تولید نفت کشور تا پایان امسال افزایش می یابد

تهران- ایرنا- 'سهیل المزروعی'، وزیر انرژی امارات متحده عربی ، از افزایش تولید نفت این کشور در سه ماهه سوم سال جاری و افزایش بیشتر آن در اکتبر و نوامبر به منظور تامین نیاز بازار خبر داد.مطالب مرتبط

صادرات چمدانی صنایع دستی به 300 میلیون افزایش می یابد

اصفهان - ایرنا - رییس سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری گفت: صادرات صنایع دستی در مقایسه با سال قبل 11 درصد رشد داشته است و سهم صادرات چمدانی آن تا پایان امسال به 300 میلیون دلار افزایش می یابد.

پیش‌بینی افزایش تولید نفت آمریکا معادل صادرات نفت ایران تا 2020

اداره اطلاعات انرژی آمریکا در پیش بینی ماهانه خود اعلام کرد انتظار دارد تولید روزانه نفت خام آمریکا تا پایان سال 2020 ، 2.24 میلیون بشکه افزایش یابد و به 13.2 میلیون بشکه در روز برسد.

صادرات چمدانی صنایع دستی به 300 میلیون دلار افزایش می یابد

اصفها - ایرنا - معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری گفت: صادرات صنایع دستی در مقایسه با سال قبل 11 درصد رشد داشته است و سهم صادرات چمدانی آن تا پایان امسال به 300 میلیون دلار افزایش می یابد.

افزایش ۳۰ درصدی تولید روغن زیتون در کشور

تولید روغن زیتون در کشور امسال بیش از ۳۰ درصد در مقایسه با­ سال ۹۶ افزایش یافته است

افزایش ۳۰ درصدی تولید روغن زیتون

مجری طرح زیتون گفت:تولید روغن زیتون در کشور امسال بیش از ۳۰ درصد نسبت به سال ۹۶ افزایش یافته است.

قیمت نفت افزایش یافت

کاهش تولید اوپک و تحریم‌های آمریکا ضد ایران و ونزوئلا سبب شد قیمت نفت در معاملات امروز ، ۲۳ بهمن‌ماه افزایش یابد.

قیمت نفت بازهم افزایش یافت

کاهش تولید اوپک و تحریم‌های آمریکا ضد ایران و ونزوئلا سبب شد قیمت نفت در معاملات امروز ، ۲۳ بهمن‌ماه افزایش یابد.

اعتبار توانبخشی بهزیستی 60 درصد افزایش می یابد

بوشهر- ایرنا- معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی کشور گفت: با همت دولت و مجلس شورای اسلامی اعتبارات حوزه توانبخشی این سازمان در سال آینده نسبت به سال جاری 60 درصد افزایش می یابد.

اعتبار توانبخشی بهزیستی 60 درصد افزایش می یابد

بوشهر- ایرنا- معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی کشور گفت: با همت دولت و مجلس شورای اسلامی اعتبارات حوزه توانبخشی این سازمان در سال آینده نسبت به سال جاری 60 درصد افزایش می یابد.

قیمت گل برای روز مادر افزایش نمی‌یابد

رییس اتحادیه فروشندگان گل با بیان این‌که صادرات با شرایط فعلی به ضرر تولیدکنندگان است، اظهار کرد: پیش‌بینی می‌شود تا پایان سال به ویژه در روز مادر قیمت گل افزایش پیدا نکند.

نسل سوم سلول‌های خورشیدی در مسیر تجاری‌سازی قرار گرفت

پژوهشگران کشور قدم در مسیر افزایش استفاده از انرژی‌های تجدیدپذیر با تولید محصولی نواورانه گذاشته‌اند تا کارآمدترین راهکار برای کاهش انتشار گازهای گلخانه‌ای تحقق یابد.

عرضه گوشت و مرغ در بازار افزایش می‌یابد

استاندار کرمانشاه از صف‌های طولانی گوشت و مرغ در استان انتقاد کرد وگفت: سهمیه توزیع گوشت باید به بیش از ۵۰ تن در هفته افزایش یابد.

27 نوروزگاه امسال در استان گلستان برپا می‌شود

معاون امور عمرانی استاندار گلستان گفت: سال گذشته 14 نوروزگاه روستایی در استان گلستان داشتیم که امسال به 27 نوروزگاه افزایش می‌یابد و بیش از 2 میلیارد و 760 میلیون ریال برای این موضوع اختصاص یافت.

آیا افزایش بارش‌ها خبر از پایان خشکسالی می‌دهد؟

حال و روز خوب زمین و آسمان و جاری شدن هرزآب از سوی افغانستان به دریاچه هامون این مسأله را به ذهن می‌آورد که آیا دوره ۳۰ ساله خشکسالی به پایان رسیده و از امسال شاهد بازگشت اقلیم خواهیم بود؟

افزایش رشد اقتصادی فرانسه

بانک مرکزی فرانسه پیش‌بینی کرد: نرخ رشد اقتصاد این کشور در سه ماهه نخست سال افزایش یابد.

افزایش 14 برابری تولید برق بعد از انقلاب اسلامی

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی : بعد از انقلاب اسلامی تولید برق در کشور 14 برابر افزایش یافت.

آرژانتین همکاری‌ هسته‌ای با هند را افزایش می دهد

تهران- ایرنا-'دانیل چوبورو' سفیر آرژانتین در هند گفت،در سفر سه روزه رئیس جمهوری این کشور به هند،با امضای هشت تفاهم نامه، همکاری دفاعی و هسته ای بین 2 کشور افزایش می یابد.

رزمایش دریایی پاکستان با مشارکت چهل و پنج کشور جهان فردا پایان می یابد

افزایش ارزش افزوده سبب افزایش انگیزه کشاورز برای تولید کیفی می‌شود

مدیر عامل هیئت اتحادیه‌های تعاونی روستایی گفت: قرار گرفتن زعفران در بازار بورس سبب می‌شود که کشاورزان محصولی با کیفیت را تولید کنند تا از ارزش افزوده آن بهره‌مند شوند. افزایش ارزش افزوده سبب افزایش انگیزه کشاورز برای تولید کیفی می‌شود.

برنامه ریزی برای افزایش مراکز روزانه نگهداری سالمندان و معلولان

معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی، از برنامه ریزی برای مناسب سازی معابر و امکان دولتی و عمومی خبر داد و گفت: تلاش می‌شود در سال آتی درصد مناسب سازی معابر نسبت به امسال افزایش یابد.