احداث 26 نیروگاه برای تامین نیاز 8 هزار مگاواتی برق کشور

وزیر نیرو به نیاز 8 هزار مگاواتی کشور به برق اشاره کرد و گفت: احداث 26 نیروگاه برای تامین این نیاز در حال انجام است.مطالب مرتبط

2 نیروگاه جدید اتمی بوشهر بر اساس برنامه زمان بندی اجرا می‌شود

معاون نیروگاهی سازمان انرژی اتمی با اشاره به انعقاد قرارداد احداث 2 واحد یک‌هزار و 50 مگاواتی نیروگاه اتمی بوشهر در سال 93 با کشور روسیه گفت: واحدهای دوم و سوم نیروگاه اتمی بوشهر بر اساس برنامه زمان بندی اجراء می‌شود.

ایجاد ۴۴ هزار شغل به ازای احداث هر ۵۰ مگاوات نیروگاه بادی

رئیس انجمن انرژی‌های تجدید پذیر از ایجاد ۴۴ هزار شغل به ازای تولید و احداث ۵۰ مگاوات نیروگاه بادی در کشور خبر داد

بومی سازی سازه های نیروگاهی

با تولید سازه های فلزی هشت نیروگاه برق در اراک شرایط افزایش بیش از سه هزار مگاواتی برق در کشور فراهم می شود.

نیروگاه اتمی بوشهر نیازمند حمایت دولت

معاون سازمان انرژی اتمی کشور گفت: نیروگاه اتمی بوشهر در تامین سوخت مورد نیاز و تامین بخشی از قطعات یدکی خود نیازمند حمایت‌های جدی‌تر دولت در این بخش است.

راه اندازی توربین شماره ۱ نیروگاه ۵ونیم مگاواتی شرکت آترین ایرانیان

توربین شماره ۱ نیروگاه ۵ونیم مگاواتی شرکت آترین ایرانیان راه اندازی و عملیات طرح نصب توربین شماره ۲ این شرکت در شهرستان خواف آغاز شد.

افتتاح نیروگاه گازی شهرک صنعتی لار

مرحله نخست نیروگاه گازی هفت مگاواتی شهرک صنعتی لار به بهره برداری رسید.

ظرفیت تولید برق نیروگاه ها پس از انقلاب 11 برابر شده است

تهران – ایرنا- وزیر نیرو اعلام کرد، با رشد یازده برابری ظرفیت تولید برق نیروگاه های کشور پس از پیروزی انقلاب اسلامی، نیروگاه های نصب شده با ظرفیت حدود هفت هزار مگاوات تولید برق در سال 1357 به 80 هزار مگاوات در زمان حاضر رسیده و 99.5درصد جمعیت کشور به شبکه

تامین آب شرب پایدار برای ۱۹ هزا ر و ۶۰۰ روستا

مدیر کل دفتر برنامه ریزی طرح‌های آب و فاضلاب آبفا کشور: با احداث هزار و ۲۰ مجتمع آب رسانی در روستا‌های کشور، ­ هم اکنون بیش از ۱۹ هزار و ۶۰۰ روستا از آب شرب پایدار برخوردار هستند

تامین کالا‌های مورد نیاز کشور، حتی از مبدا آمریکا

سرپرست سازمان توسعه تجارت ایران: نشان داده ایم که برای واردات کالا‌هایی که کشور به آن‌ها نیاز دارد حتی از مبدا کشورهایی چون آمریکا مشکلی نداریم و قادر به تامین این کالا‌ها از بازار‌های جهانی هستیم

رایزنی شرکت‌های هسته‌ای آمریکا با ترامپ برای احداث نیروگاه در خاورمیانه

توسعه‌دهندگان انرژی هسته‌ای آمریکا در دیدار با دونالد ترامپ از او خواستند تا برای کسب قراردادهایی برای ساخت نیروگاه در خاورمیانه از جمله در اردن و عربستان و سایر مناطق کمک کند.

6 هزار نیروی آزمایشگاهی در مراکز آموزش عالی نیاز است

بجنورد- ایرنا- مدیرکل اداری و پشتیبانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: به منظور تامین نیروی انسانی آزمایشگاه های موسسات و مراکز آموزش عالی کشور دست کم 6 هزار نفر نیرو نیاز است.

6 هزار نیروی آزمایشگاهی در مراکز آموزش عالی نیاز است

بجنورد- ایرنا- مدیرکل اداری و پشتیبانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: به منظور تامین نیروی انسانی آزمایشگاه های موسسات و مراکز آموزش عالی کشور دست کم 6 هزار نفر نیرو نیاز است.

تامین ارز مورد نیاز واردات کالاهای اساسی/مشکلی برای نوروز نداریم

معاون وزیر جهاد با بیان اینکه ارز مورد نیاز برای واردات کالاهای اساسی تامین شده است،گفت:مشکلی برای تامین اقلام مورد نیاز مردم بویژه در ایام پایانی سال و نوروز نداریم.

احداث واحدهای جدید نیروگاه اتمی بوشهر مطابق برنامه است

بوشهر-ایرنا- معاون نیروگاهی سازمان انرژی اتمی گفت: روند احداث واحدهای 2 و 3 نیروگاه اتمی بوشهر مطابق برنامه در حال انجام است.

احداث 400 هزار واحد مسکن در کشور با اولویت خانه اولی‌ها

وزیر راه و شهرسازی گفت: احداث 400 هزار واحد مسکونی در کشور برای سال‌های 98 و 99 با اولویت خانه اولی‌ها در دستور کار قرار گرفته است.]]>

400 هزار واحد مسکونی در کشور احداث می‌شود‌‌+‌فیلم‌

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام یافته توسط دولت تا دو سال آینده 400 هزار واحد مسکونی در کشور احداث می‌شود.

ضرورت تامین سوخت گاز طبیعی به جای سوخت مازوت در نیروگاه شهید سلیمی نکا

نماینده مردم بهشهر و نکا در مجلس شورای اسلامی، خطاب به وزیر نیرو اظهار کرد: نیروگاه شهید سلیمی سالانه حدود یک میلیارد سوخت مازوت مصرف کرده و موجب آلودگی محیط زیست می‌شود هرچه سریع‌تر نسبت به تامین سوخت گاز طبیعی به جای سوخت مازوت اقدام کنید.

دولت به جای واردات مرغ، نهاده‌های مورد نیاز تولیدکنندگان را تامین کند/ توان صادرات 500 هزار تن مرغ در سال را داریم

عضو هیات مدیره اتحادیه مرغداران گوشتی گفت: ما در سال حمایت از تولید قرار داریم و اگر مواد اولیه تولید برای مرغ فراهم باشد می‌توانیم سالانه 500 هزار تن مرغ صادر کنیم و نباید به دنبال واردات مرغ باشیم. بنابراین باید شرایط تولید را در کشور فراهم کنیم که اگر

اختصاصی| برنامه دولت برای تعادل‌بخشی به قیمت مسکن؛ احداث و تکمیل 900 هزار واحد‌ مسکونی در کشور

گروه استان‌ها ـ وزیر راه و شهرسازی از تلاش دولت برای تعادل‌بخشی به قیمت مسکن در بازار خبر داد و گفت: برنامه احداث 400 هزار واحد‌ مسکونی جدید و تکمیل 500 هزار واحد مسکونی آغاز شده است.

کار واحدهای 2 و 3 نیروگاه اتمی بوشهر براساس برنامه پیش می رود

بوشهر-ایرنا- معاون نیروگاهی سازمان انرژی اتمی گفت: روند احداث واحدهای 2 و 3 نیروگاه اتمی بوشهر مطابق برنامه در حال انجام است.