سفر وزیر نیرو به قم

سه طرح اجرایی و افتتاح پروژه‌های برق استان قم پنجشنبه ۱۹ مهر با حضور رضا اردکانیان، وزیر نیرو به بهره برداری رسید. افتتاح پست۶۳کیلوولت منطقه بنیاد، بهره‌برداری از یک نیروگاه خورشیدی و یک نیروگاه مقیاس کوچک، بهره‌برداری از پست سیار ۲۳۰ کیلوولت شهرک صنعتی شمطالب مرتبط

توضیحات وزارت نیرو در مورد یک خبر

وزارت نیرو بابت انتشار خبر نامه وزیر نیرو به رئیس جمهور واکنش نشان داده و توضیحاتی ارائه کرد.

خبر نامه تند وزیر نیرو به رئیس جمهور تکذیب شد

در پی انتشار خبری با عنوان «وزیر نیرو درباره آب‌های ژرف به رئیس‌جمهور نامه نوشت» در یک خبرگزاری، وزارت نیرو این خبر را تکذیب کرد. ]]>

وزرای نیرو و کشاورزی به مجلس می‌روند

رضا اردکانیان، وزیر نیرو و محمود حجتی، وزیر جهاد کشاورزی هفته آینده به منظور پاسخ به سؤال تعدادی از نمایندگان درجلسه علنی مجلس حاضر می‌شوند.

پنج طرح صنعت برق با حضور وزیر نیرو در قم افتتاح شد

قم - ایرنا - پنج طرح تولید و توزیع صنعت برق، روز پنجشنبه طی آیینی با اعتبار 214 میلیارد ریال با حضور رضا اردکانیان، وزیر نیرو، استاندار، نمایندگان مردم قم در مجلس شورای اسلامی و شماری دیگر از مسئولان در قم به بهره برداری رسید.

پنج طرح صنعت برق با حضور وزیر نیرو در قم افتتاح شد

قم - ایرنا - پنج طرح تولید و توزیع صنعت برق، روز پنجشنبه طی آیینی با اعتبار 214 میلیارد ریال با حضور رضا اردکانیان، وزیر نیرو، استاندار، نمایندگان مردم قم در مجلس شورای اسلامی و شماری دیگر از مسئولان در قم به بهره برداری رسید.

نیروگاه 6 مگاواتی برق درقم با حضور وزیر نیرو افتتاح شد

قم - ایرنا - نیروگاه 6 مگاواتی برق درمقیاس کوچک روز پنجشنبه با حضور رضا اردکانیان، وزیر نیرو، استاندار قم و شماری دیگر از مسئولان در شهرک صنعتی شکوهیه این استان به بهره برداری رسید.

تعهدات وزارت نیرو در بخش فاضلاب قم امسال عملیاتی می‌شود

قم - وزیر نیرو گفت: در بخش فاضلاب قم در سال جاری به بخش‌های عمده‌ای از تعهدمان عمل می‌کنیم.

وزارت نیرو ۷۶۴ طرح برای استان قم پیش بینی کرده است

قم - وزیر نیرو گفت: طرح‌های وزارت نیرو در بخش‌های آب، برق و فاضلاب در استان قم به تعداد ۷۶۴ پروژه است که برای تکمیل این تعداد ۴۶۰ میلیارد تومان اعتبار پیش‌بینی شده است.

نیروگاه 6 مگاواتی برق با حضور وزیر نیرو در قم افتتاح شد

مراسم افتتاح نیروگاه 6 مگاواتی تولید برق در شهرک صنعتی شکوهیه قم با حضور وزیر نیرو برگزار شد.

وزیران نیرو و جهاد کشاورزی هفته آینده به مجلس می روند

تهران- ایرنا- رضا اردکانیان وزیر نیرو و محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی هفته آینده برای پاسخ به سوال تعدادی از نمایندگان در جلسات علنی مجلس شورای اسلامی حضور می یابند.

