بیمه حق دارد داروهای شیمی‌درمانی خارجی را پوشش ندهد

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: برخی بیماران ترجیح می‌دهند که از موارد مشابه خارجی استفاده کنند که پوشش بیمه‌ای ندارد که در این حالت حق با بیمه بوده که هزینه آن را نپذیرد و فرد بیمار مجبور است که هزینه بیشتری را پرداخت کند.مطالب مرتبط

بیمه حق دارد داروهای شیمی‌درمانی خارجی را پوشش ندهد

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: برخی بیماران ترجیح می‌دهند که از موارد مشابه خارجی استفاده کنند که پوشش بیمه‌ای ندارد که در این حالت حق با بیمه بوده که هزینه آن را نپذیرد و فرد بیمار مجبور است که هزینه بیشتری را پرداخت کند.

اجتناب از شیمی درمانی غیرضروری با یک آزمایش!

در حال حاضر پژوهشگران آمریکایی و استرالیایی در حال توسعه یک آزمایش خون بالینی بزرگ هستند که توسط این آزمایش پزشکان قادر خواهند بود تا دریابند آیا بیمار در صورت داشتن یک سرطان خاص نیاز به انجام شیمی درمانی دارد یا خیر.

چین هفده داروی ضد سرطان را در فهرست داروهای تحت پوشش بیمه قرار داد

داروهای شیمی‌درمانی ایرانی مورد تایید فوق تخصصان سرطان است

وزیر بهداشت و درمان با اشاره به کمبود پرستار در حوزه درمان کشور گفت: وعده‌ای‌ برای راه‌اندازی دانشکده پزشکی در آمل ندادم.

افتتاح مرکز شیمی درمانی و آی سی یو بیمارستان امام علی(ع) آمل

مرکز شیمی درمانی و آی سی یو بیمارستان امام علی(ع) شهرستان آمل چهارشنبه شب باحضور وزیربهداشت، درمان و آموزش پزشکی افتتاح شد.

بیمه ها با افزایش پوشش بیمه ای ملزومات دیالیز موافقت کردند

دبیر و رئیس دبیرخانه شورای عالی بیمه سلامت، از افزایش پوشش بیمه ای ملزومات دیالیز خبر داد و گفت: در جلسه شورای عالی بیمه سلامت، بیمه ها پذیرفتند رقم پوشش بیمه ای ملزومات دیالیز افزایش یابد.

مرکز شیمی درمانی مازندران با حضور وزیر بهداشت افتتاح شد

همزمان با سفر وزیر بهداشت به مازندران، مرکز شیمی درمانی آی سی یو مازندران در بیمارستان امام علی (ع) این شهرستان افتتاح شد.

پوشش ۴۰ میلیونی بیمه سلامت/ ۳۴ میلیون نفر رایگان بیمه شده‌اند

رئیس سازمان بیمه سلامت از پوشش ۴۰ میلیونی این بیمه خبر داد.

رفع همپوشانی بیمه ای ۳.۵ میلیون بیمه شده در مرحله اول

معاون بیمه ای سازمان تامین اجتماعی، گفت: دفترچه های بیمه درمانی موجود درکشور بیش از ۸۰ میلیون نفر جمعیت کشور است.

خدمات سلامت روان در بیمارستان های دانشگاهی تحت پوشش بیمه است

تهران- ایرنا- عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران گفت: به دنبال اجرای طرح تحول سلامت، بیمه های پایه از جمله بیمه سلامت، تامین اجتماعی و نیروهای مسلح، درمان های دارویی و غیردارویی روان پزشکی را تحت پوشش قرار می دهند.

۱۹۵ میلیون بار مراجعه سالانه به ۴۵ هزار ارائه دهنده خدمات سلامت

دبیر اجرایی ستاد بزرگداشت هفته بیمه سلامت گفت: در حال حاضر نزدیک به ۴۰ میلیون نفر از شهروندان توسط سازمان بیمه سلامت تحت پوشش بیمه خدمات درمانی قرار دارند که در طول سال ۱۹۵ میلیون بار به ۴۵ هزار ارائه دهنده خدمات سلامت در سراسر کشور مراجعه می‌کنند.

وزیر بهداشت 2 مرکز تخصصی درمانی را در آمل افتتاح کرد

ساری- ایرنا- مرکز شیمی درمانی و آی سی یو بیمارستان امام علی(ع) شهرستان آمل چهارشنبه شب با حضور وزیربهداشت، درمان و آموزش پزشکی و استاندار مازندران افتتاح شد.

وزیر بهداشت 2 مرکز تخصصی درمانی را در آمل افتتاح کرد

ساری- ایرنا- مرکز شیمی درمانی و آی سی یو بیمارستان امام علی(ع) شهرستان آمل چهارشنبه شب با حضور وزیربهداشت، درمان و آموزش پزشکی و استاندار مازندران افتتاح شد.

۷۰ درصد روستائیان مازندران بدون پوشش بیمه‌ای

بیش از ۷۰ درصد روستاییان مازندران زیر پوشش بیمه اجتماعی کشاورزان و روستایی نیستند.

پوشش بیمه‌ای زنان خانه‌دار در قالب بیمه مشاغل آزاد تسهیل شد

مدیرکل تأمین اجتماعی آذربایجان شرقی گفت: پوشش بیمه‌ای زنان خانه دار در قالب بیمه مشاغل آزاد تسهیل شده است.

۲۰۰ میلیون بار مراجعه با دفترچه بیمه سلامت به مراکز درمانی

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران گفت: در سال ۲۰۰ میلیون بار با دفترچه بیمه سلامت به مراکز درمانی کشور مراجعه می‌شود که در مواقعی ما با بعضی مراکز همکاری مان را قطع کرده ایم، زیرا این مراکز از ارائه خدمات خوب و با کیفیت به بیماران برخوردار نبودند.

اربعین حسینی| زائران از همراه داشتن داروهای کدئین‌دار خودداری کنند

رئیس جمعیت هلال احمر دشت آزادگان گفت: دولت عراق داروهای کدئین‌دار را به عنوان مواد مخدر در نظر می‌گیرد و حمل داروهای کدئین‌دار در عراق ممنوع است و مجازات سنگینی در پی دارد.

380 هزار نفر زیر پوشش خدمات درمانی تامین اجتماعی کاشان هستند

کاشان- ایرنا- مدیر درمان تامین اجتماعی منطقه کاشان گفت: این مدیریت ماهانه به 380 هزار نفر بیمه شده تامین اجتماعی در منطقه شمال استان اصفهان خدمات درمانی ارائه می دهد.

پوشش 40 میلیونی بیمه سلامت

رئیس سازمان بیمه سلامت از پوشش 40 میلیونی این بیمه خبر داد.

100 هزار همدانی از پوشش بیمه سلامت خارج شدند

همدان- ایرنا- مدیرکل بیمه سلامت همدان گفت: به دنبال رفع همپوشانی های بیمه ای، 100 هزار همدانی از پوشش بیمه سلامت خارج شدند.