کشور در جنگ نرم با تهاجم سنگینی روبرو است

کرمانشاه - ایرنا - رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اینکه دشمن به این نتیجه رسیده که در جنگ سخت به نتیجه نمی رسد ، از این رو به جنگ نرم روی آورده است، گفت: در جنگ نرم کشور با تهاجم سنگینی روبرو است.مطالب مرتبط

کشور در جنگ نرم با تهاجم سنگینی روبرو است

کرمانشاه - ایرنا - رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اینکه دشمن به این نتیجه رسیده که در جنگ سخت به نتیجه نمی رسد ، از این رو به جنگ نرم روی آورده است، گفت: در جنگ نرم کشور با تهاجم سنگینی روبرو است.

کشور در جنگ نرم با تهاجم سنگینی روبرو است

کرمانشاه - ایرنا - رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اینکه دشمن به این نتیجه رسیده که در جنگ سخت به نتیجه نمی رسد ، از این رو به جنگ نرم روی آورده است، گفت: در جنگ نرم کشور با تهاجم سنگینی روبرو است.

هشدار سرلشکر باقری نسبت به اقدامات ضدامنیتی دشمن/مبارزه سنگینی در حال انجام است

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به اقدامات جاسوسی و اطلاعاتی دشمن به ویژه فعالیت‌های نیمه سخت ضدامنیتی گفت: در زمینه جنگ نرم کشور با تهاجم سنگینی مواجه است.

سقوط سنگین سهام سعودی /ارزش بازار ۷ درصد کاهش یافت

تهدید ترامپ مبنی بر احتمال تنبیه شدید دولت سعودی، سهام این کشور با سقوط سنگینی روبرو شد.

لایه ارتباطی کشور در معرض تهاجم است

ساری-ایرنا- دبیر شورای عالی فضای مجازی کشور گفت: تقریبا صد درصد مردم ایران کاربران فضای مجازی و پیام رسان ها هستند، بنابراین در حوزه لایه ارتباطی کشور با توجه به بیگانه بودن این پیام رسان ها در معرض تهاجم هستیم.

هفدهمین سالگرد حمله به افغانستان

هفده سال از تهاجم نظامی آمریکا و انگلیس و دیگر هم پیمانانش به افغانستان گذشته است که در سالگرد آن واکنش فعالان صلح طلب و ضد جنگ را در انگلیس علیه این تهاجم برانگیخت.

واکنش فعالان صلح‌طلب و ضدجنگ

هفده سال از تهاجم نظامی آمریکا و انگلیس و دیگر هم‌پیمانانش به افغانستان به بهانه مبارزه با تروریسم گذشته و در سالگرد آن واکنش فعالان صلح‌طلب و ضدجنگ را در انگلیس علیه این تهاجم برانگیخته است.

هجمه سنگینی برای از بین بردن امید شکل گرفته است

بیرجند - ایرنا - رییس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: امروز دشمن جریان رسانه ای و هجمه سنگینی را برای از بین بردن امید بین جوانان ما راه انداخته است و در این راستا تلاش می کند.

هجمه سنگینی برای از بین بردن امید شکل گرفته است

بیرجند - ایرنا - رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: امروز دشمن جریان رسانه ای و هجمه سنگینی را برای از بین بردن امید بین جوانان ما راه انداخته است و در این راستا تلاش می کند.

آیت‌الله علوی ‌گرگانی: آموزش و پرورش عهده‌دار مسئولیت سنگینی در تربیت نسل آینده است

یکی مراجع تقلید گفت: آموزش و پرورش عهده‌دار مسئولیت سنگینی در تربیت فرزندان و نسل آینده است.

آینده قاره سبز با چالش های جدی روبرو است

بدهی سرسام آور ایتالیا در کنار شکست مذاکرات سران اروپا بر سرجدایی انگلیس، آینده قاره سبز را با چالش های جدی روبرو کرده است.

تهاجم نمای «رومی» به شهر قم

مسئولان ورزش وظیفه سنگینی در ارتقا سلامت جامعه دارند

همدان- ایرنا- نماینده ولی فقیه و امام جمعه همدان گفت: مسئولان ورزشی وظیفه سنگینی در ارتقا سطح سلامت و تندرستی جامعه دارند.

کشته شدن ده‌ها نیروی دولتی افغانستان به دست طالبان

مقام‌های افغان امروز (سه شنبه) اعلام کردند چند روز مانده به انتخابات پارلمانی در این کشور که شبه‌نظامیان وعده ایجاد اختلال در آن را داده‌اند، ده ها پلیس افغان در نبردهای سنگینی در شمال و مرکز این کشور کشته یا زخمی شده‌اند.

کم تحرکی زنان را با مشکل روبرو می کند

بوشهر- ایرنا- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: کم تحرکی در بین زنان 2 برابر مردان است و همین امر این قشر را با مشکل روبرو می کند.

امام‌جمعه موقت بوشهر: برای مقابله با تهاجم دشمن "جهاد اقتصادی" سرلوحه فعالیت مسئولان قرار گیرد

امام‌جمعه موقت بوشهر با تاکید بر بهره جستن از نخبگان دانشگاهی و علمی در عرصه اقتصادی گفت: برای مقابله با تهاجم دشمن باید جهاد اقتصادی سرلوحه فعالیت مسئولان اجرایی قرار بگیرد.

قدردان امنیت در کشور باشیم/لزوم مقابله با تهاجم فرهنگی و اقتصادی

قرچک- رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران با بیان این که باید با برنامه ریزی مناسب در جنگ فرهنگی و اقتصادی پیروز میدان شویم، گفت: باید قدردان امنیت امروز کشور باشیم.

صفحه نخست روزنامه‌های سه‌شنبه

رئیس جمهور در جلسه اقتصادی با حضور جمعی از استادان دانشگاه‌ها: دولت طرح‌های گسترده برای مقابله با تهاجم اقتصادی دارد، باران و گرد و خاک، مدارس خوزستان را تعطیل کرد، معاون سیاسی و امنیتی وزیر کشور: دیگر چیزی به نام کولبر نداریم و در پی دریافت هشدار بمب‌گذا

شهادت 1248 کودک یمنی در حملات هوایی ائتلاف متجاوز سعودی

کمیته حمایت از حقوق کودکان سازمان ملل اعلام کرد از آغاز تهاجم ائتلاف سعودی به یمن 1248 کودک در این کشور به شهادت رسیدند.

نیروهای یمنی خسارات و تلفات سنگینی به مزدوران در الجوف وارد کردند