116 میلیارد ریال تسهیلات به 32 طرح اشتغالزا پرداخت شد

قشم - ایرنا - مدیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی سازمان منطقه آزاد قشم گفت: 32 طرح اشتغالزا در این جزیره به عقد قرارداد با بانک های عامل منجر و تسهیلاتی برابر با 116 میلیارد ریال پرداخت شد.مطالب مرتبط

180 هزار میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به روستائیان پرداخت می شود

خرم آباد - ایرنا - معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رئیس جمهوری گفت: با موافقت مقام معظم رهبری از محل صندوق توسعه ملی 1.5 میلیارد دلار معادل 180 هزار میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به روستاییان پرداخت می شود.

بیش از 152 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال در سربیشه پرداخت شد

بیرجند - ایرنا - مدیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی سربیشه گفت: 152 میلیارد و 40 میلیون ریال تسهیلات اشتغال در سال جاری از محل منابع مختلف در این شهرستان پرداخت شده است.

91 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی در گنبدکاووس پرداخت شد

مدیر صندوق کارآفرینی امید گنبدکاووس گفت: در سال 97 تاکنون مبلغ 91 میلیارد و 760 میلیون ریال برای 165 فقره پرونده تسهیلات اشتغالزایی در این شهرستان پرداخت شده است.

پرداخت 13هزار میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی در سمنان

سمنان- ایرنا- استاندار سمنان گفت: 31 هزار میلیارد ریال تسهیلات بانکی استان در حال پرداخت است که 13 هزار میلیارد ریال از این اعتبار برای رونق تولید و اشتغال روستایی ارائه می شود.

امسال پنج هزار و 440 میلیارد ریال تسهیلات رونق پرداخت شد

سمنان- ایرنا- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: پنج هزار و 440 میلیارد ریال تسهیلات در قالب تسهیلات رونق تولید سال 97 به واحدهای صنعتی استان پرداخت شد.

300 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی در ایرانشهر پرداخت شد

زاهدان- ایرنا- معاون استاندار سیستان و بلوچستان و فرماندار شهرستان ویژه ایرانشهر گفت: 300 میلیارد ریال از ابتدای امسال تا کنون در این شهرستان تسهیلات اشتغالزایی به افراد جویای کار پرداخت شده است.

پرداخت 70 هزار میلیارد ریال تسهیلات در بخش های مختلف

مشاور مدیرعامل بانک توسعه تعاون در مشهد : این بانک امسال 70 هزار میلیارد ریال تسهیلات در بخش های مختلف پرداخت کرده است.

260 میلیارد ریال وام اشتغالزایی در روستاهای ری پرداخت شد

شهرری- ایرنا- رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ری گفت: 260 میلیارد و 171 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی از ابتدای سال جاری تاکنون به 13 طرح روستایی شهرستان ری پرداخت شد.

7میلیارد ریال تسهیلات به چایکاران سیاهکل پرداخت شد

لاهیجان-ایرنا- رئیس اداره چای سیاهکل گفت :تاکنون هفت میلیارد ریال تسهیلات به زراعی برای اصلاح باغهای چای به چایکاران این شهرستان پرداخت شده است .

پرداخت ۵۳۸۰ هزار میلیارد ریال تسهیلات به بخش‌های اقتصادی

تسهیلات پرداختی بانک‌ها در ۱۰ ماهه سال ۱۳۹۷ به بخش‌های اقتصادی مبلغ ۵۳۸۰.۳ هزار میلیارد ریال است که در مقایسه با دوره مشابه سال قبل مبلغ ۷۵۷.۳ هزار میلیارد ریال (معادل ۱۶.۴ درصد) افزایش داشته است

70 میلیارد ریال تسهیلات دانشجویی در دانشگاه لرستان پرداخت شد

خرم آباد - ایرنا - معاون دانشجویی دانشگاه لرستان گفت: بیش از 70 میلیارد ریال تسهیلات دانشجویی درقالب کمک هزینه تحصیلی و ازدواج و ودیعه ضروری مسکن دراین دانشگاه پرداخت شد.

پرداخت یکهزار و ۲۱۶ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی در استان

یاسوج- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: بیش از یکهزار و ۲۱۶ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی در استان پرداخت شد.

2950 میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید در قم پرداخت شده است

قم- ایرنا- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: در سال جاری، 2 هزار و 950 میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید در بخش های صنعت، معدن و تجارت، جهاد کشاورزی و گردشگری پرداخت شده است که استان رتبه هفتم را در سامانه بهین یاب داراست.

4171 میلیارد ریال تسهیلات مسکن در همدان پرداخت شد

همدان- ایرنا- مدیر شعب بانک مسکن همدان گفت: 12 هزار و 61 فقره تسهیلات به میزان چهار هزار و 171 میلیارد ریال 10 ماهه سال جاری توسط این بانک در قالب مسکن یکم، مشارکتی و عقود مبادله پرداخت کرده است.

پرداخت بیش از هزار و ۲۱۶ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی

بیش از هزار و ۲۱۶ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری در کهگیلویه و بویراحمد به متقاضیان پرداخت شده است.

رشد 16.4 درصدی پرداخت تسهیلات به بخش های اقتصادی در 10 ماه

تهران- ایرنا- بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد: تسهیلات پرداختی بانک‌ها به بخش‌های اقتصادی در 10 ماهه امسال پنج تریلیون و 380 هزار و 300 میلیارد ریال بود که در مقایسه با دوره مشابه پارسال به میزان 757 هزار و 300 میلیارد ریال (معادل 16.4 درصد) افزا

470 میلیارد ریال برای اشتغال روستایی اسفراین پرداخت شد

بجنورد - ایرنا - فرماندار اسفراین گفت: 470 میلیارد ریال وام در قالب تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری امسال در این شهرستان پرداخت شده است.

44.2 میلیارد ریال وام اقتصاد مقاومتی در چهارمحال وبختیاری پرداخت شد

شهرکرد- ایرنا- مدیر شعب بانک سپه چهارمحال و بختیاری گفت: این بانک در سال جاری 85 فقره تسهیلات اقتصاد مقاومتی بالغ بر 44.2 میلیارد ریال در استان پرداخت کرده است.

425 میلیارد ریال از منابع 6 درصد بانکی در شیروان پرداخت شد

بجنورد- ایرنا- فرماندار شیروان گفت: امسال 425 میلیارد ریال تسهیلات از محل منابع 6 درصد بانکی در این شهرستان خراسان شمالی پرداخت شده است.

75هزار میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی به بانک ها ابلاغ شد

خرم آباد - ایرنا - معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رئیس جمهوری گفت: 75هزار میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی به بانک ها ابلاغ شد که بزودی در استان ها پرداخت می شود.