آمریکا گوانتانامو دیگری در نیجر ایجاد می کند

الجزیره-ایرنا- تارنمای روزنامه «الشروق » الجزایر امروز پنجشنبه در گزارشی در خصوص ساخت پایگاه نظامی آمریکایی در نیجر نوشت، بیم آن می رود که این کشور حملات به غیرنظامیان را افزایش دهد و گوانتانامو جدیدی در شمال نیجر به وجود آورد.مطالب مرتبط

هفت نظامی در نیجر کشته شدند

«اینستکس» اروپا و آمریکا را از یکدیگر دور می‌کند

وزیر امور خارجه آمریکا گفت که ساز و کار مالی اروپا که برای شکست تحریم‌های ایالات متحده علیه ایران ایجاد شده، میان اروپا و آمریکا فاصله ایجاد می‌کند.]]>

خطرات «چال گونه» ایجادشده توسط جراحی

جراحی ایجاد چال گونه، اگرچه عمل مطمئن و نسبتاً ساده‌ای است، اما مانند هر عمل جراحی دیگری می‌تواند همراه با عوارض باشد که ازجمله آن‌ها می‌توان به احتمال ایجاد عفونت، خونریزی و صدمه به شاخه‌های بوکال عصب فاسیال اشاره کرد.

اصفهان| سالک: اینستکس کلاه گشاد دیگری بر سر مردم است

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی گفت: اینستکس کلاه گشاد دیگری بر سر مردم است که علی‌رغم اینکه پول ایران برای اینستکس بلوکه می‌شود اقلام مورد تحریم آمریکا را نیز دریافت نخواهیم کرد.

آمریکا نیروی خود را هدر ندهد و برای خود زحمت ایجاد نکند

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: ای کاش پیام حضور مردم در راهپیمایی را همه سردمداران دنیا به ویژه آمریکا می‌فهمیدند و نیروی خود را هدر نمی‌دادند و زحمت ایجاد نمی‌کردند.

ایران اسلامی از هر زمان دیگری برای دفاع از کشور قویتر است

قزوین- مدیرکل روابط عمومی سپاه پاسداران گفت: ایران اسلامی از هر زمان دیگری برای دفاع از کشور آماده و مقتدرتر شده و دست آمریکا امروز برای مقابله با انقلاب و نظام اسلامی بشدت خالی است.

خستگی اروپا از اتحاد با آمریکا/ شکاف در کنفرانس مونیخ عیان شد

مطابق نظرسنجی ها بسیاری از مردم کشورهای اروپایی متحد سنتی آمریکا معتقد هستند که باید گزینه دیگری را جایگزین اتحاد با امریکا کرد.

آمریکا در ایجاد اتحاد علیه ایران شکست خورد

نیویورک- ایرنا- عضو گروه بین المللی بحران کمپین فشار حداکثری آمریکا علیه ایران را تنها دارای چهار عضو دانست که ره به جایی نمی برد و گفت: آمریکا در ایجاد اتحاد بیشتر علیه ایران در ورشو و مونیخ شکست خورد.

دموکراسی آمریکایی از نظر تا عمل/ وضعیت مردم سالاری در آمریکا

فؤاد ایزدی گفت: برخی تلاش می کنند واقعیت های لیبرال دموکراسی را به گونه دیگری جلوه دهند در حالی که طبق پژوهش ها اگر فردی در آمریکا نسبت به رقیبش بیشتر هزینه کند احتمال پیروزی اش ۹۴ درصد است.

آمریکا ایجاد نیروهای ناظر در شمال شرق سوریه را پیشنهاد داد

سرپرست وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) اظهار کرد، کشورش برای ایجاد نیروی ناظر در شمال شرق سوریه زیر چتر ائتلاف بین‌المللی داعش که کشورش رهبری آن را برعهده دارد، برنامه‌ریزی می‌کند.

آمریکا می‌خواهد ونزوئلا را به سوریه و لیبی دیگری تبدیل کند

سفیر ونزوئلا در ایران با اشاره به اینکه بحران کنونی ونزوئلا ناشی از برنامه‌ریزی آمریکا بوده است گفت: بهترین راه حل بحران ونزوئلا دیپلماسی است.

