هزینه ویزای اربعین ۲۳۵ هزار تومان شد

دبیر ستاد اربعین با اشاره به نام‌نویسی ۳۳۰ هزار زائر حسینی در سامانه سماح، قیمت نهایی ویزای اربعین به همراه پوشش بیمه و خدمات درمانی را ۲۳۴ هزار و ۸۷۵تومان اعلام کرد.مطالب مرتبط

۷۵ هزار نفر مابه‌التفاوت هزینه ویزای اربعین را دریافت نکرده‌اند

دبیر ستاد مرکزی اربعین با اشاره به پرداخت مابه‌التفاوت هزینه ویزای اربعین برای ۲۸۶ هزار نفر از زائران، گفت: ۷۵ هزار نفر تاکنون این هزینه را دریافت نکرده‌اند.

هزینه‌های درمانی سرطان سالانه بیش از 10 هزار میلیارد تومان است/ از ظرفیت خیرین غفلت نشود

رئیس کارگروه رایانش زیستی ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی ریاست جمهوری با اشاره به هزینه‌های سرسام‌آور بیماران سرطانی گفت: با احتساب دلار 4 هزار تومان، هزینه‌های درمانی سرطان سالانه بیش از 10 هزار میلیارد تومان است.

ثبت‌نام 800 هزار زائر اربعین در سماح

دبیر ستاد مرکزی اربعین از ثبت‌نام 800 هزار زائر اربعین حسینی در سامانه سماح و صدور 700 هزار ویزای اربعین خبر داد.

حداقل دستمزد 1 میلیون و 300 و حداقل هزینه‌ها 2 میلیون و 746 هزار تومان

در حالی مرکز آمار ایران متوسط هزینه خانوار شهری را ماهیانه 2میلیون و 746 هزارتومان اعلام کرده است که دستمزد کارگران افزایشی نداشته و حداقل دستمزد یک میلیون و 375 هزار و554 تومان است.

سالانه 2250 میلیارد تومان هزینه درمان بیماران تصادفی می‌شود

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: سالانه تقریبا 2 هزار و 250 میلیارد تومان هزینه درمان بیماران تصادفی در سطح استان قم می شود، معتقدیم که با اجتماعی کردن مقوله سلامت و تعیین نقش هر دستگاه، می توان در کاهش این هزینه ها و تصادفات کارساز باشیم.

کافه نشینی در تهران با هزینه‌های نجومی

تهران- روزنامه شهروند در گزارش امروز(شنبه) خود، قیمت یک لیوان چای ساده در کافه‌های تهران ٨‌هزار تومان است، درحالی که تنها حدود ٥٠٠ تومان هزینه دارد نیز پرداخته است.

7 هزار میلیارد تومان در صنعت فرودگاهی کشور هزینه شد

تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران گفت: بیش از هفت هزار میلیارد تومان در کمتر از چهار سال گذشته برای انجام پروژه‌های مختلف در صنعت فرودگاهی و ناوبری هوایی ایران هزینه شده است.

کاهش هزینه ها در سایه اقتصاد دیجیتال

وزیر ارتباطات: قبوض تلفن، برق، آب و گاز سالانه هزار و ۴۴۰ میلیارد تومان هزینه روی دست کشور می‌گذارد.

چرا مردم باید گوشت گوسفند کیلویی 25 هزار تومان را 59 هزار تومان بخرند؟

رئیس شورای تامین کنندگان دام کشور با بیان اینکه دامدار بره را با قیمت 25 هزار تومان در درب دامداری عرضه می کند، گفت: لاشه های گوسفندی برای قصاب کیلویی حدود 55 هزار تومان تمام می شود و باید با قیمت 58 تا 59 هزار تومان به دست مصرف کننده برسد.

بیش از 100 میلیارد تومان برای راه‌های خراسان جنوبی هزینه شد

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان جنوبی با بیان اینکه در مدت یک سال گذشته بیش از 100 میلیارد و 348 میلیون تومان برای راه‌های استان هزینه شده است گفت: در حال حاضر 10 هزار و 469 راننده در بخش حمل و نقل کالا و مسافر در استان فعالیت دارند.

