کشور در جنگ نرم با تهاجم سنگینی روبرو است

کرمانشاه - ایرنا - رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اینکه دشمن به این نتیجه رسیده که در جنگ سخت به نتیجه نمی رسد ، از این رو به جنگ نرم روی آورده است، گفت: در جنگ نرم کشور با تهاجم سنگینی روبرو است.مطالب مرتبط

جریان های زیادی به دنبال تهاجم فرهنگی علیه ایران هستند

کرمان - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: طبق آمار پیشرفت خوبی در حوزه معنویت داریم اما جریان‌های مهاجمی که می‌خواهند فرهنگ را مورد تهاجم قرار دهند بسیار هستند.

شینهوا: ایران و چین با شرایط تازه ای روبرو هستند

پکن- ایرنا- خبرگزاری رسمی چین با اشاره به دیدار 'وانگ یی' وزیر خارجه چین با 'محمد جواد ظریف' همتای ایرانی خود در پکن نوشت: دو کشور با شرایط و تحولات تازه ای روبرو هستند.

ارتش سوریه تلفات سنگینی به تروریست ها وارد کرد

تهران- ایرنا- ارتش سوریه با حمله به گروه های تروریستی در شمال غرب استان «حماه»، تلفات سنگینی به نیروها و تجهیزات آنها وارد کرد.

بازی سنگینی را شاهد بودیم

تبریز- سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران گفت: بازی سنگینی را شاهد بودیم.

پس از ۴ سال جنگ، عربستان از توقف حملات انصارالله به مرزهایش عاجز است

پس از گذشت حدود چهار سال از جنگ یمن که ویرانی‌ها و خسارت‌های سنگینی در بخش‌های مختلف زندگی این کشور بر جای گذاشته، هیچ روزی نیست که رسانه‌های عربستان خبری درباره تشییع جنازه سربازان این کشور که به دست نیروهای مسلح انصارالله کشته می‌شوند، پخش نکنند؛ مساله‌

گسترش ابعاد اختلافات امارات - عربستان

تهران - ایرنا - عربستان و امارات هر چند در تهاجم به یمن و کشتار مردم این کشور در یک صف قرار گرفتند، اما در سال های گذشته در مواردی همچون مسایل مرزی، دیدگاه های سیاسی و ... با هم دارای اختلاف بوده اند.

رئیس کمپین انتخاباتی ترامپ با مجازات ۲۰ سال زندان روبرو است

دادستان‌های آمریکا اعلام کردند پل مانافورت رئیس سابق کمپین انتخاباتی ترامپ در سال ۲۰۱۶ با حکم مجازات بالغ بر ۲۰ سال حبس به اتهام تقلب مالیاتی و بانکی روبرو شده است.

تلاش ۹ کشور در سازمان ملل برای طرح بحران آوارگان میانمار

دیپلمات‌ها می‌گویند، ایالات متحده آمریکا، فرانسه، انگلیس و شش کشور دیگر در شورای امنیت خواستار نشستی درباره میانمار شدند و انتظار می‌رود با مخالفت چین روبرو شود.

نهضت 4 ضلعی برای استقرار اقتصاد مقاومتی/پاسخی به تهاجم اقتصادی در 30 سال قبل نداده‌ایم

راهپیمایی 22 بهمن وظیفه سنگینی بر دوش مسئولان گذاشت

قم - ایرنا - آیت الله سید محمد علی علوی گرگانی از مراجع تقلید گفت: حضور عظیم مردم در راهپیمایی 22 بهمن وظایف مسئولان برای خدمت رسانی و همچنین رفع محرومیت ها از کشور را سنگین تر کرد.

راهپیمایی 22 بهمن وظیفه سنگینی بر دوش مسئولان گذاشت

قم - ایرنا - آیت الله سید محمد علی علوی گرگانی از مراجع تقلید گفت: حضور عظیم مردم در راهپیمایی 22 بهمن وظایف مسئولان برای خدمت رسانی و همچنین رفع محرومیت ها از کشور را سنگین تر کرد.

ادعای استفاده عوامل دولتی ایران از فیسبوک برای تهاجم به عوامل اطلاعاتی آمریکا

بلاتکلیفی ادامه‌دار بزرگ‌ترین پروژه فنی و حرفه‌ای کشور بعد از ۱۷ سال

مدیرکل فنی و حرفه‌ای استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: بزرگ‌ترین پروژه فنی و حرفه‌ای کشور در نوع خود در پیشانی شهر چرام استان کهگیلویه و بویراحمد، ۱۷ سال است که همانند زخمی روی دل مردم سنگینی می‌کند.

بالا گرفتن جدال لفظی بین قطر و امارات

وزیر مشاور در امور خارجه امارات بار دیگر به سیاست‌های قطر حمله کرد که با پاسخ شدید وزارت خارجه این کشور روبرو شد.

اولین وزیرخارجه زن استرالیا از سیاست کنار می‌کشد

وزیر امور خارجه سابق استرالیا نیز به جمع قانون‌گذارانی پیوست که عرصه سیاسی کشور را ترک می‌کنند آن هم در شرایطی که دولت به دلیل کاهش حمایت‌های مردمی با بحرانی جدی روبرو است.

اروپا و آمریکا در کنفرانس مونیخ دارای اختلافات عمیق هستند

تهران - ایرنا - بیش از 30 رئیس کشور و دولت به همراه هشتاد وزیر دفاع و خارجه کشورهای مختلف جهان در حالی در مونیخ گردهم آمده اند که اختلاف های اروپا و آمریکا درباره ایران، بر سر این کنفرانس سایه سنگینی افکنده است.

راهپیمایی 22 بهمن دشمنان را مایوس کرد

اردبیل - ایرنا - سرپرست معاونت سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری اردبیل گفت: در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب دشمنان تبلیغات سنگینی علیه کشور شروع کرده بودند که اتحاد ملت و حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن تمام توطئه های دشمنان را نقش بر آب کرد و آنها را م

نشست خبری سرمربی ذوب آهن پس از بازی

امشب بازی سنگینی را انجام دادیم .

کاهش ۱۳ درصدی فعالیت بنادر/ تحریم‌ها را تبدیل به فرصت کنیم

یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: بنادر کشور با کاهش ۱۳ درصدی فعالیت روبرو شدند.

سازمان ملل: یمن شاهد بدترین بحران انسانی است

دفتر سازمان ملل در امور بشردوستانه در اشاره به ادامه جنگ خانمان‌سوز و ویرانگر رژیم سعودی و متحدانش علیه کشور عربی فقیر یمن هشدار داد که یمن با بدترین بحران انسانی روبرو است.