تنها هدف این نوع دانشگاه ها اخذ پول بوده است

معاون سابق بین‌الملل دانشگاه خواجه نصیر با انتقاد نسبت به عملکرد پردیس‌های بین‌الملل در جذب دانشجو گفت: برای رفع این چالش‌ها اقدام به راه اندازی پردیس کردیم که در آن با همکاری کشور کره، دوره مشترکی را برگزار کردیم و به دور از مدرک فروشی اقدام به تربیت افرمطالب مرتبط

تنها هدف این نوع دانشگاه ها اخذ پول بوده است

معاون سابق بین‌الملل دانشگاه خواجه نصیر با انتقاد نسبت به عملکرد پردیس‌های بین‌الملل در جذب دانشجو گفت: برای رفع این چالش‌ها اقدام به راه اندازی پردیس کردیم که در آن با همکاری کشور کره، دوره مشترکی را برگزار کردیم و به دور از مدرک فروشی اقدام به تربیت افر

تنها دانشگاه تک جنسیتی شرق کشور از کمبود فضا رنج می برد

بجنورد- ایرنا- رئیس دانشگاه کوثر بجنورد گفت: این دانشگاه به عنوان تنها مرکز آموزش عالی تک جنسیتی شرق کشور با کمبود شدید فضای آموزشی مواجه است.

تنها دانشگاه تک جنسیتی شرق کشور از کمبود فضا رنج می برد

بجنورد- ایرنا - رئیس دانشگاه کوثر بجنورد گفت: این دانشگاه به عنوان تنها مرکز آموزش عالی تک جنسیتی شرق کشور با کمبود شدید فضای آموزشی مواجه است.

انتقاد رئیس دانشگاه بیرجند از ناکافی بودن رشد بودجه دانشگاه

بیرجند_ رئیس دانشگاه بیرجند با بیان اینکه بودجه دانشگاه های هم طراز این دانشگاه بین ۱۱۴ تا ۱۳۰ میلیارد تومان است،گفت: بودجه دانشگاه بیرجند ۱۰۵ میلیارد بوده و از رشد کافی برخوردار نیست.

نهاد رهبری قطعه‌ای متصل به دانشگاه است

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه شریف با بیان اینکه نهاد رهبری قطعه‌ای متصل به دانشگاه بوده و در تمام موفقیت‌ها و شکست‌ها شریک آموزش عالی است، گفت: روحانیت میزبان اصلی دانشگاه است نه میهمان.

دانشگاه‌های استان تهران میزبان ۶ باره روحانی

دانشگاه‌های تهران، شهید بهشتی و شریف در مجموع و تاکنون ۶ بار میزبان حسن روحانی بوده‌اند و قرار است فردا ( یکشنبه) برای هفتمین بار این میزبانی در دانشگاه تهران تکرار شود.

نژادپرستی؛ معضل رو به رشد دانشگاه‌های استرالیا

براساس نظرسنجی‌های صورت گرفته، از سال 2011 تاکنون، میزان رفتارهای نژادپرستانه در دانشگاه‌های استرالیا با بیش از سه و نیم برابر رشد رو به رو بوده است.

ایجاد فضای آرام و بدون تنش در دانشگاه‌ها شرط اساسی توسعه علمی

وزیر علوم با بیان اینکه دانشگاه به عنوان بخش عاقله نظام همواره مدافع عقلانیت و سیاست های بخردانه و مدبرانه بوده است، اظهار داشت: ایجاد فضای آرام و بدون تنش در دانشگاه‌ها شرط اساسی برای توسعه علمی است. نهاد دانشگاه بلوغ خود را در برابر همه تحرکات و هجمه ها

سهم ۰.۹ درصدی پالایشگاه ستاره خلیج فارس از تولید بنزین یورو ۴

اطلاعات موثق نشان می دهد که در چهار ماهه نخست امسال از ۱۵.۵ میلیون لیتر بنزین تولیدی پالایشگاه ستاره خلیج فارس تنها ٠.٩ درصد آن یورو ۴ بوده و باقی آن بنزین معمولی بوده است.

