جذب ۶۵ دانشجوی خارجی/ دلایل ناکامی دانشگاه‌ها برای رسیدن به سطح بین‌الملل

معاون امور بین‌الملل دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی با اشاره به جذب ۶۵ دانشجوی خارجی در این دانشگاه ابراز امیدواری کرد که تا پایان سال این تعداد به ۸۰ دانشجو ارتقاء یابد.مطالب مرتبط

جذب ۶۵ دانشجوی خارجی/ دلایل ناکامی دانشگاه‌ها برای رسیدن به سطح بین‌الملل

معاون امور بین‌الملل دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی با اشاره به جذب ۶۵ دانشجوی خارجی در این دانشگاه ابراز امیدواری کرد که تا پایان سال این تعداد به ۸۰ دانشجو ارتقاء یابد.

جذب 600 دانشجوی خارجی جدید در دانشگاه آزاد مشهد تا پایان 97

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد مشهد گفت: پیش بینی ما جذب 600 دانشجوی غیر ایرانی در دانشگاه طی سال 97 است.

اختصاص 30درصد ازظرفیت دانشکده توانبخشی به دانشجویان بین‌الملل/دوره بازتوانی سالمندی ایجاد میشود

رییس دانشکده توانبخشی دانشگاه علوم پزشکی تهران با بیان اینکه این دانشکده با نگاهی نو و هدف‌گذاری به دنبال جذب و پذیرش تا 30 درصد ظرفیت دانشکده از داوطلبین منطقه‌ای و بین‌المللی است، گفت: در سال جدید تحصیلی 98-97 شش دانشجوی بین‌الملل شامل دو دانشجوی کارشنا

اشتغال رو به افزایش دانشجوی خارجی در دانشگاه حکیم سبزواری

120 دانشجوی غیرایرانی در دانشگاه حکیم سبزواری مشغول به تحصیل هستند.

سال جاری ۱۷۰۰ دانشجوی جدید به دانشگاه شریف وارد شدند

رئیس دانشگاه صنعتی شریف درباره تعداد دانشجویان جدیدالورود این دانشگاه گفت: ۱۷۰۰ دانشجوی جدید به این دانشگاه آمده‌اند که تقریباً هزار نفر آنها دانشجوی مقطع کارشناسی هستند.

تحصیل دانشجویان خارجی در دانشگاه علوم پزشگی شیراز

۵۰ دانشجوی خارجی در دانشگاه علوم پزشگی شیراز پذیرفته شدند.

اعزام 132 دانشجوی دانشگاه بیرجند به پیاده روی اربعین

132 دانشجوی دانشگاه بیرجند برای حضور در سیل عظیم عاشقان زیارت حضرت اباعبدا... الحسین(ع) و شرکت در پیاده روی اربعین عازم مرز مهران شدند.

شجاع الساداتی مسئول تدوین ساز و کار جذب و آموزش کیفی دانشجوی بین الملل شد

با حکم معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، سید عباس شجاع الساداتی به عنوان مسئول تدوین ساز و کار جذب و آموزش کیفی دانشجوی بین الملل منصوب شد.

بورسیه بیش از ۱۴۰۰ دانشجوی دانشگاه تهران در سال جاری

رئیس هیات مدیره بنیاد حامیان دانشگاه تهران از بورسیه بیش از ۱۴۰۰ دانشجوی این دانشگاه در سال جاری خبر داد و گفت: ‌۱۰۰ نفر از این دانشجویان برای اولین بار در دوره کارشناسی ارشد بورسیه بنیاد حامیان دانشگاه تهران خواهند شد.

امارات یک دانشجوی انگلیسی را به جاسوسی متهم کرد

مقامات امارات متحده عربی اعلام کردند که دانشجوی انگلیسی بازداشتی در این کشور، به جاسوسی برای یک دولت خارجی متهم شده است.

برنامه‌های دانشگاه امیرکبیر برای قرارگیری در میان دانشگاه‌های نسل سوم

رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر از اجرای طرح اصلاح ساختار دانشگاه خبر داد و گفت: در این طرح دو هدف رسیدن به ۱۰۰ دانشگاه برتر تا سال ۱۴۰۴ و قرار گرفتن در میان دانشگاه‌های کار آفرین (نسل سوم) دنبال می‌شود تا بتوانیم در چرخه اقتصادی کشور مؤثر باشیم.

ضرورت تفکیک دو حوزه دیپلماسی و نظامی گری در روابط خارجی

تهران – ایرنا – استاد روابط بین الملل می گوید: مشکل کشور در عرصه روابط بین الملل عدم تفکیک دو حوزه دیپلماسی و نظامی گری است؛ یعنی در واقع تداخل نهاد ها در این دو حوزه منجر به ایجاد مشکلات برای سیاست خارجی ایران می شود.

تنها هدف این نوع دانشگاه ها اخذ پول بوده است

معاون سابق بین‌الملل دانشگاه خواجه نصیر با انتقاد نسبت به عملکرد پردیس‌های بین‌الملل در جذب دانشجو گفت: برای رفع این چالش‌ها اقدام به راه اندازی پردیس کردیم که در آن با همکاری کشور کره، دوره مشترکی را برگزار کردیم و به دور از مدرک فروشی اقدام به تربیت افر

راهیابی 3 دانشجوی دانشگاه سمنان به اردوی تیم ملی کاراته امید

دو پسر و یک دختر دانشجوی دانشگاه سمنان به اردوی تیم ملی کاراته راه .یافتند

دانشگاه رازی به جمع دانشگاه‌های نفتی ایران پیوست

رئیس دانشکده فنی مهندسی دانشگاه رازی گفت: دانشکده نفت و پتروشیمی دانشگاه رازی کرمانشاه امسال برای اولین بار 42 دانشجوی مهندسی نفت پذیرش کرده است.

راهکارهای دانشگاه خواجه نصیر برای جذب بیشتر دانشجویان خارجی

رئیس دانشگاه صنعتی خواجه‌ نصیرالدین طوسی نوسانات ارزی و نحوه صدور ویزا را از جمله موانع بین‌المللی‌سازی دانشگاه‌ها عنوان کرد و گفت: برای گام نهادن در این عرصه می‌توان اقداماتی چون برگزاری دوره‌های مشترک، جذب دانشجویان خارجی از طریق کریدورهای ایجاد شده و ه

خانه دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان افتتاح شد

اصفهان - ایرنا - خانه دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان عصر پنجشنبه با حضور دکتر حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی افتتاح شد.

مسمومیت ۱۳ دانشجوی دانشگاه کوثر بجنورد

۱۳ دانشجوی دانشگاه کوثر بجنورد دچار مسمومیت شدند.

رها کردن تحصیل در دانشگاه علم و صنعت برای حضور در جبهه

قاری قرآن بود و با سبک مصطفی اسماعیل تلاوت می‌کرد، دانشجوی رشته مخابرات دانشگاه علم و صنعت بود اما همه چیز را رها کرد و با لبیک به امام(ره) راهی جبهه شد.

یک سفر خارجی دیگر ولی‌عهد ابوظبی به دلایل نامعلوم لغو شد

پس از لغو سفر ولی‌عهد ابوظبی به پاریس بنا به دلایل نامعلوم، سفر وی به اردن نیز لغو شد.