17 دستورالعمل سازمان دامپزشکی تصحیح شد

بیرجند - ایرنا - معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان دامپزشکی گفت: با تلاش های صورت گرفته تاکنون 17 دستورالعمل توسط اداره بهداشت سازمان دامپزشکی تصحیح شده است که امیدواریم این روند با قوت ادامه پیدا کند.مطالب مرتبط

هشدار به دانشگاه آزاد برای جذب غیرقانونی دانشجوی دامپزشکی

رئیس سازمان نظام دامپزشکی اعلام کرد که با توجه به بررسی‌های صورت گرفته وزارت علوم و سازمان نظام دامپزشکی نهایتا ۶۱۰ نفر باید در مقطع دکتری دامپزشکی در همه دانشگاه‌های دولتی و آزاد جذب می‌شدند، اما این میزان به ۵۰۰۰ دانشجو رسیده که سهم دانشگاه آزاد ۴۰۰۰ نف

دستورالعمل شهرهای دوستدار کودک از سوی سازمان شهرداری‌ها تهیه و ابلاغ شد

معاون امور شهرداری‌های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از تهیه دستورالعمل شهرهای دوستدار کودک (اصول، ویژگی‌ها و ضوابط راهبردی برای شهرداری‌ها) از سوی این سازمان با همکاری شهرداری های فعال در این حوزه، دستگاه‌ها و سازمان‌های مرتبط، سازمان های مردم نهاد

تصحیح و نمره دهی برگه‌های امتحانی دبیرستانی‌ها از دی ماه الکترونیک می‌شود

معاون وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه از دی ماه امسال تصحیح برگه‌های آزمون و ثبت نمرات به صورت الکترونیکی انجام شده و در نهایت در سامانه کارنامه صادر خواهد شد، گفت: این مراحل استانداردسازی شده و دیگر امکان شکل‌گیری مافیا در این حوزه وجود ندارد.

ابلاغ دستورالعمل شهرهای دوستدار کودک از سوی سازمان شهرداری‌ها

معاون امور شهرداری‌های سازمان شهرداری ها ودهیاری های کشور از تهیه دستورالعمل شهرهای دوستدار کودک ازسوی این سازمان با همکاری شهرداری های فعال در این حوزه و ابلاغ آن به استانداری‌ها خبر داد.

وزیر انرژی امارات: بازار نفت در حال تصحیح است

وزیر انرژی امارات متحده عربی به خبرنگاران گفت: بازار نفت جهانی در حال تصحیح است.

تعرفه خدمات دامپزشکی برابر نرخ تورم باید افزایش یابد

رئیس سازمان نظام دامپزشکی کشور با بیان اینکه پیشنهاد ما این بوده تعرفه خدمات دامپزشکی برابر با تورم امسال افزایش پیدا کند،گفت:پیشنهاد بیمه سلامت دام کماکان روی میز است.

دستورالعمل اجرایی تن – کیلومتر نهایی شد

­نشست تخصصی مسئولان سازمان راهداری و حمل ونقل جاده‌ای و رئیس كانون رانندگان و دبیر انجمن صنفی كامیونداران كشور و نمایندگان فنی آنان برگزار و بر ضرورت ابلاغ دستورالعمل اجرایی تن – كیلومتر به استانهای سراسر كشور تاكید شد .

دامپزشکی ایران قوی ترین پایش دامی را در منطقه دارد

کرج- ایرنا- معاون تشخیص و درمان سازمان دامپزشکی کشور گفت: این سازمان قوی ترین پایش دام و طیور را در مقابل بیماری ها در منطقه خاورمیانه دارد.

دامپزشکی ایران قوی ترین پایش دامی را در منطقه دارد

کرج- ایرنا- معاون تشخیص و درمان سازمان دامپزشکی کشور گفت: این سازمان قوی ترین پایش دام و طیور را مقابل بیماری ها در منطقه خاورمیانه دارد.

