شیرمحمدی: تجربه خوبی در رشته کامپوند کسب کردم

ملی پوش تیراندازی باکمان کشورمان پس از کسب مدال نقره میکس تیمی کامپوند بازی های پاراآسیایی جاکارتا گفت: رشته کامپوند را به تازگی آغاز کرده و تجربه خوبی را در این بازی ها کسب کردم.مطالب مرتبط

شیرمحمدی: تجربه خوبی در رشته کامپوند کسب کردم

ملی پوش تیراندازی باکمان کشورمان پس از کسب مدال نقره میکس تیمی کامپوند بازی های پاراآسیایی جاکارتا گفت: رشته کامپوند را به تازگی آغاز کرده و تجربه خوبی را در این بازی ها کسب کردم.

گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی|شیرمحمدی: تجربه خوبی در رشته کامپوند کسب کردم

ملی پوش تیراندازی باکمان کشورمان پس از کسب مدال نقره میکس تیمی کامپوند بازی‌های پاراآسیایی جاکارتا گفت: رشته کامپوند را به تازگی آغاز کرده و تجربه خوبی را در این بازی‌ها کسب کردم.

شیرمحمدی: تجربه خوبی در کامپوند کسب کردم/ نعیم‌آبادی: از عملکرد گلبال بانوان راضی هستم

ملی پوش تیروکمان پس از کسب مدال نقره میکس کامپوند بازی‌های پاراآسیایی گفت: رشته کامپوند را به تازگی آغاز کرده و تجربه خوبی را در این بازی‌ها کسب کردم.

نصیری: با استفاده از تجربه پارالمپیک ریو طلا گرفتم/ رقابت سختی با دوندگان ژاپنی داشتم

قهرمان طلایی پارادومیدانی کشورمان گفت: از مسابقات ریو تجربه اندوزی کردم؛ آنجا یک اشتباه کردم و از تجربه آن استفاده کردم تا آن اشتباه اینجا تکرار نشود و طلا بگیرم.

میرحسینی: با 2 میلیارد نمی‌توان تیم خوبی را راهی لیگ والیبال کرد/ کاملاً دوستانه از سرمربیگری خاتم کناره‌گیری کردم

میرحسینی، سرمربی پیشین تیم والیبال خاتم اردکان گفت: به مسئولان تیم اعلام کردم با 2 میلیارد تومان نمی‌توان تیم خوبی راهی لیگ کرد و اگر تیم ضعیف هم بدهیم خودمان را زیر سوال برده‌ایم.

گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی| روح‌الله رستمی: با هوشیاری کادر فنی وزنه‌های خوبی را انتخاب کردم/ مدالم را تقدیم به روح خواهرم می‌کنم

روح‌الله رستمی قهرمان مسابقات وزنه‌برداری بازی‌های پاراآسیایی 2018 گفت: به لطف خدا و هوشیاری کادرفنی تیم توانستم وزنه‌ها را به خوبی انتخاب کنم و هرچه در توان داشتم، رو کردم. 

کاربردی شدن دروس دانشگاهی در گرو تجربه صنعتگران است

تهران - ایرنا - مدیر گروه رشته ساخت و تولید دانشگاه تربیت مدرس می گوید: تمامی رشته های دانشگاهی در صورت استفاده از تجربه صنعتگران کاربردی می شود از این رو باید تدریس واحدهای عملی دروس دانشگاهی به صنعتگران ماهر و متخصص واگذار شود.

گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی|پیمان نصیری: از تجربه اشتباهم در پارالمپیبک استفاده کردم/ اجازه ندادم طلا به ژاپنی‌ها برسد

پیمان نصیری قهرمان طلایی پارادومیدانی کشورمان گفت: عزم دوندگان ژاپنی برای کسب مدال طلای این رشته جزم بود، اما این اجازه را به آنها ندادم.

نوری: تلاشم را کردم اما طلا نشد

کماندار ملی پوش کشورمان پس از کسب مدال نقره رقابت های میکس تیمی کامپوند گفت: رقابت سختی در فینال برابر چین داشتیم و تلاشمان را برای کسب مدال طلا کردیم، اما طلا نشد.

برای قهرمانی در لیگ راه دشواری در پیش داریم

اهواز – ایرنا - سرمربی تیم فوتسال بانوان ملی حفاری گفت: تجربه خوبی در لیگ برتر داریم و به خوبی می دانیم که برای قهرمانی در لیگ کار بسیار سختی در پیش داریم اما تلاش می کنیم تا به هدفمان برسیم.

نشان نقره میکس کامپوند بر دستان ورزشکار سپاهانی

هادی نوری مدال نقره میکس کامپوند مسابقات پارا آسیایی جاکارتا اندونزی را کسب کرد .

تیم میکس کامپوند ایران نائب قهرمان شد

تیم میکس کامپوند ایران در فینال رقابت های تیراندازی باکمان با شکست مقابل چین به عنوان نائب قهرمانی دست یافت.

تیم‌های میکس ریکرو و کامپوند به فینال رسیدند

تیم‌های میکس کامپوند و ریکرو تیر و کمان ایران با برتری مقابل حریفانش راهی مسابقه فینال شدند. 

تیم‌های میکس ریکرو و کامپوند به فینال رسیدند

تیم های میکس کامپوند و ریکرو تیر و کمان ایران با برتری مقابل حریفانش راهی مسابقه فینال شدند.

تیم میکس کامپوند ایران به مدال نقره رسید

جاکارتا- ایرنا- تیم میکس کامپوند ایران در فینال رقابت های تیراندازی باکمان بازی های پاراآسیایی 2018 با شکست مقابل چین به مدال نقره دست یافت.

گلاره و آرزویی که محقق شد

گلاره ناظمی داور بین المللی ایرانی با ابراز خوشحالی از قضاوت در المپیک جوانان گفت: تمام تلاشم را کردم که عملکرد خوبی داشته باشم.

هفته سوم لیگ تیراندازی با کمان در تهران برگزار می‌شود

هفته سوم رقابت‌های لیگ تیراندازی با کمان، در رشته‌های ریکرو و کامپوند و در دو بخش آقایان و بانوان برگزار می‌شود.

بازرگان: کسب عنوان سومی را از قبل پیش بینی می کردم

بانوی برنزی کاروان پاراآسیایی کشورمان گفت: قبل از حضور در مسابقات هم کسب مدال برنز را پیش بینی می کردم.

تاجیک: همکاری با اروپا الگوی خوبی برای داشتن منطقه‌ای با صلح و ثبات خواهد بود

یک دیپلمات پیشین کشورمان با بیان اینکه تجربه غنی اتحادیه اروپا در زمینه رشد و توسعه منطقه خاورمیانه می تواند مورد توجه ایران به عنوان یک کشور و قدرت منطقه ای در خلیج فارس باشد، گفت: همکاری با اتحادیه اروپا برای منطقه می تواند الگوی خوبی باشد که منطقه ای ب

گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی| جعفری: به تجربه حریفان می‌بازیم

جودوکار معلول وزن 81- کیلوگرم ایران گفت: به دلیل اینکه تجربه رقابت‌های برون‌مرزی ما کم است، در مسابقات با مشکل روبه‌رو می‌شویم و به تجربه حریفان خود می‌بازیم.