با تهاجم سنگین دشمن در حوزه «جنگ نرم» مواجهیم

رییس ستادکل نیروهای مسلح از ارتقاء کمی و کیفی تجهیزات نیروی انتظامی در کنار ارتقاؤ کیفی نیروهای آن خبر داد.مطالب مرتبط

جریان های زیادی به دنبال تهاجم فرهنگی علیه ایران هستند

کرمان - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: طبق آمار پیشرفت خوبی در حوزه معنویت داریم اما جریان‌های مهاجمی که می‌خواهند فرهنگ را مورد تهاجم قرار دهند بسیار هستند.

حملات تروریستی اخیر ناشی از ناکامی دشمن است

تربت حیدریه- ایرنا- استاد حوزه و دانشگاه با بیان اینکه خلق حماسه سیاسی ملت ایران در روز 22 بهمن و بیانیه رهبر معظم انقلاب سیلی محکمی به دشمن بود، گفت: دشمن از روی ضعف و ناتوانی، اقدام به حملات ترورستی و انتقام کور کرد.

هشدار نسبت به جنگ نرم دشمن برای تغییر نگرش در خانه و مدرسه

رئیس سازمان نظام روان شناسی گفت: تهدیدهای گذشته دشمن در حوزه اقتصادی، فرهنگی روی ما اثری نگذاشته اما باید نسبت به جنگ نرم دشمن که تغییر نگرش در خانه و مدرسه را هدف گرفته است هشیار بود.

فعالیت های فرهنگی بسیج جوانان را بیمه می کند

کرج - ایرنا - فرماندار فردیس با بیان اینکه پایگاه های بسیج می توانند در جذب جوانان موثر باشند، گفت: فعالیت های فرهنگی بسیج، جوانان را در مقابل تهاجم فرهنگی دشمن بیمه می کند.

طلاب و حوزویان نسبت به حفظ انقلابی بودن حوزه و شهر قم دغدغه‌مند باشند

رئیس مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم با بیان اینکه حفظ دستاوردهای انقلاب نیازمند ادامه حرکت انقلابی مردم و حوزه علمیه است، گفت: دشمن دنبال نفوذ است و با فشار اقتصادی به دنبال جدایی ملت و نظام است.

دشمن به دنبال شکستن پیوند حوزه های علمیه نجف و قم است

سمنان - ایرنا - رئیس اتحادیه رادیو و تلویزیون های اسلامی عراق گفت: دشمنان با تفرقه افکنی میان حوزه های علمیه ایران و عراق در قم و نجف درصدد صدمه به اسلام هستند.

وزیر صنعت در یزد : برخی محصولات با کیفیت داخلی با برچسب خارجی به فروش می‌رسد

وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه برخی محصولات با کیفیت داخلی با برچسب خارجی فروش می‌رود گفت: تهاجم اقتصادی دشمن را به هیچ عنوان نمی‌توان کتمان کرد.

نباید در سیاه نمایی همراه دشمن شد

مشهد- ایرنا- یک استاد حوزه علمیه مشهد گفت: نباید در جو رسانه ای دشمن همراه شده و سیاه نمایی و ناامیدی ایجاد کرد.

مولوی درتکیده: دشمن هیچگاه چشم دیدن وحدت میان شیعه و سنی را ندارد

مدرس حوزه علمیه چابهار گفت: دشمن هیچگاه چشم دیدن وحدت میان شیعه و سنی را ندارد.

ساخت ناوشکن سنگین 6.500 تُنی در دستور کار وزارت دفاع

رئیس سازمان صنایع دریای وزارت دفاع گفت: برای ساخت شناورهای سنگین هم برنامه گسترده ای از جمله ساخت ناوشکن سنگین 6 هزار و 500 تنی را در دستور کار داریم.

مسئولان دشمن را درست بشناسند و فریب لبخند دشمن را نخورند

حضرت آیت الله معظم خامنه‌ای صبح امروز در دیدار هزاران نفر از مردم استان آذربایجان شرقی فرمودند: دشمن را درست بشناسید و مراقب باشید فریب او را نخورید، چه هنگامی که مشت و دندان نشان می دهد.

دشمن در حالت دفاعی فرو رفته است/ لزوم تجدیدنظر در انتخاب‌ها

همدان - فرمانده نیروی هوافضای سپاه با بیان اینکه دشمن در دهه اول انقلاب از تفکر بسیجی در داخل ایران هراس داشت، گفت: دشمن بر خلاف دهه اول که در حال هجوم بود، اکنون در حالت دفاعی فرو رفته است.

نهضت 4 ضلعی برای استقرار اقتصاد مقاومتی/پاسخی به تهاجم اقتصادی در 30 سال قبل نداده‌ایم

هیاهو در تاریکی

مساله تراکم مدعیان در کنار جذابیت‌های فنی‌اش، حاشیه‌های فراوان و کم‌سابقه‌ای را هم به‌ دنبال آورده است؛ آن قدر که به نظر می‌رسد با یک فصل عجیب و غریب، پرتنش و جنجالی مواجهیم و باید دست دعا به آسمان برداریم که لیگ هجدهم به «سلامت» به پایان برسد.

ترافیک سنگین در آزادراه کرج –تهران/ بارش برف و باران در محورهای مواصلاتی سه استان

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین از ترافیک سنگین در آزاد راه کرج _تهران خبر داد. ]]>

ترافیک سنگین در هراز

دماوند- رئیس پلیس راه شرق استان تهران از ترافیک سنگین در هر دو مسیر محور هراز در محدوده آبعلی خبر داد.

بارش سنگین برف موجب تلف شدن 5 راس دام در شیروان شد

بجنورد- ایرنا- بخشدار قوشخانه شیروان گفت: بر اثر بارش سنگین برف، سحرگاه امروز دوشنبه سقف یک جایگاه دام بر روی گوسفندان در روستای علی محمد این بخش سقوط کرد که مرگ پنج راس دام را در پی داشت.

در حوزه تسلیحات نظامی برای برداشتن تحریم ها التماس نکردیم

فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه مردم در راهپیمایی 22 بهمن انقلاب را بیمه کردند، گفت: دشمن تحریم ها را بر نمی‌دارد و ما باید به دنبال بی خاصیت کردن تحریم ها باشیم همانطور که در حوزه تسلیحات نظامی برای برداشتن تحریم ها التماس

دولت در بزرگ شمردن توانمندی‌های دشمن اشتباه محاسباتی کرد

عضو شورای مرکزی فراکسیون نمایندگان ولایی گفت: اشتباه محاسباتی دربزرگ شمردن توانمندی‌های دشمن، ضعیف انگاشتن ظرفیت‌های داخلی و امید به لبخندو امضای دشمن، سه اشتباه استراتژیک دولت بود.

وضعیت امروز کشور حاصل چشم دوختن به دست دشمن است

زنجان-امام جمعه ابهر با بیان اینکه در هیچ جای دنیا برای بهبود شرایط کشور، به دستان دشمن نگاه نمی کنند، گفت: وضعیت امروز کشور حاصل چشم دوختن به دست دشمن است.