بیمه حق دارد داروهای شیمی‌درمانی خارجی را پوشش ندهد

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: برخی بیماران ترجیح می‌دهند که از موارد مشابه خارجی استفاده کنند که پوشش بیمه‌ای ندارد که در این حالت حق با بیمه بوده که هزینه آن را نپذیرد و فرد بیمار مجبور است که هزینه بیشتری را پرداخت کند.مطالب مرتبط

وزیر رفاه: پوشش‌های بیمه‌ای در کشور رو به رشد است

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به افزایش سطح پوشش بیمه در کشور، گفت: پوشش های بیمه‌ای در کشور رو به رشد است به شکلی که در آغاز انقلاب کمتر از 4 میلیون و 600 هزار نفر تحت پوشش بیمه بودند اما اکنون بیش از 42 میلیون نفر تحت پوشش بیمه هستند.

بیمه بیش از هزارو 270زن خانه دار ایلامی

این تعدا افراد از پوشش بیمه ای خدمات درمانی تامین اجتماعی برخودار می شوند.

پیگیری پوشش بیمه‌ای ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار خانوار روستایی

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه برای بحث بیمه روستاییان و عشایر گام‌های بسیار خوبی برداشته شده است، گفت: جامعه هدف ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار خانوار روستایی که در کشور تحت پوشش بیمه نیستند را مد نظر داریم تا تحت پوشش بیمه قرار گیرند.

تداوم فرایند پذیرش بیمه شدگان باحذف دفترچه های درمانی

مراکز درمانی سازمان تامین اجتماعی ، بیمه شدگان و بازنشستگان را،بدون دفترچه درمانی پذیرش می کند .

بررسی شرایط دریافت بیمه مسافرتی داخلی، خارجی و ارزان

بروز مسائل قانونی و عدم آشنایی با قوانین درمانی کشور مقصد، سرقت یا گم شدن مدارک و مشکلات دیگر، مواردی هستند که ممکن است در مسافرت‌های خارجی دردسر ایجاد کنند.

بیمه عمر چیست؟ نحوه محاسبه آن چگونه است؟

بیمه عمر یکی از روش‌های سرمایه‌گذاری بلندمدت است که علاوه بر دارا بودن پوشش‌های بیمه‌ای در زمان حیات ‌بیمه‌گذار، پس از فوت نیز نوعی حمایت مالی از بازماندگان او محسوب می‌شود.

شرایط بهترین بیمه عمر و محاسبه آن چیست

بیمه عمر یکی از روش‌های سرمایه‌گذاری بلندمدت است که علاوه بر دارا بودن پوشش‌های بیمه‌ای در زمان حیات ‌بیمه‌گذار، پس از فوت نیز نوعی حمایت مالی از بازماندگان او محسوب می‌شود.

بررسی شرایط دریافت بهترین بیمه مسافرتی داخلی، خارجی و ارزان

بروز مسائل قانونی و عدم آشنایی با قوانین درمانی کشور مقصد، سرقت یا گم شدن مدارک و مشکلات دیگر، مواردی هستند که ممکن است در مسافرت‌های خارجی دردسر ایجاد کنند.

بیشتر بدهی‌های بیمه سلامت استان سمنان به مراکز درمانی پرداخت شده است

مدیرکل بیمه سلامت استان سمنان با بیان اینکه بدهی‌های این صندوق بیمه‌گر به مراکز درمانی زیر نظر دانشگاه‌های علوم پزشکی استان سمنان و شاهرود تا 2 روز آینده پرداخت می‌شود گفت: بیشتر بدهی‌های بیمه سلامت استان سمنان به مراکز درمانی پرداخت شده است.

حذف دفترچه های درمانی به شرایط اجتماعی گره خورده است

یاسوج- ایرنا- معاون فناوری و اطلاعات سازمان بیمه سلامت کشور تاکید کرد که مشکل اعتباری و حتی زیرساختی از نظر فنی برای اجرای طرح حذف دفترچه های درمانی وجود ندارد اما چالش اصلی فرا روی این کار به حوزه مطالعات اجتماعی و جلب رضایت جامعه هدف اعم از بیمه شدگان و

۹۰۰ هزار کارگر ساختمانی تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار گرفتند

رئیس انجمن صنفی کارگران ساختمانی از برقراری پوشش بیمه ای ۹۰۰هزار کارگر با راه اندازی سامانه خدمات حمایتی خبرداد و گفت:صلاحیت۲۰۰هزار نفر که خود را کارگر ساختمانی معرفی کرده بودند، تایید نشد.

حکم بازنشستگی افراد زیر پوشش صندوق بیمه روستایی اعطا شد

دزفول - ایرنا - وزیر تعاون ،کار ورفاه اجتماعی در سفر به شهرستان شوش حکم بازنشستگی کشاورزان، روستائیان و عشایر تحت پوشش صندوق بیمه روستایی وعشایر را به آنان اعطا کرد.

۱.۸ میلیون روستایی تحت پوشش بیمه قرار گرفتند

اهواز- وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: تاکنون یک میلیون و ۸۰۰ هزار نفر از جامعه روستایی کشور تحت پوشش بیمه قرار گرفتند.

پوشش 70 درصدی ناهنجاری‌های کروموزمی قبل از تولد توسط بیمه سلامت

مدیرکل دفتر مدیریت خدمات تخصصی سازمان بیمه سلامت ایران با اشاره به اینکه این سازمان بسیاری از آزمایشات ناهنجاری‌های قبل از تولد را تا ۷۰ درصد تحت پوشش قرار داده است، گفت: ما باید به منظور حفظ منابع محدود سلامت، پیشگیری را در اولویت برنامه‌های خود قرار دهی

۷۰ درصد جمعیت استان تحت پوشش بیمه سلامت هستند

یاسوج- رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: ۷۰ درصد جمعیت استان تحت پوشش بیمه سلامت هستند.

7 هزار هکتار از اراضی کشاورزی ری تحت پوشش بیمه قرار گرفت

شهرری- ایرنا- رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان ری گفت: در سال زراعی جاری هفت هزار هکتار از اراضی کشاورزی این شهرستان تحت پوشش بیمه محصولات کشاورزی قرار گرفت.

ایرانیان ساکن روسیه می توانند خود را نزد سازمان تأمین اجتماعی بیمه کنند

ایرانیان ساکن در کشور روسیه در راستای گسترش پوشش بیمه ای می توانند خود را نزد تأمین اجتماعی بیمه و یا ادامه بیمه پردازی کنند و از مزایای این سازمان بهره مند شوند.

کمبود داروهای بیماران تالاسمی در مازندران

مدیرعامل انجمن تالاسمی قائم‌شهر با اشاره به اینکه بیماران تالاسمی در این استان درگیر تامین داروی مورد نیازشان هستند، گفت: داروهای گران‌قیمت، بی اثر بودن داروهای ایرانی جایگزین و قانون طب کار، از چالش‌های اساسی بیماران تالاسمی است.

رانندگان «پیک بادپا» بیمه می‌شوند

مدیرعامل بادپا اعلام کرد: نمایندگی‌ها و رانندگان شرکت حمل و نقل کالای تهران (پیک بادپا) تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار می‌گیرند.

دفترچه‌های بیمه درمانی تأمین اجتماعی حذف می‌شود