز، بسیاری از سرمایه گذاران بومی این عرصه را ترک کردند.

مردم در امر نظارت فعال نیستند/ شناخت ابزارهای نظارت توسط مردم ضروری است

استاد گروه فلسفه و کلام پژوهشگاه علوم و استاد حوزه علمیه قم، با بیان اینکه مردم در بحث نظارت فعال نیستند، گفت: مردم نمی‌دانند چگونه نظارت داشته باشند، لذا شناخت ابزارهای نظارت توسط مردم به شدت ضروری است.

ارئه وام به مناطق محروم با توجه به ظرفیت منطقه باشد

مسئول گروه جهادی فاطمه الزهرا(س) دادن وام به مردم روستایی را موردانتقاد قرارداد و گفت: متأسفانه بسیاری از منابع توزیع‌شده در جای خود توسط مردم بهره‌برداری نمی‌شود و یا به دلیل مشاوره‌های غیرکارشناسی بسیاری از مردم برای کسب‌وکاری که راه انداخته‌اند با مش

تقریب، سرگردان در میان سه تئوری رقیب/ خلط‌ها و خطاهای تقریب

وحدت اسلامی هنوز هم به یک گفتمان روشن دست نیافته و از این رو، داعیان و دعوت‌شدگان نیز چندان به زمینه‌ها و زوایای آن آشنا نیستند.

سرمایه گذاران را از آمدن به قزوین پشیمان نکنید

قزوین- پیچ و خم های اداری و طولانی شدن روند سرمایه گذاری بسیاری از سرمایه گذاران را از حضور در استان قزوین پشیمان می کند و برخی نیز در ادامه مسیر دچار مشکلات جدی و تردید می شوند.

استقبال از سرمایه گذاری درگلستان

گرگان - ایرنا - استان گلستان با وسعت بیش از 20هزار کیلومترمربع واقع در شمال کشور، ظرفیت های بالقوه بسیاری برای جذب سرمایه گذار در حوزه های مختلف دارد و در سال های اخیر با تامین زیرساخت ها فرصت های خوبی برای سرمایه گذاری با همکاری دستگاه های فراهم شده است.

اقدام نمایندگان مردم استان اصفهان در زمینه آب به حق بود

اصفهان- ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: از طرف خود، مردم و کشاورزان از اقدام نمایندگان مردم این استان در مجلس شورای اسلامی در ارتباط با آب که استعفای دسته جمعی کردند، تشکر می کنم.

واکنش بازارهای مالی آسیا-اقیانوسیه به توافق تجاری آمریکا-چین

کوالالامپور- ایرنا- منابع خبری گزارش دادند : بازارهای بورس اوراق بهادار و مالی در شرق و جنوب شرق آسیا و اقیانوسیه به توافق اخیر تجاری واشنگتن- پکن با افزایش شاخص ها و سرمایه گذاری ها پاسخ مثبت دادند .

گفت‌وگو| صادق زیباکلام: به‌خاطر دفاع از روحانی شرمنده‌ایم/آقای حجاریان! مردم اسباب‌بازی ما نیستند

صادق زیباکلام از تحلیلگران جریان اصلاحات گفت: حرف من به آقای حجاریان این است که مردم اسباب‌بازی ما نیستند و ما نمی‌توانیم از مسئولیت اجتماعی خود در قبال انتخاب روحانی شانه خالی کنیم.

«سلبریتی‌ها» مغز متفکر نیستند؛ از آن‌ها نظر نخواهید

یک فوق تخصص رفتارشناسی گفت: متاسفانه امروز سلبریتی‌ها حتی در موقعیت‌های حساسی مانند انتخابات دخالت کرده و اذهان مردم را برای رای به کاندیدای مورد نظرشان تحت تاثیر قرار می‌دهند در حالی که آن‌ها مغز متفکر سیاسی نیستند.

دروغ که عوارض ندارد/ آشنا تا کنون هیچ عملکرد مثبتی نداشته است

غلامحسین کرباسچی در واکنش به اظهارات حسام الدین آشنا گفته است: او می‌خواهد با دروغ کارهای خود را پیش ببرد. آشنا بگوید من کی و کجا و چه کسی را به روحانی پیشنهاد کرده‌‌ام؟ دروغ که عوارض ندارد.

‌سرمایه‌ها قابل خرید از بازار نیستند

‌معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد کیش با بیان اینکه به نمایندگی از شورای معاونین سازمان منطقه آزاد کیش سخن می گوید درباره تفاوت بین سازمان ها گفت: در این زمینه سه عنصر در سازمان ها نقش اساسی را بازی می کند.

اصفهان|

بهارستان یکی از شهرهای مهاجر پذیر اصفهان است که با مشکلاتی مانند پروژه‌های نیمه تمام، نداشتن بیمارستان و درمانگاه تامین اجتماعی، فرهنگسرا، باغ بانوان و بسیاری کمبودهای دیگر مواجه است.

ویژگی‌های تاریخی و گردشگری همدان نیازمند معرفی بیشتر است

رایزن بازرگانی سفارت اتریش در تهران گفت: بسیاری از ظرفیت‌ها و گنج‌های گردشگری استان همدان برای مردم کشورهای اروپایی نا آشنا است به همین سبب ویژگی‌های تاریخی و گردشگری همدان نیازمند معرفی بیشتر است.

همراهی و همدلی دولت و مردم ثمرات زیادی به همراه دارد

اصفهان- استاندار اصفهان با اشاره به اینکه خدمت به مردم در دولت وظیفه ای مهم است، گفت: مردم و مسئولان با همنوایی و همدلی در این شرایط سخت اقتصادی می تواند کارهای بزرگی را به انجام رساند.

شوراها هنوز در برخی حوزه ها متصدی ارائه خدمات به مردم نیستند

تهران- ایرنا- رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: شوراهای اسلامی با وجود گذشت بیست سال از تشکیل آنها هنوز در حوزه هایی نظیر اقتصاد، بهداشت و آموزش متصدی ارائه خدمات به مردم نیستند و برخی از حوزه های رفاهی و خدماتی نظیر نیرورسانی و نظم عمومی نیز در اختیار آنه

قطعی برق مشکلاتی را در بخش های مختلف شهر اصفهان بهمراه داشت

اصفهان- ایرنا- قطعی یک ساعت برق در حوالی شامگاه روز چهارشنبه در بسیاری از مناطق کلانشهر اصفهان مشکلاتی را در بخش های مختلف از جمله ایجاد ترافیک سنگین و از کار افتادن آسانسورها را بهمراه داشت.

روزنه ای برای شکست غول کنکور

خرم آباد -ایرنا- کنکور غول هفت سری است که در سالیان گذشته دانش آموزان بسیاری را به رزم با خود فراخوانده است و کم نیستند افرادی که دلی پرخون و داستان هایی از این رزم نابرابر در دل دارند.

استعفای نمایندگان اصفهان به معنای پیگیری نکردن مشکلات نیست

اصفهان - ایرنا - نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی گفت: استعفای نمایندگان استان اصفهان به آن معنا نیست که می خواهند از حضور در کنار مردم شانه خالی کنند و یا اینکه پیگیر مشکلات آنها نباشند.