زیرساخت‌های پزشکی ورزشی گلستان ضعیف است
مطالب مرتبط

قهرمان وزنه‌برداری المپیک زیر تیغ جراحان می‌رود

رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی گفت: جمع بندی نشست کمیسیون پزشکی فدراسیون پزشکی ورزشی در خصوص آسیب دیدگی سهراب مرادی، لزوم انجام عمل جراحی است.

بسیاری ازشهرهای خراسان رضوی زیرساخت های ورزشی ندارد

مشهد-مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: بسیاری از شهرهای خراسان رضوی با وجود استعدادهای زیاد ورزشی امکانات و زیرساخت های لازم را ندارند.

زیرساخت های ورزشی شهرستان های غربی کرمانشاه نیازمند توجه است

قصرشیرین- ایرنا- نماینده مردم قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر توجه ویژه به زیرساخت های ورزشی این سه شهرستان، گفت: بخشی از فضاهای موجود در این شهرستان ها در زلزله آبان پارسال تخریب و آسیب دید که اکنون نیازمند بازسازی است.

سهراب مرادی زیر تیغ جراحی می‌رود

رییس فدراسیون پزشکی ورزشی درباره وضعیت آسیب‌دیدگی سهراب مرادی از ناحیه کمر گفت: با نشستی که با کمیسیون پزشکی صبح امروز در محل فدراسیون پزشکی ورزشی داشتیم، نظر اساتید و پزشکان متخصص بر این بود که این قهرمان المپیک مبتلا به عارضه دیسک کمر است و باید هر چه س

امکانات و فضاهای ورزشی در جاسک ضعیف است/لزوم شناسایی استعدادهای ورزشی جاسک

سومین المپیاد ورزشی وکلای دادگستری ایران در گلستان برگزار می‌شود

سومین دوره المپیاد ورزشی وکلای دادگستری ایران در 3 رشته ورزشی به میزبانی استان گلستان برگزار می‌شود.

تصادف خودرویی در شرق و غرب گلستان 15 مصدوم داشت

گرگان-ایرنا ـ سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های دانشگاه علوم پزشکی گلستان گفت: شامگاه امشب/دوشنبه / بر اثر وقوع 2 سانحه رانندگی در جاده تنگراه در شرق و حوالی یساقی در غرب استان گلستان 15 نفر مصدوم شدند.

ادارات امکانات ورزشی خود را در اختیار مردم قرار دهند

سنندج - ایرنا - استاندار کردستان با اشاره به اینکه سرانه اماکن ورزشی استان کم است گفت: دستگاه ها امکانات و مکان های ورزشی را در اختیار مردم قرار دهند تا بهره مندی از این زیرساخت ها بیشتر از گذشته فراهم شود.

گلستان میزبان سومین المپیاد ورزشی وکلای دادگستری کشور

گرگان – سومین المپیاد ورزشی وکلای دادگستری کشور به میزبانی استان گلستان برگزار می‌شود.

خدمات درمانی در تهران ضعیف است

تهران- ایرنا- رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از احداث بیمارستان های توسعه یافته در دور افتاده ترین نقاط کشور خبر داد و گفت: علیرغم پایتخت بودن تهران، خدمات درمانی در این شهر ضعیف و نیاز به تقویت بسیاری دارد.

معاینه ملی‌پوشان فوتبال ساحلی در فدراسیون پزشکی ورزشی

ملی‌پوشان فوتبال ساحلی در آستانه رقابت‌های انتخابی جام جهانی با حضور در درمانگاه فدراسیون پزشکی ورزشی تحت معاینات تخصصی قرار گرفتند و برای آنها پرونده سلامت تشکیل شد.

فکر می کردیم رئیس جمهور از مشکلات جامعه پزشکی با خبر است

عضو شورای عالی نظام پزشکی، ضمن گلایه از اظهارات رئیس جمهور نسبت به جامعه پزشکی، گفت: طرح تحول سلامت را بدون بکارگیری زیرساخت ها، اجرا کردید و تاوان آن را مردم و پزشکان دادند.

بخش خصوصی به تکمیل زیرساخت‌های ورزشی ورود کند

فرامرزیان: ورزشکاران در نگهداری اماکن ورزشی دولت را یاری کنند

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش‌ و جوانان می‌گوید: با توجه به کمبود منابع دولت در ایجاد زیرساخت‌های ورزشی، از ورزشکاران تقاضا دارم که در نگهداری اماکن و تجهیزات ورزشی دولت را یاری کنند.

آغاز رای گیری انتخاب قهرمان قهرمانان سال ورزش گلستان+مصاحبه

قهرمان قهرمانان ورزشی گلستان از میان پنجاه ورزشکار منتخب استان انتخاب می شود.

بیرانوند: سهراب مرادی و کمیته پزشکی فدراسیون از بین ٤ پزشک حاذق یکی را برای انجام جراحی انتخاب می‌کنند

دبیر فدراسیون وزنه برداری گفت: بعد از تشکیل جلسه کمیسیون پزشکی فدراسیون پزشکی ورزشی، ٤ پزشک به سهراب مرادی معرفی شدند که کمیته پزشکی ما و مرادی تصمیم گیرنده نهایی در این خصوص هستند.

توسعه زیرساخت های بهداشتی خوزستان جزو برنامه های دولت است

اهواز-ایرنا- وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی گفت: دولت مصمم است که از مردم خوزستان به عنوان مردمان شهید پرور و قهرمان به شکل خاص حمایت کند و برای اجرای طرح تحول سلامت و توسعه زیرساخت های بهداشتی و درمانی استان کارهای بزرگی انجام می گیرد.

اولویت وزارت بهداشت توسعه زیرساخت های سلامت درنقاط محروم است

اهواز – ایرنا- وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با تاکید بر ادامه طرح تحول سلامت گفت: توسعه زیرساخت های سلامت در کشور به ویژه مناطق محروم و حاشیه ای اولویت ماست،

آینده توسعه پزشکی با فناوری اطلاعات گره خورده است

شیراز- ایرنا- معاون فناوری اطلاعات شرکت ارتباطات زیرساخت کشور گفت: تولید علم در حوزه فناوری اطلاعات، اتخاذ راهکارهای پیشگیرانه برای کنترل بیماری ها و زمینه توسعه پزشکی را فراهم کرده و آینده توسعه پزشکی با فناوری اطلاعات گره خورده است.

عده‌ای ضعف‌های خود را به ملت نسبت می‌دهند و می‌گویند انقلاب ضعیف شده است/ یادمان نرود امنیت به چه قیمتی به دست می‌آید

رهبر انقلاب با تقدیر از حضور باشکو مردم در راهپیمایی ۲۲بهمن تاکید کردند: خدا مردمی را که این‌جور از کشور خود دفاع می‌کنند، مورد لطف و مرحمت قرار می‌دهد. یک عده هم خودشان ضعیف شده‌اند و می‌گویند انقلاب ضعیف شده؛ آنان ضعف‌های خود را به ملت نسبت می‌دهند.]]>