تنها هدف این نوع دانشگاه ها اخذ پول بوده است

معاون سابق بین‌الملل دانشگاه خواجه نصیر با انتقاد نسبت به عملکرد پردیس‌های بین‌الملل در جذب دانشجو گفت: برای رفع این چالش‌ها اقدام به راه اندازی پردیس کردیم که در آن با همکاری کشور کره، دوره مشترکی را برگزار کردیم و به دور از مدرک فروشی اقدام به تربیت افرمطالب مرتبط

دانشگاه امیرکبیر جزء ۳ دانشگاه برتر کشور

دانشگاه امیرکبیر همواره در رتبه بندی‌های بین المللی جز سه دانشگاه برتر کشور بوده است، اما بر اساس شاخص‌های نوآوری، نوآورترین دانشگاه کشور محسوب می‌شود

اعتماد به جوانان تنها راه پیشرفت/نقش فعالان فرهنگی در افزایش امید

تبریز- رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: در طول تاریخ شاهد بوده ایم، هرزمان که جوانان با امید به آینده پرچم داران کشور بوده اند، جامعه رو به پیشرفت سوق پیدا کرده است.

دانشگاه علم و صنعت، هماهنگ کننده دانشگاه‌های ایران و آلمان

رئیس دانشگاه علم و صنعت: این دانشگاه در سال گذشته و سال آینده هماهنگ کننده روابط علمی میان دانشگاه‌های ایران و آلمان بوده و خواهد بود

امیرکبیر نوآورترین دانشگاه در ثبت پتنت است

تهران - ایرنا - عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: بر اساس آمار کانون ثبت پتنت ایران، در سال‌های 1394و 1395 یک سوم ثبت پتنت های بین المللی دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی کشور مربوط به امیرکبیر بوده و نوآورترین دانشگاه کشور است.

دانشگاه پیام نور همدان پیشرو ترین دانشگاه استان در حوزه کار آفرینی است

رئیس دانشگاه پیام نور استان همدان گفت: دانشگاه پیام نور همدان پیشروترین دانشگاه استان در زمینه کار آفرینی بوده است.

دانشگاهی که یک‌سوم ثبت پتنت‌های بین‌المللی را دارد

‌عضو هیأت علمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: بر اساس آمار کانون ثبت پتنت ایران، در سال‌های ۱۳۹۴و ۱۳۹۵ یک سوم ثبت پتنت‌های بین‌المللی دانشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی کشور مربوط به دانشگاه صنعتی امیرکبیر بوده است.

حدود ۷۵ درصد بودجه دانشگاه ها اختصاص داده شد

رئیس دانشگاه تهران گفت: با وجود آنکه یک ماه به پایان سال باقی مانده تنها حدود ۷۵ درصد از بودجه دانشگاه ها اختصاص داده شده است.

تعامل دانشگاه و جامعه برنامه‌ریزی نیاز دارد؛دستوری نیست/دلیل اثرگذارنبودن پروژه‌های علوم‌انسانی

رئیس مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور با بیان اینکه این نگرش که دانشگاه‌ها تنها در توسعه مرزهای دانش به صورت جزیره‌ای مؤثر باشند، مطرود است، گفت: اگر دانشگاه می‌خواهد بماند، متحول شود و ارتقا یابد، مسیر ناگزیر آن پیوند با جامعه است و اکنون که ۴۰ سال تجربه را

با صرع تنها نیستید و تنها نمانید

با صرع تنها نیستید و تنها نمانید، شعار آیین نکوداشت روزجهانی صرع در اصفهان بود.

دانشگاهی که یک‌سوم ثبت پتنت‌های بین‌المللی کشور را دارد

‌عضو هیأت علمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: بر اساس آمار کانون ثبت پتنت ایران، در سال‌های ۱۳۹۴و ۱۳۹۵ یک سوم ثبت پتنت‌های بین‌المللی دانشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی کشور مربوط به دانشگاه صنعتی امیرکبیر بوده است.

