طرح آمایش 13 اتباع خارجی در آذربایجان غربی اجرا می‌شود

مدیر کل دفتر امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری آذربایجان غربی گفت: طرح آمایش 13 اتباع خارجی در آذربایجان غربی اجرا می شود.مطالب مرتبط

دام های آذربایجان غربی علیه انگل های خارجی سمپاشی شدند

ارومیه- ایرنا- مدیرکل دامپزشکی آذربایجان غربی گفت: 90 هزار راس دام اعم از سبک و سنگین علیه انگل های خارجی در استان سم پاشی شد.

40 طرح سرمایه گذاری گردشگری در آذربایجان غربی اجرا می شود

مهاباد- ایرنا- مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی گفت: هم اینک 40 طرح سرمایه گذاری در بخش گردشگری این استان با پنج هزار میلیارد ریال اعتبار در حال اجراست.

700 هزار نفر از اتباع بیگانه از کرمان طرد شده اند

کرمان - ایرنا - مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری کرمان گفت: حدود 700 هزار نفر از اتباع غیرمجاز ساکن در این استان طی 10 سال گذشته دستگیر و طرد شده اند.

ساخت مدرسه برای اتباع خارجی در بیرجند

سال تحصیلی جاری، یک باب آموزشگاه اتباع در بیرجندافتتاح شد و در اختیار دانش آموزان قرار گرفت.

افزایش 80 درصدی بارش‌ها در آذربایجان‌غربی/ آبخوان‌ها هنوز کسری دارند

معاون حفاظت و بهره‌برداری شرکت آب منطقه‌ای آذربایجان‌غربی با بیان اینکه میزان بارش‌ها در این استان 80 درصد نسبت به سال گذشته رشد داشته، گفت: از ابتدای سال آبی جاری تاکنون به میزان 137.7 میلیمتر باران در آذربایجان‌غربی باریده است.

ارایه سرویس‌های مخابراتی به اتباع خارجی دارای مجوز

امکان ارائه تمامی سرویس‌ها و خدمات مخابراتی (تلفن ثابت، اینترنت پرسرعت و همراه اول) به اتباع خارجی دارای مجوز با توجه به مدارک و مستندات قانونی فراهم است.

رفع بسیاری از مشکلات یزد به ساماندهی اتباع خارجی گره خورده است

یزد ـ مسئول دبیرخانه بین‌المللی یزد حسینیه ایران گفت: بسیاری از مشکلات فرهنگی و اجتماعی یزد نشأت گرفته از حضور اتباع خارجی است و رفع این مشکلات به ساماندهی این مهاجران گره خورده است.

تحصیل حدود 47 هزار دانش آموز اتباع خارجی در کشور

وزارت آموزش و پرورش حدود 47 هزار دانش آموز اتباع خارجی را زیر پوشش دارد.

گرجستان فروش زمین های کشاورزی به اتباع خارجی را منع کرد

باکو- ایرنا – دادگاه قانون اساسی گرجستان مهلت قانونی در مورد فروش زمین های کشاورزی به شهروندان خارجی را تا 16 دسامبر - 25 آذر ماه - اعلام کرد و افزود: پس از این تاریخ و با اجرای قانون اساسی جدید، فروش زمین های کشاورزی این کشور به اتباع خارجی ممنوع است.

۲۲۳ واحد تولیدی مشکل دار آذربایجان غربی تسهیلات دریافت می کنند

ارومیه- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی، گفت: پرداخت تسهیلات برای ۲۲۳ طرح و واحد تولیدی دارای مشکل در آذربایجان غربی تصویب شده که توسط بانک ها پرداخت می شود.

دخترانی که رنگ مدرسه را نمی‌بینند!

مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان غربی گفت: بیشترین بازماندگان از تحصیل آذربایجان غربی را دختران تشکیل می‌دهند.

۳۲ عملیات دفاع مقدس در آذربایجان غربی انجام شده است

فرمانده «سپاه شهدا»ی آذربایجان غربی گفت:آذربایجان غربی جزو پنج استان درگیر در موضوع جنگ با رژیم بعثی عراق بود و ۳۲ عملیات در دروان دفاع مقدس در جغرافیای همین استان به انجام رسید.

قدرت خرید اتباع خارجی به بازار ساحلی آستارا رونق بخشید

آستارا - ایرنا - رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت آستارا گفت: افزایش قدرت خرید اتباع خارجی از بازار ساحلی این شهرستان، موجب رونق عرضه و تقاضا و رضایت نسبی بازاریان شده است.

آموزش اتباع خارجی باید با اولویت آموزش بین فرهنگی انجام شود

مشهد - ایرنا - قائم مقام وزیر آموزش و پرورش در امور بین الملل گفت: آموزش پناهندگان و اتباع خارجی باید با اولویت آموزش بین فرهنگی برای این قشر انجام شود.

آموزش اتباع خارجی باید با اولویت آموزش بین فرهنگی انجام شود

مشهد- ایرنا- قائم مقام وزیر آموزش و پرورش در امور بین الملل گفت: آموزش پناهندگان و اتباع خارجی باید با اولویت آموزش بین فرهنگی برای این قشر انجام شود.

نخستین منطقه حفاظت شده که به جمهوری آذربایجان می‌رسد

رییس اداره محیط زیست مراکان آذربایجان غربی از آغاز سرشماری حیات وحش آذربایجان غربی در منطقه حفاظت شده مراکان خبر داد.

آغاز طرح سرشماری مشاغل اتباع خارجی

طرح سرشماری مشاغل اتباع خارجی در آران و بیدگل آغاز شد.

ظرفیت‌های گردشگری زمستانی ‌آذربایجان غربی احیا می‌شود

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری آذربایجان غربی احیا ظرفیت‌های زمستانی گردشگری در جنوب آذربایجان غربی را جزو برنامه‌های اداره کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری آذربایجان غربی اعلام کرد.

کیفیت آب شرب روستاهای آذربایجان غربی ارتقا یابد

ارومیه - سرپرست شرکت آب وفاضلاب روستایی آذربایجان غربی گفت: منشا تامین آب آشامیدنی روستاها از منابع زیرزمینی است که با توجه به تغییرات اقلیمی، مشکلاتی را از نظر کمی وکیفی بوجود آورده است.

امسال 1000تخت بیمارستانی در آذربایجان غربی بهره برداری می شود

ارومیه- ایرنا- استاندار آذربایجان غربی گفت: طی سال جاری یکهزار تخت به جمع تخت های بیمارستانی استان افزوده می شود که بخشی از آن محقق شده و بخش دیگر تا پایان سال به تحقق می رسد.