مسیر پر پیچ و خم دانش بنیان ها تا تجاری سازی

سمنان - ایرنا - روند فعالیت شرکت های دانش بنیان از مسیر پارک های علم و فناوری در کشور جا افتاده است، اما هم چنان تا تجاری سازی و تبدیل ایده ها به ثروت، نخبگان کشور با مشکلات متعددی مواجه هستند.مطالب مرتبط

مسیر پر پیچ و خم دانش بنیان ها تا تجاری سازی

سمنان - ایرنا - روند فعالیت شرکت های دانش بنیان از مسیر پارک های علم و فناوری در کشور جا افتاده است، ولی همچنان تا تجاری سازی و تبدیل ایده ها به ثروت، نخبگان کشور با مشکلات متعددی مواجه هستند.

مسیر پر پیچ و خم دانش بنیان ها تا تجاری سازی

سمنان - ایرنا - روند فعالیت شرکت های دانش بنیان از مسیر پارک های علم و فناوری در کشور جا افتاده است، اما هم چنان تا تجاری سازی و تبدیل ایده ها به ثروت، نخبگان کشور با مشکلات متعددی مواجه هستند.

تجاری سازی ایده های دانش بنیان راه خروج از مشکلات کشور است

سمنان - ایرنا - معاون برنامه ریزی و نظارت بنیاد ملی نخبگان گفت: تجاری سازی ایده های دانش بنیان و توجه بیش از پیش به این مقوله، راه برون رفت از مشکلات کشور است.

تجاری سازی ایده های دانش بنیان راه خروج از مشکلات کشور است

سمنان - ایرنا - معاون برنامه ریزی و نظارت بنیاد ملی نخبگان گفت: تجاری سازی ایده های دانش بنیان و توجه بیش از پیش به این مقوله، راه برون رفت از مشکلات کشور است.

بررسی چالش‌های تجاری‌سازی در جشنواره صنایع دریایی

دبیر ستاد توسعه فناوری و صنایع دانش‌بنیان دریایی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری رویکرد چهارمین جشنواره صنایع دریایی را تجاری‌سازی ذکر کرد و گفت: بر این اساس با حضور متخصصان اقدام به برگزاری پنل‌های تخصصی در حوزه‌های تجاری‌سازی و کارآفرینی در این حوزه م

تجاری سازی ایده های فناورانه در نمایشگاه «رینوتکس» تبریز

تبریز- ایرنا- ششمین دوره نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی، موسوم به «رینوتکس 2018»، فرصت تجاری سازی فناوری، بسترسازی برای تکمیل چرخه علم تا فناوری و کسب و کار و افزایش صادرات محصولات و خدمات دانش بنیان است.

تجاری سازی ایده ها با کمک بخش خصوصی پایدار می شود

اصفهان- ایرنا - معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری گفت : توسعه کسب و کار، کار آفرینی، شرکت های دانش بنیان اجرای طرح های پژوهشی، تجاری شدن ایده ها و تاسیس مراکز رشد با کمک بخش خصوصی پدیدار می‌ شود.

تجاری سازی ایده های فناورانه در نمایشگاه «رینوتکس» تبریز

تبریز- ایرنا- ششمین دوره نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی، موسوم به «رینوتکس 2018»، فرصتی برای تجاری سازی فناوری، بسترسازی برای تکمیل چرخه علم تا فناوری و کسب و کار و افزایش صادرات محصولات و خدمات دانش بنیان است.

شرکتهای دانش بنیان کمترین تأثیرپذیری را از نوسانات ارزی دارند

معاون رئیس جمهور بابیان اینکه کسی موضوع تاثیر مسائل ارزی در شرکتهای دانش بنیان را نفی نمی کند، گفت: شرکت های دانش بنیان کمتر از سایر بخش های صنعت از نوسانات نرخ ارزی تاثیرپذیری خواهند داشت.

