مسائل منطقه باید توسط کشورهای منطقه حل و فصل شود

وزیر کشور با اشاره به حوادث منطقه و حضور نیروهای خارجی تاکید کرد: معتقدیم مسائل منطقه باید توسط خود کشورهای منطقه حل و فصل شود.مطالب مرتبط

مسائل منطقه باید توسط خود کشورهای منطقه حل و فصل شود/ تقویت همکاری های منطقه ای تهران و آنکارا

وزیر کشور با اشاره به حوادث منطقه و حضور نیروهای خارجی تاکید کرد: معتقدیم مسائل منطقه باید توسط خود کشورهای منطقه حل و فصل شود.

مسائل منطقه باید توسط کشورهای منطقه حل و فصل شود

وزیر کشور با اشاره به حوادث منطقه و حضور نیروهای خارجی تاکید کرد: معتقدیم مسائل منطقه باید توسط خود کشورهای منطقه حل و فصل شود.

مسائل خاورمیانه باید توسط خود کشورهای منطقه حل و فصل شود

وزیر کشور در جریان سفر به آنکار با استقبال همتای ترک خود وارد محل وزارت کشور ترکیه شد.]]>

روابط تجاری و ICT صلح را در منطقه تضمین می کند

تهران- ایرنا- وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: حوزه اوراسیا شامل ایران و آسیای مرکزی و قفقاز، عرصه بسیار مناسبی برای عملیاتی ساختن تزِ منطقه قوی تر است و روابط تجاری میان کشورهای درون منطقه به خصوص در زمینه ICT مناسبات صلح آمیز را در این منطقه تضمین می

امیرعبداللهیان: ایران و روسیه پیش‌قراولان مبارزه با تروریسم در منطقه هستند

دستیار ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی در امور بین الملل با اشاره به اینکه تهران از ثبات و امنیت پایدار منطقه قویاً حمایت می کند، گفت: بی‌ثباتی در منطقه به ضرر همه کشورها خواهد بود و باید با راه‌حل‌های سیاسی، امنیت و آرامش به منطقه بازگردد.

بیش از ۲۴۰ خانوار در زیر حریم برق فشارقوی زندگی می کنند

زهرا نژاد بهرام در جریان بازید از منطقه ۲۰ به تشریح مسائل محلات این منطقه پرداخت و گفت:محله جوانمرد قصاب از جمله مشکل دارترین محلات این منطقه است؛ حریم برق فشار قوی در قسمت شمالی محله است.

الشروق: منطقه آبستن حوادث بسیار مهمی است

الجزیره -ایرنا- روزنامه مصری «الشروق » با انتشار مقاله ای در خصوص پیامدهای ناپدید شدن «جمال خاشقچی » روزنامه نگار منتقد آل سعود نوشت، شرایط کشورهای منطقه پس از ناپدید شدن وی مانند قبل آن نخواهد بود و اوضاع در منطقه به سوی بدتر شدن می رود.

پیامدها و تأثیراتِ عملیات فردی منطقه «برکان»

عملیات فردی منطقه «بَرکان» سبب افول اقتصادی و امنیتی رژیم صهیونیستی در این منطقه صنعتی شد و می تواند تبعات سیاسی و منطقه ای دیگری هم در برداشته باشد.

آلمان کمک‌های مالی بیشتری به سوریه و منطقه اختصاص داد

وزیر خارجه آلمان تاکید کرد که برلین ۱۸۶ میلیون یورو به عنوان بخشی از برنامه‌های جهانی غذا در قالب کمک‌های انسانی به شهروندان سوریه و کشورهای منطقه اختصاص خواهد داد.

محسوس نبودن آثار دانشگاه در منطقه یعنی عدم خاصیت آن/ دانشگاه‌های پژوهشی و نسل 2 کشور به بلوغ خود نزدیک می‌شوند

مشاور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با بیان اینکه اگر آثار وجودی هر دانشگاهی در منطقه خود محسوس نباشد آن دانشگاه خاصیتی نخواهد داشت، گفت: دانشگاه باید تاثیراتی در زندگی مردم منطقه خود داشته باشد.

دانشگاه نهادی بین‌المللی با تأثیر محلی است

مشاور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: دانشگاه یک نهاد بین‌المللی است اما باید تأثیرش معطوف به مسائل منطقه، مملکت و شهر خود باشد.

اردوغان: ترکیه در مسائل بین‌المللی عرصه را به دست گرفته است

اردوغان بر نقش ترکیه به عنوان کشوری که قادر به ورود به مسائل منطقه‌ای نظیر جنگ در سوریه و عراق است تاکید کرد.

آیا توافقات روسیه-ترکیه درباره منطقه ادلب سوریه تا به آخر قابل اجراست؟

با پایان مرحله نخست توافقات «سوچی»، یعنی خارج سازی تسلیحات سنگین از منطقه غیرنظامی ادلب، اکنون مرحله پیچیده‌تری، یعنی خروج تروریست‌ها از این منطقه باید اجرا شود که موفقیت آن نقشی تعیین‌کننده در تثبیت اوضاع خواهد داشت.

نشست وزرای دفاع کشورهای همسود در «تاشکند»

وزرای دفاع کشورهای مشترک المافع (همسود) در تاشکند آخرین وضعیت امنیتی کشورهای منطقه را مورد بررسی قرار خواهند داد.

فتوکلیپ | زندگی در سرمای سیبری چگونه است؟

منطقه سیبری بیشتر بعنوان یک منطقه سردسیر شناخته شده، در حالیکه طبیعت این منطقه که به "سرزمین خفته" مشهور است، شاید از بکرترین مناطق کره زمین باشد.

تاجیک: همکاری با اروپا الگوی خوبی برای داشتن منطقه‌ای با صلح و ثبات خواهد بود

یک دیپلمات پیشین کشورمان با بیان اینکه تجربه غنی اتحادیه اروپا در زمینه رشد و توسعه منطقه خاورمیانه می تواند مورد توجه ایران به عنوان یک کشور و قدرت منطقه ای در خلیج فارس باشد، گفت: همکاری با اتحادیه اروپا برای منطقه می تواند الگوی خوبی باشد که منطقه ای ب

هشدار ارتش سوریه به تروریست‌ها برای ترک غرب حلب

ارتش سوریه در غرب شهر حلب به تروریست‌های حاضر در این منطقه اعلام کرد که تا 23 مهر ماه باید منطقه عاری از سلاح را ترک کنند.

تهران و مسکو پیش قراولان مبارزه با تروریسم در منطقه هستند

تهران-ایرنا- دستیار ویژه رییس مجلس شورای اسلامی در امور بین الملل، ایران و روسیه را پیش قراولان مبارزه با تروریسم در منطقه عنوان کرد و گفت: همکاری دو کشور روند مبارزه با تروریسم در منطقه را تسریع کرده و دستاورد مثبتی برای منطقه و جهان به همراه داشته است.

پرواز از منطقه ویژه البرز تا منطقه آزاد کیش

کیش - ایرنا- معاون هوانوردی و امور فرودگاهی شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام استان البرز از برقراری پروازهای این فرودگاه به مقصد کیش خبرداد.

راه دور زدن تحریم ایجاد منطقه آزاد است

مسئول پیگیری منطقه آزاد اردبیل گفت: با توجه به طرح مسایل حاشیه‌ای در مورد تصویب نشدن لایحه منطقه آزاد در شورای نگهبان انتظار می‌رود دولت و مجلس بر ایجاد این مناطق اصرار و پافشاری کنند.