روزنامه چینی: تندروها در آمریکا قدرت می گیرند

پکن- ایرنا- یک روزنامه چینی نوشت با کنار رفتن 'نیکی هیلی' سفیر آمریکا در سازمان ملل، تندروها در این کشور بیش از پیش قدرت خواهند گرفت.مطالب مرتبط

آمریکا قدرت اجماع بین المللی علیه ایران را ندارد

پکن- ایرنا- یک رسانه چینی در تحلیلی با تاکید بر اینکه آمریکا قدرت اجماع بین المللی علیه ایران را ندارد، نوشت: نشست ورشو به هیچ وجه با «خواست آمریکا برای منزوی کردن ایران» به پایان نرسید.

ولیعهد عربستان به دنبال جلب حمایت دیپلماتیک قدرت‌های آسیایی در برابر غرب منتقد

ولیعهد عربستان از طریق سفر به پنج کشور آسیایی به دنبال آماده کردن اتحادی در آنجاست و این درحالیست که همزمان با قتل روزنامه نگار مخالف سعودی و جنگ یمن به رهبری ریاض، روابط عربستان با آمریکا و قدرت‌های اروپایی همچنان پر تنش است.

نقش ایالات متحده آمریکا در آسیای مرکزی – چگونگی درگیر کردن چینی‌ها با قزاق‌ها و قرقیز‌ها

ایالات متحده با استفاده از نگرش محتاطانه نسبت به چینی‌ها از جانب قزاق‌ها و قرقیزها، با کارت‌های ضد چینی در آسیای مرکزی بازی کرد و درصدد ایجاد تفرقه در منطقه می‌باشد.

بیش از ۲۰۰ مامور مخفی آمریکا تامین امنیت سفر ترامپ در ویتنام را برعهده می‌گیرند

یکی از روزنامه‌های محلی ویتنام امروز (شنبه) نوشت، بیش از ۲۰۰ مأمور مخفی آمریکایی امروز وارد هانوی، پایتخت ویتنام می‌شوند تا به تأمین امنیت برای رئیس جمهوری آمریکا بپردازند که قرار است با رهبری کره شمالی در این کشور دیداری داشته باشد.

قدرت نرم ابرقدرت ها در حال افول است

قم - ایرنا - تولیت مسجد مقدس جمکران با بیان این که قدرت نرم ابرقدرت ها در حال اُفول است، گفت: 50 سال پیش ملت ها تسلیم اراده آمریکا بودند، اما امروز قدرت نرم این کشور رو به ضعف و کاستی است.

صفحه نخست روزنامه های چهارشنبه

۱۶ ایالت آمریکا از دونالد ترامپ برای اعلام وضعیت اضطراری ملی شکایت کردند، دادستان تهران: نجات جان بابک زنجانی دست خودش است، فرمانده نیروی دریایی سپاه: کشتی‌های ماهیگیری چینی آب‌های ایران را ترک کنند و سخنگوی شورای نگهبان: زمان اصلاح قانون اساسی نرسیده است

پاریس از کشته شدن یکی از سرکردگان تندروها در منطقه ساحل آفریقا خبر داد

روزنامه مصری: آمریکا دشمنی با ایران را انتخاب کرده است

تهران - ایرنا - روزنامه الشروق مصر در مقاله ای با تاکید بر اینکه آمریکا در چهل سال گذشته دشمنی با ایران را انتخاب کرده است، نوشت: سیاست خارجی آمریکا در طول تاریخ، نمود عینی سیاست فشل و ناکامی است.

دردسر تقویم چینی

پایگاه خبری شهرآرا آنلاین 25 بهمن ماه در گزارشی با عنوان 'دردسر تقویم چینی' نوشت: به دلیل تعطیلات دیرهنگام سال جدید چینی ‌ها، ترک تشریفات قطار مشهد ‌- گرگان به تأخیر افتاد.

روزنامه اسپانیایی: آمریکا از حمله به ایران هراس دارد

مادرید- ایرنا- روزنامه «ال پریودیکو» چاپ اسپانیا در گزارشی نوشت: آمریکا همچنان از حمله به ایران با کمک اسرائیل و عربستان با سناریویی مشابه با عراق، هراس دارد.

روزنامه مصری:کاخ سفید با سیاست های اشتباه، آمریکا را ذلیل کرده است

تهران - ایرنا - روزنامه پرتیراژ الوفد مصر در مطلبی به قلم 'سناء السعید' به کنفرانس ورشو پرداخت و نوشت: اداره کنندگان کاخ سفید این روزها با اعمال تروریسم دولتی و سیاست های اشتباه، آمریکا را به اوج ذلت و خواری در تاریخ خود رسانده اند.

رؤسای جمهور آمریکا و چین ماه آینده دیدار می کنند

تهران – ایرنا – تارنمای شبکه خبری «سی ان بی سی» به نقل از منابع مطلع گزارش داد:«دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا و «شی جین پینگ» همتای چینی وی اواخر ماه مارس (فروردین-اردیبهشت) در ایالت فلوریدای آمریکا، با یکدیگر دیدار می کنند.

یک شیوه جدید اداره روزنامه؛ خبرنگاران سهام‌داران روزنامه‌ها

مدیر مسئول روزنامه صمت معتقد است که اداره روزنامه‌های دولتی به شیوه سهام‌داری می‌تواند تعهد و پویایی را در این روزنامه‌ها افزایش دهد.

قصد اروپا و آمریکا ضربه به مؤلفه‌های قدرت ایران است

کرج - معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا گفت: قصد اروپا و آمریکا ضربه زدن به مؤلفه‌های قدرت ایران است.

لزوم استراتژی صحیح مسئولان در مواجهه با قدرت رسانه‌ها

روزنامه پیام سمنان استان سمنان در ستون سرمقاله امروز بیست و نهم بهمن 97، مطلبی با عنوان « لزوم استراتژی صحیح مسئولان در مواجهه با قدرت رسانه‌ها» به قلم روح الله ساعدی منتشر کرد.

'چانگ ئه 4' نماد قدرت فضایی چین

پکن- ایرنا- در میان پیشرفت های مختلف و متنوعی که چینی ها در چند سال اخیر به آن دست یافته اند کاوشگر 'چانگ ئه 4' که نیمه تاریک ماه را برای جهانیان روشن کرد از اهمیت بیشتری برخوردار است و باعث غرور ملی این کشور شده است.

قسم می خورم ایران امن است

توراپراتورهای چینی از ایران درخواست کردند تا ویزای ترانزیت ۷۲ ساعته را برای گردشگران چینی تسهیل کند. آنها اطمینان دادند برقراری و رایگان کردن این ویزا تعداد گردشگران ایران را دو برابر کند. چینی‌ها همچنین از ایران خواستند فضای لاکچری را برای خرید گردشگران

قدرت ایران می تواند قدرت منطقه باشد

رئیس جمهور کشورمان با بیان اینکه قدرت امروز ایران می تواند قدرت منطقه باشد، گفت: هیچ گاه قدرت ایران در این حد در دهه های اخیر نبوده است.

دبیرکل‌ناتو: حضور نظامی آمریکا در اروپا برای نمایش قدرت الزامی است

دبیر کل ناتو در سخنرانی در کنفرانس امنیتی مونیخ گفت که حضور نظامی آمریکا در اروپا برای نمایش قدرت در خارج از منطقه الزامی است.

هیئت چینی برای ادامه مذاکرات تجاری عازم آمریکا شده است