ایران طلایه دار حفظ و قرائت قرآن در جهان اسلام است

رییس سازمان دارالقرآن الکریم گفت: هم اکنون کشور ایران طلایه‌دار در حفظ و قرائت قرآن در سرتاسر جهان اسلام است.مطالب مرتبط

کسب مقام دوم نماینده ایران در مسابقات قرآن تونس

محمدحسن موحدی، نماینده اعزامی کشورمان به تونس، موفق شد رتبه دوم «قرائت تحقیق» شانزدهمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم تونس را کسب کند.

نماینده ایران رتبه دوم مسابقات بین المللی قرآن تونس شد

محمد حسن موحدی، نماینده جمهوری اسلامی ایران در رشته قرائت تحقیق، در شانزدهمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کشور تونس حائز رتبه دوم شد.

قم|جدایی از قرآن سبب عقب افتادگی است

بانوی کارشناس ارشد حافظ قرآن کریم جدایی از قرآن کریم را سبب عقب‌ماندگی آدمی دانست و گفت: با عمل به قرآن می‌توان اسلام را از انزوا خارج کرد زیرا راه و روش زندگی و همه آنچه می‌خواهیم در قران است.

پیام وزیر امور خارجه در مراسم رونمایی از تفسیر قرآن کریم «شمس»

محمدجواد ظریف، وزیر امورخارجه کشورمان درمراسم رونمایی از تفسیر قرآن کریم «شمس» پیامی ارسال کرد که توسط سفیر ایران در تونس قرائت شد.

تشریح جزئیات مسابقات بین المللی قرآن/ دعوت از ۱۱۴ کشور جهان اسلام

حجت‌الاسلام  علی مقنی، دبیر بنیاد مسابقات سازمان اوقاف و امور خیریه به تشریح جزئیات برپایی سی و ششمین دوره مسابقات بین المللی قرآن پرداخت.

«محمد‌حسن موحدی» مقام دوم مسابقات قرآن تونس را کسب کرد

محمد‌حسن موحدی نماینده کشورمان در رشته قرائت مسابقات بین‌المللی قرآن تونس به عنوان نفر دوم این رقابت‌ها معرفی شد.

ایران، کشور برتر تولید علم جهان اسلام

ایران رتبه اول در تولید علم در بین 57 کشور جهان اسلام را دارد.

اعطای گواهینامه برگزیدگان آزمون ارزیابی قاریان و مدرسان

گواهینامه تخصصی درجه 1 و 2 قرائت و مدرسی قرآن به برگزیدگان ششمین دوره ارزیابی قاریان و مدرسان قرآن کریم اعطا شد.

سفیر ایران در سارایوو: وحدت، ضرورت امروز جهان اسلام است

بلگراد - ایرنا - محمود حیدری سفیر جمهوری اسلامی ایران در بوسنی و هرزگوین ‌ضمن حضور در ویژه برنامه مسجد و تکیه نقشبندیه ویسوکو در سارایوو با عنوان تکریم پیامبر اعظم (ص) تاکید کرد: بازگشت وحدت، ضرورت امروز جهان اسلام است.

خدا، جدای از جهان نیست

رییس گروه علم فرهنگستان علوم ایران گفت: نظر قرآن مجید به طبیعت و به جهان که نگاه اختصاصی اسلامی است، اینگونه است که خدا جدای از جهان نیست.

ترتیل صفحه ۵۳۶ قرآن باصدای استاد پرهیزکار+صوت و متن آیات

امام صادق(ع) فرمودند: «هر کس به بهشت و ویژگی‌های آن مشتاق است سوره واقعه را قرائت کند».

لزوم مقابله با نفوذ سازمان‌های تروریستی به جهان اسلام

اردوغان: برخی تلاش می‌کنند با جدایی جهان اسلام و کشاندن آن به هرج و مرج، یک «نظام شیطانی» را برقرار کنند.

ایجاد اختلاف بین جهان اسلام از مهمترین اهداف دشمنان است

مشهد - ایرنا - فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: تفرقه و ایجاد اختلاف در جهان اسلام از مهمترین اهداف دشمنان است لذا وحدت و انسجام مهمترین نیاز کشور در شرایط کنونی است.

ایجاد اختلاف بین جهان اسلام از مهمترین اهداف دشمنان است

مشهد- ایرنا- فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: تفرقه و ایجاد اختلاف در جهان اسلام از مهمترین اهداف دشمنان است لذا وحدت و انسجام مهمترین نیاز کشور در شرایط کنونی است.

خدا، جدای از جهان نیست

رئیس گروه مطالعات اسلامی فرهنگستان علوم جمهوری اسلامی ایران گفت: نظر قرآن مجید به طبیعت و به جهان که نگاه اختصاصی اسلامی است، اینگونه است که خدا جدای از جهان نیست.

اعزام 3 شرکت‌کننده به مسابقات قرآن کویت/ افزایش رشته جدید به رقابت‌ها

معاون مسابقات مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف از اعزام حافظ کل قرآن در رده سنی 8 تا 12 سال به مسابقات کویت خبر داد و گفت: در رده بزرگسالان هم 2 شرکت‌کننده در رشته‌های حفظ‌کل و قرائت به این رقابت‌ها اعزام خواهند شد.

اعزام ۳ شرکت‌کننده به مسابقات قرآن کویت/ افزایش رشته جدید به رقابت‌ها

معاون مسابقات مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف از اعزام حافظ کل قرآن در رده سنی ۸ تا ۱۲ سال به مسابقات کویت خبر داد و گفت: در رده بزرگسالان هم ۲ شرکت‌کننده در رشته‌های حفظ‌کل و قرائت به این رقابت‌ها اعزام خواهند شد.

گسترش فعالیت‌های پایگاه استنادی علوم جهان اسلام در جنوب شرق آسیا

سرپرست پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) با اشاره به گسترش فعالیت‌های پایگاه استنادی علوم جهان اسلام در جنوب شرق آسیا گفت: برای استفاده از ظرفیت علمی و پژوهشی و نیز تجربیات ISC در زمینه رتبه‌بندی، تفاهم‌نامه همکاری بین این مرکز و اتحادیه موسسات آموزش ع

گسترش فعالیت‌های پایگاه استنادی علوم جهان اسلام در جنوب شرق آسیا

سرپرست پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) با اشاره به گسترش فعالیت‌های پایگاه استنادی علوم جهان اسلام در جنوب شرق آسیا گفت: برای استفاده از ظرفیت علمی و پژوهشی و تجربیات ISC در زمینه رتبه‌بندی، تفاهم‌نامه همکاری بین این مرکز و اتحادیه موسسات آموزش عالی

«وهابیت» درد بزرگ جهان اسلام / انحرافات گروه‌های تکفیری ربطی به مذاهب اسلامی ندارد

یک عالم اهل ترکیه با اشاره به نقش وهابیت در ایجاد تفرقه در امت اسلامی گفت: عربستان هم‌کیشان خود را در یمن می‌کشد. این درد، درد بزرگی در جهان اسلام است.