17 دستورالعمل سازمان دامپزشکی تصحیح شد

بیرجند - ایرنا - معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان دامپزشکی گفت: با تلاش های صورت گرفته تاکنون 17 دستورالعمل توسط اداره بهداشت سازمان دامپزشکی تصحیح شده است که امیدواریم این روند با قوت ادامه پیدا کند.مطالب مرتبط

17 دستورالعمل سازمان دامپزشکی تصحیح شد

بیرجند - ایرنا - معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان دامپزشکی گفت: با تلاش های صورت گرفته تاکنون 17 دستورالعمل توسط اداره بهداشت سازمان دامپزشکی تصحیح شده است که امیدواریم این روند با قوت ادامه پیدا کند.

تصحیح جدید حدیقه‌الحقیقه رونمایی می‌شود

نشست تحلیل جایگاه محمدتقی مدرس‌رضوی در تصحیح آثار سنایی و رونمایی از تصحیح جدید حدیقة‌الحقیقه فردا چهارشنبه ۲۵ مهر در مرکز فرهنگی شهر کتاب برگزار می‌شود.

ارکان حاکمیتی دامپزشکی را در مهار بیماری تب مالت کمک کنند

رئیس سازمان دامپزشکی کشور گفت: تمام ارکان حاکمیتی سازمان دامپزشکی را برای ریشه کنی بیماری بروسلور(تب مالت) کمک کنند.

دستورالعمل نحوه الگوی مصرف آب، برق و گاز مدارس ابلاغ شد

رئیس سازمان برنامه‌ و بودجه کشور، دستورالعمل نحوه الگوی مصرف آب، برق و گاز مدارس را به وزارتخانه‌های آموزش‌ و پرورش، نفت، نیرو، راه و شهرسازی، امور اقتصادی و دارایی و سازمان برنامه‌وبودجه ابلاغ کرد.

رئیس سازمان دامپزشکی: خودمان را برای شرایط تحریم آماده کرده‌ایم

رئیس سازمان دامپزشکی کشور گفت: با وجود عدم اطلاع از خروج آمریکا از برجام و اعمال تحریم‌های جدید از سال گذشته اصلاحی در دستور‌العمل‌ها داشته‌ایم که در شرایط تحریم به کار می‌آید.

تصحیح الکترونیکی «اوراق امتحانی» در امتحانات خرداد ۹۸

رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد: سامانه تصحیح الکترونیکی اوراق امتحانی اکنون به شکل آزمایشی فعال است و درصدد هستیم که این سامانه در امتحانات خردادماه ۹۸ به طور کامل در سطح کشور فعال شود.

فعالیت سامانه تصحیح الکترونیکی اوراق امتحانی از خرداد ۹۸ در سراسر کشور

رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش‌وپرورش اظهار کرد: سامانه تصحیح الکترونیکی اوراق امتحانی به شکل آزمایشی فعال است و درصدد هستیم که این سامانه در امتحانات خردادماه ۹۸ به‌طور کامل در سطح کشور فعال شود.

میگو گلستان به اروپا می رود

گرگان - ایرنا - مدیرکل دامپزشکی گلستان اعلام کرد: میگوی تولیدی این استان برای صادرات مستقیم به اتحادیه اروپا مجوز لازم از سوی سازمان دامپزشکی دریافت کرد.

میگو گلستان به اروپا می رود

گرگان – ایرنا – مدیرکل دامپزشکی گلستان اعلام کرد: میگوی تولیدی این استان برای صادرات مستقیم به اتحادیه اروپا مجوز صادرات را از سوی سازمان دامپزشکی دریافت کرد.

کتاب مجموعه دستورالعمل های پایش آلاینده ها منتشر شد

تهران - ایرنا - کتاب مجموعه «دستورالعمل های پایش آلاینده های محیط زیست»با هدف گردآوری روش ها و دستورالعمل های فنی و تخصصی ملاک عمل در سنجش و پایش آلاینده ها توسط دفترپایش فراگیر تهیه شده است.

دستورالعمل اطلاع رسانی قوه قضائیه تصویب شد

تهران- ایرنا- رئیس شورای قضایی استان تهران از تصویب دستورالعمل اطلاع رسانی در قوه قضائیه خبر داد و گفت: این دستورالعمل به زودی از سوی آیت الله صادق آملی لاریجانی رئیس قوه قضاییه ابلاغ خواهد شد.

تهیه دستورالعمل مبارزه با قاچاق کالاهای هنری

سرپرست اداره صادرات معاونت صنایع دستی از تهیه دستورالعمل مبارزه با قاچاق کالاهای صنایع دستی با بخش حقوقی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خبر داد.

تجهیز آزمایشگاه های دامپزشکی سیستان و بلوچستان

مدیر کل دامپزشکی سیستان و بلوچستان از بهبود امکانات قرنطینه و تظارت های ویژه بر واردات دام و همچنین تجهیز آزمایشگاه های دامپزشکی برای تشخیص بیماری های مهلک دامی خبر داد.

کمبود اعتبار دامپزشکی استان اصفهان را با مشکل مواجه کرد

اصفهان- ایرنا- مدیرکل دامپزشکی اصفهان با بیان این که اداره کل از کمبود اعتبار رنج می برد، گفت: با همه توان کار می کنیم اما این شرایط، تهیه تجهیزات و ارائه خدمات دامپزشکی را با چالش مواجه کرده است.

همایش دوچرخه سواری به مناسبت هفته دامپزشکی

ایرنا- بندرعباس - به مناسبت هفته دامپزشکی با شعار (دامپزشکی ،امنیت غذایی واقتصاد مقاومتی )همایش دوچرخه سواری از بوستان سورو تا پشت استانداری قدیم هرمزگان روز جمعه برگزار شد . *7

دامپزشکی موتور محرک سلامت جامعه است

کرمانشاه - ایرنا - فرماندار سرپل ذهاب با اشاره به اهمیت نقش و تاثیر فعالیت های دامپزشکی در تامین سلامت جامعه، گفت: دامپزشکی نقش موتور محرک سلامت جامعه را دارد.

رونمایی از تصحیح جدید جدیقه الحقیقه

28هزار آزمایش تشخیص بیماری در دامپزشکی آذربایجان غربی انجام شد

ارومیه- ایرنا- مدیرکل دامپزشکی آذربایجان غربی گفت: امسال 28 هزار مورد آزمایش تشخیص بیماری و کنترل کیفی بر روی فرآورده های خام دامی توسط اداره کل دامپزشکی استان انجام شد.

کاملترین دستورالعمل طب سنتی برای "پیاده‌روی زائران اربعین" منتشر شد + دانلود

کاملترین دستورالعمل طب سنتی برای "پیاده‌روی زائران اربعین" منتشر شد؛ بخش عمده‌ای از مطالب و آموزش‌های این دستورالعمل غیر از سفر پیاده‌روی اربعین برای تمام افراد و برای حفظ سلامتی در زندگی روزمره شهری نیز قابل استفاده است.

مشکلی در تامین داروهای دامپزشکی در کرمانشاه وجود ندارد

کرمانشاه - ایرنا - مدیرکل دامپزشکی استان کرمانشاه با اشاره به وجود نوسانات نرخ ارز در کشور، گفت: با تشکیل ستاد رصد، پایش و تامین و توزیع داروهای دامپزشکی با همکاری بخش خصوصی نگذاشتیم در بحث خدمت رسانی و تامین واکسن و داروهای دامی مشکل و کمبودی برای پرورش