قالیباف: جهادگران پیش هیچ قدرتی سرخم نمی کنند

همدان- ایرنا - عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: پیشکسوتان جهاد و شهادت و رزمندگان دوران دفاع مقدس در برابر هیچ قدرتی سرخم نمی کنند.مطالب مرتبط

قالیباف: جهادگران پیش هیچ قدرتی سرخم نمی کنند

همدان- ایرنا - عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: پیشکسوتان جهاد و شهادت و رزمندگان دوران دفاع مقدس در برابر هیچ قدرتی سرخم نمی کنند.

آقای قالیباف خاص!

قالیبافی هنری شگرف است؛ زیبایی نقوش قالی که رج به رج شکل گرفته خیلی وقت ها باعث حیرت می شود. همه ما قالی های خاص دیده ایم اما حالا با یک قالیباف خاص هم آشنا شوید‍!

تاثیر ورزش های قدرتی بر بهبود کیفیت زندگی

تمرینات قدرتی نوعی از تمرینات بدنی هستند که با تمرکز بر انقباض عضلات باعث افزایش قدرت و استقامت و اندازه عضلات می‌شود.

با دست خودمان بازار سرمایه را خراب نکنیم

رئیس اسبق سازمان بورس در مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت بورس اوراق بهادار به سال‌های ابتدایی مدیریت قالیباف اصل اشاره کرد و گفت: زمانی که آقای قالیباف کار را شروع کرد، بحران اقتصادی جهانی شروع شده بود و اوضاع بازار سرمایه خوب نبود.

"قالیباف" سخنران سومین سالگرد شهادت سردار حسین همدانی

مراسم سومین سالگرد شهدات سرلشکر پاسدار حاج حسین همدانی با سخنرانی محمدباقر قالیباف در حسینیه حضرت امام (ره) همدان برگزار می‌شود.

جهادگران روستای چهار چشمه + فیلم

روستای چهار چشمه شهرستان خمین میزبان جهادگران بسجی است.

تاثیر ورزش های قدرتی بر بهبود کیفیت زندگی

ساخت خانه های مددجوی کمیته امداد باکمک جهادگران یگان ویژه

کارکنان یگان ویژه استان در یک اقدام جهادی در ساخت خانه مددجویان کمیته امداد کمک رسانی می کنند.

قالیباف: همه موظفیم به دولت کمک کنیم

یک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: همه موظف هستیم به دولت کمک کنیم، حتی با تفاوت نگاه‌های سیاسی که داریم.

‌مساجدی که در شهرکرد به دست جهادگران تکمیل شدند

در حقیقت اقداماتی که در اردوهای جهادی انجام می‌شود مجموعه‌ای از فعالیت‌های خودجوش و داوطلبانه جهت ارائه خدماتی عمرانی، کشاورزی، بهداشتی، درمانی، آموزشی، فرهنگی، تحصیلی و خداپسندانه است.

همدان| قالیباف: در عرصه‌‌ اقتصادی با چالش‌های جدی روبه‌رو هستیم‌

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: امروز همان‌طور که می‌بینیم ما در عرصه‌های اقتصادی با چالش‌های جدی و در عرصه‌های فرهنگی و اجتماعی نیز دچار مشکلاتی هستیم.

قالیباف: همه موظفیم دولت را کمک کنیم

همدان- ایرنا- عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: امروز دولت اختیارات کامل دارد و رهبر معظم انقلاب نیز اختیارات لازم را به سران قوا داده اند و همه ما موظفیم به دولت کمک کنیم.

بزرگداشت شهید سردار همدانی برگزار شد

همدان- ایرنا- سومین سالگرد شهید مدافع حرم سرلشگر حسین همدانی شامگاه پنجشنبه در حسینیه امام خمینی (ره) شهر همدان و با حضور محمد باقر قالیباف و جمع کثیری از مسئولان و فرماندهان نظامی و انتظامی برگزار شد.

دهستان کریک شهرستان دنا میزبان جهادگران بسیجی

این گروه جهادی به منظور عمل به فرمایش امام(ره) و نظر به فرمان رهبری در خصوص محرومیت زدایی در دهستان کریک شهرستان دنا حضور یافته اند.

روایت قالیباف از نقش شهید همدانی در دفع ‌فتنه 88/حاج حسین ‌افراد فریب‌خورده ‌را پدرانه ‌‌نصیحت می‌کرد‌

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه شهید همدانی در خنثی کردن هرفتنه‌ای علیه انقلاب اسلامی درخشید، گفت:او در راه خدمت به مردم از آبروی خود نیز مایه می‌گذشت و هرگز از نکلیف و وظیفه خود غافل نبود.

ایران از فرصت ایجاد شده در رقابت میان «چین و هند» استفاده کند

یک کارشناس مسائل بین الملل گفت: ایران می تواند از فرصت های ایجاد شده به واسطه نیازهای داخلی و رقابت های منطقه ای هند و چین در بدل شدن به قدرتی منطقه ای به نفع خود استفاده کند.

محسن هاشمی: کوته فکری است که فکر کنم 1400 رییس جمهور می‌شوم

رییس شورای پنجم شهر تهران از برنامه های خود برای توسعه تهران، رابطه اش با دولت و معاون اول رییس جمهور و احتمال شهردار یا رییس جمهور شدنش گفت و به تشریح شکستش مقابل قالیباف و همینطور چرایی پیش آمدن مشکلات اقتصادی اخیر پرداخت.

مراسم بزرگداشت شهید همدانی و شهدای مدافع حرم‌ در همدان

مراسم بزرگداشت شهید همدانی و شهدای مدافع حرم‌ با سخنرانی محمد باقر قالیباف عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام درحسینیه امام خمینی(ره) همدان برگزار شد.

سومین سالگرد شهادت سردارهمدانی در همدان

مراسم سومین سالگرد شهادت سردارحاج حسین همدانی شامگاه پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷ با سخنرانی محمدباقر قالیباف همرزم این شهید مدافع حرم و با حضور اقشار مختلف مردم در حسینیه امام خمینی(ره) همدان برگزار شد.سردار حسین همدانی از فرماندهان سپاه پاسداران و مستشاران ارشد

قالیباف: مردم عمق استراتژیک نظام هستند، نه قدرت موشکی

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: امام (ره) اساس انقلاب و دفاع مقدس را مردم می‌دانست، پس مردم عمق استراتژیک این نظام هستند، نه قدرت موشکی، نه قدرت استراتژیکی نه قدرت تکنولوژی.