راهکارهای دانشگاه خواجه نصیر برای جذب بیشتر دانشجویان خارجی

رئیس دانشگاه صنعتی خواجه‌ نصیرالدین طوسی نوسانات ارزی و نحوه صدور ویزا را از جمله موانع بین‌المللی‌سازی دانشگاه‌ها عنوان کرد و گفت: برای گام نهادن در این عرصه می‌توان اقداماتی چون برگزاری دوره‌های مشترک، جذب دانشجویان خارجی از طریق کریدورهای ایجاد شده و همطالب مرتبط

رصد اشتغال فارغ التحصیلان دانشگاه خواجه نصیر

رئیس دانشگاه خواجه نصیر گفت: دفتر دانش آموختگان دانشگاه صنعتی خواجه نصیر با هدف رصد اشتغال فارغ التحصیلان راه اندازی شد.

آغاز به کار شورای صنفی دانشگاه خواجه‌نصیر از فردا

معاون دانشجویی دانشگاه خواجه‌نصیرالدین طوسی اتفاق خوب این دانشگاه در آستانه روز دانشجو را تشکیل مجدد شورای صنفی بعد از یک وقفه یک‌ساله دانست و اظهار کرد: صرف حضور علمی دانشجویان در دانشگاه، بُعد اجرایی آینده کشور را به خطر می‌اندازد.

کارگروههای نشاط در دانشگاه خواجه نصیر راه اندازی می شود

مسئول مرکز مشاوره دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی از راه اندازی کارگروه های نشاط در سطح خوابگاه و دانشکده های این دانشگاه با هدف ایجاد شادی و نشاط بین دانشجویان خبر داد.

آغاز ارزیابی آموزشی دانشگاه خواجه نصیر از ۴ دی

روند ارزیابی آموزشی اساتید دانشگاه خواجه نصیر برای نیمسال اول ۹۷-۹۸ از ۴ دی ماه آغاز و تا ۱۴ دی ماه ادامه دارد.

پژوهشگران برتر دانشگاه خواجه نصیر معرفی می شوند

معاون پژوهشی دانشگاه خواجه نصیر گفت: پژوهشگران برتر این دانشگاه همزمان با هفته پژوهش معرفی می شوند.

اساتید دانشگاه خواجه نصیر برنامه ۵ ساله پژوهشی تدوین می کنند

معاون پژوهشی دانشگاه خواجه نصیر گفت: در راستای هدفمندسازی و متمرکز کردن فعالیت پژوهشی و آموزشی، اساتید این دانشگاه برنامه ۵ ساله پژوهشی تدوین می کنند.

دانشگاه خواجه نصیر میزبان هفتمین کنفرانس بین المللی یادگیری الکترونیکی

مدیر مرکز آموزش‌های الکترونیکی دانشگاه خواجه نصیری یادگیری الکترونیکی را بستری مناسب برای تحقق عدالت آموزشی دانست و گفت: سیزدهمین کنفرانس ملی و هفتمین کنفرانس بین المللی یادگیری الکترونیکی اول و دوم اسفندماه سال جاری در این دانشگاه برگزار می شود.

بخشی از هزینه های دانشگاه فردوسی توسط دانشجویان خارجی تامین می شود

مشهد- ایرنا- رئیس دانشگاه فردوسی مشهد گفت: دانشجویان خارجی درآمد بسیار برای این دانشگاه به همراه آورده و بسیاری از هزینه های دانشگاه از طریق شهریه این دانشجویان تامین می شود.

پایان هفتمین دوره مسابقات مناظره‌ دانشجویی/ برنده نشان خواجه‌نصیر الدین طوسی مشخص شد

هیئت داوران هفتمین دوره مسابقات مناظره دانشجویان ایران، تیم "جیم" را به عنوان تیم برگزیده انتخاب کرد و تیم "راه سبز امید" نیز جایگاه دوم را از آن خود کرد.