پیش بینی کسری بودجه ۴ هزار میلیارد تومانی شهرداری در سال جاری

یک عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه در صورت ادامه روند کنونی میزان هزینه های شهرداری به ۲۲ هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان برسد، گفت: امسال ۴ تا پنج هزار میلیارد تومان کسری بودجه خواهیم داشت.

پیش‌بینی کسری بودجه چهار هزار میلیارد تومانی شهرداری در سال جاری

یک عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه در صورت ادامه روند کنونی میزان هزینه های شهرداری به ۲۲ هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان برسد، گفت: امسال ۴ تا پنج هزار میلیارد تومان کسری بودجه خواهیم داشت.]]>

درآمد ماهیانه روستائیان۱میلیون و۶۸۰هزار تومان شد/رشد۱۴درصدی هزینه

متوسط هزینه‌«سالانه»خانوار شهری در سال گذشته٣٣میلیون تومان ومیزان درآمد نیز۳۶میلیون و۶۸۵هزار تومان بود؛ همچنین درآمد«ماهیانه»خانوار روستایی با۱۴درصد رشد به۱میلیون و۶۸۰هزار تومان رسیده است.

ثبات دلار در کانال 11 هزار تومان/ روزهای آرام بازار ادامه دارد

نرخ هر دلار آمریکا همانند هفته پیش در کانال 11 هزار تومان در نوسان است و از صبح امروز در تابلوی صرافی‌ها نرخ فروش آن، 11 هزار و سیصد و پنجاه تومان است، همچنین نرخ هر یورو نیز 13 هزار و صد و سی تومان است.]]>

افت ۲۰ هزار تومانی قیمت سکه/ ورود دلار به دامنه ۱۰ هزار تومان + جدول

قیمت سکه طرح جدید امروز در بازار تهران با 250 هزار تومان کاهش 3 میلیون و 670 هزار تومان و دلار با افت 300 تومانی 10 هزار و 900 تومان به فروش رسید.

کاهش هزینه ها و رشد بهره وری در سایه اقتصاد دیجیتال

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حاشیه سمینار هفته دیجیتال گفت: قبوض تلفن ،برق ، آب و گاز سالانه هزار و 440 میلیارد تومان هزینه روی دست کشور می گذارد.

هزینه ۳ هزار میلیارد تومانی درمان سرطان

دبیر علمی سومین همایش بین المللی آنکولوژی گفت: روند ابتلا به سرطان در کشور به علت افزایش سالمندی رو به گسترش است و پارسال ۳ هزار میلیارد تومان هزینه درمان سرطان در کشور شد.

متوسط هزینه خانوارهای شهری ١٥,٧ افزایش داشته است/ تهران بیشترین و کرمان کمترین هزینه متوسط را دارد

از هزینه‌ی کل سالانه‌ی خانوار شهری٧٦،٧٥٠ هزار ریال با سهم ٢٣,٣ درصد مربوط به هزینه‌های خوراکی و دخانی و ٢٥٢،٧٧٥ هزار ریال با سهم٧٦.٧ درصد مربوط به هزینه‌های غیرخوراکی بوده است. ]]>

برداشت یک میلیون تومان از جیب هر ایرانی برای نجات بانک‌های خصوصی

بدهی بانک‌های خصوصی به بانک مرکزی به 84 هزار و 740 میلیارد تومان رسید که این رقم معادل 35.8 درصد از کل پایه پولی است و با جمعیت 80 میلیون نفری کشور، بانک مرکزی برای بقای بانک‌های خصوصی به ازای هر ایرانی یک میلیون و 24 هزار تومان هزینه کرده است.

برداشت یک میلیون تومان از جیب هر ایرانی برای نجات بانک‌های خصوصی

بدهی بانک‌های خصوصی به بانک مرکزی به 84 هزار و 740 میلیارد تومان رسید که این رقم معادل 35.8 درصد از کل پایه پولی است و با جمعیت 80 میلیون نفری کشور، بانک مرکزی برای بقای بانک‌های خصوصی به ازای هر ایرانی یک میلیون و 24 هزار تومان هزینه کرده است.