شیرمحمدی: تجربه خوبی در کامپوند کسب کردم/ نعیم‌آبادی: از عملکرد گلبال بانوان راضی هستم

ملی پوش تیروکمان پس از کسب مدال نقره میکس کامپوند بازی‌های پاراآسیایی گفت: رشته کامپوند را به تازگی آغاز کرده و تجربه خوبی را در این بازی‌ها کسب کردم.مطالب مرتبط

شیرمحمدی: تجربه خوبی در کامپوند کسب کردم/ نعیم‌آبادی: از عملکرد گلبال بانوان راضی هستم

ملی پوش تیروکمان پس از کسب مدال نقره میکس کامپوند بازی‌های پاراآسیایی گفت: رشته کامپوند را به تازگی آغاز کرده و تجربه خوبی را در این بازی‌ها کسب کردم.

نعیم آبادی: از عملکرد تیم گلبال بانوان راضی هستم

سرمربی تیم ملی گلبال بانوان از عملکرد تیمش در برابر تیم چین ابراز رضایت کرد.

شیرمحمدی: تجربه خوبی در رشته کامپوند کسب کردم

ملی پوش تیراندازی باکمان کشورمان پس از کسب مدال نقره میکس تیمی کامپوند بازی های پاراآسیایی جاکارتا گفت: رشته کامپوند را به تازگی آغاز کرده و تجربه خوبی را در این بازی ها کسب کردم.

گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی|شیرمحمدی: تجربه خوبی در رشته کامپوند کسب کردم

ملی پوش تیراندازی باکمان کشورمان پس از کسب مدال نقره میکس تیمی کامپوند بازی‌های پاراآسیایی جاکارتا گفت: رشته کامپوند را به تازگی آغاز کرده و تجربه خوبی را در این بازی‌ها کسب کردم.

گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی| سرمربی تیم ملی گلبال بانوان: از عملکرد تیم راضی هستم

سرمربی تیم ملی گلبال بانوان از عملکرد شاگردانش مقابل تیم چین ابراز رضایت کرد.

نعیم آبادی: راه برای آینده گلبال بانوان باز شد

سرمربی تیم ملی گلبال کشورمان گفت: تیم های چین و ژاپن، دو سال در اردو بودند و از رقابت های جهانی به جاکارتا آمده اند ولی تیم ما تنها سه ماه در اردو بود.

یوسف زاده: از عملکرد بچه‌ها راضی‌ام/ محمدیان: بهترین رکوردم را ثبت کردم

سرمربی تیم ملی جودوی نابینایان و کم‌بینایان گفت: از عملکرد جودوکاران راضی هستم اما در بخش تیمی می‌توانستیم عملکرد بهتری داشته باشیم.

حاج یوسف زاده: از عملکرد بچه‌ها راضی هستم/ اگر داور اجازه می‌داد، هت تریک می‌کردیم

سرمربی تیم جودو نابینایان و کم بینایان ایران پس از نایب قهرمانی در سومین دوره بازی های پاراآسیایی گفت: از عملکرد کلی بچه ها راضی هستم اما در بخش تیمی می توانستیم بهتر کار کنیم.

نعیم‌آبادی: کره و ژاپن از اردوی اروپایی به جاکارتا آمدند

سرمربی تیم ملی گلبال ایران گفت: تیم های چین و ژاپن، دو سال در اردو حضور داشتند و از رقابت های جهانی سوئد، به جاکارتا آمده اند اما تیم ما تنها سه ماه در اردو بود و دیداری تدارکاتی را در این اردو برگزار نکرد.

شکست تیم گلبال بانوان مقابل چین

تیم ملی گلبال بانوان ایران در سومین دوره بازیهای پاراآسیایی برابر تیم چین نتیجه را واگذار کرد.

نعیم‌آبادی: بدون بازی تدارکاتی در جاکارتا سوم شدیم/ رفتار مربی تایلند شایسته نبود

سرمربی تیم ملی گلبال کشورمان گفت: تیم های چین و ژاپن، دو سال در اردو حضور داشتند و از رقابت های جهانی سوئد، به جاکارتا آمده اند اما تیم ما تنها سه ماه در اردو بود و دیداری تدارکاتی را در این اردو برگزار نکرد.

تیم ملی گلبال بانوان به مدال برنز رسید

تیم ملی گلبال بانوان ایران در آخرین دیدار خود به مصاف تیم تایلند رفت و با پیروزی مقابل این تیم در جایگاه سوم بازی های پارا آسیایی ایستاد.

گلبال بانوان به نشان برنز دست یافت

تیم ملی گلبال بانوان ایران در آخرین دیدار خود به مصاف تیم تایلند رفت و با پیروزی مقابل این تیم در جایگاه سوم بازی های پارا آسیایی ایستاد.

نصیری: با استفاده از تجربه پارالمپیک ریو طلا گرفتم/ رقابت سختی با دوندگان ژاپنی داشتم

قهرمان طلایی پارادومیدانی کشورمان گفت: از مسابقات ریو تجربه اندوزی کردم؛ آنجا یک اشتباه کردم و از تجربه آن استفاده کردم تا آن اشتباه اینجا تکرار نشود و طلا بگیرم.

تیم ملی گلبال بانوان به مدال برنز رسید

جاکارتا-ایرنا-تیم ملی گلبال بانوان ایران در آخرین دیدار خود به مصاف تیم تایلند رفت و با پیروزی مقابل این تیم در جایگاه سوم بازی های پاراآسیایی ایستاد.

اظهار رضایت سرمربی تیم جودو نابینایان از عملکرد شاگردانش

جاکارتا - ایرنا - سرمربی تیم جودو نابینایان و کم بینایان ایران پس از نایب قهرمانی در سومین دوره بازی های پاراآسیایی گفت: از عملکرد بازیکنان راضی هستم اما در بخش تیمی می توانستیم بهتر کار کنیم.

پیروزی تیم ملی گلبال بانوان برابر لائوس

تیم ملی گلبال بانوان ایران در سومین دوره بازیهای پاراآسیایی برابر تیم لائوس به پیروزی رسید.

بگوویچ: می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم/ از نتیجه راضی هستم

سرمربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان پس از پیروزی تیمش برابر تیم مس رفسنجان از نتیجه به دست آمده و عملکرد شاگردانش اعلام رضایت کرد.]]>

خسروانی: پرش هایم راضی کننده بود

دارنده مدال برنز پرش طول بازی های پاراآسیایی گفت: از پرش هایم راضی بودم و اگر رکوردهای شخصی ام را تکرار می کردم، مدالم خوش رنگ تر بود.

سلیمانی: مقابل چین هم شایستگی خودمان را نشان می دهیم

سرمربی تیم ملی والیبال نشسته بانوان کشورمان گفت: هم اهالی والیبال و هم مردم با تیم ما همدلی کردند و از نتایج به دست آمده کاملا راضی هستم.