هماهنگی اربعینی ایران و عراق در محور سامرا انجام شد

سامرا - ایرنا - با حضور مقامات ایرانی و عراقی، آخرین هماهنگی های اجرایی و امنیتی مربوط به زیارت میلیونی اربعین حسینی (ع) و تردد زائران در محور شهر مقدس سامرا انجام شد.مطالب مرتبط

عراق از شرکت های ایرانی برای سرمایه گذاری در سامرا دعوت کرد

سامرا - ایرنا - مقامات استان صلاح الدین عراق از شرکت های ایرانی برای فعالیت و سرمایه گذاری در این استان و بویژه شهر مقدس سامرا دعوت کردند.

سفیر ایران: از توسعه استان صلاح الدین و سامرا حمایت می کنیم

سامرا - ایرنا - سفیر جمهوری اسلامی ایران در بغداد گفت که تهران از توسعه همه جانبه استان صلاح الدین و شهر مقدس سامرا حمایت می کند.

سفیر ایران: مشارکت در بازسازی عراق بطور جدی آغاز شده است

سامرا - ایرنا - سفیر جمهوری اسلامی ایران در بغداد گفت که مشارکت ایران در بازسازی عراق بطور جدی آغاز شده و تهران در این موضوع کاملا مصمم است.

سفیر ایران حادثه تروریستی سامرا را محکوم کرد

سفیر جمهوری اسلامی ایران در بغداد حادثه تروریستی در سامرا را که به کشته و زخمی شدن چند تن از نیروهای حشد الشعبی منجر شد، محکوم کرد.

سفیر ایران حادثه تروریستی سامرا را محکوم کرد

بغداد - ایرنا - سفیر جمهوری اسلامی ایران در بغداد حادثه تروریستی در سامرا که به کشته و زخمی شدن چند نفر منجر شد، محکوم کرد.

معافیت پرداخت عوارض خروج برای زائران اربعین

زائران اربعینی که قصد خروج از مرزهای زمینی به مقصد عراق را دارند، از پرداخت عوارض خروج معاف شدند.

زائران اربعین از پرداخت عوارض خروج معاف شدند

وکلای مردم، زائران اربعینی که قصد خروج از مرزهای زمینی به مقصد کشور عراق را دارند از پرداخت عوارض خروج معاف کردند.

زمزمه‌ لغو روادید بین ایران و عراق / فایده خدمات سلامت ایران برای بیماران عراقی + جزییات

معاون رئیس جمهور با تاکید بر ثبت اربعین، به عنوان ثبت جهانی مشترک ایران و عراق، از آمادگی ایران برای مرمت و نگهداری موزه طاق کسری خبر داد و گفت: باید روادید بین دو کشور لغو شود و جلوی افزایش 10 دلاری نرخ صدور ویزا از سوی عراق نیز گرفته شود.

8 نیروی الحشد الشعبی در سامرا کشته شدند

بغداد - ایرنا - خبرگزاری «المعلومه» عراق به نقل از منابع امنیتی این کشور اعلام کرد که براثر انفجار در یک روستای تابع شهرستان سامراء در 120 کیلومتری شمال بغداد، 8 نیروی الحشد الشعبی کشته و 5 تن دیگر زخمی شدند.

ظرفیت 600 میلیون دلاری فرش ایران در بازار عراق

تهران- ایرنا- رایزن بازرگانی ایران در عراق گفت: برآورد می شود تا پایان سال 2020 ظرفیتی معادل 600 میلیون دلار تقاضا در بازار عراق برای فرش ایران وجود خواهد داشت و اکنون سهم کشورمان در این بازار کمتر از پنج درصد تقاضاست.

انفجار یک مین در شهر سامرا به شهادت هشت نفر منجر شد

نفوذ فرش ایرانی در بازار عراق

رایزن بازرگانی ایران در عراق: صادرات فرش ایران به عراق بر اساس راهبرد نفوذ،­ بازاری جدید برای این محصول ایرانی ایجاد می​ کند

پایان عملیات آسفالت محور تایباد – مشهدریزه

عملیات روکش آسفالت گرم در محور تایباد ـ مشهد ریزه به فاصله هشت کیلومتر و با اعتبار بالغ بر 40 میلیارد ریال انجام شد.

مشاور امنیت ملی عراق: ایران تنها کشوری است که بعد از تحرکات داعش به ما کمک کرد

مشاور امنیت ملی عراق ادعاهای واشنگتن درباره ایران را که این کشور مهد ترور است داستان‌هایی غلط دانسته با تأکید بر "در منطقه ما معدود افرادی این ادعاها را باور دارند" ایران را تنها کشوری دانست که بعد از ظهور داعش به عراق کمک کرد.

دیدار سفیر ایران با مقام امنیتی کردستان عراق

ایرج مسجدی سفیر ایران در عراق در دیدار با مسرور بارزانی مشاور شورای امنیت اقلیم کردستان عراق بر حمایت ایران از امنیت و ثبات اقلیم کردستان تاکید کرد.

تردد در محور تکاب - ایرانخواه امکان پذیر نیست

مهاباد - ایرنا - دبیر شورای هماهنگی مدیریت بحران تکاب گفت: تردد در محور تکاب - دو راهی ایرانخواه در جنوب آذربایجان غربی به دلیل بارش برف و کولاک شدید امکان پذیر نیست.

تردد در محور تکاب - ایرانخواه امکان پذیر نیست

مهاباد - ایرنا - دبیر شورای هماهنگی مدیریت بحران تکاب گفت: تردد در محور تکاب - دو راهی ایرانخواه در جنوب آذربایجان غربی به دلیل بارش برف و کولاک شدید امکان پذیر نیست.

ظریف: سیاست ایران توسعه روابط با اقلیم کردستان عراق است

اربیل ـ ایرنا ـ محمد جواد ظریف وزیر امورخارجه جمهوری اسلامی ایران بعد از دیدار با 'مسرور بارزانی' مشاور امنیت ملی اقلیم کردستان عراق در حاشیه اجلاس امنیتی مونیخ اعلام کرد: سیاست ایران توسعه ارتباطات خود با اقلیم کردستان عراق به خصوص در حوزه اقتصادی است.

جشن نوروزگاهی مشترک بین ایران و آذربایجان برگزار می‌شود

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: براساس برنامه‌ریزی‌ها و هماهنگی های انجام شده برنامه نوروزگاهی مشترک بین کشور ایران و آذربایجان در استان برگزار می‌شود که در این حوزه باید مقدمات امر فراهم شود.

قدردانی دولت عراق از نقش ایران در شکست تروریسم

نام ایران در همایش بزرگ ضد تروریسم بغداد درخشید تا جمهوری اسلامی به دلیل حمایت های بی دریغ خود از عراق رسما در حضور نمایندگانی از شصت کشور جهان مورد تقدیر قرار گیرد.