والت: تحقیر منتقدان تنها راه لابی اسرائیل در آمریکا است

نیویورک- ایرنا- استاد دانشگاه هاروارد، سیاست های رژیم صهیونیستی در اشغال فلسطین و از بین بردن جمعیت در غزه را موجب کاهش حمایت در آمریکا دانست و گفت: تنها راه باقی مانده لابی های طرفدار اسرائیل برای بقای این حمایت، تحقیر و بی اعتبار کردن کسانی است که واقعی

دانشگاه در دهه پنجم نیازمند کیفیت گرایی است

بیرجند - ایرنا - معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: در بخش توسعه ای آنچه لازم بوده است را در 40 سال گذشته انجام داده ایم و امروز دانشگاه با قرارگیری در دهه پنجم انقلاب نیازمند کیفیت گرایی است.

دانشگاه در دهه پنجم نیازمند کیفیت گرایی است

بیرجند - ایرنا - معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: در بخش توسعه ای آنچه لازم بوده است را در 40 سال گذشته انجام داده ایم و امروز دانشگاه با قرارگیری در دهه پنجم انقلاب نیازمند کیفیت گرایی است.

ایجاد شبکه‌های علمی تنها راه توسعه واحدهای دانشگاهی/‏‏آغاز‬ رویکرد دانشگاه جامعه‌محور در کشور

وزیر علوم با بیان این‌که رشد بیش از پیش علمی کشور مستلزم ایجاد هم‌افزایی دانشگاهی است، گفت: ایجاد شبکه‌های علمی تنها راه توسعه واحدهای دانشگاهی کشور است.

بدون چربی یا پر چرب؟ مساله این است!

شیرهای بدون چربی و کم چرب و ماست‌های طعم‌دار نه تنها به اندازه همتایان پر چرب خود در ایجاد احساس سیری و رضایت از غذا خوردن موفق نیستند، بلکه اغلب سرشار از قندهای افزوده بوده و حتی ما را از فواید سلامت لبنیات پر چرب محروم می‌کنند.

وضعیت ذخیره آب در سد دوستی نامطلوب است

مشهد-مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی گفت: وضعیت ذخیره آب در سد دوستی نامطلوب بوده و تاکنون تنها ۱۶ درصد ظرفیت آن آبگیری شده است.

تراژدی غم انگیز در کمربندی یاسوج؛ هر سه کیلومتر یک کشته

یاسوج- ایرنا- پزشکی قانونی کهگیلویه و بویراحمد تعداد فوتی های ناشی از سوانح رانندگی در 10 ماه گذشته سال جاری در این استان را 150 نفر ذکر کرد که 15 نفر از این تعداد تنها در کمربندی یاسوج حدفاصل دشت روم و تنگاری بوده است.

تراژدی غم انگیز در کمربندی یاسوج؛ هر سه کیلومتر یک کشته

یاسوج- ایرنا-پزشکی قانونی کهگیلویه و بویراحمد تعداد فوتی های ناشی از سوانح رانندگی در 10 ماه گذشته سال جاری در این استان را 150 نفر ذکر کرد که 15 نفر از این تعداد تنها در کمربندی یاسوج حدفاصل دشت روم و تنگاری بوده است.

مسئولان مردم را در برابر معضلات تنها نگذارند

یک عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی با اشاره به اینکه حضور مردم در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن بیانگر این است که آنها حاضر نیستند کشور، نظام و حاکمیت را تنها بگذارند، گفت: مسئولان هم باید به وظایف خود در قبال مردم عمل کرده و مردم را در برابر معضلات تنها نگ

فعلا خودرو نخرید

یک کارشناس صنعت خودرو گفت: افزایش اخیر قیمت خودرو در بازار غیرواقعی بوده و این مساله تنها جوسازی دلالان است و صراحتاً باید اعلام کنم که در این شرایط به نفع و صلاح مردم نیست که اقدام به خرید خودرو کنند، چرا که قیمت‌ها به این شکل باقی نخواهد ماند.