تنها دانشگاه علوم قرآنی جنوب در معرض تعطیلی است

کمک ۸۵۰ میلیون تومانی خیرین به خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه تهران

رئیس دانشگاه تهران گفت: امسال میزان کمک خیرین برای خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه تهران ۸۵۰ میلیون تومان بوده است.

توضیحات دانشگاه علوم پزشکی اهواز درباره مصدومیت یک استاد با گلوله

دانشگاه علوم پزشکی اهواز اعلام کرد: مصدومیت عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی اهواز با گلوله به دلیل تیر هوایی بوده و هیچ گونه سوقصدی در میان نبوده است.

اصفهان| هدیه اربعین به مسافران نینوا؛ 30 جوان از سراسر دنیا خالق "دانشگاه عشق" شدند+ تصاویر

کار برای شهدا تنها عشق می‌خواهد و بس؛ "دانشگاه عشق" روزگار قهرمانی شهدای دانشجوی مدافع حرم را به شیوه‌ای نوین به مخاطبان ارائه می‌دهد؛ نمی‌توانی ببینی و ساده از کنارش عبور کنی.

نگاه سیاسی عامل حذف رشته‌های دانشگاه صدا و سیما

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: اقدام به حذف برخی رشته‌های دانشگاه صدا و سیما از جانب وزارت علوم، متأثر از یک سری فضاسازی‌های سیاسی بیرون از آن وزارتخانه بوده است.

اعطای مدرک بین‌المللی توسط دانشگاه علوم پزشکی مجازی شایعه است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مجازی با اشاره به برگزاری دوره‌های مهارتی با مشارکت موسسات بین المللی توسط این دانشگاه گفت: این دوره‌ها برای مهارت افزایی دانش آموختگان است و افراد پس از شرکت در این دوره ها مدرک تحصیلی دریافت نخواهند کرد بلکه تنها یک گواهی حضور ا

کاهش بارندگی‌های تهران در چهار دهه اخیر بی‌سابقه بوده است/ افت ۶۰۰ میلیون مترمکعبی روان‌‌آب‌های استان

مدیرعامل آبفای تهران با اشاره به اینکه کاهش بارندگی‌ها و ذخیره برف سال آبی 96-97 استان تهران در چهار دهه اخیر بی‌سابقه بوده است، گفت: در زمستان سال 95 ارتفاع برف در سد لار به حدود 6.5 متر رسیده بود ولی این رقم در زمستان سال 96 تنها به حدود 65 سانتی‌متر رس

شبکه بهداشت تنها تا 25 درصد قادر به تامین سلامت جامعه است

اصفهان - ایرنا - قائم مقام معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: شبکه بهداشت و درمان با همه امکانات، نیرو و گستردگی خود تنها 25 درصد قادر به تامین سلامت عمومی است.

تنها دانشگاه علوم قرآنی جنوب در معرض تعطیلی است

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان هرمزگان گفت: تنها دانشکده علوم قرآنی منطقه جنوب کشور به علت عدم حمایت مالی در حال تعطیلی است، استاندار جدید هرمزگان و نمایندگان مردم هرمزگان در مجلس پای‌کار آمدند تا بتوانیم کاری کنیم که این دانشکده تعطیل نشود، اما این امر

حل مسایل جامعه از دانشگاه و مراکز علمی انتظار می رود

قزوین – ایرنا – استاندار قزوین گفت: باید پژوهش و تحقیقات در جامعه کاربردی بوده و دانشگاه ها و مراکز علمی بتوانند انتظارات شهروندان را برای حل مشکلات جامعه برطرف کنند.

تخلف برخی روسای واحدهای دانشگاه آزاد در پذیرش رشته های پزشکی

سرپرست دانشگاه آزاد گفت: وضعیت ۸ واحد درخصوص پذیرش رشته های پزشکی بحرانی بود و حاکی از آن است که روسای آنها نه تنها برای حل مشکل تدبیر نداشتند، بلکه تخلف نیز کردند.