دستورالعمل محاسبه کرایه حمل کامیون‎داران بر اساس تن-کیلومتر نهایی شد

در حالی قرار بود مطابق وعده داده شده معاون سازمان راهداری محاسبه تعیین نرخ حمل جاده ای بر اساس تن-کیلومتر از چند روز قبل (19 آ|ذر 97) عملیاتی شود که سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای از نهایی شدن دستورالعمل اجرایی این طرح خبر داده است.

دستورالعمل شهرهای دوستدار کودک برای اجرا ابلاغ شد

تهران- ایرنا- معاون امور شهرداری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت: دستورالعمل شهرهای دوستدار کودک از سوی این سازمان تهیه و برای اجرا به استانداری ها و شهرداری ها ابلاغ شد.

دستورالعمل اجرایی تن – کیلومتر نهایی شد

تهران- ایرنا- نشست تخصصی مسئولان سازمان راهداری و حمل ونقل جاده‌ای و رئیس کانون رانندگان و دبیر انجمن صنفی کامیونداران کشور و نمایندگان فنی آنان درراستای اجرای مصوبه 209 شورایعالی هماهنگی ترابری کشور برگزار و برضرورت ابلاغ دستورالعمل اجرایی تن - کیلومتر ب

توافق سازمان دامپزشکی با مسئولان استان آذربایجانغربی برای تسهیل واردات از مرز ترکیه

با توافق رئیس سازمان دامپزشکی با مسئولان استان آذربایجانغربی، واردات گوشت، دام زنده، نهاده‌های دامی، انواع دارو و واکسن از طریق بازرگان در مرز ترکیه با سرعت بیشتری انجام می‌شود در واقع این پاسخی به تحریم‌های آمریکا است.

اعزام فارغ التحصیلان دامپزشکی به خارج در دستور کار قرار گرفت

رئیس نظام دامپزشکی کشور گفت: مکاتبانی با وزارت کار داشته باشیم تا مازاد فارغ التحصیلان دامپزشکی را به دیگر کشورها انتقال دهیم.

عرضه فرآورده خام دامی ناسالم خط قرمز دامپزشکی است

کرمانشاه - ایرنا - سرپرست اداره کل دامپزشکی کرمانشاه، عرضه فرآورده خام دامی ناسالم را خط قرمز دامپزشکی دانست و گفت: در راستای تامین سلامت فرآورده های خام دامی استان دامپزشکی علاوه بازرسی های روزانه هر ماه گشت های مشترکی برگزار می کند.

دستورالعمل شهرهای دوستدار كودك تهیه و ابلاغ شد

معاون امور شهرداری‌های سازمان شهرداری‌ها از تهیه دستورالعمل شهرهای دوستدار كودك و همچنین ابلاغ آن به استانداری ها برای اجرا توسط شهرداری ها خبر داد.

دامپزشکی، حلقه مفقوده طرح تحول نظام سلامت است

کاشان - ایرنا - مدیرکل دامپزشکی استان اصفهان گفت: تحول نظام سلامت، طرحی خوب در نظام اسلامی می باشد اما دامپزشکی در آن دیده نشده است.

فرآورده خام دامی ناسالم خط قرمز دامپزشکی

سرپرست اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه گفت: درراستای تامین سلامت فرآورده‌های خام دامی استان دامپزشکی علاوه بازرسی‌های روزانه هر ماه گشت‌های مشترکی با دیگر دستگاه‌های ذیربط مانند تغزیرات، مرکز بهداشت و اجرائیات شهرداری و .. را در دستور کار قرار داده است و

اعضای شورای نظام دامپزشکی آذربایجان شرقی انتخاب شدند

تبریز - چهارمین دوره انتخابات سازمان نظام دامپزشکی استان آذربایجان شرقی برگزار و اعضای اصلی و علی البدل مشخص شدند.

ارتقاء سطح بهداشتی مزارع پرورش ماهی از برنامه‌های دامپزشکی کشور

ارتقاء سطح بهداشتی قرنطینه‌ای مزارع پرورش و تکثیر ماهیان قزل آلا در اولویت کاری سازمان دامپزشکی کشور است.