مقام روس: خروج آمریکا از افغانستان خلایی ایجاد نمی کند

تهران - ایرنا - نماینده ویژه ریاست جمهوری روسیه در امور افغانستان گفت که خروج نیروهای آمریکا از افغانستان خلایی در قدرت ایجاد نخواهد کرد و طالبان می تواند یک متحد بالقوه در مبارزه علیه داعش در افغانستان باشد.

مسیری که آمریکا علیه ایران طی می‌کند، به باتلاق ختم می‌شود

سفیر اسبق ایران در عراق با اشاره به حادثه تروریستی در زاهدان، گفت: این حادثه تروریستی مورد استقبال آمریکا و رژیم های ارتجاعی قرار گرفت و سند رسوایی دیگری برای آمریکاست.

روسیه: تلاش آمریکا برای ایجاد ائتلاف ضدایرانی مخرب است

نماینده روسیه در شورای امنیت برگزاری کنفرانس ورشو به ابتکارعمل آمریکا درباره مسائل خاورمیانه را صرفا گویای تلاش واشنگتن برای ایجاد ائتلافی ضدایرانی ارزیابی کرد که کمکی به حل مشکلات متعدد در منطقه نخواهد کرد.

دیپلمات چینی: آمریکا در ایجاد ائتلاف علیه ایران شکست خورد

پکن- ایرنا- دیپلمات ارشد و سفیر پیشین چین در ایران «نشست ورشو» را یک شکست برای آمریکا عنوان کرد و گفت: واشنگتن یک بار دیگر در ایجاد ائتلاف علیه تهران طعم تلخ شکست را تجربه کرد.

کارشناس غربی: تلاش آمریکا برای ایجاد ائتلاف ضدایرانی محکوم به شکست است

رئیس مرکز کارشناسان شورای ملی ایران ــ آمریکا تأکید کرد که تلاش‌‌ دوباره واشنگتن برای ایجاد ائتلاف ضدایرانی در جریان کنفرانس ورشو، همچون گذشته، محکوم به شکست خواهد بود.

منطق نشست ورشو دنیاپسند نبود/ لهستان در خصوص حضور منافقین پاسخ دهد/ دنیا دیگر آمریکا را در عرصه بین المللی جدی نمی‌گیرد

یک کارشناس مسائل سیاست خارجی گفت: اتفاقی که در ورشو افتاد، شکست دیگری بود برای آمریکا و پرونده شکست‌های این کشور را قطورتر کرد. دنیا دیگر به جز معدودی از کشورها، آمریکا را در عرصه بین المللی جدی نمی‌گیرد و این اتفاق مبارکی است. این نشست حتی مورد حمایت مت

آمریکا دنبال تحریک عراقی ها برای ایجاد درگیری در نینواست

بغداد – ایرنا – دبیرکل جنبش «بابلیون» مسیحی و از فرماندهان سابق الحشد الشعبی گفت که آمریکا به شدت به دنبال تحریک نیروهای مسلح عراق از جمله الحشد الشعبی در استان نینوا در شمال عراق برای ایجاد درگیری است.

مذاکره کره شمالی و آمریکا برای ایجاد دفاتر سیاسی در دو کشور

دولت آمریکا درصدد تبادل کارمندان ارتباطی با دولت کره‌شمالی برای ایجاد دفاتر سیاسی در هر دو کشور است این در حالی است که دو کشور برای دیدار ترامپ و اون در پایتخت ویتنام در پایان ماه جاری در حال برنامه‌ریزی هستند.

امام جمعه خرم‌آباد: حضور باشکوه مردم در 22 بهمن امسال شکستی بزرگ برای آمریکا رقم زد

امام جمعه خرم‌آباد گفت: حضور باشکوه مردم در  راهپیمایی 22 بهمن شکست دیگری برای آمریکا و استکبار جهانی بوده و همه توطئه‌ها و نقشه‌های آمریکا نقش بر آب شد.