دانشجویان خارجی در حال تحصیل در دانشگاه علوم پزشکی شیراز

ایرنا-شیراز- تصاویر، دانشجویان خارجی رشته های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی در حال تحصیل در دانشگاه علوم پزشکی شیراز را نشان می دهد. این دانشگاه از سال 94 پذیرای دانشجویان خارجی است.*11*

ویدئو / نقد صریح به شیوه دانشجویان شریف

برخی دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف از فقدان بازار کار مناسب برای فارغ‌التحصیلان رشته‌های مختلف گلایه جدی دارند. این در حالی است که صنعتی شریف جزو برترین دانشگاه‌های کشور و تقریباً مطرح‌ترین دانشگاه ایران در دنیاست. این دانشجویان همچنین درباره مشکلات اقتصاد

۱۶ آذر نماد حق‌طلبی و عدالت‌خواهی دانشجویان است

عضو شورای صنفی دانشجویان دانشگاه شهرکرد گفت: ۱۶ آذر نماد حق‌طلبی و عدالت‌خواهی دانشجویان است و لازم است در این ایام صدای دانشجو بیشتر از هر زمان دیگری شنیده شود.

اقدام دانشگاه فردوسی برای حضور دانشجویان جهت گذراندن دوره‌های زبان‌ روسی در روسیه

مدیر همکاری‌های علمی بین‌المللی و امور دانشجویان غیر ایرانی دانشگاه فردوسی مشهد گفت: در تلاش هستیم تا دانشجویان گروه زبان روسی دانشگاه فردوسی، مدرسه تابستانی زبان روسی خود را در دانشگاه فدرال کازان روسیه بگذرانند.

پای درددل دانشجویان + فیلم

راهی طولانی و پر پیچ و خم برای رسیدن به دانشگاه؛ دانشجویان دانشگاه فنی و حرفه‌ای شهید بابایی در نجف آباد، از سختی هایشان می‌گویند.

ویدئو / حد و حدود دخالت دانشگاه در نحوه پوشش دانشجویان

پنجمین و آخرین مناظرۀ روز دوم مرحله پایانی هفتمین دوره مسابقه ملی مناظره دانشجویان ایران، بحث بر سر این موضوع بود که «آیا مسئولان دانشگاه باید در نحوه پوشش دانشجویان در محیط دانشگاه دخالت کنند یا خیر؟» دو گروه از دانشجویان موافق و مخالفِ این موضوع، درباره

ارائه غذای نیم پرس به دانشجویان علوم پزشکی شهیدبهشتی

رئیس اداره تغذیه دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از امکان رزرو غذای نیم پرس برای دانشجویان دانشگاه خبر داد.

ارائه تسهیلات جدید پژوهشی به دانشجویان دکتری با همکاری بنیاد علم ایران

معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از تسهیلات این دانشگاه برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی خبر داد.

دانشجویان آمریکایی چه امکانات تفریحی دارند؟

دانشگاه‌ها و کالج‌های آمریکا دارای امکانات سرگرمی زیادی برای دانشجویان خود هستند که تجارب جدید و هیجان انگیزی را در اختیار دانشجویان قرار می‌دهند.

اختصاص کلینیکهای دانشگاه آزاد به محرومان/اعزام دانشجویان به لبنان

مراسم روز دانشجو دانشگاه آزاد امروز درحالی برگزار شد که نمایندگان دانشجویان این دانشگاه مطالبات خود را بیان کردند.

حضور خانوادگی رئیسی در دانشگاه با چاشنی تشویق و هو دانشجویان

تهران- ایرناپلاس- تشویق بسیجیان، حمله به روحانی، تشویق برخی دانشجویان با نام خاتمی، همراهی خانوادگی رئیسی و سوالات کتبی برای دو ساعت سخنرانی در دانشگاه شهید بهشتی، حاشیه‌های برنامه روز دانشجو در این دانشگاه بود.