بهره‌مندی ۸۴ درصدی شرکت‌های دانش‌بنیان از تسهیلات صندوق نوآوری

رییس سابق صندوق نوآوری و شکوفایی با تاکید بر اینکه ۸۴ درصد شرکت‌های دانش‌بنیان از یک تا ۳۰ خدمت این صندوق را استفاده کرده‌اند، گفت: ۱۳ درصد شکایات شرکت‌های دانش‌بنیان مربوط به صندوق بوده است.

ایجاد خط اعتباری برای نقل‌وانتقال آسانتر شرکتهای دانش‌بنیان/کمترین اثرات نوسانات ارزی بر شرکتها

معاون علمی و فناوری رییس‌جمهور با تاکید بر اینکه علی‌رغم آنکه تحریم‌ها علیه کشور از مدت‌ها قبل آغاز شده، ولی شرکت‌های دانش‌بنیان کمترین تاثیرپذیری را از این موضوع داشتند، گفت: ما برای تسهیل فعالیت شرکت‌های دانش‌بنیان علاوه بر آنکه اقدام به معرفی شرکای منا

نمایشگاه شرکت‌های دانش بنیان خلاق و نوآور

خلاقیت و نوآوری بیش از ۱۰۰ شرکت دانش بنیان در دومین نمایشگاه شرکت‌های دانش بنیان خلاق و نوآور به نمایش گذاشته شد.

اقتصاد مقاومتی مبتنی بر اقتصاد دانش بنیان

رئیس کمیسیون آموزش مجلس: در سیاست‌های کلی پیش بینی شده است که حداقل ۵۰ درصد سهم تولید ناخالص داخلی باید از اقتصاد دانش بنیان باشد.

بازدید تولیت آستان قدس رضوی از نمایشگاه شرکت‌های دانش بنیان خلاق و نوآور

حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی تولیت ­آستان قدس رضوی با حضور در دومین نمایشگاه شرکت‌های دانش بنیان خلاق و نوآور در محل بوستان گفتگو از آخرین دستاورد‌های چندین شرکت دانش بنیان بازدید کرد.

پیوستن آستان قدس رضوی به عرصه دانش بنیان‌ها

حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی تولیت ­آستان قدس رضوی از تاسیس صندوق سرمایه گذاری دانش بنیان رضوی خبر داد.

گل به خودی "تحریم‌های داخلی" به شرکت‌های دانش‌بنیان

مدیر یک شرکت دانش‌بنیان گفت: بوروکراسی و تحریم برخی از ارگان‌ها در کشور آن‌ چنان سخت است که تحریم‌های خارجی اثر چندانی ندارد و همه این موارد ناشی از عدم شفافیت قانون است.

لزوم تجاری سازی و برند سازی در زمان تحریم

مولاوردی با بیان اینکه اصلاح نگرش باید از درون قدرت و شهروندان شکل بگیرد تا حقوق شهروندی محقق شود، گفت: در دوران تحریم باید از کالای استاندارد ایرانی حمایت کرد و به سمت تجاری سازی و برند سازی رفت.]]>

پایان نمایشگاه شرکت‌های دانش بنیان

حدود ۴۰ هیئت خارجی در طول برگزاری دومین نمایشگاه شرکت‌های دانش بنیان خلاق و نوآور از آن بازدید کردند و این موضوع می‌تواند نقش مهمی در توسعه صادرات این شرکت‌ها داشته باشد.

حجت‌الاسلام رئیسی از نمایشگاه شرکت‌های دانش‌بنیان بازدید کرد

تولیت آستان قدس رضوی بعد از ظهر امروز از نمایشگاه شرکت‌های دانش بنیان خلاق و فناور که در محل دائمی دانشگاه‌های تهران برگزار شده است، بازدید کرد .

هفت محصول مبتنی بر نانو تجاری‌سازی شد

به منظور تجاری‌سازی محصولات مبتنی بر نانو در حاشیه یازدهمین نمایشگاه فناوری نانو ۷ قرارداد تجاری میان صنعت و شرکت‌های فناور به امضا رسید.