400 هزار خانوار در صندوق پس انداز مسکن عضو شدند

مشهد - ایرنا - وزیر راه و شهرسازی گفت: تاکنون 400 هزار خانوار در صندوق پس انداز مسکن عضو شده اند که نشان استقبال مردم از این تسهیلات است.مطالب مرتبط

رشد ۱۷ درصدی اعتبار پس‌انداز مسکن

آمارهای پولی و بانکی نشان می‌دهد که در آبان ماه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل، منابع صندوق پس انداز مسکن به میزان ۱۷ درصد رشد داشته است.

رشد۱۷ درصدی منابع صندوق پس انداز مسکن/انصراف۳۴ هزار نفر از تسهیلات در ۱۰ ماه امسال

بیش از 82 هزار خانوار روستایی در آذربایجان غربی بیمه هستند

ارومیه - ایرنا - مدیر صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر آذربایجان غربی گفت: 82 هزار و 538 خانوار این استان تحت پوشش این صندوق قرار دارند و از مزایای بازنشستگی، ازکار افتادگی و مستمری آن بهره مند شده اند.

رشد ۸،۵ درصد منابع صندوق پس انداز مسکن در دی‌ماه

ناکارآمدی تسهیلات صندوق پس انداز با رشد قیمت مسکن

عیدی 500 خانوار عضو صندوق بیمه عشایری استان پرداخت شد

یاسوج- ایرنا- مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر کهگیلویه و بویراحمد گفت: عیدی 500 خانوار زیرپوشش این صندوق بهمراه حقوق و مستمری بهمن ماه آنها پرداخت شده و قابل دریافت است.

چهار هزار خانوار همدانی از مستمری بازنشستگی استفاده می کنند

همدان- ایرنا- مدیر صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر همدان گفت: چهار خانوار این استان از مزایای مستمری ماهانه بازنشستگی پیش از موعد، فوت و از کارافتادگی این صندوق استفاده می کنند.

یارانه سوخت به حساب 8 هزار خانوار مرزنشین ماکو واریز شد

ارومیه – ایرنا – در حالی که طی سه سال گذشته تنها 100 هزار تومان در 2 نوبت از محل عواید سوخت مرزنشینان به حساب 25 هزار خانوار آذربایجان غربی واریز شده بود، اکنون با تدبیر نماینده عالی دولت این ارقام به 400 هزار تومان برای 75 هزار خانوار افزایش یافته و به گ

یارانه سوخت به حساب حدود 7 هزار خانوار مرزنشین خوی واریز شد

ارومیه - ایرنا - در حالی که طی سه سال گذشته تنها 100 هزار تومان در 2 نوبت از محل عواید سوخت مرزنشینان به حساب 25 هزار خانوار آذربایجان غربی واریز شده بود، اکنون با تدبیر نماینده عالی دولت این ارقام به 400 هزار تومان برای 75 هزار خانوار افزایش یافته و به گ

۱۲هزار خانوار روستایی آذربایجان غربی از آب شرب سالم بهره مند شدند

ارومیه – سرپرست شرکت آب و فاضلاب روستایی آذربایجان غربی گفت: همزمان با دهه فجر امسال ۱۲ هزار خانوار روستایی استان از نعمت آب شرب سالم بهره مند شدند.

عضویت22 هزار نفر یزدی ها در صندوق بیمه اجتماعی روستائیان

۵۶ هزار و ۶۰۰ نفر در استان یزد مشمول شرایط عضویت در این صندوق هستند که تاکنون بیش از ۲۲ هزار نفر از آنها به عضویت صندوق درآمده‌اند .

یارانه سوخت به حساب ٣ هزار و ٢٢٢خانوار مرزنشین سلماس واریز شد

ارومیه - ایرنا - در حالی که طی سه سال گذشته تنها 100 هزار تومان در 2 نوبت از محل عواید سوخت مرزنشینان به حساب 25 هزار خانوار آذربایجان غربی واریز شده بود، اکنون با تدبیر نماینده عالی دولت این ارقام به 400 هزار تومان برای 75 هزار خانوار افزایش یافته و به گ

14 هزار قطعه جوجه در بیرجند تلف شدند

بیرجند - ایرنا - مدیر صندوق بیمه محصولات کشاورزی خراسان جنوبی گفت: بر اثر آتش سوزی یک واحد مرغداری در روستای غیوگ بیرجند 14 هزار قطعه جوجه 25 روزه تلف شدند.

بهبود دسترسی به مسکن در دوران انقلاب

طبق اعلام وزیر راه و شهرسازی، در ابتدای انقلاب به ازای هر ۱۲۷ خانوار ۱۰۰ واحد مسکونی وجود داشت در حالی که امروز به ازای حدود هر ۱۰۶ خانوار ۱۰۰ واحد مسکونی موجود است.

11 هزار زن سرپرست خانوار تحت پوشش بهزیستی

مدیرکل بهزیستی خراسان رضوی گفت: هم اکنون 11 هزار زن سرپرست خانوار در استان تحت پوشش این نهاد هستند.

ودیعه مسکن دانشجویان متاهل افزایش می‌یابد

تهران- ایرنا- رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با پیشنهاد این صندوق مبنی بر افزایش ودیعه مسکن دانشجویان متاهل به مبلغ 70، 50 و 30 میلیون تومان در تهران، کلان‌شهرها و سایر شهرها موافقت کرد.

سرنوشت تحویل 50 هزار مسکن مهر به مددجویان کمیته امداد

مدیرکل تأمین مسکن و امور مهندسی کمیته امداد امام خمینی(ره) می‌گوید طبق قانون بودجه، وزارت مسکن و شهرسازی مکلف شده 50 هزار مسکن مهر فاقد متقاضی را به مددجویان کمیته امداد تحویل دهد اما این واحدها، پرژه‌هایی هستند که در مرحله اسکلت قرار دارند.

گاز طبیعی به خانه های یک هزار و 60 خانوار روستایی جهرم رسید

شیراز-ایرنا- بهره برداری از 2 طرح گاز رسانی در دهستان هکان و روستای حسین آباد قبله از توابع بخش مرکزی شهرستان جهرم، یک هزار و 60 خانوار روستایی این شهرستان را از مزایای گاز طبیعی برخوردار کرد.

وام مسکن چند؟

هر برگ اوراق تسهیلات مسکن در این روزها از ۵۶.۵ تا ۶۲.۵ هزار تومان داد و ستد می‌شود و زوج‌های تهرانی برای وام مسکن و جعاله باید تقریبا ۱۴.۴ میلیون تومان هزینه کنند.

900 هزار واحد مسکن مهر تا پایان سال 98 تکمیل می‌شود

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اقدامات وزارت راه و شهرسازی در تامین مسکن برای اقشار ضعیف و متوسط گفت: 900 هزار واحد مسکن مهر تا پایان سال 98 تکمیل می شود.