کشور در جنگ نرم با تهاجم سنگینی روبرو است

کرمانشاه - ایرنا - رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اینکه دشمن به این نتیجه رسیده که در جنگ سخت به نتیجه نمی رسد ، از این رو به جنگ نرم روی آورده است، گفت: در جنگ نرم کشور با تهاجم سنگینی روبرو است.مطالب مرتبط

دولت فرانسه: ناآرامی ها به اقتصاد کشور آسیب سنگینی زد

تهران - ایرنا - وزیر کشور فرانسه روز دوشنبه در واکنش به اعتراض های سراسری به سیاست های مالیاتی و محیط زیست دولت ماکرون موسوم به جنبش ' جلیقه زردها' ، تاکید کرد که خشونت ها و ناآرامی ها ی جاری ، ضربه سنگینی به اقتصاد کشور وارد کرده است.

گسترش رویش‌های انقلاب موجب شکست دشمن در تهاجم به معنویات می شود

بیرجند - ایرنا - رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند: رویش‌های انقلاب در سراسر کشور محسوس است و با تلاش و گسترش این رویش‌ها، دشمن در تهاجم به معنویات نیز همچون جنگ سخت، شکست خواهد خورد.

گسترش رویش‌های انقلاب موجب شکست دشمن در تهاجم به معنویات خواهد شد

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: رویش‌های انقلاب در سراسر کشور محسوس است و با تلاش و گسترش این رویش‌ها، دشمن در تهاجم به معنویات نیز همچون جنگ سخت، شکست خواهد خورد.

گسترش رویش‌های انقلاب موجب شکست دشمن در تهاجم به معنویات خواهد شد

تهران - ایرنا - رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند: رویش‌های انقلاب در سراسر کشور محسوس است و با تلاش و گسترش این رویش‌ها، دشمن در تهاجم به معنویات نیز همچون جنگ سخت، شکست خواهد خورد.

تهاجم اصلی استکبار نرم افزاری است

بوشهر- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: بخش عمده و اصلی تهاجم استکبار در حوزه نرم افزاری طراحی و برنامه ریزی می شود.

ذوب‌آهن پیراهن سنگینی دارد/ تبریزی نخواست در تیم بماند

اصفهان- سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: ذوب‌آهن تیم پرافتخاری است، کارگران زحمت‌کشی برای آن تلاش می‌کنند، پیراهن سنگینی دارد و هر بازیکنی این پیراهن را می خواهد بایدبعد از تعطیلات کارگری کند.

ترویج آموزه های قرآنی برای مقابله با تهاجم فرهنگی

کرج - ایرنا- معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش البرز گفت: ترویج آموزه های قرآنی و سبک زندگی دینی در دارالقرآن ها نقش موثری در مقابله با تهاجم فرهنگی بیگانگان دارد.

تدوین برنامه مدون در حوزه مساجد برای مقابله با تهاجم فرهنگی

مشهد- معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت:در شرایطی که دشمن اقدام به تهاجم فرهنگی کرده است باید برنامه های مدون در حوزه مساجد برای مبارزه داشته باشیم.

باید برنامه‌های مؤثری برای تهاجم فرهنگی دشمن داشته باشیم

معاون بین‌الملل قوه قضائیه گفت: دشمن از طریق فضاهای مجازی و ماهواره و رسانه‌ها به خانه‌های ما دسترسی دارد ، ما باید برنامه‌های دقیق و موثر و دارای پادزهر برای این تهاجم فرهنگی داشته باشیم.

قدرت تهاجم و تحرک یگان های نیروی زمینی افزایش یافت

فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه در برابر هرنوع تهدیدی مقابله خواهیم کرد، گفت: با ارتقا تحرک و کار آمدی یگان‌های نیروی زمینی قدرت تهاجم آن‌ها افزایش یافته است.

ترامپ: به توافق نرسیم تعرفه‌های سنگینی بر محصولات صادراتی چین به آمریکا وضع می‌کنیم

رئیس جمهور آمریکا تهدید کرد در صورتی که توافقی حاصل نشود تعرفه‌های سنگینی بر محصولات صادراتی چین به آمریکا وضع خواهد شد.

بنادر شمال با کمبود سایت کانیتنری روبرو هستند

بهشهر- مدیر بندر امیرآباد گفت: بنادر شمال با کمبود سایت کانتینری روبرو است و بندرامیرآباد تنها بندر شمال کشور مجهز به تخلیه کانتینری است.

چابکی و قدرت تهاجم و تحرک ارتش افزایش یافته است

تهران- ایرنان- فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران تحرک و چابکی را از ویژگی های این نیرو دانست و گفت: قدرت تهاجم و تحرک یگان های نیروی زمینی افزایش یافته است.

نیسان با رسوایی تازه ای روبرو شد

پکن- ایرنا- شرکت خودروسازی ژاپنی «نیسان» به دلیل آنچه آزمایش های فنی نامناسب از سوی برخی کارکنانش خوانده شده با یک رسوایی دیگر پس از دستگیری رییس آن به جرم فساد مالی روبرو شده است.

آدام شف: ترامپ با احتمال حکم حبس روبرو است

آدام شف، نماینده دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا هشدار داد که دونالد ترامپ با توجه به اذعان چند روز پیش دادستانها به دستور ترامپ به پرداخت پولهای غیرقانونی در زمان کمپین انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ "با احتمال واقعی حبس" روبرو است.

سیل به روستاها و شهر رامسر خسارات سنگینی وارد کرد

رامسر - فرماندار رامسر گفت: سیل مهرماه خسارات سنگینی به روستاها و شهر رامسر وارد کرد و انتظار جبران خسارات را داریم.

فرونشست زمین معضل جدی برخی شهرهاست

رییس سازمان نقشه‌برداری کشور با اشاره به تصاویر ارتفاعی گرفته شده در کشور، گفت: برخی شهرهای کشور به صورت جدی با معضل فرونشست روبرو هستند .

انتقاد تند اقتصادی دانشجویان/ روحانی: اداره کشور کار دشواری است

سمنان - رئیس جمهور ایران اسلامی با بیان اینکه اداره کشور کار دشواری است، گفت: ما حتی اگر دشمنانی مانند آمریکا و صهیونیسم هم نداشتیم باز با دشواری اداره کشور روبرو بودیم.

بانک‌ها به کمک دولت و اقتصاد آیند/ ضرورت وحدت اقتصادی

سمنان - رئیس‌جمهور بابیان اینکه بانک‌ها باید به کمک اقتصاد کشور بیایند، گفت: امروز معتقدیم که بار سنگینی بر دوش بانک‌ها است، ‏اقتصاد کشور ما بدون فعالیت بانک‌ها نمی‌چرخد‎.‎

شیعی: نتایج پیکان فاجعه بار است/جریمه سنگینی در انتظار بازیکنان و کادر فنی خواهد بود

مدیرعامل باشگاه پیکان گفت: نتایج پیکان در هفته‌های اخیر فاجعه‌بار بوده و افتضاح است و جریمه سنگینی در انتظار بازیکنان و کادر فنی خواهد بود.