با تهاجم سنگین دشمن در حوزه «جنگ نرم» مواجهیم

رییس ستادکل نیروهای مسلح از ارتقاء کمی و کیفی تجهیزات نیروی انتظامی در کنار ارتقاؤ کیفی نیروهای آن خبر داد.مطالب مرتبط

تدوین برنامه مدون در حوزه مساجد برای مقابله با تهاجم فرهنگی

مشهد- معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت:در شرایطی که دشمن اقدام به تهاجم فرهنگی کرده است باید برنامه های مدون در حوزه مساجد برای مبارزه داشته باشیم.

بجنورد| صدا و سیما به خوبی در برابر هجمه سنگین رسانه‌ای دشمن ایستاده است

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: با توجه به عِدّه و عُدّه دشمنان و هجمه سنگین تهاجم رسانه‌ای دشمنان علیه کشور و نظام اسلامی٬ می‌توان گفت صداوسیما بسیار خوب توانسته است پاسخ آنان را بدهد.

باید برنامه‌های مؤثری برای تهاجم فرهنگی دشمن داشته باشیم

معاون بین‌الملل قوه قضائیه گفت: دشمن از طریق فضاهای مجازی و ماهواره و رسانه‌ها به خانه‌های ما دسترسی دارد ، ما باید برنامه‌های دقیق و موثر و دارای پادزهر برای این تهاجم فرهنگی داشته باشیم.

گسترش رویش‌های انقلاب موجب شکست دشمن در تهاجم به معنویات می شود

بیرجند - ایرنا - رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند: رویش‌های انقلاب در سراسر کشور محسوس است و با تلاش و گسترش این رویش‌ها، دشمن در تهاجم به معنویات نیز همچون جنگ سخت، شکست خواهد خورد.

گسترش رویش‌های انقلاب موجب شکست دشمن در تهاجم به معنویات خواهد شد

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: رویش‌های انقلاب در سراسر کشور محسوس است و با تلاش و گسترش این رویش‌ها، دشمن در تهاجم به معنویات نیز همچون جنگ سخت، شکست خواهد خورد.

گسترش رویش‌های انقلاب موجب شکست دشمن در تهاجم به معنویات خواهد شد

تهران - ایرنا - رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند: رویش‌های انقلاب در سراسر کشور محسوس است و با تلاش و گسترش این رویش‌ها، دشمن در تهاجم به معنویات نیز همچون جنگ سخت، شکست خواهد خورد.

تهاجم اصلی استکبار نرم افزاری است

بوشهر- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: بخش عمده و اصلی تهاجم استکبار در حوزه نرم افزاری طراحی و برنامه ریزی می شود.

دشمن در تهاجم به معنویات نیز همچون جنگ سخت، شکست خواهد خورد

بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دست‌اندرکاران کنگره‌ی شهدای استان خراسان جنوبی که در تاریخ ۱۴ آبان ۹۷ برگزار شده بود، صبح امروز (سه‌شنبه) در محل این همایش در بیرجند منتشر شد.

گسترش رویش‌های انقلاب موجب شکست دشمن در تهاجم به معنویات خواهد شد

بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دست‌اندرکاران کنگره‌ی شهدای استان خراسان جنوبی که در تاریخ ۱۴ آبان ۹۷ برگزار شده بود، صبح امروز (سه‌شنبه) در محل این همایش در بیرجند منتشر شد.

امام خامنه‌ای: دفاع مقدس تمام‌نشدنی است/ دشمن در تهاجم به معنویات شکست خواهد خورد

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دست‌اندرکاران کنگره‌ی شهدای استان خراسان جنوبی تأکید کردند که دفاع مقدس تمام‌شدنی نیست و یک حقیقت در حال پیشرفت است.

کاهش فرزنداوری در جامعه خواست دشمن است

بیرجند- مدرس حوزه و دانشگاه با بیان اینکه کاهش ازدواج و فرزنداوری خواست دشمن است، گفت: این موضوع کشور را با بحران جمعیت رو به رو می کند.

بسیج با تمامی اشکال براندازی سخت و نرم نظام سلطه به خوبی مقابله کرده‌است

فرمانده بسیج کارکنان وزارت علوم، دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی گفت: شجره طیبه بسیج ذخیره پایان ناپذیر انقلاب اسلامی برای مقابله با تهاجم دشمن در عرصه های فرهنگی، اقتصادی، سیاسی و نظامی است.

ترویج آموزه های قرآنی برای مقابله با تهاجم فرهنگی

کرج - ایرنا- معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش البرز گفت: ترویج آموزه های قرآنی و سبک زندگی دینی در دارالقرآن ها نقش موثری در مقابله با تهاجم فرهنگی بیگانگان دارد.

قدرت تهاجم و تحرک یگان های نیروی زمینی افزایش یافت

، فرمانده نیروی زمینی ارتش در صدر هیاتی از دستاوردهای جدید تجهیزاتی در حوزه های مختلف تیپ ۳۷۷ شهید سرلشکر پرویز حبرانی شمال شرق بازدید کرد.

دشمن به دنبال رساندن کشور به بن‌بست است/ پیشرفت‌ها باید خوب رسانه‌ای شوند

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها با بیان اینکه در بسیاری از حوزه‌ها مشکلاتی داریم و دشمن هم به دنبال رساندن کشور به بن‌بست است، گفت: غرب چاره‌ای جز جنگ با جمهوری اسلامی و به بن‌بست کشاندن این نظام ندارد.

قدرت تهاجم و تحرک یگان های نیروی زمینی افزایش یافت

فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه در برابر هرنوع تهدیدی مقابله خواهیم کرد، گفت: با ارتقا تحرک و کار آمدی یگان‌های نیروی زمینی قدرت تهاجم آن‌ها افزایش یافته است.

چابکی و قدرت تهاجم و تحرک ارتش افزایش یافته است

تهران- ایرنان- فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران تحرک و چابکی را از ویژگی های این نیرو دانست و گفت: قدرت تهاجم و تحرک یگان های نیروی زمینی افزایش یافته است.

دشمن اصل نظام راهدف قرار داده است/ترویج بی بند و باری از سوی دشمن

بیرجند- مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با بیان اینکه دشمن اصل نظام را هدف قرار داده است، گفت: دشمن در جامعه به‌صورت ترویج بی‌بند و باری نفوذ می کند.

بهترین عرصه مبارزه با دشمن تلاش در حوزه فناوری است

مشهد- ایرنا- سرپرست فرمانداری مشهد گفت: امروز باید شکل مبارزه با دشمن را تغییر داد و بهترین شکل مبارزه با آمریکا تلاش در عرصه علمی و فناوری است.

در شرایط تحریم پاس گل به دشمن ندهیم

استاد اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی با بیان اینکه هدف دشمن از تحریم ها ایجاد انگیزه در جامعه برای مقابله با حکومت است، گفت: متاسفانه گاه در این شرایط پاس گل به دشمن می‌دهیم که این کار نباید انجام شود.