دوربینی سوار بر موشک‌های دوران کودکی+تصاویر

شرکت Insta360 مدل جدیدی از دوربین‌های خود را معرفی کرده است که تصاویر را به صورت ۳۶۰ درجه و با بالاترین کیفیت ضبط می‌کند و می‌توان آن را مثل موشک‌های کاغذی پرتاب کرد تا تصاویر فوق‌العاده‌ای شکار شود.مطالب مرتبط

شیر مادر از چاقی کودکان پیشگیری می‌کند

برخی عوامل دوران شیرخوارگی می‌تواند در بروز چاقی دوران کودکی نقش داشته باشد.

بهترین زمان انتقال مفاهیم محیط زیستی دوران کودکی است

تهران - ایرنا - مدیر کل دفتر آموزش سازمان حفاظت محیط زیست گفت: بهترین زمان برای انتقال مفاهیم حفاظت و پشتیبانی محیط زیست به انسان ها دوران کودکی است از این رو سازمان بیست و ششمین برنامه زنگ آموزش خود را به موضوع تبیین بسته آموزش محیط زیست در پیش دبستان اخ

۴۴ گروه خودیاری در روستاهای بیله‌سوار راه‌اندازی شد

بیله‌سوار - فرماندار بیله‌سوار گفت: تاکنون ۴۴ گروه در راستای طرح تامین مالی خرد روستاهای شهرستان بیله‌سوار تشکیل شده است.

"الکترون" تاسواره‌های ناسا را به فضا برد

شرکت فضایی "راکت لب" 13 تاسواره متعلق به آژانس فضایی آمریکا را سوار بر موشک خود موسوم به "الکترون" با موفقیت به مدار برد.

کودکان روستای بلوچ

ایرنا-زاهدان- کودکان روستای بلوچ با بازی های کودکانه دوران شیرین کودکی را هر چند در محرومیت اما به صفا و صمیمیت سپری می کنند.*11*

کودک افغان از کودکی محروم است

کابل - ایرنا - کودکی یک دوره ویژه است که نیاز به آموزش، تفریح و بازی دارد اما در افغانستان کودکان به دلیل جنگ، فقر و ناامنی بدون لذت بردن از این دوره بزرگ می شوند.

کودکان کار و خیابانی؛ پدیده‌ای ‌با ‌چالش‌های فراو‌ان‌؛ مردم ترحم نکنند

کودکانی هستند که کودکی‌شان را زیر سنگ‌فرش خیابان‌ها دفن کرده و قدم‌های کوچکشان را بر آن کوبیده‌اند تا یادشان برود روزی کودک بودند، آنها در خیابان‌ها و حتی در کوچه پس کوچه‌های شهر کودکی خود را فدا می‌کنند.

برگزاری سومین همایش ملی ورزش در کودکی

سومین همایش ملی ورزش در کودکی با هدف استعدادیابی و بررسی ناهنجاری ها و آسیب‌های ورزش در کودکان در دانشکده تربیت بدنی دانشگاه خوارزمی برگزار می‌شود.

غربالگری تومور در بازماندگان لنفوم هوچکین ضروری است

تهران – ایرنا – مطالعات جدید اعضای انجمن سرطان آمریکا نشان می دهد احتمال ابتلا به تومور در افرادی که در دوران کودکی سابقه لنفوم هوچکین دارند بیشتر است و غربالگری منظم سرطان در این افراد ضروری است.

دوچرخه سوار حامل پیام صلح و دوستی به قزوین رسید

قزوین - ایرنا - رحمت الله آزاد دوچرخه سوار مازندرانی که به مناسبت 14 آذرماه روز جهانی داوطلب با دوچرخه به استان ها سفر می کند امروز دوشنبه به قزوین رسید.

امام جمعه بیله سوار معان از خودرو سازان داخلی انتقاد کرد

اردبیل - ایرنا - امام جمعه بیله سوار مغان با از وضعیت خودروها و خودروسازان داخلی انتقاد کرد و گفت: آنها در این چند ماه به انحاء مختلف امتحان های بدی پس داده اند.

یک هزار و 300 هکتار از اراضی پایاب خداآفرین در بیله سوار واگذار شد

اردبیل - ایرنا- یک هزارو 300هکتار از اراضی ملی در قالب طرح پایاب سد خداآفرین روز شنبه در شهرستان بیله سوار مغان به کشاورزان منطقه واگذار شد.

موشک "الکترون" چگونه چاپ می‌شود؟!+فیلم

شرکت فضایی "راکت لب" ویدیویی از نحوه آماده‌سازی موشک خود به منظور پرتاب تاسواره‌های ناسا منتشر کرده است.

ظریف: موشک‌های ما دخلی به قطعنامه 2231 ندارند

وزیر امور خارجه کشورمان گفت: ایران هیچ کلاهک هسته‌ای در اختیار ندارد که برایش موشک داشته باشد.

تصویرهای خونین از دریچه دوربینی که به تاریخ پیوست

عکس‌های کامران شیردل که این روزها از انقلاب ۱۳۵۷ ایران در مرکز نبشی به نمایش گذاشته شده با دوربین pentax spotmatic و pentax esll ثبت شده است. دوربین‌هایی که امروزه به تاریخ پیوسته‌اند.

دوران رهبری آقا دوران امام صادق و امام باقر (ع) را تداعی می‌کند

فرمانده کل ارتش گفت: دوران پر برکت رهبری حضرت آقا برای شخص بنده دوران امام باقر(ع) و امام صادق(ع) در صدر اسلام را تداعی می‌کند.

‌خانه کودکی شهید مدرس‌ ‌مجموعه فرهنگی و گردشگری ‌می‌شود

‌خانه کودکی شهید آیت الله سید حسن مدرس طباطبایی در شهر زواره اصفهان به مجموعه فرهنگی و گردشگری تبدیل می‌شود.

یمن نظامیان سعودی را با موشک هدف قرار داد

تهران - ایرنا - یمن با موشک «زلزال 1» مزدوران ارتش عربستان را در منطقه جیزان واقع در جنوب این کشور هدف قرار داد.

مصرف آنتی‌بیوتیک در کودکی، خطر ابتلا به بیماری روحی را افزایش می‌دهد

پژوهشگران آمریکایی در بررسی جدیدی دریافتند که مصرف بیش از حد آنتی‌بیوتیک در کودکی می‌تواند امکان ابتلا به بیماری روحی را افزایش ‌دهد.

دوچرخه سوار شیرازی قهرمان مسابقات کشوری

دوچرخه سوار شیرازی در مسابقات پیشکسوتان کشور قهرمان شد.