سفر وزیر نیرو به قم

سه طرح اجرایی و افتتاح پروژه‌های برق استان قم پنجشنبه ۱۹ مهر با حضور رضا اردکانیان، وزیر نیرو به بهره برداری رسید. افتتاح پست۶۳کیلوولت منطقه بنیاد، بهره‌برداری از یک نیروگاه خورشیدی و یک نیروگاه مقیاس کوچک، بهره‌برداری از پست سیار ۲۳۰ کیلوولت شهرک صنعتی ش

سفر وزیر نیرو به استان قم

ایرنا-قم-امروز با حضور رضا اردکانیان وزیر نیرو در قم طرح های نیروگاه برق با ظرفیت تولید 6 هزار کیلووات و اعتبار 128 میلیارد ریال، نیروگاه برق خورشیدی با ظرفیت 100 کیلووات و اعتبار هفت میلیارد ریال، توسعه و بهینه سازی 40 فیدر خروجی پست های فوق توزیع با اع

وزیر نیرو کلنگ احداث پروژه گنجینه ونوس را بر زمین زد

قم - وزیر نیرو در ادامه سفر یکروزه خود به قم، کلنگ احداث مجموعه گنجینه ونوس در اتوبان قم - تهران را بر زمین زد.

نیروگاه 6 مگاواتی برق در قم با حضور وزیر نیرو به بهره‌برداری رسید

آئین بهره‌برداری از نیروگاه 6 مگاواتی مقیاس کوچک با حضور وزیر نیرو به صورت رسمی در شهرک شکوهیه افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

چاره اندیشی وزارت نیرو برای جلوگیری از تبخیر آب چاه نیمه ها در شمال سیستان و بلوچستان

دهمرده یکی از نمایندگان منطقه سیستان در مجلس شورای اسلامی با سوال از وزیر نیرو خواستار چاره اندیشی وزارت نیرو برای جلوگیری از تبخیر آب چاه نیمه ها و اقدامات پیشگیرانه از رسوب گذاری در سایت چاه نیمه ها شد.

جزئیات حضور وزیر نیرو در مجلس/ وعده افزایش 5000مگاواتی ظرفیت تولید برق

وزیر نیرو با حضور در جمع اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی وعده افزایش 5000مگاواتی ظرفیت تولید برق کشور را تا پیش از آغاز تابستان 98 داد.

در کنگره‌ی نفت و نیرو چه گذشت؟

چهارمین کنگره راهبردی و نمایشگاه نفت و نیرو صبح امروز در مرکز همایش‌های صداوسیما با حضور وزیر نفت و جمعی از مسئولان وزارت نفت برگزار شد. در این کنگره مباحث مهمی پیرامون وضعیت صنعت نفت، کارت سوخت و بازارجهانی نفت در آستانه آغاز تحریم‌های نفتی ایران علیه آم

برنامه تامین آب و برق برای سال آینده به مجلس ارائه شد/وعده مجلس برای حل مشکل بدهی وزارت نیرو

وزیر نیرو از وعده مجلس برای حل مشکلات بخش خصوصی و طلبکاران وزارت نیرو خبر داد و گفت: برنامه تفصیلی تامین آب وبرق پیک تابستان سال آینده در کمیسیون انرژی ارائه شد.

افتتاح نیروگاه 6 مگاواتی برق در شهرک شکوهیه با حضور وزیر نیرو

نیروگاه 6 مگاواتی مقیاس کوچک برق در شهرک صنعتی شکوهیه با حضور وزیر نیرو افتتاح شد.

سدسازی راه چاره‌ی وزارت نیرو برای مقابله با سیلاب

با آغاز پاییز و شروع بارش‌ها در روزهای اخیر، شاهد وقوع سیل در برخی از نقاط کشور بودیم که در این بین وزیر نیرو صراحتا اعلام کرده که کنترل این منابع، متکی به پروژه‌های مهار آب‌های سطحی است و در این زمینه بیش از ۱۰۰ پروژه سدسازی در دست اجرا قرار گرفته که این